Opinie o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyco Electronics. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tyco Electronics na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyco Electronics w Bydgoszcz

Kowal

Jak na dłoni widać, że osoby które mają "home office" są zbędne dla zakładu. Skoro brak ich fizycznej obecności nie wpływa na funkcjonowanie firmy, to w zasadzie można te stanowiska zlikwidować, tym bardziej, że zakład w Bydgoszczy jest zakładem stricte produkcyjnym. W ostateczności można te zadania outsourcingować, jeśli w ogóle jest co outsourcingować, bo większość nawet nie ukrywa, że w czasie swojego "home office" więcej czasu zajmuje im koszenie trawnika, niż praca dla zakładu.

Renek
@Kowal

To jest szok. Ze biurowych jest tyle że jeden siedzi na drugim. No i niestety tam nikt nie zarabia najniższej krajowej. I nikt się tam nie wziął z przypadku. A Ci którzy wypracowują zyski stojąc przy maszynach czy Praskach zarabiają grosze i nawet nikt do Nich nie ma szacunku!

@Renek

Nigdy nie mieli szacunku ludzie z produkcji mają tylko tyrac i za dużo nie gadać bo to są fizole za to góra to wykwalifikowana kadra która nie ma pojęcia o robocie.

Ciekawa
@Kowal

A może dla monterów też zrobić Home Office:)

Wczoraj słyszałam że na kablach na hali bedą zakladane kamery będą nas podglądać ciekawe czy w biurach również założą kamery i może kadrach i u Pana RR

Witam

Witam,czy ktos moglby opisac jak wyglada praca operatora maszyn?

Taki jeden
@Witam

Operują maszyna naciska przyciski start i stop.

Spływ

Te spływy godzinowe super pomysł na każdym kroku się gada o ekologii a w tyco drukuje się i wywala masę papieru przecież jest hydra a te kartki co one dają bezsensowne marnowanie papieru

Loop
@Spływ

Dokładnie. Firma korporacyjna amerykańska a piszesz długopisem na ścianie jak za czasów Flinstonów.

edi
@Loop

I do tego nikogo te spływy nie interesują, no chyba że akurat audyt nadciąga, a to już inna sprawa. Decydenci z biur - ogarnijcie się wreszcie. Na każdym piętrze wszystkich wydziałów wiszą tablice z informacją o aspektach środowiskowych. A wy na przekór dokładacie produkcji masę niepotrzebnych nikomu papierów. Czy tak to ma działać??? Wy nam jedno, a sami się nie stosujecie do zasad panujących w korporacji. Czy leci z nami pilot ???

zero odzewu od 7 miesięcy

czemu?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
mis

Jak to jest, że starym pracownikom płaci się najniższa krajową i żąda się od nich niewiadomo czego, a osobom zatrudnionym na Francje płaci sie krocie za to że siedzą sobie domu lub włóczą się po zakładzie.

@mis

Szanowna Pani Mis Stawki wynagrodzenia ustalone są w różnych miejscach, w innych krajach na warunkach jakie tam obowiązują. Teoretycznie sama Pani sobie odpowiedziała. To co Pani napisala, kto i co robi jest subiektywne. Jesli informacje sa prawdziwe i utrudnia to Pani prace- jest pare rozwiazan, ktore mozna wykonac. Pani sytuacja po napisaniu tylko komentarza na goworku nie zmieni sie.

Miś
@Pragmatyk

To mam iść z tym do kadr?

Leon
@mis

Wlócza to jedno ale ich umiejetnosci sa mierne a nawet w niektorych przypadkach zerowe projekt francja skazany jest na porazke

Mistrz
@Leon

No z taką kadrą inżynierską to raczej. Jak kierownik działu na czym się zna jedynie to spływy godzinowe i statusy w hydrze.

Julka
@Mistrz

Nam mowia o postojowych, albo zwolnieniach, a na Francji kasa za nic!

Bobik

Czy zatrudniają ludzi do zakładu na terenie zachemu wydział wtryskarki

@Bobik

Firma zatrudnia ludzi na wydział wtryskarek, ale z tego co mi wiadomo dotyczy to zakladu przy Unii Lubelakiej. Zadzwon do firmy i zapytaj najlepiej. Powiedz, ze poszukujesz pracy, znasz sie na tym i na tamtym z takiego wydzialu. Zapytaj o miejsce. Jezeli odpowiedz Ciebie nie zaciekawi, to "dziekuje za informacje i do uslyszenia", zadnych konsekwencji z tego nie ma. Ps Miej CV w zapasie do udostepnienia, moze trafi sie cos interesujacego w przyszlosci. Pozdrawiam

Ccc
@Pragmatyk

Sama piszesz i odpowiadasz na swoj komentarz?

Kama

Witam czy przyjmują do pracy

@Kama

Tak, dalej prowadzone są rozmowy i działania rekrutacyjne na różne stanowiska.

Eryk
@Prezes

Pewnie. Najniższa krajowa i jesteś w Naszym zespole! Jak Ci mało to się nie przejmuj bo pakiet socjalny jest i obiad za 10zl.

@Eryk

Osoba, która zadała pytanie nie mówi nic o stanowisku na jakie aplikuje. Eryku masz racje, że są stanowiska za stawkę wejsciową na poziomie min. krajowej. Nie zmienia to faktu, że warto podjąć rozmowę rekrutacyjną dla siebie i sprawdzenie co można wynegocjować.

Chj
@Prezes

Mowisz tak, bo nikt niechce do was przyjść na rozmowe.

