Powiatowy Urząd Pracy

Limanowa

Opinie o Powiatowy Urząd Pracy

alka62 2009-07-30 20:41:35
przez 10 lat nie zaproponowano mi żadnej pracy,moja wizyta w urzędzie zawsze sprowadza się tylko do złożenia podpisu i tyle. Panie przy biurkach zajęte bardziej sobą niż bezrobotnym.
janek 2011-01-13 23:08:05
Fakt, jak kiedyś byłem to baba miała większy problem z tym że jej spodnie źle leżą na tyłku, a ja i osoby obok jak powietrze..a na komputerze pasjans..porażka..
Tylko pieniędzy podatników żal.. :(
John 2011-01-30 14:51:42
Zgadzam się z przedmówcą, że Urząd Pracy nic nie robi aby pomóć ludziom. Najgorzej mają ci, którzy nigdy nie pracowali w danej branży tylko odmiennej i chcą zmienić zawód albo robotę, a mają schody. Pracodawca nie chce zatrudnić bo nie znają asortymentu.
walker 2016-04-22 16:42:57
anonim, większość ludzi zdecydowanie korzysta z usług Urzędu Pracy. Podobno ostatnio urzędy pracy coraz gorsze prace oferują a ludzie się i tak na nie godzą. Według mnie minimum 1800 zł netto wynagrodzenia powinno być a niestety nie jest. Czasami nawet zlecenie dają... dramat
Zostaw swoją opinię o Powiatowy Urząd Pracy - Limanowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy