Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Czlowiek

Jakiś wypadek był podobno na nockach w tym tyg na GB.

Co dziś w nocy stało się na GB?

sfen

na flekach wyrobili normę żeby p. (usunięte przez administratora) miała kasę na hotel na wodzie w Mikołajkach. Ciekawe czy i tam policja zajedzie na interwencje?

@sfen

Ale jak wyrobili normę? Ja Słyszałem o jakimś wypadku..

to drugie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Normand
@sfen

To do niedozobaczenia wszystkim ???? jak taka renoma firmy lepiej te grzyby pozbierać .

Q
@Normand

Tak tym bardziej w zimę sobie grzybów nazbierasz....

robol

"kadra " jedzie na integre-2 dni w hotelu , a robole niech się cieszą że mieli 1 wieczór za drobną dopłatą

bejb

Skoro macie jakieś prenetsje to dlaczego nie odezwiecie się na spotkaniu? Dlaczego nikt nie stanie przed Dyrektorem i nie powie tego co myślicie prosto w oczy tylko spamujecie forum. Pozdro dla odważnych

@bejb

bycie odważnym i mądrym to jedno, bycie gadatliwym w tym zakładzie to samobójstwo. zemsta za prawdę bądż pokazanie się mądrzejszym jest wszechobecna, począwszy od groszka

Dobry

3 piękne damy chyba pomyliły wam się imprezy

Endriu

Pani (usunięte przez administratora) w balerinkach wymiata, to jest przetrzeganie bhp.

sfen

proponuje stworzyć komórkę do ścigania za L4, co na wzór dawnego ZOMO. p (usunięte przez administratora) na pewno pamięta co to było ZOMO, bo tak samo traktuje pracowników

gazeta olsztynska
@sfen

No Ikea....a w tv tak pięknie to wygląda , ....dlatego prosze o opinie pracy i podejście do pracownika. . Wszystko redakujemy w gazecie olsztynskiej . I

Moim zdaniem niech każdy będzie człowiekiem to nikt nikogo nie będzie oczerniał z ludźmi trzeba rozmawiać a nie nosa zadzierać

Pieniądz

W tv fajna reklama jest.... Szkolenie z.... "pieniądze szczęścia nie dają" Wnioskuję do Pani (usunięte przez administratora) o takie szkolenia, a premie do Konstantynowa oddajemy, bo im bardziej potrzeba. Harytatywnie pracujemy.

prorok

Pamiętajcie jedno ...!!! Fabryka nie będzie tu wieczność . I ci którzy teraz nie szanują swoich pracowników bo myślą ze wolno im ich szmacić, będą szmaceni i to publicznie !!! bo praca pracą ale szacunek do ludzi powinien być . Radze to przemyśleć wszystkim tym którzy teraz mysla ze mogą wszystko ....mogą ....ale za bramą inni mogą wszystko

kika

Niech zabierają tą fabrykę. Obozu pracy tu nie trzeba . Godność i szacunek to to czego brak tu...zaczynając od mistrzów . Dookoła powstaje sporo nowych miejsc pracy ...biskupiec chorzele i mm szczytno tez sie rozkręca . Tylko brak żeby opaski elektroniczne na szyje zakladali . Wstyd !!!

Pani kierownik z sortowni nie pisz się tak i nie zabraniaj ludziom siadać jeśli tylko mogą bo siedząc też można kartony składać sama jak na sortowni pracowałaś upominała się o krzesło chociaż nie wyobrażam sobie jak można sortować na siedząco zapomniał wół jak cielęciem był

Pani (usunięte przez administratora), takie słowa...kobieta na poziomie....nie wypada. Pracownik to nie niewolnik. Gierek miał politykę kija i marchewki....zmieni poni na marchewkę i będzie wpożo....

nika

Niedługo ludzie nie będą nosić łańcuszków bo z biedy trza będzie je sprzedać wiec bez obaw a co do zwolnien to niedługo będzie zakaz chorowania . Czysty mobing . I zastraszanie pracowników. Niech sie wezmą za mistrzów i liderów od których często czuć alko ale zwykły robol boi sie to zgłosić bo konsekwencje mogą być różne. Ikea to czysty mobing i zastraszanie pracowników . Czas to naglosnic i opublicznic . Niech kupią nam pieluchomajtki . A gdyby np komuś dom sie zapalił tez nie może odebrać tel? Ludzie troche wyrozumiałości i szacunku do siebie . Szacunku do ludzi bo to oni robią kasę .

nika

Dokładnie tak. ciekawe tylko czy jak niedługo przeniosą fabrykę w miejsce gdzie jest większe bezrobocie to zabiorą kierowników majstrów i liderów ... Bo jeśli nie to współczuje im linczu. Z resztą juz teraz niektórzy mają oczy dookoła głowy chodząc po ulicach . Ale czy warto???? Oni teraz mysla tylko o kasie . Szmacą ludzi ale KARMA WRÓCI !!!!

słuchacz

Już nie jeden pracodawca chciał podważać zwolnienie od lekarza. Ubaw po pachy i to za darmola na tym spotkaniu, dawno tak się nie uśmiałem.

ada

13,20 po 5 latach pracy na sortowni. oto cała prawda o wyzysku we wielbarku

borowik

dajcie ludziom lepsze zarobki, to nie będą kombinować i latać za grzybami

fan

chwalą sie takimi zyskami a ludziom to 13,20 na godzine. z taka stawką to tylko do lasu na grzyby

aa

była premia

aa

nie oszukujmy się--- w sezonie grzybowym zarobić stówkę i to netto jest łatwo, a żeby zarobić stówkę netto w ikei trzeba mieć stawkę 18 zł. Wychodzi na to że główni operatorzy, liderzy i wyżej sami powinni pracować, a reszta do lasu.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.