Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Komunista

Dziękujemy operatorowi z uv1 zm b za to ze audytorzy nie zamkneli naszej fabryki dzięki niemu mamy do czego rano wstawac i stac nas na splate kredytu. Dziekujemy dziekujemy Panu K K

Ty

Czy będzie premia

po 6 oddziałach zamkniętych jesteś ty

Nina

Dla mnie to ta blodi z pakowni ze zmiany A co tak romansuje z zonatym facetem to jest bez mozga pusta panna a on nie leprzy ja sie pytam ta panna to pracuje jako babka klozetowa bo tak pod tymi kiblami wystaje czy na pakowni

@Nina

Wlasnie gdzie są przełożeni tej dziewczyny ona nie powinna tam być wszyscy wiedzą ze pod koniec zmiany zbieramy się pod tablica a moze my nie wiemy miejsce zebrania są teraz w łazience

Cb itd Wariat.

Piszecie tak o tej dziewczynie bo sami nie macie nawet kolegi czy kolezanki nawet w pracy a dla czego tak jest ,bo macie charakter ssmana sodzoc po tym co wy na nioł wypisujecie i za pewne jesteście brzydcy i ne macie szas na wzburzenie zainteresowania u drugiej osoby , czego nie można powiedzieć o tej dziewczynie. Odwalcie się w końcu od niej , dajcie ludziom żyć ploćióchy !!!!.

Znajomy.
@Cb itd Wariat.

Święta prawda ,a ty dziewczyno nie przejmuj się tym co tu piszo bo te osoby do zepsute do szpiku kości.

On
@Cb itd Wariat.

Ha ha kuźwa dobre bez kitu. Nie od dziś kurde wiadomo co tam się dzieje. Niektóre laski to takie pustaki że masakra. Nie dość że nie mają szacunku do samych siebie to i zonatych potrafią dobrze zakręcić. - rozbijaczki rodzin i ojców zabieracie dzieciom. Każdy ma swoje zdanie. A wy co bronicie to chyba wiecie że mowa jest o was- albo ukrywacie np swoje romanse. Ha ha. Pozdrowienia

Kokot
@On

Ej daj jakies namiary, bo bym cosik przyqtasil :D

Mistrzu
@Cb itd Wariat.

Ej jak cos, to bede czekal pod kiblem pod koniec dniowki, dobra? Bedzie ta Blondi? Ogumienie bede mial ze soba, jak cos, wiec sie nie musi martwic!

Yyy

Czy będzie premia do tej wyplaty

zośka

Poda mi ktoś maila na którego mogę wysłać cv?

zdziwiony

po namyśle dodam też; z gb ich wypchneli bo była okazja, a teraz my mamy problem, odesłać nie łatwo, nauczyć jeszcze trudniej. Do koleby i na rębak?

Szreder
@zdziwiony

Potrafisz napisać o liderach? Napisz coś o sobie czemu nie startowałeś na lidera? Pewnie nawet rozmawiać by z tobą nie chcieli nierobie. Skoro są to oznacza że coś potrafią zejdzcie z nich w końcu i pozwólcie się nauczyć chłopakom, Ty odrazu wszystko umiałeś. tylko narzekasz jeden z drugim pewnie dlatego że żal ci dupe ściska bo na odbiorniku stoisz i się nie wyrabiasz fra....e !!! P.s. złóż wypowiedzenie i nie sraj się na tym forum bo Ci żylaki popękają

@Szreder

przez 4 miesiące to i małpę nauczyć się da. Pracuję już 7 lat, zacząłem na linii uv , jestem obecnie mistrzem, więc wiem o czym piszę. na gb byłeś kołkiem nie reformowalnym, wypchnęli cię na uv i tak ci zostało. Ty nie rezygnuj z ikei bo kto by cię chciał zatrudnić ???

ZiGi
@zdziwiony

Ot i kultura wypowiedzi oraz poszanowanie innego pracownika w wykonaniu mistrza jakiegoś działu. A może to tylko jakiś troll i napinacz internetowy?

