Novdom

Przasnysz

Opinie o Novdom

Orbi 2012-07-20 21:44:42
Kupiłem mieszkanie od Novdomu na osiedlu Willa Art i powiem Wam wszystkim szczerze potencjalnym kupcom mieszkań na nowym osiedlu w Ciechanowie, ze był to mój błąd i teraz tego żałuję bo mam teraz z Novdomem same problemy( usterki w mieszkaniu w garażu gdzie leci woda i dotąd nie zostało to usunięte) no i problem oczywiście z naszą drogą osiedlową i patio, zapraszam potencjalnych kupców aby zobaczyć co na tym patio rośnie, oprócz m [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic nie ma więcej, a miało być tak piękna trawa zielona,kwiatki (tak to wygłądało jak Pani z Novdomu pokazywała na wizualizacji). I jeszcze jedno ostrzeżenie dla nowych nabywców na nowym osiedlu, proszę przyjrzeć się dokładnie ze droga i zieleń zrobiono z naszego osiedla, prosze przyjrzeć się dokładnie widoczne ogrodzenie (siatka) co świadczy również o oszukiwaniu przez Novdom ( proszę o to pytać przy kupnie mieszkania Panią B. w biurze Novdomu.
Łysy 2015-09-19 16:29:01
Też kupiłem nowe mieszkanie w Witosa Apartaments w Ciechanowie i jestem bardzo niezadowolony. Najgorsze że czeka mnie skrobanie tego badziewia ze ścian. Zgłosiłem odpadającą farbę a oni twierdzą że to nie podlega gwarancji
Zostaw swoją opinię o Novdom - Przasnysz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Novdom