Opinie o FREGA w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FREGA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FREGA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FREGA w Radom

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w FREGA?

Maro

@Pracownik a jakieś dodatki np. świąteczne się chociaż zdarzają?

Qee Nowy wpis
@Maro

Nie ma czegoś takiego

Barbara Nowy wpis

Hej jak to z tymi targetami jest? Trzeba się narobić czy na spokojnie?

nie całkiem stary pracownik

ja tam tez pracuję od dłuższego czasu i nie narzekam.Jesli robisz co do ciebie należy to nie jest źle.kasa jak to w radomiu troche cienka ,czasami troche przeginaja z tymi targetami, jak z kosmosu.kierownictwo może być nie sa źli przynajmniej masz od niektórych jakąś pomoc.najgorsze to te samochody (seicento) ale chyba juz tego nie robią

Kacha Nowy wpis
@nie całkiem stary pracownik

Czy targety są płacone?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie FREGA? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Czesław

@Pracownik Nie brzmi to zbyt obiecująco, jak z nadgodzinami? Jak jakieś są to extra płatne?

@Czesław

Nie masz nic ekstra płatne za nadgodziny. Wyliczane jest ,że kliknięcie za towar chemiczny płacą czterdzieści trzy grosze, za kliknięcie papierosów trzynaście groszy i ile naszykujesz towaru tyle płacą. Więc nadgodziny płatne tak samo. Jakiś niespotykany akord i wyjaśnienia, nie zarabiasz pracowniku na siebie.

Firma Frega, rozmowa rekrutacyjna odbywa sięw oparciu o schemat. - Ile chcesz zarabiać?- pyta kierownik. - dwa tysiące pięćset netto. – odpowiada rekrutoway -tyle zarobisz – odpowiada kierownik. Prawda taka, że na umowie zlecenia płacą siedemnaście złotych brutto. Na umowie o pracę dwa tysiące sześćset złotych. Wprowadzają pracę akordową, pomimo iż w umowie tego nie ma. Wypłaty nie są w terminie wypłacane, czyli do dziesiątego każdego miesiąca. Brak poszanowania pracownika, objawiający się nieprzestrzeganiem zasad BHP. Zgodnie z prawem nie można przewozić towarów powyżej 450 kg wózkiem ręcznym paletowym co w tej firmie jest nieprzestrzegane. Z powodu braku sprawnego urządzenia. ( ustawa (usunięte przez administratora)Szafki pracownicze nie posiadają zamknięć. System komputerowy jest przestarzały. Samoczynnie wykasowuje przypisany towar do miejsca składowania efektem czego jest szukanie produktów potrzebnych do wydania. Jedynym plusem są życzliwi pracownicy magazynowi.

Zenek

Może wystarczyło zapytać o wodę? Po co takie oskarżenia od razu piszecie?

Gal Anonim
@Zenek

Nie żadne oskarżenia tylko fakty

Gal Anonim

Nie polecam oszukują na każdym kroku w największe upały nawet wody nie dadzą chociaż powinni a o zarobkach to już nawet nie wspomne dziadostwo i tyle

Paulina

@Xxx, możesz napisać czym dokładnie zajmujesz się w firmie FREGA? Jak firma prowadziła rekrutację, w której brałaś udział? Dla potencjalnych pracowników oprócz samego nastawienia do pracodawcy, ważne są również konkrety, które pokazują różne elementy warunków zatrudnienia w firmie, takich jak grafik pracy, atmosfera, benefity. Piszesz o wynagrodzeniu. Czasem bonusy poza finansowe, które oferuje firma są też bardzo ważne, mam tu na myśli na przykład kursy podnoszące kwalifikacje.

/RADOM/

Parę ostatnich postów tutaj to sabotaż (kierownictwa). Na magazynie ciągła rotacja ktoś odchodzi ktoś przychodzi podobnie u kierowców i przedstawicieli (regularnie od jakiegoś czasu odchodzą doświadczeni handlowcy z wypracowanymi kontaktami i układami z klientami i nie robi to wrażenia na zarządzających oddziałem). Brak przejrzystości co do wyliczania wynagrodzenia (teoretycznie wiadomo jak powinno być wyliczone ale praktycznie jest inaczej a co za tym idzie nie są sprawiedliwe). Możliwości rozwoju czy awansu znikome. Brak kontroli nad jakościom obsługi klienta zarówno w biurze sprzedażny jak i trasie. Logistyka, planowanie, zarządzanie flotą TRAGEDIA.

