Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Ano faktycznie tak jak już pisali do Otto są oferty na takim portalu. Nie rozumiem jednak tak wielkich zmian? czemu firma miała działać maksymalnie do 31ego grudnia? I czy to w ogóle zmieniło cokolwiek w warunkach zatrudnienia lub relacjach z biurem? ktoś ma może jakieś porównanie?

Witold Nowy wpis

Czy gdybym zdecydował się pracować w Waszej firmie to zapewniacie nocleg w Holandii czy trzeba szukać na własną rękę?

Egoista1985 Nowy wpis
@Witold

Axell to teraz Otto, więc proponuję rekrutować się bezpośrednio do Otto, ponieważ Axell istnieje tylko do 31.12.2022. Jeśli chodzi o zakwaterowanie to nie ma z tym problemu.

Yor5 Nowy wpis

Kwatery to dno same menele i schadzki z innych zakwaterowan na chlanie i palenie zioła.smieciowa agencja

XcoX
@Mefju

Siema. Również planuje wyjechać przez Axel i w zasadzie też chciałbym wiedzieć jak to wygląda. Pokoje 2 osobowe. A opinie różne. Znowu się człowiek głowi jak to może być.

@Mefju

Axel to dno i wodorosty. Kwatery ładne. Ale na kwaterach same menele. Odradzam

@Marek

"same"? nikomu nie trafiły się nigdy jeszcze warunki z przyzwoitymi ludźmi? czemu agencja w sumie o to nie dba czy po prostu serio wpływu nie mają na lokatorów?

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

Mefju

Jestem ciekaw tej agencji zamierzam wyjechać z dziewczyną ale biedulka nie zna za bardzo angielskiego Czy szansa jest że przyjmą? I jak wygląda sytuacja z kwaterami są zadbane? Jak wygląda ulokowanie? Chodzi mi tu o sprawy związane z pokojami i ile jest pokoi Pary lubią spokój xD

Mefju

Witam Zamierzam wyjechać po raz kolejny do Holandii razem z dziewczyną Poszukuje agencji tym razem szukam nowej ponieważ niestety miałem problem z nieznośnymi lokatorami Polecono mi tą agencję Może jest ktoś chętny się wypowiedzieć co nie co na jej temat Jak wyglądają warunki na kwaterach Czy są zadbane przede wszystkim i jak wygląda ulokowanie na ile osób i tak dalej I przede wszystkim czy przyjmą moją dziewczynę jeżeli biedulka nie zna za bardzo angielskiego ??? Serdecznie pozdrawiam ✌️✌️✌️

Robert

Witam ,czy ktoś pracował jako kierowca CE w Hoek.Praca polega na przewożeniu granulatu do sąsiedniej firmy na krótkim dystansie (ok .400m)Jak praca wygląda.Pozdrawiam.

@Robert

Ale co konkretnie chcesz wiedzieć? Pytasz o godziny pracy, zarobki, atmosferę czy może jeszcze coś innego?

Robert
@Karolina

Generalnie o wszystko.Jak nie pracujesz w biurze dla agencji.I byłaś kierowcą ce na tym stanowisku.To chce wiedzieć od strony kierowcy.Jak wygląda praca.Pozdrawiam.

hhh
@Robert

same zaladunki i rozladunki.przejedziesz kawalek do innej firmy tylo obok.nic to nie ma zwiazku z praca kierowcy tira.Holender do takiej roboty nie pojdzie.niech szukaja magazyniera a nie czlowieka z uprawnieniami.zero jazdy tam a zakwaterowania tylko dwojki z elementem i pijakami.taka prawda o tej agencji

Tomasz
@hhh

Jak się źle trafi z mieszkaniem i współlokatorem to można to jeszcze jakoś zmienić?

Były Pracownik
@hhh

Tak jest. Zgadzam się z opniw powyżej. W województwie " karierze " w axell przeżyłem kilku współlokatorów. Sami alkoholicy i ćpuny. Praktycznie na każdym hotelu można spotkać kogoś kto " diluje" lub może "coś" załatwić. Ogólnie pracę mają fajne, tylko współpracownicy i współlokatorzy tragedia. Od mefedroniarzy, brudasów po totalnych alkusów. Decyzke o wyjeździe zostawiam Wam. W Polsce tez da się dobrze zarobić, wystarczy tylko pomyśleć. Pozdrawiam!

@Były Pracownik

Ty serio mówisz? Kogoś kto może coś załatwic? Cała Holandia jara, kofik na każdym rogu a temu przeszkadza ze ktos ma trochę zioła. Weź ty sie człowieku puknij w ten pusty łeb.

