Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

kobieta

zapyataj Panstwa Ż :D

FF
@kobieta

Ci państwo to już nawet wstydu nie mają

łon

coraz wiecej romansów na tej maszynowni :) co sie dzieje z tymi babami

Zakochana
@łon

Chyba mowi to ktos w nich uczestniczacy :)

Zazdrosny

Kasandra weź się za robote a nie tylko na Łukasza się oglądasz i buble w dobre odkładasz ha ha ha

FF
@Zazdrosny

A ktora tak oszalala??

Ylupss

Na co ? Na co kolego LEON? Na przyjemności? To chyba blisko Rudego i spółki musisz siedzieć że wystarcza Ci na przyjemnosci ,bo 3/4 ludzi pracujących na produkcji już dawno zapomniała co to wogole jest

SYMPATIA

A jednemu pana z sortowni zm A to zawsze można by było mu do żucić parę groszy za to że jest może tak cierpliwy chociażby do swojego ,,kurnika,, Pozdrawiam

leon

czemu wy pracownicy takiego dużego zakładu obrabiacie dupeczki swoim przełożonym ,mało zarabiacie ,szukacie sensacji należy się cieszyć że mamy tą pracę mamy na chleb ,przyjemności na wychowanie swoich pociech .W pośredniaku tylko czekają na nowe osoby które przyjdą ze świadectwem pracy

zdziwiony
@leon

przyjdą ze świadectwem pracy, ale bez świadomości jak będą zapierd...ć za 12,50 a po okresie próbnym łaskawie danym 13,20.

@zdziwiony

nie piszę tu o osobach świeżo zatrudnionych

wkurfiony
@leon

normalnie zamknąc ten zakład powinni a dyrekcje na cieżkie roboty na syberie skierować

doaifunh
@wkurfiony

A co ma dyrekcja do tego że pracownicy to debile? Poczytaj sobie co ludziki tu piszą. To nie dyrekcja tylko Twoi koledzy i koleżanki z fabryki. Wymienić pracowników na normalnych to i atmosfera ww zakładzie się poprawi.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@doaifunh

Komentarz równie inteligentny jak pozostałe na kilometr "czuć" kto jest autorem :D Nie wiesz, że to przełożeni w dużej mierze kreują atmosferę w miejscu pracy swoimi decyzjami i podejściem do pracownika? zwalanie winy na innych (pracownika) jest w tym miejscu hipokryzją. Przykładem tego jest chociażby to jakimi ludźmi się otaczają są to często konfidenci bez honoru, którzy myślą tylko o sobie i zrobią wszystko aby tylko im było dobrze sam ten fakt odzwierciedla to z jakich środowisk pochodzą te osoby (przełożeni). Wystarczy iść na zebranie i posłuchać: w tym i w tym zakładzie zwolniono tylu i tylu pracowników, a tam to premii wcale nie dostali... co to jest za podejście ? Człowiek jeden szczuty przez drugiego, w ten sposób rodzą się spory w których są bóle (usunięte przez administratora) o wszystko, a które później objawiają się wpisami na tym forum, a wszystko to działa jak w hierarchii.

Przyjęcia

Witam. Przyjęcia były?

cvb

Czy ta wypłata była z premią i podwyżką?

chlopak
@cvb

raczej nie bo slaba wyplata

Pracownik ff lak
@chlopak

Co to k...a za wyplata. Od nas wymagaja a smieciowe pieniadze daja. Zal co z ta firma sie dzieje.

Ty
@cvb

Z podwyżką premi nie bylo

Dla zazdrosnych żon

Ze wściekłości żona syczy, mąż się zerwać chce ze smyczy. Kilka kobiet znów przyjęli, byle chłopy nie patrzeli. W domu dla męża nie ma litości, w pracy skarbnica moralności . Dla męża złośnica i hetera, w pracy zgrywa bohatera.

Ty

Czy Bedzie dziś wyplata

zdziwiony

Na lakierni zm c jeden lider "struś pędziwiatr" a drugi " worek na gnój"

esej

I tak nic nie przebije łba przefarbowanego na zielono !

ESESMAN

A jeszcze jedno słowo co do tej pani Z ze zmA to uważajcie na nią bo słodka w oczy ,a swojej koleżance z sortowni 2, świnie podkłada .

Sory mała pomyłka swojej koleżance z sortowni 1

Osaczony
@ESESMAN

O tak przyznaję racje nie raz słyszałem jak te panie pani W i Z szepcza po za jej plecami.

A która to sortownia 1 a 2

moran
@Osaczony

Miejmy nadzieję że nowa pani kierownik pani T Z zrobi porzodek z owymi paniami .To jest tylko kwestjo czasu .

poper
@ESESMAN

Zosia to tempa strzała obłożona tłuszczem i głupotą. A najbardziej bawi mnie gdy udaje wielka panią a za paznokciami kilo piachu. Za te obgadywanie to kiedys ktos na parkingu jej w mordę napluję. Niech ktoś weźmie sie za nią

aq
@leon

Sortownia 1 jest na lakierni a 2 to stara sortownia. Mam nadzieję że nowa pani kierownik zacznie bronić ludzi na sortowni i inne działy przestańa ich dręczyc i może wkoncu dadzą porządne podwyżki dla transportowych bo chłopaki mają pełno roboty za najniższe stawki w zakładzie

Pik
@aq

Życie

ff
@aq

Pelno roboty smiechu warte

aq
@ff

Taki jesteś mądry to przyjdz do transportu ma sortownie zobaczymy jak długo wytrzymasz

ESESMAN

Ciekawe czy Seba transportowy na lakierni ze zm.A wie ze czeka go nowy dział taki jak sortownia 2 .Podobno pani Z już go sobie zaklepała bo dziś jeden się zwolnił.

wypłata

Kiedy wyplata?

Asdf
@wypłata

W poniedziałek

Yyy

Czy będzie dziś wyplata

pukpuk

Chyba swojego zycia nie macie że tak wpier się w czyjeś. Wszędzie widzicie tylko romanse. Ta blond i i ten dzieciorób? Błahahahahaha. Kto w to by uwierzył? Bo rozmawiała przy kiblach z trolem? I to ma byc waszym zdaniem romans? Ja pier co za żal mi tych starych wyjadaczek tylko jakas ladna sie trafi to próbują z niej zrobić kochanicę.

Gop

Będzie jutro wypłatA

LOL!
@Gop

To jest pytanie czy stwierdzenie? Nie, nie bedzie, bo prezes musi przeglad Ferrari zrobic, a to kosztuje.

Jojo

Niektórzy i niektóre to pomylily miejsca pracy. Tu się pracuje a nie obgaduje,mądrzy się, puszcza się,lata za pierwszym lepszym i lepsza, nie przyczepia się do kogoś i nie pierdziele głupot. A później każdy ma z czego się śmiać jak smsy się czyta co durne baby piszą, zala się itp.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.