Lak
@zdziwiony

To żeś przymistrzował !!!

Master Faster
@zdziwiony

Jak jesteś Mistrzem, to zachowuj się jak Mistrz! Panowie mają więcej doświadczenia od Ciebie... Jak Ty zbierałeś buraki w Niemczech za marki, Panowie zarządzali ludźmi. Pracujesz na FF, zaczynałeś na UV. Nie wypowiadaj się za GB. Nie zostali wypchnięci na siłę. Tylko zostali wybrani w toku rekrutacji wewnętrznej na Liderów. I mają otwartą furtkę powrotną, jeżeli im się nie spodoba tarzać z takimi świniami jak TY w błocie. Ps. Przy okazji wiemy kto wypisuje te wszystkie obelgi, bzdury i ...

@Master Faster

Poproszę o inicjały Pana ,,Zdziwionego''Chcę wiedzieć który mistrz jest po 6 oddziałach szkoły powszechnej...

KOZAK
@Szreder

Tych dwóch owych kołków pseudo liderów ze zmiany C już się niczego nie nauczy. Jeden ma jakieś chore aspiracje a drugi biega wzdłuż lini i nie wie co się dzieje,Ciekawe jak długo rudy będzie ich trzymał.Mam propozycje żeby pan dyrektor oddał ich do pana M.M na pół roku do przyuczenia zawodu.Jak wytrzymają to my będziemy myśleć za nich

zdziwiony potrójnie

dodam jeszcze że dziwię się pobłażliwości, cierpliwości mistrza w stosunku do owych kołków.

plociuchy cholerne czy az tak was w oczy kole ze ktos z kims rozmawia smieje sie przeciez to najnormalniejsze w swiecie zachowanie tylko z toba pewnie nikt nie chce rozmawiac i zal ci dupe sciska ogarnij sie jedna z druga

Esesman

Wy ze zmiany C na lakierni przestańcie narzekać. Macie dobrego mistrza i w porządku liderów. Wiadomo nowi liderzy muszą przegryść wiele tematów, poznać wiele tajników tej pracy.Od razu kozakami nie będą jak każdy kto zaczyna od zera.Były wolne wakaty trzeba było startować na lidera a nie teraz zazdrościć im stawek.Znam tego nowego lidera z byłej pracy.Tego chudego nie znam za dobrze ale słyszałem że jest ok.Ten wielki był moim mistrzem w byłej pracy.Zajebisty gość.Konkretny, solidny. Co prawda bardzo wymagający ale prędzej pomoże jak zaszkodzi. Dobrych pracowników nagradzał a z cwaniakami i pijakami robił szybko porzàdek.Także proponuję zająć się pracą i pilnowaniem jakości a nie marudzeniem i n arzekaniem.Zawsze możecie złożyć wypowiedzenie. Na wasze miejsce jest 100 chętnych.

zdziwiony podwójnie
@Esesman

Mistrza mamy OK. ale liderzy niech wracają tam skąd przyszli, jeśli jeszcze będą chcieli takich KOŁKÓW.

zdziwiony

tu nie chodzi o staż pracy, lecz o układy i chore pomysły ludzi oceniających predyspozycje. PRZYKŁAD; jakiś czas temu były dwa wakaty na liderów na lakierni zm.C " ktoś" zadecydował że ci dwaj z GB mają właściwe cechy na owych liderów. Minęło 3 miesiące z okładem a PEPA nadal chodzi po hali od brzega do brzega jakby zgubił stówę. Nie potrafi w kompie sprawdzić wykonania zleceń, nie zna materiału, nie potrafi rozszyfrować materiałówki , a do tego WYNAGRODZILI GO SOWICIE-na gb miał 12,50 a od teraz ma 18 zł. ja się pytam po jaką cholerę. przydało by się zweryfikować jego stan wiedzy tak jak operatora głównego alladyna. dziękuję bardzo.