@Adam

No ale chyba powinny być jakieś granice rozsądku? Zresztą on pisał chyba o trochę cięższych używkach i co z jakimiś wypadkami?

Czy ktoś pracował jako orderpicker w aldi roosendal? Proszę o informację jak tam jest.

Andy
@Michał

Podpinam się pod pytanie. Właśnie widziałem ofertę na stronie, ale dodzwonić się nie mogę.

@Andy

I jak z tym kontaktem? Na który numer dzwoniłeś, że się niby nie dało?

Fanragiro

Witam A co myślicie o pracy w Eindhoven w firmie DAF Trucks?

Grzegorz Grzywacz

Jezdzac do polski na urlop mam okazje wracac z ludzmi ktorzy pracuja dla innych agencji i slyszac w jakich warunkach mieszkaja i pracuja to agencja Axell jest porzadna agencja.Zapewniaja darmowy dojazd do pracy a nie jak inne agencje kasuja po 5 euro w jedna strone za dojazd do pracy.Pokoje sa dwuosobowe a nie jak w innych agencjach po kilka osob w jednym pokoju na pietrowych lozkach.Piszecie ludziska ze wykonujecie ciezka nisko platna prace.Ale czego sie coniektorzy spodziewaja jadac za granice do pracy bez znajomosci jezyka i bez zadnych kwalifikacji?Mieszkam na lokacji np z wykwalifikowanymi spawaczami ktorzy maja po 16 euro na godz i nikt nie narzeka.Pierwsza rzacza to trzeba miec fach w rekach a potem mozna negocjowac i ewentualnie narzekac.Narzekacie ze picker ma 11 za godz.Bo wykonuje najprostrza prace wiec czego ma sie spodziewac?I najwazniejsza sprawa.Skoro jest tak zle to dlaczego przy waszym polocie inteligencji wyksztalceniu itd nie zmienicie agencji tylko narzekacie na forum nie majac odwagi uzyc swojego imienia i nazwiska?

Piotrek K.
@Grzegorz Grzywacz

Prawda :) Pokoje i domki są ok :) agencja też:)

@Piotrek K.

Pracujesz albo pracowałeś w Axell Employment Holandia? Jeśli tak, to byłoby świetnie, gdybyś napisał coś więcej. Ciekawi mnie, jakie były Twoje obowiązki, w jakim systemie pracowałeś, czy mogłeś liczyć na jakieś premie i dodatki. Daj proszę znać.

Piotrek K.
@Monika

System zmianowy. Możliwość nadgodzin. Obowiązek chodzenia do pracy i chęci. Polecam Axell.

@Piotrek K.

Miło czytać tak pozytywne opinie w Internecie, zwłaszcza jeśli dotyczą one pracodawcy. Podziel się proszę, swoimi odczuciami na temat warunków zatrudnienia w Axell Employment. Chętnie dowiem się czegoś więcej.

Fuj
@Monika

DODATKI TO WY DAJECIE, ALE POTEM JAKOŚ DZIWNIE JE ZABIERACIE Z POWROTEM I TO Z PROCENTEM !!! JESZCZE DLA WAS PRACUJE, NAPISZĘ ZA JAKIŚ CZAS, TYLKO SIE LEPIEJ WAM PRZYJRZĘ

fra
@Grzegorz Grzywacz

hahahaha jest cos takiego jak rodo panie uczony...Poczytaj troche o tym zanim nastepny raz napiszesz te swoje glupoty...

@fra

Witam, Rodo w żaden sposób nie zakazuje przedstawiania się z imienia i nazwiska przez osobę która jest autorem komentarza, dotyczy ono jedynie reguł przetwarzania danych osobowych przez osoby trzecie. Zachęcamy do zapoznania się z ustawą http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20180001000/T/D20181000L.pdf

Hol
@Grzegorz Grzywacz

Zgadza się facet ma możliwości, może zrobić kurs na CNC, spawacza, montera rusztowań, montera wentylacji, zakładania solarów słonecznych, wózki widłowe czy inne tego typu i jechać i pracować za godne pieniądze ale po co w Nl skoro w innych państwach więcej za to płacą? Natomiast proszę mi powiedzieć co ma zrobić kobieta? Prócz zawodu pielegniarki, do którego trzeba mieć powołanie to kobiety nie mają praktycznie możliwości zarabiania lepszych pieniędzy. Nikt kobiety też nie weźmie do pracy np. w krajach skandynawskich bo tam tylko mężczyźni jada do budowlanki lub zawodów technicznych. No niestety jesteśmy skazane na najgorsze monotonne prace za marne pieniądze w Holandii lub Niemczech, które z pozoru wydają się lekkie jednak z czasem wychodzi to w bólach stawów.

