Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Gargandua

dziś zrobilem sobie wycieczkę i nikt nie uwierzy albo wierzy ale ja widzialem coś takiego pierwszy raz widziałem ja mechanik pracuje na flekowaniu czy jakoś tak. Normalnie nie wierzyłem oczom ale naprawde gościu się poniża z kąd on się wziął w ogóle nie mam pojęcia takie jaja się tu dzieja że czasem myśle ze napiłem się rozpuszczalnika zamiast oranżady ...

Zbonk
@Gargandua

Wycieczka po ikei, jakie działy zwiedzales

@Gargandua

(usunięte przez administratora) zeby naprawić maszynę i zobaczyc czy dobrze fleksje trzeba troche przy niej postać i popatrzeć czy tak rzeczywiście jest. Boze co za ciemna masa w tym zakładzie.

Szto

Da się? Da, bardzo dobrze zrobili, popieram inicjatywę

Zbąszynek23.5 na jest początek
@Szto

Żądania pracowników IKEA Industry w Zbąszynku Pracownicy żądają wprowadzenie podwyżki dla wszystkich pracowników od 1 stycznia 2022 r. (godzinowych stawek zaszeregowania o 4,76 zł na godz., miesięcznych stawek zaszeregowania o 800 zł), wprowadzenia dodatku do wynagrodzenia za wysługę lat, wypłacanego co miesiąc za każde przepracowane 5 lat w IKEA Industry w Zbąszynku w wysokości 10 proc. min. wynagrodzenia, a także wprowadzenia wolnych niedziel, tak aby tydzień pracy rozpoczynał się od godz. 6 w poniedziałek.

Trol
@Zbąszynek23.5 na jest początek

Czyli nocna zmiana kończyła by się w sobote rano?

Sztos
@Szto

Szkoda że w Wielbarku nie ma tak odważnych ludzi którzy walczą o swoje prawa jak w Zbąszynku. W Wielbarku każdy kuli ogon i tylko mądrzy się pod tablicą . Na wszystko się zgadzają . Zamiast zawalczyć o swoje prawa i zdrowie .

Usunięte
@Sztos

O i już admin usunął post proszę bardzo jaka wolnosc słowa

Ten
@Sztos

Bo większość to owce .... I innej pracy nigdy nie mieli.

...

A (usunięte przez administratora)cie to obchodzi sama się weź za robotę

Wypłata

Kiedy będzie wypłata w czerwcu??

@Wypłata

Dlaczego zabierają tak dużo podatku za dodatek covidowy? Brutto 2180 a netto 1350 wychodzi

Tak
@Wypłata

Wypłata za miesiąc czerwiec będzie na początku lipca

Franio
@Czesio

Żebyśmy zbyt użo nie zarobili

Janosik
@Czesio

Bo część trzeba zabrać część i podzielić na biuro i kierownictwo. Przecież kierownik nie może dostać tyle samo co robactwo z produkcji. A od reszty odejmują dopiero podatek.

diabeł
@Czesio

Ponieważ normalnie podatku masz 28% + musisz opłacić 10% podatku od nagrody .Czyli łącznie 38% buchają .2180 -38% =1351,60

Kamyzelka

Gdzie jest moja kamyzelka ! którą obiecywał , swoją drogą jakim to trzeba być hipokrytom ,chwalić się rekordowymi wynikami a z drugiej strony ofiarować ludziom jakiś szajs szkoda że ludzie się powstrzymali od wyśmiania tego pomysłu ( choć było blisko), gdzie są premie panie dyrektorze !!! W D .... mam te kamyzelkę ....

Marzena
@Kamyzelka

Ten Dyr jest do zmiany w trybie natychmiastowym może trzeba wysłać gala anonima do Szwecji ….

bolo
@Marzena

ale dlaczego ? Nie za szybko na taką akcję ?

Lud
@bolo

A na co czekać z tego co wiemy jest już pol roku tutaj i żadnych zmian.

to co dzisiaj będzie ta wypłata czy nie ?

No właśnie jeszcze nie ma ..cholera wie

Każdy ma swoje obowiązki do płacenia na czas

wodorosty

no to czasu na zaplacenie mają jeszcze dużo, prosze zobaczyc do ktorego dnia mają czas

bolo

a była kiedyś spóźniona ?

Roy

Pracuję , w IKEA Wielbark , już ,13 sty rok i kto miał jakieś małe minimalne , ambicje to nie narzeka , ogólnie to związków zawodowych nie mamy .Tak szczerze pomyślcie ,po co płacić ,tj w każdym większym zakładzie ,mamy szczególnie jednego wielkiego " o zajęczym sercu " .A kto ma poderwać do zrywu ,napewno nie on

Roy

Żeby były zmiany trzeba zmienić " za długo już 15 rok leci i gdzie te związki ?

Beg

Dlaczego tylko zm A montaż nie ma setek?wszystkie działy zazwyczaj mają na rano a montaż to już nie wiem kiedy miał ostatnio.Dsjcie ludziom zarobić.Sa ciężkie czasy

Myszyniec
@Beg

Jak tak chcesz zarobić to lepiej zmień pracę i tam za 40 godzin tygodniowo będziesz mieć więcej pieniędzy niż tu za 48. Nikt na siłę nikogo w IKEA nie trzyma, zamiast jęczeć weź się w garść.

w tym roku od kiedy przestój ma być?

Elo

Ostatnie 2 tygodnie lipca.

Kiedy?