Rekrutacja

@Pomoc To niestety mam małe szanse na dostanie się, ponieważ nikt z moich znajomych tu nie pracuje. No cóż będę próbował poprzez C.V :)

Jbl

Mistrzowie i mistrzynie mają swoich ludzi pupilków i już na innych pracowników nie zwracają uwagi mino że starają się tak samo .Ludzie zaczynają się nie na widzieć przez takie sytuacje i jest taka atmosfera w pracy .Każdy chciałby być zauważony przez swojego mistrza i czasami doceniony bo podobno jesteśmy zespołem :(

Anarhia
@Jbl

No to prawda u nas jest tak samo. Czesto tez pracownik z kilkuletnim stazem nie ma co liczyc na awans a jakis mlodziak po zawodowce przychodzi i nie mija rok a juz jest operatorem. Bywa tez ze trafia sie tez jakas rodzina i taki odrazu mysli ze jego zasady nie obowiazuja , ale coz trzeba zagryzc zeby i dac sie dalej wykorzystywac.

Na każdym dziale jest ciężko ale faktem jest ze nie wszyscy się na pracują skoro mają czas na romanse tak jak ta blondyna z pakowni ze zmiany A wyczekuje na wozkowego pod kiblami swinie jesli chcecie sie gzic to pomylliscie miejscz to nie (usunięte przez administratora)

yyyyyyyyyy

Tez bym chciał aby i na mnie czekala. Hmmm marzenie:(

wielkiiii

Twoja (usunięte przez administratora) szkoda ci ? Rozmowa to twoim zdaniem jest romans? A co do blondyny to idz i w oczy jej to powiedz a cała z zakładu nie wyjdziesz:). Moge ci to zagwarantować. :).

Jaaaaa/.
@wielkiiii

Na zmianie C to dopiero są romanse taka blondi z sortowni pani D.P włazi z buciorami w małżeństwo i odbiera dzieciom ojca zero skrupułów chodzą po hali jak małżeństwo a fuuuuuuu.

Rekrutacja

Witam, byłby ktoś taki życzliwy i podał e-mail na który wysłać C.V ? Lepiej wysłać C.V e-mailem czy wrzucać do skrzyneczki na parkingu ?

Pomoc
@Rekrutacja

Niestety taka prawda ale lepiej dac jakiemus pracownikowi ktory ma fory u mistrza albo dobrze sie kumpluja i wtedy taki gagatek niech cv przekaze mistrzowi. Tylko to sie zalatwia po cichu.

Qwe
@Pomoc

Czy bedxie premia do tej wuplaty

Łon
@Qwe

Jak ten audyt ? KJ, Udało się oszukać?

Niestety nie.

Łon
@Esesman

Coś więcej ? Przecież powołano zespoły, cykliczne spotkania i nic ?

@Łon

Informacja od zwiąkowca.

Www
@Qwe

Nie będzie premii do tej wypłaty.

lop

ile zwiazki ustalily tych podwyzek

yy
@lop

Chłopie o czym ty gadasz. Związki ustalają podwyżki ? Gdzieś na świecie tak jest ?

Esesman

Niech każdy pilnuje swojego podwórka,swojej miedzy, swojego zagajnika to nikt na nikogo nie będzie donosił.Plotuchy,lizusy,wazeliniarze są i będą zawsze ale jeśli będziesz w porządku wobec firmy nic Ci nie grozi a taka ,,życzliwa małpa,, nie dziś to jutro zapłaci za swoje żenujące i denne zachowanie.

Z podwyżką.

Jkk

Czy wypłata w lutym to będzie już z ta podwyżka może ktoś wie

ona

Sie za tych podwozacych material na lakierni niech ktos wezmie i powie na czym ich obowizaki polegaja a nie zadnych podestow nie przynosza ani nie wynosza tylko uwiesza sie na szubinie i udaja ze nic nie widza!

Okijok
@ona

Jednego dnia bys nie wytrzymala na miejscu tych chlopakuw wara od nich. Chcesz to sie zamien z nimi

diki
@Okijok

Zgadzam się wara od chłopaków z lakierni.Piszecie na liderkę Monikę same a przypisujecie to nam chłopakom z lakierni małpki cwane.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.