Luk
@fra

Rodo nie zakazuje Ci podania swojego imienia i nazwiska panie niedouczony

Dagi
@Grzegorz Grzywacz

Witam. No dosłownie wyjął mi Pan te słowa z ust. Jestem w Holandii 8rok i ludzie dobrze wiedzą jak teraz jest z tymi agencjami ale tylko potrafią narzekać a nic z tym nie zrobią. Owszem są prace i stanowiska przez polskie agencje które dają nawet 16 euro, ale taki człowiek zna język posiada doświadczenie czy różne certyfikaty. Dając coś od siebie napewno nie stracisz stracić to można w jakieś agencji co jest kilka nascie osób oszukiwantch po kilka lat na kasę robią za 9euro po 12godzin i 6dni i mieszkają w norach na zadupiu

Rob

To już 2 lata stare...

gh
@Grzegorz Grzywacz

Namawiaja do dodatku eksterytorialnego. Nikt tego nie chce tak trudno to wam zrozumiec? ciemnote wciskacie ciemnym ludziom z polski a pozniej beda miec problemy pozatym wasze mieszkania w ktorych trzymacie ludzi to stare nory nagrzybiale z samym elementem. (usunięte przez administratora)

Puma

Dobry jest!!!

He
@Grzegorz Grzywacz

O widzę koordynator axela ociepla wizerunek firmy -_-

2 Pack.
@Grzegorz Grzywacz

Umiejętność języka i konkretny zawód powoduje że można zarobić.

grzywa

grzywa dobrze napisal

Kukiz

Prawdziwa złodziejska agencja pracy. Strasza wpisem do ERIF gdy nie maja z czego sciagnac za zakwaterowanie z konta.Przychodza pisma ze zostanie sie wpisanym na liste dluznikow. Ale trudno sie dziwic skoro nie maja ludzi do pracy bo na zakwaterowaniach (usunięte przez administratora) i patologia i ludzie spierdzielaja od nich. Tak wiec jesli sie zatrudnic to tylko przez normalna agencje pracy a nie dziadostwo.

jaro
@Kukiz

Odemnie tam nie kradna,a pracuje już 8 miesiac, ale ja mam z czego płacic za kwatere, bo chodze do roboty jak bog przykazał 5 dni w tygodniu .Kumpel przyjeżdza za dwa tygodnie do tej samej roboty. Bedzie nas 4 w 6 osobwym domku , na sprzatnie jest grafik.Lata juz jeżdze do nl i z tą agencja nie mam problemu. To nie Otto ,że pracujesz po trzy dni.Jak chcesz robić to dzwonisz do biura i robota sie znajdzie.

Grzegorz
@jaro

Ja pracuje dla agencji zatrudnienia Axell w Tilburg.Moj koordynator Tomek to swietny czlowiek na odpowiednim stanowisku.Praca dobra,dobrze platna ,lokacja gdzie mieszkam to pokoje jedno osobowe,kazdy pracownik Axlla ma zapewniony dojazd do pracy czy to rowerem od firmy czy jak w moim przypadku samochodem firmowym.Przez caly czas zatrudnienia nie mialem zadnego problemu z Firma Axell ,mysle,ze wina lezy po stronie pracownikow zatrudnianych przez Axell ,ktorzy w Holandii chca postepowac tak jak w Polsce,popic sobie,zapalic maryche,czy uzywac inne swinstwa .

nick
@jaro

a co tam robisz,jesli mozna wiedziec? tez zaciekawiła mnie jedna oferta tej firmy i chcialbym zebrac jakies informacje na temat wspolpracy z axell.

Rob
@jaro

A można wiedzieć czy się zajmujesz bo interesuje mnie praca przez te biuro...

Patrick
@jaro

Nawet nie wiesz co piszesz axell to już otto w styczniu wykupili axella hahaha doucz się a później podlizuj

Cezary
@Grzegorz

Jako były pracownik mogę potwierdzić, że koordynator Tomasz to porządny facet który sporo potrafi załatwić. Cudów bym jednak nie oczekiwał bo agencje pracy to firmy które muszą zarabiać więc na dłuższą metę i tak trzeba prywatnie szukać mieszkania i przejść na bezpośredni kontrakt z pracodawcą.

