Opinie o Elteco Poland w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Elteco Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elteco Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elteco Poland w Kraków

Aleksandra Nowy wpis

A do czego sie odnosisz? Bo nie widać ;D

Misiak Nowy wpis
@Aleksandra

A TY dobrze wiesz , TAK!!!!

FANO Nowy wpis

N.a mi płacą w € ???? naj.pracodawca ????????????????????od końca ????????????????????

Samuel

Co by nie pisać to jedno jest pewne, że firma jest dobrym pracodawcą, więc warto tu się znaleźć.

Miki
@Samuel

Dobrym może i tak, ale tylko dla wybranych jednostek którzy chodzą bez przerwy i pokazują jacy to oni sa "dobrzy..." Dla innych którzy chca pracować i są dłuższy czas - sa poprosutu olewani... a rozmowy które przeprowadzają z pracownikami sa bez celu i pokrycia w czynach....

Czy w obrębie jednego działu w Elteco Poland są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Sd

W każdym dziale "liderzy" sami się mianuja na lidera danego działu :). I taki zawsze może więcej i uznawany jest za osobe nietykalna i błyszczy w oczach zarządu

asd
@Sd

To normalne, że liderzy kreują się sami - kto widział rekrutacje na liderów? Ktoś jest liderem albo nie, to cecha charakteru a nie sprawa nominacji.

Sd
@asd

Zwłaszcza jak ten pseudo lider robi wszystko by cała firma skupiała się tylko i wyłącznie na nim... Bo myśli że jest taki dobry i niezastąpiony. Nie te czasy. Charakter nie ma tu nic z tym wspólnego. Raczej bym powiedziała że dzięki swojemu notorycznmu chodzeniu do pewnych osób, licznymi telefonami do nich pokazuje swoja słabość i chce być dowartosciowany jaki to on jest dobry...

Adree

Czyli chyba lider jakiś przemówił... Ale w takim wypadku jest chyba coś na rzeczy... Pozdrowionka dla dla starych znajomych A.

Maverick
@Adree

To kto w koncu jest tym liderem bo zaczynam sie gubic.... ? Liderze ujawnij sie. Wszyscy jestesmy ciekawi kim jestes. Z tego co pamietam rotacja byla duza ale czesc pracownikow na pewno zostala a dobrze pamietam ze juz wtedy lider byl tylko jeden.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Elteco Poland.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czy pracodawca Elteco Poland organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Spejson

Na od ponad 2 lat nic takiego nie było

Lidia
@Spejson

Bardzo niedobrze. To przecież ważne, by dany pracownik cały czas podnosił swoje kompetencje zawodowe, a szkolenia właśnie to umożliwiają. A co z pracownikami, którzy dopiero rozpoczynają pracę w Elteco? Nie mają żadnych szkoleń wdrażających?

Spejson
@Lidia

Nikt już nie chce nikogo szkolić bo ludzie odchodzą po kilku dniach lub tygodniach... widząc jak to wszytko wygląda... ludzie pracujący nie chcą nikogo na siłę przyłączyć bo niema to żadnych perspektyw..

Fryderyk

@Prezes Możesz coś więcej dodać do tego wpisu? Mam wrażenie, że konkurencja zainspirowała.

Bartek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

Luidzi

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Andre

Witam wszystkich odwiedzających. Kto mnie znał to rozpozna po nicku,bo mimo trudności i wiatru w twarz pozostaję sobą. Można dużo powiedzieć,ale jeśli ktoś jest ambitny to ta firma ukierunkowała w zdobywaniu najnowszych kwalifikacji. Poznałem bardzo fajnych ludzi ale tez był zakalec. Pzdr

Lidia

@Stary wl, a co jest tego przyczyną? Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Elteco Poland? @Waldi, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w tym miejscu. Zdecydowałeś się aplikować? @Zzz, czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w Elteco Poland. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy oraz warunkach, jakie oferuje?

Stary wl
@Lidia

Przyjdziesz to się przekonasz nie będzie tu podawane żadnych kwot bo niema to sensu. Dla jasności to nowa nazwa elteco spółka z.o.o. a warunki i traktowanie człowieka tskiw jej były. Polecam poznać kierownika serwisu sama przyjemność pracy...

Waldi

O jakich zmianach piszecie? Warto aplikować czy zaczekać?

Zzz
@Waldi

Taaa wartooo. Niezwlekaj ani chwili dłużej...

Co teraz dzieje się aktualnie w Elteco Poland? Ostatni post zamieszczony został 17 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

Stary wl

Tragedia. Brak ludzi na serwisie. Zmiana spółek. Non stop poszukują ludzi tanim kosztem. Szkoda gadać.

Tomasz

Co słychać w firmie? Działają normalnie?

thebeściak

Ja tam pracowałem 4 lata i teraz widzę że o 4 za długo. No cóż to nie wina firmy, tylko zarządzaczy. Natalia myśli że wszystko wie... a tak nie jest oczywiście ale układy w Żylinie robią swoje. A Krzyś wie że musi siedzieć cicho i aby kasę brać. Omijajcie z daleka tą firmę...a najlepiej nie znajcie jej w ogóle. Hm... pracowało tam kilka fajnych osób i może dlatego tam siedziałem tak długo. Teraz piszę obiema rękami - jest świat poza elteco i to lepszy świat.

Karol

@serwisant a czy Ty możesz ujawniać takie informacje? O ile to w ogóle prawda

serwisant

Przestrzegam od 2 lat nie sprzedali żadnego agregatu - więc pewnie za niedługo zamkną drzwi na klucz , zastanówcie się ludzie czy na pewno chcecie tam pracować na chwilę.

Sizu

Ladna reklama firmy;) byle przyciągnąć pracowników na 3 miesiące. Bardzo miła atmosfera zwłaszcza jak dają premie za wykonywanie swoich obowiązków. Szkoda slow...

Lucky

Obecny kierownik to porażka i słaba wizytówka firmy. Firma wiele traci na takich postaciach które widzą tylko swój czubek nosa i nie liczą się zniczyjim zdaniem. Nie zawsze pieniądze są problem... Ale cóż niektórzy sa nie reformowalni.

Syzyf

To nie elteco wybiera sobie ludzi tylko rekrutacja trwa na tyle długo bo mało kto zagrzewa tu miejsce na stałe zewzgledu na specyfikę pracy i warunki zatrudnienia. Jazda na 5 dni od pn do pt a nawet soboty sie zdarzają za nic. Także niema czego żałować pzd

do polaka

Zwłaszcza ze nawet jak ma się te doświadczenie kilkuletnie to zarobki znacznie sie niezmieniaja. A oni wola placi komuś nowemu bez pojęcia wyższą kase niz dac zarobic starym pracownikom zwiekszajac im jeszcze nakład pracy bo niema kot jechac. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Elteco Poland - Kraków

• Jak się pracuje w Elteco Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Elteco Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elteco Poland?

Elteco Poland