Xxx
@/RADOM/

Ze wszystim sie zgadzam .Szefowa kaske bierze i wszystkich ma w dupie.Zobaczymy kiedy wszyscy sie zwolnia co ona zrobi ,nikt tu dlugo nie napracuje za takie marne pieniadze.pracownicy mowia o podwyzkach a ona ciagle ze kasy nie ma ,ale dla niej jest .Zeby jej tak nie podnosili od 10 lat zobaczylaby jak da sie zyc za takie drobne.

Paulina

@Ja, a może powiesz więcej o swoich doświadczeniach z FREGA? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Jest to bardzo ważne, ponieważ warunki pracy, atmosfera mogą się od siebie różnić, w zależności od obejmowanego stanowiska.

hehe

Hej, a wiecie jakich benefitów może sie spodziewać kierowca?realizacja dostaw towarów do klientów detalicznych i hurtowych to nic trudnego, ale szkoda, że nie wiadomo jakiego rodzaju jest zawierana umowa. Oczekują jedynie posiadania prawa jazdy. Dzięki

radom

Jak wyglądają zarobki na stanowisku kierowca-dostawca ? i jak ta praca rozkłada się w czasie Pon - Pt ? czy z sobotami ?

Matrakcze

Ile teraz płacą na stanowisku dostawcy?

Janek

Witam Może ktoś pracuje w Ferdze Radom albo na stanowisku kierowcy dostawcy i może się podzielić spostrzeżeniami ? Jak wyglądają warunki na stanowisku Kierowcy – Dostawcy ,trasy są w obrębie województwa Mazowieckiego czy całej Polski ? Czy są codzienne powroty do domu czy praca jest w delegacji od Pon-Pt albo +Soboty i zjazd dopiero na weekend ? Rodzaj umowy,wynagrodzenie,dużo nadgodzin i czy firma zapewnia nawigacje czy trzeba mieć własną ?

Janek

Witam Może ktoś pracuje w Ferdze Radom albo na stanowisku kierowcy dostawcy i może się podzielić spostrzeżeniami ? Jak wyglądają warunki na stanowisku Kierowcy – Dostawcy ,trasy są w obrębie województwa Mazowieckiego czy całej Polski ? Czy są codzienne powroty do domu czy praca jest w delegacji od Pon-Pt albo +Soboty i zjazd na weekend ? Rodzaj umowy,wynagrodzenie,dużo nadgodzin i czy firma zapewnia nawigacje czy trzeba mieć własną ?

Jako kierowca nie jest najgorzej, ale byłoby znacznie lepiej gdyby ktoś się zainteresował, że magazyn nie ma w co pakować towaru duża część naszykowanego towaru leży luzem na podłodze i tak naprawdę dużo czasu traci się na zbieranie kartonów, wkładanie w nie towaru i sprawdzanie czy towar się zgadza. Gdyby nie to pracowało by się w okolicach 8 godz. dziennie a tak jest między 10 a 12 godz. a nieraz i więcej. Zarobki nie są zbyt wysokie, ale jak to w Radomiu, za tą odpowiedzialność powinno być dużo więcej.

Frega nie polecam nikomu tej firmy praca może i nie jest zła ale jeśli chodzi o zarobki to wstyd mi się było przyznać jaką pensję miałem jako przedstawiciel trzech kierowników teraz z tego co wiem to dwóch zarabiają kolosalne sumy za nic nie robienie a przedstawicielom ochłapy rzucają czy wyrobiłeś target czy nie to i tak te same pieniądze wziołeś nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

obywatel

odpusc sobie ta frege

Pint

Przyjęli nowego kierowcę w Radomiu? Bo nie wiem czy jeszcze czekać na odzew.

Zostaw merytoryczną opinię o FREGA - Radom

FREGA