Pond Security Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Pond Security Polska Sp. z o.o.

anonim 2009-04-19 23:56:58
Słowa kojarzące się z Pond Security Polska Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porzadku .
Od jakiej stawki można negocjować pensję 8,5brutto?
Najbardziej podobało mi się w Pond Security Polska Sp. z o.o.:
Najbardziej nie podobało mi się w Pond Security Polska Sp. z o.o.:atmosfera
lorak 2015-04-16 12:26:29
Firma spoko dobra atmosfera jeden minus słabe stawki
frank 2015-05-19 12:55:46
kto to pisal to chyba dawno,pracowalem tam stawka 4,19 mialem ja, a inni3,96 brutto,kierownik cham ,jego pieski tez chamy,na nockach spali trza bylo ich pilnowac ibudzic rano w porządku byli tylko prac.interwencji oprucz jednego łysego spal w domu nasluzbie jak sie wyspal to jezdzil sprawdzac czy emeryci śpią hehe debil,kierownictwo w gliwicach opryskliwe chamskie po prostu nadludzie a w dodatku dyrektor to szwab nie radze sie tam przyjmowac
jaro 2016-03-14 09:03:45
do @auch
tragedia to mało powiedziane , koordynator ustala stawki przy zatrudnieniu ale jak co do wypłaty to niestety można popłynąć na wielki minus . Teraz nie poleciłbym pracy w tej firmie nawet największemu wrogowi .
wyrobnik 2016-04-23 14:07:51
Nie jest tak źle jak się tu pisze ,firma może nie najlepsza na rynku ale stabilna ,pracowałem w kilku większych o renomowanych nazwach, i powiem że nie odbiega od standardów w Polsce
Plusy: wypłacalna na czas ,stawki do negocjacji (znam firmy gdzie zarabia się mniej)jeżeli jesteś kwalifikowanym a warto w siebie inwestować,to jest nawet b.dobrze,trzeba znać się na tym co się robi kochani ,jak "walimy w gumę"to takie mamy płace (ludzie z kilkuletnim stażem na obiekcie nie znają systemu PPOŻ,monitoringu,a nawet w ogóle nie znają podstawowych zasad zachowania się pracownika ochrony zgodnie z procedurami w sytuacjach które tego wymagają.Więc stawiamy się jako ograniczone przepraszam "ciecie" to jak można żądać stawek za pracę, jak się na niej nie znamy
Minusy: totalny tumiwisizm kierowników pod względem wskazówek odnośnie obiektu ,braku umundurowania,sprzętu, itp(możesz gadać 1000000000 razy i tak zapomina)stara gwardia koordynatorów ma jajka i da się z nimi rozmawiać Ci młodzi jacyś nierozgarnięci wiecznie czymś zajęci (telefon)
Zarząd i administracja najmocniejszy element,zawsze pomocny
Nasidius 2016-04-24 16:15:59
Z bronią palną jeżdżą grupy interwencyjne. Musisz posiadać wpis na kwalifikowanego pracownika ochrony i książeczkę osoby dopuszczonej do posiadania broni służbowej.
Kleryk 2016-04-28 19:16:44
Kierowników jest dwóch, Mirek i chyba Łukasz, obaj od dawna od dwóch lat przynajmniej, czy stara gwardia trudno powiedzieć ale zapewnienie umundurowania i sprzętu nie zawsze zależy od nich. Liczy się kasa ;) i obiekt. Na sklepy mundury zawsze są a na budowę nigdy...albo używane.
swancih 2016-05-16 11:25:24
Umundurowanie to wielkie dno stawki bardzo słabe kierownik nigdy niema czasu WIELKA PORAŻKA Panowie najwysza pora doinwestować w firme.
seba 2016-06-28 20:20:27
A jakie stawki na budowie bo chce się przyjąć jutro mam rozmowę.
erfg 2016-07-07 17:10:36
@seba to daj znac prosze jak bylo u nich w firmie na rozmowie kwalifikacyjnej, bo jestem ciekaw jak to wyglada i z czego sie ewentualnie przygotwac..:)
Zostaw swoją opinię o Pond Security Polska Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pond Security Polska Sp. z o.o.