Czy ktoś wie czy dziś będzie wypłata?jak ktoś nie wie to niech się nie wypowiada i nie pisze glupot

@Kiedy?

Dziś ma byc po 14

Dziękuję za odpowiedz

Kasjer z biedronki

Widzę że z Lakierni znowu uciekają ludzie chyba gdzies musi być powd

@Kasjer z biedronki

Uciekają , ponieważ okres letni się zbliża ,jak co roku

Gosc
@Roy

Setek nie ma ludzie beda się zwalniać proste Wola jechać zagranice na 3 miesiące niz pracować tyle co w ikea w rok

Łysy

Wprowadzone zostały spotkania produkcyjne pracowników na palarni. Godziny pozostają bez zmian zgodnie z harmonogramem spotkań na antresoli Serdecznie zapraszamy sortownia zmA

Do łysego
@Łysy

Ciężko pracujemy przerwa się należy

Irena
@Łysy

Jak rozumiem to jakąś nieformalna forma spotkań dla pracowników, tak? To wygląda tak, że wszyscy na raz wychodzą na te antresole? Co szefowie na to że nagle wszyscy znikają?

Marlena
@Irena

1.Wszyscy powinni być traktowani tak samo. 2.Lider pozwala swoim wybrańcom na dodatkowe przerwy na palarnie i spacerki 3.Czemu nie ma równości jedni pracują reszta stoi

Gitara
@Marlena

Palarnia i palarnia z twoich nie palimy .Po co dalej ciągnąć ten śmieszny temat .

Gregory

A ty z zazdrości musisz na forum o tym pisać zal (usunięte przez administratora)ci sciska

Rich

Wiecie może kiedy będzie wypłata za maj?

Pinionszki
@Rich

Jakoś w czerwcu chyba będzie

Rich
@Pinionszki

Oki dzięki za info

@Rich

Podobno po weekendzie

Jo

Żółwiu przestań leżeć na tych stołach bo kobiety nie będą miały na czym naprawiać bo po łamiesz, chyba ci wygodnie leżeć bo zapomniałeś się zwolnić.

Zewnętrzny

Po co są te ogłoszenia o pracy na olx jak i tak podobno Polaków nie przyjmują tylko samych Ukraińców... Ukrainiec ma pierwszeństwo. Trzymiesięcznych umów nie przedłużają. Po co ten burmistrz się zgodził żeby powstała ta fabryka dla nas żebyśmy mieli pracę czy dla Ukraińców?

Wewnętrzny
@Zewnętrzny

Tak dla Ukraińców.

Bolo
@Zewnętrzny

Zamiast siać ploty i nienawiść weź się do roboty

Wlad

Za chwile posypią się komentarze od nacjonalistów i ksenofobów, ale już zauważalne jest czasami nieludzkie tempo lini na lamelach gdy na stołach pracują Ukraińcy. Kto przymyka oko ?

Lenie

Na sortowni zm.A są dwa lenie może przeniesiemy na zm.B Tam miejsce dla nich znajdziemy

@Lenie

Czy mowa a pani pseudo trenerce która nic nie wie i ciągle podpieprza innych?

Gitara
@Czesio

A ,kto będzie kawę parzył?

Ktoś

Rozwiń swoją myśl :)

Fajna
@Lenie

Nigdy w życiu ,letnich im nie trzeba

Genowefa

Pozdrawiam bezwartościowe panie z sortowni. A jeszcze wczoraj cieszyłyście się, że macie najwięcej metrów. Teraz wiecie ile wy i wasze METRY zobaczycie dla przełożonych. Pozdrawiam też panią z autobusu która wyśmiewała koleżanki a robi z siebie ofiarę przed przełożonymi. Robi we własne gniazdo i narzeka na bałagan. Trochę przykro.

Tereska
@Genowefa

Za dużo tych pseudo liderek na tej zmianie

Kerownyk
@Genowefa

Na pewno nie chodzi tu o Joannę i jej wąsatą treserkę wiecznie pokrzywdzona przez los.... Ale administracja i tak to pewnie usunie żeby swoich bronić.

Jajeczko
@Kerownyk

Skoro związki zawodowe i kierownictwo nie reaguje na problem to ludzie zaczynają sami rozwiązywać problem z treserka. Sortownia zm c .Psychatryk. Tenerko powinnaś żyć z ludźmi z zgodzie i być za ludźmi bo kobiety naprawdę ciężko pracują zasługują na pełne poszanowanie. Oby dosięgła cię sprawiedliwośc za ludzkie krzywdy. Pracowałem na zm c na sortowni . Oraz na pozostałych zmianach . Najgorsza zmiana c - sortownia. Współczuję tym panią bo pracują i ciężko fizycznie a jeszcze ciężej psychicznie . Pozdrawiam . (usunięte przez administratora)

Niki
@Jajeczko

Największy problem to 3 panie które rządzą całą sortownią.

Jajeczko
@Niki

I pan T . Który nie ma za grosz klutury. Zero szacunku do pan które ciężko pracują na tej sortowni.

Nie ,Ukraińcy tylko specjaliści uczniowie

@Roy

Ukraińcy ponieważ przed 18 był znajomy w szatni i szafki były całe a przychodząc na nocną zmianę szafki były już uszkodzone

Amazon

Jaka jest wasza opinia na temat siłowni w Ikei, dużo ludzi chodzi? Jest na czym poćwiczyć?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 452.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 420, z czego 75 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 272 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.