Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

kkk

za luty ma być ponoć premia

Fajna
@kkk

Ile ma być tej premii

Ksyś
@Fajna

Zapytaj związkowca

Ja z takim pytaniem?Co myślicie o wymianie wszystkich liderów i mistrzów na każdym dziale?Co niektórzy obejmują te stanowiska chyba za długo,traktują ludzi jak śmieci,ogólna znieczulica.Martwią się jedynie o swój stołek a nikt więcej się nie liczy!

zxc z

zainwestowali w fabrykę grube miliony euro i teraz nie pozwolą na marnotrawstwo nie wykorzystanych maszyn. jak myślicie dlaczego są te setki, no chyba raczej priorytetem nie jest nabicie naszych kont ?

Dziwak

Wszystkim" Damom "z Ikei życzenia na Dzień Kobiet Ślę Ja ...

aaa

plan wyrabiać to my, a 'ciche' premie to góra bierze. mistrzów cisną żeby namawiali pracowników na setki. niech nie straszą tylko zrobią 4 brygady. wtedy na legalu będzie 2 dni wolnego, nie to co teraz - tylko niedziela. w ten sposób to rozbija się rodziny Zydostwo

@aaa

Nie wiem gdzie robisz, ale np. na maszynowni nie ma żadnego przymusu chodzenia na setki. Nie chcesz przyjść to nie. Nikt nikogo nie zmusza. Jeśli zrobią 4 brygady, spodziewać się mogą wielu zwolnień.

aaa
@dsdfbfgnmh

ale z ciebie gamoń- pewnie lider, czterobrygadówka to zwiększona obsada.

sisi
@dsdfbfgnmh

Nie wiem skąd jesteś chłopcze (lub dziewczę) ale ja nie pamiętam kiedy homagi miały sobotę wolną. Więc nie pisz bzdur, jeśli nie wiesz co piszesz.

@sisi

Przychodzi mistrz i mówi "Masz przyjść na setkę sobotę bo Homag musi produkować" czy może przychodzi i pyta się "Czy przyjdziesz na setkę bo chcemy by Homag produkował?" Nie odbierajcie pytania o setki jako polecenie przyjścia. To że boicie się odmówić to zupełnie inna sprawa.

@aaa

Wiem że to zwiększone zatrudnienie, ale ludzie będą się zwalniać bo wielu osobom bardzo nie pasuje taki tryb pracy i trzeba będzie zatrudniać więcej nowych niż to planowane.

zxc z
@dsdfbfgnmh

zatrudnienie " nowych" potencjalnie zmniejsza produkcję, ale odzwierciedleniem poszanowania obecnych pracowników, mogła by być premia.

@dsdfbfgnmh

Np na lamelach dręczą aby chodzic

Czy dostał ktoś juz wypłatę ?

bbb

Ja nie dostałam. Dzisiaj czwarty dzień roboczy więc powinna być ale pewnie ja dostanę jutro rano :(

ZiGi

Ja już dostałem Równe 3740 Dziwne że bez końcówek. Pewnie dobrze premia wyliczona

Bbb

Gratuluje

Ham jestes
@ZiGi

I jak lzej ci ze sie pochwaliles? Ze dostajesz o 2000 wiecej od wiekszosci pracownikow? Powiem szczerze, sile mam, ukonczylem szkole jakiej nie musze sie wstydzic a od wielu lat zarabiam najmniejszy ochlap jaki sie da i wiedz ze to nie wina moja ale tu sie nie da pnąć wyzej bez lizania czterech liter. Wdodatku musze pracowac za innych by inni nie musieli sie przemeczac, bo oni zarabiaja wiecej wiec nie musza pracowac rowno ze wszystkimi i ten precedens dziala na calym zakladzie. Ze tez nikt z biura tego nie czyta i nie interweniuje, chociaz jak by przeczytali udali by ze problemu nie ma bo oni by chcieli takie zeznania na pismie dostac z podpisanym moim imieniem i nazwiskiem a Ci najnizej lancucha pokarmowego jak ja mieli bysmy jeszcze wiekszy mobing a tak naprawde najwiekszych leserow nawet by nie zwolnili i nic by sie nie zmienilo. Poprostu bylo by jeszcze gozej. Jesli u was tak jest kliknijcie like

sisi

Jacek nie chwal się !