@Cezary

A da się tak zrobić? Agencja nie daje żadnych zapisów w umowie która uniemożliwiałaby taką akcję?

kdk
@Urszula

Nie jestem tego pewien ,ale taka możliwość byłaby jednoznaczna z (usunięte przez administratora). Normalne jest , że pracując przez agencję, po czasie , przechodzi się na firmę .

@kdk

A jest jakiś czas ustalony? Czy to kwestia indywidualna po jakim czasie się przejdzie?

bysior

Praca w Synreon Tilburg Merge na lince Plusy: 1.Praca cały rok 2. Ciepło na magazynie 3.Sporo polunów Minusy: 1.Merge katastrofa, (usunięte przez administratora) ciężko bardzo u Kamilka na zmianie 2.Mało godzin 3.Rozładowywanie tirów w szybkim tęmpie

Keraiw

Ja do axla niemam nic ale koordynatorki jakie zatrudniali a może i zatrudniają to jest jedną wielką katastrofa ale nie wszystkie to fakt nie kontroluja tęgi jak koordynatorzy wszyscy postępuja z ludźmi którzy na nich ciężko pracują.

@Keraiw

A jak niby postępują wobec ludzi że uważasz to za problem?

Alek

A ja nie jestem zadowolony ze współpracy z Axell, przede wszystkim że rekrutując przedstawiają Ci na jakim dziale i co będziesz robić, a później trafiasz gdzie indziej i robisz oczywiście gorszą robotę. Szukają jeleni... Podobnież z Axell dobrą pracę możesz mieć jedynie po znajomościach, wtedy lokują Cie na najlepsze stanowiska jakie mają. Nie polecam

Anty Reklama
@Alek

Byłeś nieodpowiednią osoba najwidoczniej na pierwotne stanowisko.

śmieszek
@Anty Reklama

dyżurny argument każdej popapranej agencji - to twoja wina :-)

Niezdecydowana

Witam,czy agencja pomaga dojechać do z Polski do Holandii? Czy to na własny koszt?

Egoista
@Niezdecydowana

Istnieje możliwość dojazdu kredytowanego firma GTV. Koszt biletu odjęty zostanie od pierwszego wynagrodzenia.

Krystyna
@Egoista

A wiesz jaki to jest koszt? Warto załatwiać u nich dojazd czy raczej samemu ogarniać?

Egoista
@Krystyna

Moim zdaniem lepiej sememu ogarnąć. Sądzę, że wyjdzie taniej. O aktualnym koszcie nie mam pojęcia, bo korzystam obecnie z połączeń lotniczych.

Patrick

Na swój koszt

@Patrick

To w sumie trochę słabo. Chociaż też zależy jak zarobki i co ile wypłaty. Wiesz może jaka tam stawka i czy są tygodniówki?

Tomasz
@Niezdecydowana

Jeździłaś z jakiejś innej wcześniej? Jak tam to wyglądało? Bo nie wiem czy transport to standard

Czy w przypadku dojazdu swoim samochodem z kwatery firmowej axell płaci kilometrówke ?

Dominik

Mam auto i szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Daro
@Dominik

Jadę

Bet.
@Dominik

Aktualne jeszcze?

Yyy

Przestrzegam przed podjęciem pracy w Hoek kierowca C+E . Zakwaterowanie z piaskami i ćpunami,wieczne schadzki z innych domków. (usunięte przez administratora)

Rodeo
@Yyy

Możesz powiedzieć coś więcej o robocie i o mieszkaniach jak to wygląda ?!!!

Witam pracowalam przez ta agencje nie mialam problemow z wyplatami itp wszystko sie zgadzalo i na czas polecam

Bartosz
@Monika

Monika a gdzie pracowałaś? jaką miałaś stawkę ile udało ci się zarobić na ręke w tygodniu? Czy jest zwrot za mieszkanie E.T?

@Bartosz

Pracowałam bez agencyjnego mieszkania i transportu Wiec inaczej mój solaris wyglądał ale zawsze na czas i nie było niezgodności i zawsze 40 godz tygodniowo

Abroz

To sa jakies jaja nie biuro a sluchawke z Tilburga maja w jakiejs czarnej d… tak nic nie slychac. Juz na początku rozmowy koordynator robi z ciebie kolegę. Dodatkowo na ich zakwaterowaniu masa Rumunów i Ukraińców ja nie wiem jak ta firma mogła otworzyć jakakolwiek logistykę czy mieć ciężarówki to się w pale nie mieści

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042