FREGA

Radom

Opinie o FREGA

Johny 2011-04-17 16:37:32
Jaka w Radomiu atmosfera? Jakie zarobki i czas pracy? I czy wogóle warto tam pracować?
Nick 2011-04-23 22:39:10
podobno w Radomiu jest najlepsza atmosfera, kierowniczka ok
Johny 2011-04-23 23:44:31
Thx za informację. A kierowcy mają dużo roboty? Długo jeżdżą (tzn tyle ile przewiduje kodeks pracy czy od rana do nocy)? No i ile można zarobić jako kierowca? Bo troszkę dziwne, że co 2-3 iesiące szukają nowego kiermana.
anonim 2011-06-05 16:02:23
(usunięte przez administratora) kiedys bylo lepiej teraz roboty przybywa, czasowo 10-12 i wiecej godzin. taki paradox bo pensje coraz nizsze. blizej tysiaca niz dwoch. jesli odchodza pracownicy z 10 letnim stazem- to powinien to byc jakis sygnal. dla kierowcow lipa
anonim 2011-12-10 17:06:52
a ja tam pracuje juz jakis czas i nie narzekam kierowniczka spoko kobitka i dwaj inny tez
stary pracownik 2012-08-17 13:35:20
lipa ich zdaniem każy do pracy podchodzi jak z kijem do (usunięte przez administratora),kierowniczka i kierownicy mają swój prywatny folwark zarabiają kasę a reszta dogorywa,panowie co wy tam robicie uciekajcie z tej gehenny nie polecam tam pracy wręcz odradzam
kolo 2012-08-17 13:39:26
gośc ma racje pracowalem tam parę lat kierownicy nie robią nic niektórzy z nich pracują od 8.30 do 15 i mają cię za nic, stary a z tym kijem to lux powiedziałeś
Pint 2012-09-11 23:02:07
Przyjęli nowego kierowcę w Radomiu? Bo nie wiem czy jeszcze czekać na odzew.
nie całkiem stary pracownik 2012-09-24 13:11:28
ja tam tez pracuję od dłuższego czasu i nie narzekam.Jesli robisz co do ciebie należy to nie jest źle.kasa jak to w radomiu troche cienka ,czasami troche przeginaja z tymi targetami, jak z kosmosu.kierownictwo może być nie sa źli przynajmniej masz od niektórych jakąś pomoc.najgorsze to te samochody (seicento) ale chyba juz tego nie robią
obywatel 2013-05-31 23:20:52
odpusc sobie ta frege
były pracownik 2015-01-13 08:07:24
Frega nie polecam nikomu tej firmy praca może i nie jest zła ale jeśli chodzi o zarobki to wstyd mi się było przyznać jaką pensję miałem jako przedstawiciel trzech kierowników teraz z tego co wiem to dwóch zarabiają kolosalne sumy za nic nie robienie a przedstawicielom ochłapy rzucają czy wyrobiłeś target czy nie to i tak te same pieniądze wziołeś nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2015-02-12 18:27:57
Jako kierowca nie jest najgorzej, ale byłoby znacznie lepiej gdyby ktoś się zainteresował, że magazyn nie ma w co pakować towaru duża część naszykowanego towaru leży luzem na podłodze i tak naprawdę dużo czasu traci się na zbieranie kartonów, wkładanie w nie towaru i sprawdzanie czy towar się zgadza. Gdyby nie to pracowało by się w okolicach 8 godz. dziennie a tak jest między 10 a 12 godz. a nieraz i więcej. Zarobki nie są zbyt wysokie, ale jak to w Radomiu, za tą odpowiedzialność powinno być dużo więcej.
Janek 2016-02-09 15:47:51
Witam
Może ktoś pracuje w Ferdze Radom albo na stanowisku kierowcy dostawcy i może się podzielić spostrzeżeniami ?
Jak wyglądają warunki na stanowisku Kierowcy – Dostawcy ,trasy są w obrębie województwa Mazowieckiego czy całej Polski ?
Czy są codzienne powroty do domu czy praca jest w delegacji od Pon-Pt albo +Soboty i zjazd na weekend ?
Rodzaj umowy,wynagrodzenie,dużo nadgodzin i czy firma zapewnia nawigacje czy trzeba mieć własną ?
Janek 2016-02-09 15:52:04
Witam
Czy są codzienne powroty do domu czy praca jest w delegacji od Pon-Pt albo +Soboty i zjazd dopiero na weekend ?
/RADOM/ 2016-03-09 22:53:22
Parę ostatnich postów tutaj to sabotaż (kierownictwa). Na magazynie ciągła rotacja ktoś odchodzi ktoś przychodzi podobnie u kierowców i przedstawicieli (regularnie od jakiegoś czasu odchodzą doświadczeni handlowcy z wypracowanymi kontaktami i układami z klientami i nie robi to wrażenia na zarządzających oddziałem). Brak przejrzystości co do wyliczania wynagrodzenia (teoretycznie wiadomo jak powinno być wyliczone ale praktycznie jest inaczej a co za tym idzie nie są sprawiedliwe). Możliwości rozwoju czy awansu znikome. Brak kontroli nad jakościom obsługi klienta zarówno w biurze sprzedażny jak i trasie. Logistyka, planowanie, zarządzanie flotą TRAGEDIA.
Matrakcze 2016-05-11 21:22:29
Ile teraz płacą na stanowisku dostawcy?
radom 2016-07-21 18:38:44
Jak wyglądają zarobki na stanowisku kierowca-dostawca ? i jak ta praca rozkłada się w czasie Pon - Pt ? czy z sobotami ?
hehe 2016-07-30 21:13:10
Hej, a wiecie jakich benefitów może sie spodziewać kierowca?realizacja dostaw towarów do klientów detalicznych i hurtowych to nic trudnego, ale szkoda, że nie wiadomo jakiego rodzaju jest zawierana umowa. Oczekują jedynie posiadania prawa jazdy. Dzięki
Zostaw swoją opinię o FREGA - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FREGA