Perfect Consulting

Gdynia

Opinie o Perfect Consulting

xenia 2015-02-27 16:37:37
pisaliście że firma jedzie na praktykantach, to poniekąd mnie bardzo cieszy bo ja obecnie w trakcie ostatniego roku studiów chciałabym bardzo załapać się na jakieś praktyki zawowodowe. oczywiście mam na myśli tylko płatną formę współpracy. a to nie ma żadnych możliwości żeby po praktykach zostać w firmie na jakiś lepszy kontrakt?
jasiek 2015-06-05 16:35:32
jak szefowa może liczyc na kase? chyba raczej liczy na zysk i wymierne korzyści dla firmy, a nie na kase. Chyba, ze na tą, która dl firmy zarobi pracownik to co innego. Poza tym mają mase ofert, nparawde i do Gdyni i Tczewia, Gdańska i Wejcherowa, wszędzie tam nad morzem obecnie szukaja ludzi do pracy.
Miśka 2015-07-31 17:50:43
Ogromna rotacja pracowników.
54 2016-05-05 19:48:26
tez tak uwazam @Chill teraz widze ze poszukuja samodzilnego ksiegowego w Gdansku oferuja m.in. możliwość rozwoju zawodowego,niezbędne narzędzia pracy.
OLX 2016-11-18 14:20:35
Odbyłam praktyki. Był bardzo fajnie.
Zostaw swoją opinię o Perfect Consulting - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Consulting