logo Perfect Consulting

Perfect Consulting

Gdynia

Opinie o Perfect Consulting

xenia 2015-02-27 16:37
pisaliście że firma jedzie na praktykantach, to poniekąd mnie bardzo cieszy bo ja obecnie w trakcie ostatniego roku studiów chciałabym bardzo załapać się na jakieś praktyki zawowodowe. oczywiście mam na myśli tylko płatną formę współpracy. a to nie ma żadnych możliwości żeby po praktykach zostać w firmie na jakiś lepszy kontrakt?
jasiek 2015-06-05 16:35
jak szefowa może liczyc na kase? chyba raczej liczy na zysk i wymierne korzyści dla firmy, a nie na kase. Chyba, ze na tą, która dl firmy zarobi pracownik to co innego. Poza tym mają mase ofert, nparawde i do Gdyni i Tczewia, Gdańska i Wejcherowa, wszędzie tam nad morzem obecnie szukaja ludzi do pracy.
Miśka 2015-07-31 17:50
Ogromna rotacja pracowników.
54 2016-05-05 19:48
tez tak uwazam @Chill teraz widze ze poszukuja samodzilnego ksiegowego w Gdansku oferuja m.in. możliwość rozwoju zawodowego,niezbędne narzędzia pracy.
OLX 2016-11-18 14:20
Odbyłam praktyki. Był bardzo fajnie.
kamcie 2016-12-13 08:29
Jasne, że jest taka możliwość. Sama zaczynałam na praktykach, później przeszłam na UoP.
Marek 2016-12-13 08:32
Jestem zadowolony ze współpracy z tą agencją. Profesjonalne podejście do kandydata, szczegółowa rozmowa kwalifikacyjna, potrafili odpowiedzieć na wszystkie moje pytania dotyczące pracy.
Uzer 2017-01-05 10:04
Chcę aplikować do firmy w Warszawie jako specjalista ds. sprzedaży. Może ktoś wie czy jest taka możliwość. Jeszcze ważne dla mnie są zarobki, jaki jest ich poziom. Może są jakieś bonusy? lub dodatki socjalne? A jak jest z atmosferą w pracy, to jest bardzo ważne.
Iza 2017-03-13 10:59
Czy coś więcej na temat oferty pracy dla specjalisty ds. techniczno-projektowych – Instalacje wewnętrzne?
Marta 2017-03-13 13:48
Pani Izo proszę o numer tel - oddzwonię z informacją
Marta : 602 480 170
Iza 2017-03-16 11:13
Czy praca dla specjalisty ds. obsługi Klienta to jeszcze aktualna oferta? Zależy mi na pracy dla Perfect Consulting .
Marta 2017-03-16 14:16
Bardzo dziękujemy!
Marta 2017-03-16 14:21
Niestety ta oferta jest już nieaktualna. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert na naszej stronie i na fb.
Natalia 2017-04-06 08:58
Perfect Consulting świetnie sprawdza się świadcząc usługi doradztwa personalnego. Cieszę sie , że tu pracuję i rozwijam sie jako pracownik. Doświadczenie, wysokie umiejętności oraz elastyczność to podkreślają klienci.
Paweł 2017-04-06 09:42
Ostatni byłem rekrutowany przez Perfect Consulting - pełna profeska, dzieki za wsparcie i
Monik 2017-04-20 12:48
Pracuję tu od niedawna ale jestem mega zadowolona z pracy, z ludzi w firmie i ogólnie jest t super.
Zostaw swoją opinię o Perfect Consulting - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Consulting