logo MELLON POLAND Sp. z o.o.

MELLON POLAND Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o MELLON POLAND Sp. z o.o.

fanatyk12 2012-04-29 11:44
witam zapewne dużo osób zastanawia się nad pracą w tej firmie, oto moja opinia , pracowałem tam bardzo długo, teraz tak podstawa to 1100zł prowizji można powiedzieć że nie ma bo jak są to tak niskie że aż strach, firma mnóstwo zarabia na swoich pracownikach w zamian nie dając nic pracownicy na kampanii mbanku zarabiają przeciętnie 1200/1300zł na rękę gdzie za taką samą sprzedaż u konkurencji np telmon dostawali by 3000/4000tyś czyli sami widzicie ile pracodawca zabiera, chłopaki od kampanii mbanku tj(usunięte przez moderatora) są spoko(usunięte przez moderatora) też super laska i fajnie się z nimi wszystkimi rozmawia i pracuje, atmosfera w pracy jak na takie zarobki spoko, jedyne co warto wiedzieć to to że jak coś do was mówi szef z wawy(usunięte przez moderatora) to można tego nawet nie słuchać obiecuje dużo i nigdy nic z tego nie ma, a wymaga coraz więcej, podsumowując praca jak praca jeśli zależy Ci na fajnych ludziach ( jeszcze paru zostało ) to ta praca jest dla Ciebie jeśli zależy ci na fajnych ludziach i przyzwoitych zarobkach masz konkurencję np telmon.
:) 2012-05-08 22:29
fajniei w sumie cała prawde tu napisałeś jestem w 100 % procentach pewna ze to TY P. :))
Cicierone 2012-08-26 13:04
Instalator - Serwisant Terminali Płatniczych EFT POS. Czy ktoś może powiedzieć cokolwiek na temat tego stanowiska? Jest to praca dodatkowa, na umowę zlecenie, współpraca w oparciu o własną działalność. Czy podobnie jak w Wincor Nixdorf jest przerąbane, czy nie tak źle?
34 2016-03-07 20:00
a mnie na rpzyklad zainteresowla oferta pracy na stanowsku Client Reporting Senior Administrator, napisali tutaj ze wymgana znajomosc jezyka niemcikego i angielksiego
Zostaw swoją opinię o MELLON POLAND Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MELLON POLAND Sp. z o.o.