Będzie dziś wypłata

Witam za luty kiedy wypłata ?

bla bla

W marcu.

Ksyś

Nie zasłużyłeś na wypłatę

xxx

Premii nie ma i nie będzie przez parę miesięcy. Więc już nie macie co pytać. A co do odzieży to podobno ostatnia parę wziętą z magazynu. Pozdro

Ghj

Czy będzie premia do wypłaty za luty?

Jeszcze pracownik

Ktoś wie czy po rozstaniu z tym Kochanym Zakładem trzeba w magazynie oddawać odzież roboczą co do sztuki?

zastraszany

zmiana harmonogramu czasu pracy pracownika; pracodawca nie może z góry zaplanować, że pracownik będzie musiał wykonywać pracę w godzinach nadliczbowych lub też w sobotę, gdyż konieczność taka musi wynikać z nagłej i szczególnej potrzeby, a nie uprzednio sporządzonego harmonogramu czasu pracy. Udzielenie dnia wolnego do końca okresu rozliczeniowego musi natomiast nastąpić w uzgodnieniu z pracownikiem. Pracodawca nie może narzucać pracownikowi swojej propozycji. Niedojście do porozumienia oznacza, że dzień wolny nie może być pracownikowi przymusowo udzielony. Obowiązkiem pracodawcy jest jedynie dołożenie starań, aby taki dzień został pracownikowi udzielony. Dzień wolny należy się z kolei pracownikowi niezależnie od liczby godzin przepracowanych w sobotę (również wtedy, gdy pracownik przepracował w sobotę 1 godzinę). Czytaj więcej na: (usunięte przez administratora)

asdfghghc
@zastraszany

Przecież ta ustawa obowiązuje od wielu, wielu lat.

Oki

Samotny pan szuka kontaktu z ŁBEM ZAFARBOWANYM NA ZIELONO, proszę o kontakt. Lubię kolor zielony. Tak samo jak pół Wielbarka.

xxx

Szukam dwóch osób najlepiej z samochodem na dojazdy że Szczytna do Ikei. Zmiana B .

@xxx

Ze **

Witam, przepraszam że przerwę rozmowy NT kto komu obrabiarki tylek. Mam pytanie czy w całym zakładzie osoba po 3mies próby ma takie same zarobki? Czy inny dział inaczej płacą. I pytanie jeszcze jedno większe zarobki są na lakierni czy maszynowni?

rob

Teraz na start 12.5 zł po 3-miesiącach 13.2 zł, premii podobno ma nie być przez kilka miesięcy z powodu podwyżek chociaż to tylko plota to całkiem do uwierzenia przy obecnej polityce zakładu. Wydaje mi sie ze wszedzie to samo jesli chodzi o stawki

Ojkffb

O widze ze Panowie z ff czesto na dwór. Wychodza ciekawe po co

dede
@Ojkffb

Bo już na ciebie patrzeć nie mogą !

Ojku

Jak nowy mistrz moze wkoncu nauczy was roboty legaty

Fajna

A co sądzicie o zmianie b sortownia

Czujny

Uuu Kasandrzyca pocisnely ci koleżanki...

FF
@Czujny

To wcale nie dotyczy "Kasandrzycy". Jeśli nie jesteś w temacie to nie wypowiadaj się na jej temat panie Czujny

KK
@FF

Tak to prawda. Więc na premie trzeba czekać z pół roku albo dłużej bo za nim 3 miesiące minął w 4 miesiacu zarabiasz na premie a w 5 ją dostaniesz a jak nie ma premi w danym miesiacu to czas się wydłuża

jb

Czy to prawda że jeśli ma się karę na premie za zwolnienie i w któryms z tych 3 miesięcy nie ma premii to wydłuża się ona o ten miesiąc?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.