klub muzyczy Lemoniada

Wrocław

Opinie o klub muzyczy Lemoniada

grandkai 2009-03-25 02:33:06
Słowa kojarzące się z Klubem Lemoniada to: "SHOW ME WHAT YOU GOT!" oraz "DO YOUR BEST!"
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoką i przystępną
Atmosfera jest przyjacielska choć momentami jak wszędzie poważnie napięta i ludzie tam pracujący są profesjonalistami w każdym calu.
Pensję można negocjować od 10zl/h.
Najbardziej podobało mi się w klub muzyczym Lemoniada: stosunek pomiędzy pracownikiem a pracodawcą.
Najbardziej nie podobało mi się w klub muzyczy Lemoniada: właściwie to nie było niczego co mógłbym tu wpisać.
Ojojoj 2009-12-31 02:49:13
Od kiedy zmienił się manager (czyt. jakieś 2 miesiące temu) - hołota totalna. Zarobki mierne (7/h) ale napiwki całkiem niezłe (0-200zł /jeden wieczór). Barmani - totalne buraki, chamskie odzywki etc, uważają się za kogoś lepszego od kelnerek, chleją w pracy na umór, klepią dziewczyny po tyłkach. Najgorsza jest szefowa kelnerek - najlepsze zmiany i salę VIP daje tylko swoim koleżankom, kradnie napiwki - miernota. Wracając do managera - nie wie co robi, nie wie co się dzieje w lokalu, wprowadza durne przepisy (jak np wycieranie każdej ze szklanek po wyjęciu ze zmywarki - same przecież wysychają od gorącej wody, a przez to trzy kelnerki muszą siedzieć na zmywaku od czego choolernie boli kręgosłup). W dodatku jest gruby, obleśny, udaje cwaniaka i podrywa dziewczyny (ble), niemilec straszny. Rąbie dziewczyny na napiwkach (lepiej więc liczyć ile nazbieramy i nie mówić ile się ma). Także non stop narąbany, a co za tym idzie wkurzony. Najgorsze jest przebijanie się przez tłum tańczącej hołoty z tacą pełną drinków (za które jak ktoś Ci je wywali szefowa kelnerek karze oddawac kasę :/) oraz przechadzanie się co pół godziny do kibli celem wymiany papieru i sprzątania. Dobre strony - same kelnerki (choć nie wszystkie), mili dj'e. Radzę też uważać na niemilców na wejściu. Koleś z szatni - pierwsza klasa:).
wrocławianka 2010-03-02 14:06:51
a jakie są właśnie obecne "władze" klubu??jacys menagerowie itd, da się wytrzymać, czy niewyżyte palanty??
jasio 2016-04-23 13:27:33
Teraz nazywaja się Cherry Club Wrocław, osobiście bardzo lubię ich klub.
Zostaw swoją opinię o klub muzyczy Lemoniada - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie klub muzyczy Lemoniada