DENIOS Sp. z o.o.

Skierniewice

Opinie o DENIOS Sp. z o.o.

POTENCJALNY PRACOWNIK 2011-01-18 07:53:42
Dostałem propozycję pracy w tej firmie po złożeniu moich dokumentów o które sami prosili nie dostałem żadnej odpowiedzi zwrotnej,więc myślę,że ta firma nie jest godna zaufania,bo jeśli tak traktuje się ludzi o których najpierw się zabiega i prosi o jego dokumenty aplikacyjne a potem nie daje żadnej odpowiedzi.Ciekaw jestem jak traktują swoich klientów i potencjalnych współpracowników.Radzę nie angażować się do współpracy jeśli nie jesteśmy pewni na sto procent,takich pracodawców jest niestety coraz więcej.
klient 2011-01-18 07:56:42
Tam po prostu nie ma ludzi,których można nazwać prawdziwymi handlowcami,każdego klienta traktują jak by był dany im z przymusu.Musiałem dla tego zrezygnować z podjęcia współpracy z tą firmą.
zawiedziony 2011-01-18 08:00:25
Miałem niemiłą przyjemność poznania się z handlowcem tej firmy,moja opinia nie nadaje się do wpisania jej na forum publicznym ze względów cenzuralnych.OSTRZEGAM
bit 2016-05-04 21:31:26
to prawda Polu, firma ma się czym pochwalić. Zarówno pod względem oferty jak i długości działania na polskim rynku. Strona jest aktualizowana, więc dziwię się, że nie mają tam zakładki związanej z karierą. Trochę tak, jakby mieli ciągle "zapas" pracowników :)
Zostaw swoją opinię o DENIOS Sp. z o.o. - Skierniewice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DENIOS Sp. z o.o.