Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

hubson

Witam, chciałbym kupić pelet z ikei na użytek własny, jeśli ktoś ma możliwość sprzedaży, proszę o info na maila: hubson77@interia.pl

Irek

Jak ta robota w jakości

robak

Dlaczego nikt nie udziela się na temat ostatniego spotkania. Przecież dali podwyżkę i wypowiadali się na inne tematy pozytywnie. Jak jest dobrze to nikt nie powie że jest dobrze najlepiej krytykować. Co za ludzie. !!!!

@robak

Dostaną wypłate to podziękują naród niewierny jak nie zobaczy to nie uwierzy

daniel

Czy ikea wyplaca chorobowe czy zus ?

@daniel

ikea

Leszno
nowy

Slyszalem ze sa lekcje angielskiego dla pracownikow. Jak to sie odbywa ? W weekendy po godzinach pracy czy jak ?

Hfhdh

Kiedy będzie wyplata

Jaa
@Hfhdh

Juz dawno po wyplacie????

ctsd

Ostatnio dziewczyna na maszynkach do napraw, teraz znów wypadek?

@ctsd

Szkoda ze raczki nie ucielo !

ODP
@anonymous

Szkoda, że Ty mózgu nie masz tak to moglibyśmy polemizować...

Jasiu

Jakie są szanse aby dostać się do działu IPS ? widziałem ogłoszenie, czy ktoś wie jak wygląda proces rekrutacyjny ?

Liswitalis
@Jasiu

Tam nikt nie chce pracować wiec szanse masz duże, przekonasz się jak tam trafisz.

tom
@Jasiu

Idź to zobaczysz :-)

ajku

Cześć co się dzieje na lakierni ze znowu operator się zwolnił.

bla bla
@ajku

Dobra zmiana dotknęła lakiernię ... hue hue Wiesniaki przy korycie.

hmm

co z tymi wypadkami w tej Ikei.. ?

Antonio

Dziś podobno Wypadek był na Gb ?

Medyk
@Antonio

Tak, podobno jeszcze szukają palców.

Medyk 2
@Medyk

Tak palce urwało mu w pięciu miejscach, to trudno znaleźć

aga

Czytam te wszystkie opinie i nie wiem czy mam płakać czy się śmiać,ale chyba te drugie,zadam tylko pytanie,kto jest winien takiej sytuacji w ikei,przeciez kiedys było tak dobrze,pracowalam jakis.czas w ikeii,stwierdzilam,ze to nie dla mnie,zycie jest za krotkie,zeby tak zasowac,zmarnowalam tam 2 lata.Teraz wiem,ze żyje.Mam normalną prace,po której nie jestem zmęczona,a najwazniejsze mam czas na rodzine,pozdrawiam

pelleciarz

pomocnik zasuwa jak operator i ma obiecywane że zostanie operatorem, tylko jest tu taki haczyk, że jeśli operator się zwolni i zatrudnią nowego to ten świeżak ma bardziej większe szanse na wskoczenie na ten stołek niż pomocnik z doświadczeniem i stażem co zastępuje operatora gdy jest na l4, a jeśli o nogi chodzi to powiem, poprosiłem kolegę by mnie zastąpił na 5 minut to bym poleciał na magazyn po wkładki, to mi odpowiedział(usunięte przez administratora)' nic dziwnego że niema komu zastąpić nawet jeśli jest potrzeba iść do łazienki

Pilnie potrzebna praca

Witam. Jest jakiś sposób żeby dostać się do tego zakładu inny niż CV na adres email? Od ponad 4mies składak po 3/4cv z różnych adresów e-mail i jeszcze nikt niestety nie oddzwonił .

Buru

Premii nie będzie bo administracja jedzie na imprezę do Mikołajek.

OOO
@Buru

Jak ja kocham tych (usunięte przez administratora)... a njech jada za nasze pieniadze i premie do Mikołajek. Wkoncu nalezy im sie. Wiecie jak ciężko jest dostawać najwyzsze pieniadze tylko za poganianie nas ?, meczenie do resztek sil naszego organizmu i zdrowia? siedzenie w klimatyzowanym biurze popijajac darmową kawe lub gorąca czekolade? No ja jako pomocnik operatora ktorego tylko pilnują abym nie usiadl bo mi nogi wysiadaja po paru latach takjej pracy, nie mogl bym pracowac w tak przyjemnych warunkach. Ahh.. jakie ja mam szczescie ze jestem tylko wzyklym wyksztalconym robolem :D

Normand

Czy można zarobić więcej niż 2000 zł na miesiąc jako świeży pracownik?

nierób
@Normand

Bez setek i bez premii jako nowy pracownik to tak z 1500-1600 na reke ;) z trzema setkami może 2100 weźmiesz.

@nierób

A nadgodziny można (usunięte przez administratora)

@Normand

jak robisz na GB to spokojnie, tam jak przyjdziesz w święta to robotę zawsze będziesz miał

@pelleciarz

Bo się zastanawiam czy warto zaczynać na lakierni bo tylko tam przyjmują od ręki. Cv złożone wczoraj dziś już po rozmowie. Niby przyjęty itp. Ale widząc opinie to rotacja jest chyba tam bardzo duża. Niby pomocnik operatora i mydlenie oczu , że po okresie próbnym zostaje się operatorom i stawka 15 brutto.. Ale wątpię w to . Można się tam rozwijać czy lepiej się zwijać? ????

swierzak

Można ale nie tu

@Normand

tak tak, mi też obiecywali że zostanę operatorem nie tylko na rekrutacji lecz na produkcji, pracuje nie cały rok i w ciągu 3- 4 m-cy miałem obiecywane że będę szkolony jako operator, no i co? tak powiedział lider, że 'potrzeba na produkcji operatorów', tylko widocznie chciał powiedzieć że 'potrzeba na produkcji(usunięte przez administratora) ak'' operatorów'

tak właśnie
@nierób

ja po 10 latach mam 2tys.

Xoxo
@pelleciarz

Bywa i tak ze pomocnik zasowa 8 godzin za operatora a ten telefon w łape i go nie ma...

Nic

Chłopaki gólcie nogi bo ciocia Ania odczuwa dyskomfort wizualny

sfen

i znowy cały tydzień robole na granatowo-szaro jak w korei płn.

fanta
@sfen

a może za przykładem cioci (usunięte przez administratora)załóżmy cekiny i gipiury, o balerinach bym zapomniała!!!!!!!!!

Blabla

Nie było żadnego wypadku

xXx
@Blabla

Nie wiesz, to się nie udzielaj. Był wypadek na nocce na naprawach. Dziewczyna uszkodziła sobie palec - najprawdopodobniej o maszynkę do napraw

@xXx

Coś poważnego? Podobno pogotowie było?

inn

podobno nie za dobrze.

Czlowiek

Jakiś wypadek był podobno na nockach w tym tyg na GB.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 450.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 418, z czego 75 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 270 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.