Royal Unibrew Polska

Opinie o Royal Unibrew Polska

tak 2009-07-16 21:20:07
trzeba umiec sie dogadac
kilof 2010-01-20 14:08:23
a mnie tak brakuje Beaty, moze jest surowa i ostra,ale tez bardzo rzeczowa.Lepszy konkretny szef iz cieple kluchy gdzie trzeba sie polowy domyslac bo przelozony nie precyzuje swoich mysli:)))
ll 2010-02-26 15:21:07
Czy ktoś może coś powiedzieć o stanowisku PH w tej firmie?
ll 2010-02-28 18:42:42
Czy ktoś może coś powiedzieć o stanowisku PH w tej firmie?
Umiarkowany optymista 2010-03-08 20:42:27
Zależy od punktu widzenia. Royal ma swoje miejsce na rynku. Wprowadzili dużo zmian. Czekamy na efekty. Sezon wszystko zweryfikuje. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i po prostu robić swoje.
fres 2010-05-10 21:19:16
niezła ta łomza niepasteryzowana - ale cene ma (niemała jak za 0.33)
fres 2010-05-16 17:50:31
oooo, nie wiedziałem ze to faxe takie tanie. Zaraz jade do Lidla kupic pare puszeczek Faxa. niezle 1.77 - to co - to jest tanio? czy drogo? Przynajmniej marka stanie sie powszechnie rozpoznawalna - tak to wszyscy uwazali fax za piwo "elitarne"
niech sprzedają. a jakie piwo royal robi teraz do Biedronki?
fres 2010-05-19 18:31:44
niestety taki urok pracy w korporacji - jak wszędzie plusy i minusy.
A royal jest chyba korporacją? Chyba że sie myle. Podobno jeden z czołowych graczy na rynku piwa w Polsce
Raba 2010-05-28 01:09:25
Stary. Czemu jeszcze się frustrujesz? Royal sprzedaje w tym roku aż miło i to na niezłej marzy. Sprzedaż się rozwija, tzw "fachowców" jest coraz mniej. Trzeba pracować i zarabiać. Nie narzekać. Pozdrowienia dla konkurencji. Chociaż .... chyba jeszcze szukasz pracy i skręca Cie, ze w Royalu ktoś ci podziękował jeszcze w zeszłym roku odcinajac zrodelko.... Powodzenia. I daj sobie chłopie spokój.
anonim 2010-05-30 21:13:14
nikt obecnej ekipy nie obwinia - ale faxe jako marka juz nie istnieje - a szkoda bo ja juz stary jestem - ale w Pewexach jak sie widzialo na pólce faxe - szok - jakis matrix - niedostapne dla zyklego czlowieka - a teraz masz ci los - w lidlu za psie pieniądze
Zadowolony 2010-07-08 22:22:52
Nie narzekajcie. Sprzedajemy aż miło.
Niepasteryzowane Łomża hit. Zaczyna nam brakować produktu. Tak trzymać.
anonim 2010-07-16 13:08:20
to co nie są w stanie wyprodukować tyle żeby nie brakowało?
byly pracownik 2010-12-27 15:48:37
Widzę, ze firma PR aktywnie dziala na forum. no tak, jak sie dostaje gruba kase, to sie bedzie slodzic [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] az dziwne, ze ta firma jeszcze funkcjonuje... przy takim pozal sie boze [usunięte przez moderatora] nie dziwie sie, ze ludzie sami uciekaja, bo kto by wytrzymal polityke [usunięte przez moderatora] i ciagle upokarzanie
union 2015-02-21 02:48:28
Unibrew to dosyć znana kompania piwowarska duńskiego pochodzenia. Generalnie odnoszę wrażenie, że produkty piwne z Danii, Holandii coraz odważniej grasują na naszym podwórku, przez co czasami widać brak krajowych produktów albo małą ich ilość. Zastanawiam się tylko jakie dalsze plany mają na polski rynek - czy będzie to stopniowe ograniczanie i eliminowanie polskim marek?
bambo 2015-03-07 17:07:16
kurczę, co raz łatwiej ostatnio zauwazyć narastający trend , że w Polsce nasze browary są wykupowane przez zagraniczne koncerny. Te marki które sa popularne z rynku nie znikną moim zdaniem , ale faktem jest , że kto inny będzie zarabiał np. na Łomży... Brzmi jak Polskie , ale kasa będzie leciała za granicę
kaśka 2015-03-30 14:41:25
tak, tez zauważyłam że polskie browary coraz częściej stają się częścią zagraniocznych koncernów. nie będe się tutaj rozwodzić jak to wpływa na ich jakość i smak bo to nie od tego forum jest. jednak mnie interesuje przejęcie tych browarów w kontekście wyższych zarobków i lepszych warunków zatrudnienia, napiszcie czy ma to na to jakieś realna przełożenie
leker 2016-05-15 15:42:49
kaśka, niestety coraz mniej zostaje w polskich rękach. Nie potrafią realnie godpodarować finansami spółek które i tak nieźle sobie na rynku radzą. słyszałem, że można u nich mimo wszystko dobrze zarobić.
Zostaw swoją opinię o Royal Unibrew Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Unibrew Polska