Pond Security Polska Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Pond Security Polska Sp. z o.o.

anonim 2009-04-19 23:56
Słowa kojarzące się z Pond Security Polska Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porzadku .
Od jakiej stawki można negocjować pensję 8,5brutto?
Najbardziej podobało mi się w Pond Security Polska Sp. z o.o.:
Najbardziej nie podobało mi się w Pond Security Polska Sp. z o.o.:atmosfera
lorak 2015-04-16 12:26
Firma spoko dobra atmosfera jeden minus słabe stawki
frank 2015-05-19 12:55
kto to pisal to chyba dawno,pracowalem tam stawka 4,19 mialem ja, a inni3,96 brutto,kierownik cham ,jego pieski tez chamy,na nockach spali trza bylo ich pilnowac ibudzic rano w porządku byli tylko prac.interwencji oprucz jednego łysego spal w domu nasluzbie jak sie wyspal to jezdzil sprawdzac czy emeryci śpią hehe debil,kierownictwo w gliwicach opryskliwe chamskie po prostu nadludzie a w dodatku dyrektor to szwab nie radze sie tam przyjmowac
jaro 2016-03-14 09:03
do @auch
tragedia to mało powiedziane , koordynator ustala stawki przy zatrudnieniu ale jak co do wypłaty to niestety można popłynąć na wielki minus . Teraz nie poleciłbym pracy w tej firmie nawet największemu wrogowi .
wyrobnik 2016-04-23 14:07
Nie jest tak źle jak się tu pisze ,firma może nie najlepsza na rynku ale stabilna ,pracowałem w kilku większych o renomowanych nazwach, i powiem że nie odbiega od standardów w Polsce
Plusy: wypłacalna na czas ,stawki do negocjacji (znam firmy gdzie zarabia się mniej)jeżeli jesteś kwalifikowanym a warto w siebie inwestować,to jest nawet b.dobrze,trzeba znać się na tym co się robi kochani ,jak "walimy w gumę"to takie mamy płace (ludzie z kilkuletnim stażem na obiekcie nie znają systemu PPOŻ,monitoringu,a nawet w ogóle nie znają podstawowych zasad zachowania się pracownika ochrony zgodnie z procedurami w sytuacjach które tego wymagają.Więc stawiamy się jako ograniczone przepraszam "ciecie" to jak można żądać stawek za pracę, jak się na niej nie znamy
Minusy: totalny tumiwisizm kierowników pod względem wskazówek odnośnie obiektu ,braku umundurowania,sprzętu, itp(możesz gadać 1000000000 razy i tak zapomina)stara gwardia koordynatorów ma jajka i da się z nimi rozmawiać Ci młodzi jacyś nierozgarnięci wiecznie czymś zajęci (telefon)
Zarząd i administracja najmocniejszy element,zawsze pomocny
Nasidius 2016-04-24 16:15
Z bronią palną jeżdżą grupy interwencyjne. Musisz posiadać wpis na kwalifikowanego pracownika ochrony i książeczkę osoby dopuszczonej do posiadania broni służbowej.
Kleryk 2016-04-28 19:16
Kierowników jest dwóch, Mirek i chyba Łukasz, obaj od dawna od dwóch lat przynajmniej, czy stara gwardia trudno powiedzieć ale zapewnienie umundurowania i sprzętu nie zawsze zależy od nich. Liczy się kasa ;) i obiekt. Na sklepy mundury zawsze są a na budowę nigdy...albo używane.
swancih 2016-05-16 11:25
Umundurowanie to wielkie dno stawki bardzo słabe kierownik nigdy niema czasu WIELKA PORAŻKA Panowie najwysza pora doinwestować w firme.
seba 2016-06-28 20:20
A jakie stawki na budowie bo chce się przyjąć jutro mam rozmowę.
erfg 2016-07-07 17:10
@seba to daj znac prosze jak bylo u nich w firmie na rozmowie kwalifikacyjnej, bo jestem ciekaw jak to wyglada i z czego sie ewentualnie przygotwac..:)
TORN 2016-12-29 08:01
Generalnie nie jest tak zle,jesli robi sie swoje a za duzo do roboty nie ma to jest spoko,minimum no niestety trzeba zrobic.to co wk...ia to stawki emerytow gorniczych dorabiajacych bo maja tyle samo co pracownik kwalifikowany,a jak wiemy emerytom ciagle malo,co do wyplat to sa na czas,umundorowanie tez.
Maja 2017-03-31 14:50
Pracujesz w Pond Security Polska? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy firmy?
Zostaw swoją opinię o Pond Security Polska Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pond Security Polska Sp. z o.o.