@Chj

Odpowiedziałem Pani Kamie, która jest zainteresowana rozmową, że rekrutacje dalej mają miejsce

Fantazja
@Prezes

Wynegocjować!? Chcesz napisać że osoba która przyjdzie na rozmowę wynegocjuje większą stawkę od najniższej krajowej? Osoby które pracują po 10 lat maja najniższą krajową!

@Fantazja

Szanowna Pani Fantazjo. Rozumiem Pani frustracje, ale pisząc o tym na goworku sytuacja się zmieni. @Kama - na poszczególnych wydziałach jest praca i rekrutują.

Go koronka

Wszędzie czepiają się tych odległości ale codziennie robią te bezsensowne Go mitingi które wszystkim zwisają

Gogo
@Go koronka

No dokładnie wszyscy stoją blisko siebie prawie się ocierają i tam zagrożenia nie ma ważniejsze jest to żeby pracownik wiedział o godzinach i innych pierdolach przecież każdy ma to gdzieś poprostu przychodzisz do pracy robisz swoje i idziesz do domu i masz wywalone na te go mitingi normalnie kabaret

Nikt

Mają tysiące maseczek ale dla pracowników aby aby

Duzy
@Nikt

Już dwie dostaliśmy. Za chwilę dostaniemy kolejną. Szału nie robi, du... nie urywa

Mmm

3 razy nie. Zwłaszcza wydział kabli

Dzisiaj dowiedziałem się, że od przyszłego tygodnia (czyli po majówce), wszystko w Tyco ma wrócić do normy. Panowie i panie, epidemia się kończy, a po majówce wcale jej nie będzie...Tak więc kończą się przerwy między poszczególnymi zmianami, pracujemy pełne 8h. Oczywiście zakładam, że dotyczy to wszystkich pracowników. Teraz chyba już po wypłacie kwitek będę mógł odebrać sam osobiście, zagrożenia nie ma. A i pracownicy, którzy pracowali do tej pory zdalnie, też już się chyba stęsknili za firmą i za swoimi stanowiskami.(usunięte przez administratora)

Racław
@pracownik

Nie wierzę! Po prostu nie wierzę, że ludzi kierującym tym zakładem aż tak pogrzało!

Kable123
@pracownik

Dosłownie wszystko wraca do normalności. Na kablach przyjmują nowe osoby i 1,5m odległości między pracownikami to już nieaktualne. Gratuluję Kierownikowi tego wydziału za zatrudnianie ludzi dla których nie ma pracy i siedzą "doczepione" bez zachowania odległości.

Farell
@Kable123

Wszystko wraca do normalności. Kierownik żółtego budynku miał zająć się bramką wpuszczającą osoby do zakładu. Bo tam człowiek ocierał się o drugiego człowieka. Tak samo miał zająć się problemem ilości ludzi przebierajacych się w szatni. Już nie zdążył.... Dobrze ze wszystko wróciło do normy...

Karpik85

Witam będę się starał o stanowisko ustawiacza wtryskarki, może ktoś napisać czy warto w ogóle jak to wygląda u Was od kuchni doświadczenie mam kumaty jestem tylko nie chciał bym wpaść z deszczu pod rynne a zobaczyłem wasze wpisy mówię napisze z góry dziękuję za odpowiedź

Lupa
@Karpik85

Witaj, Zawsze warto spróbować jak się znasz, tylko żeby Cię papierologia i procedury nie przestraszyły.

Czarek

Z pewnością wyjątki potwierdzają regułę, że ludzie po studiach muszą popracować żeby byli dobrymi pracownikami.

Młodszy Ślusarz Narzędziowy jaka stawkę moge liczyc na start?

Mkkk

Jak traktowane są w firmie osoby niepełnosprawne? Czy zdarzają się jakieś szykany lub złe traktowanie przez przełożonych?

Answer
@Mkkk

Jeżeli nie mylę się, to nie ma osób niepełnosprawnych, ale jeżeli byłyby obecne, to byłyby z pewnością traktowane z należytym szacunkiem i wsparciem. W tego typu aspektach Tyco ma swoją rozległą politykę szanowania każdej osoby, a każde naruszenie jest eliminowane i eskalaowane od razu po wystąpieniu.

Zawiedzina

Szkoda ze Tyco nie pomyślało o pracownikach produkcyjnych żeby chociaż dać im premie za chodzenie do pracy podczas pandemii panie z biur, czy inni umysłowi pracownicy zostali odizolowani a co z paniami z produkcji czymś się różnią.... A pracują w dużo większych zespołach (SKUPISKACH LUDZI ) hym... I

Goronca

Witam ja tak troskę zbocze z tematu czy można w zakładzie zmniejszyć ogrzewanie bo my za chwilę popadamy na twarz grzejniki grzeją na maksa a że są z lat 80 to nawet ich z z kręcić nie można

Witam. Jak zarobki na stanowisku operatora linii? Jak wyglada praca na tym stanowisku? Jest warto dolaczyc do zespołu?

HR
@✌

Oczywiście że warto dołączyć do najlepszego zespołu. Chociażby na rodzinną bezstresową atmosferę! Zapraszamy!

baki

ile placa w tym jajcu na produkcji

Gdzie ta maseczka

Plotka plotka,ile zamknęli zakładów?? Zapisać jakieś nowe newsy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tyco Electronics - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tyco Electronics?

Zobacz opinie na temat firmy Tyco Electronics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyco Electronics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 18 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 77 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tyco Electronics?

Kandydaci do pracy w Tyco Electronics napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tyco Electronics