Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Yyy
@Rtwe

Nie bedzie

R

Czy wiadomo już ile będzie średnio podwyżki dla pomocnik operatora

Rteu

A dlaczego nie ma premii za grudzień

Robol

Podobno na start w biskupcu daja(usunięte przez administratora) na godzine

Yyyy
@Robol

Ja będę składał

Robol

Co z tymi podwyzkami bo nie wiem na czym stoje czy mam juz skladac podanie do biskupca czy nie

Nie nie bendzie

zxc x

firma OK. tylko patrzeć na tych twardogłowych snujących się z góry na dół z rękami w kieszeniach, a przemądrzałe to to takie!!!

@zxc x

Żeby to tylko z góry tak łazili na produkcji też tak jest na zmianie A na linii jest parę osób takich co nic nie robi a w szczególności jeden pan który się strasznie nudzi z tego nieróbstwa łazi z łapami w kieszeniach

Wera

Dajcie tego lenia na linie UV to nie będzie miał czasu drapać się po interesie dowie się za co kasę bierze

Wert

Daniel
@Yyyyy?

Jest tyle osob chetnych, ze poczekasz ze 3 miesiace

... ????

A czy ktoś wie, co się dzieje z (usunięte przez administratora) z lakierni ?

sroka
@... ????

sroka go porwała !!!

Barnaba

Bardzo dobra firma. Szkoda, że pracownicy nie chcą tego docenić.

Ja pierdziele

Ludzie opamietajcie się tyle jadu , skąd to się bierze . Aż wstyd ze tacy ludzie tu pracują takie rzeczy pisać na jedna osobe . Nawet jezeli ktos coś ma do mistrza to są odpowiednie komorki zeby zglosic. Szkoda słów ... Wstyd na cala Ikee

@Ja pierdziele

Na przykład jakie komórki?

Dalej

Po co te słuchawki co mają opetatorzy I mistrzowie żeby ludzi dogadywać?

kkkkkewq
@Dalej

Jeśli gadajo to dobry znak ,gorzej jak przestano,tzn. że jesteś beznadziejny ,

pelleciarz
@Dalej

jak wiesz to nie zadawaj takich durnych pytań kolego

Alf

Jak zarobki na dziale elektro-mechanik ? Po wyżej 3 tyś. będzie na okresie próbnym?

dużo wiesz(usunięte przez administratora) o takich sprawach widocznie pochodzisz z takiego domu gdzie takie sprawy wychodzą w dalszym życiu Byś się(usunięte przez administratora) ujawnił i miał odwagę takie sprawy mówić wprost. A nie na kobiecie się wyżywać która o takich rzeczach co ty opowiadasz (usunięte przez administratora) nawet nie myślała. Strasznie odważny lub odważna jesteś. Ale takie sprawy w pewnym momencie wychodzą na jaw.

kuku
@anonymous

aaaaa czyżby sama mistrzyni się zaczeła bronić !!!! no właśnie wychodzą na jaw te jej sprawy!!!!

Ta
@anonymous

Czemu wy ludzie chcecie zniszczyć życie Bogu winnej kobiecie

witek
@Ta

Nie mieszaj do tego Boga , nie pracujesz z nio to nie rozumiesz że babsko nadużywa swoich kompetencji.Na tej zmianie jest najwięcej zwolnień albo przyśpieszonych cioż ,wszystko by z nio nie pracować.Z nio nie idzie pracować.

Krispin

Hej wczoraj byłem przy mistrzówce i to co usłyszałem wzbudziło we mnie szok .Jestem tolerancyjny :) heh ale mistrzyni sort . zm. A szantażuje jedną taką laskę heh tekst : jak chcesz pracować to masz mój numer tel . i odbierasz zawsze kiedy dzwonie przyjeżdżać na każdą mają zachciankę zrozumiałaś dalszej części nie słyszałem bo akurat musiałem wracać na hale . Ale dziewczyna przerażona cała czerwona jak ją potem mijałem . Ciekawe ile takich było ?

witek
@Krispin

Lubi kobiety ,nie ona jedna i nie ostatnia.

Bebe
@Krispin

Współczuje lasce. Tak to już jest w tym zakładzie na mistrzów/liderów nie ma bata robią z nami co chcą a my jeden z drógim boimy się o utratę pracy i siedzimy cicho jak myszy pod miotłą. A jak ktoś się odezwie to ma (usunięte przez administratora)jednym słowem !!!

szejk
@Bebe

(usunięte przez administratora) Kto podskoczy albo nie da to pojechać żeby tylko nikt sie nie dowiedział . jutro się przejde zobacze jak ona wygląda ciekaw jestem

robak

pada jej na łeb wykrztałcenie pedagogiczne :) nic więc dziwnego że ona taka miała już sprawę w sądzie o wyżywaniu się i znęcaniu na dzieciach leczyła się psychiatrycznie do tego nienawidzi ludzi . A jak jest jej gorzej to dziwnie łazi i robi się czerwona . Jak widać szantaż pójdzie jej płazem i musi dojść do tego aż któraś poroni . A cała dyrekcja zamiecie pod dywan i uzna to za przypadek :(

SALWI
@Krispin

Krystian,nie odziedziczysz schedy na stałe po liderce.Ona wróci,a Ty przestań pisać te oszczerstwa na to babę bo jest to obrzydliwe i nie prawdziwe.Opieprzasz się zamiast pracować i tylko narzekasz jak mało zarabiasz.I winisz za to mistrzynie i na nio gadasz,a wszystko skupia się na nas .

LOJALNY
@robak

Dalej się leczy ,to straszna choroba współczuję.

xxxxxxX
@robak

jestesscie wszyscy (usunięte przez administratora) zazdrość zżera od środka,że kobieta ma w sobie wiecej ambicjii niz (usunięte przez administratora) z wielbarka i ze nie ma sie o co do niej przyczepic to wymyslacie plotki........ zastanawia mnie czy wy w tych plotkach nie mowicie o swoim zyciu ;P

agsggdg

a hhhhh hahahahahahaha mistrzyni

gigf

z tego co tu piszą to łona się wyżywa i po waszych twarzach widać to najlepiej

Mam pytanie jak zostały wybrane liderki na gb na naprawach po wenig patrząc na (usunięte przez administratora)to strasznie lubi przypominać łaty wszystkim w koło a sama zapomniała jak się z (usunięte przez administratora)woziła po co każdy wie

Bebe

A Tobie żal d....e ściska!!! Koleżaneczka od siedmiu boleści nie ma czasu na spacery he he. Dwulicowa (usunięte przez administratora)

kij
@anonymous

oj tam (usunięte przez administratora) zacznie się nudzić to i liderką nie będzie wróci do was niebawem :)

stefan

ej a co to znaczy "strasznie odważny lub odważna jesteś "skoro jest spoko to skąd takie słowa strach się bać nawet na forum nic nie pisać ma być cisza !!!

Yyyyy?

Kiedy wyplaty

Piątego
@Yyyyy?

Piatego

pioter

Co sądzicie o praktykantach w Ikei?

Zawiedzony
@pioter

Brak im pokory. Jak slysze ich rozmowy miedzy soba jacy to oni nie są to odrazu mam pewnosc ze zaden sie nie nada do pracy i z zadnym nie chcial bym pracować, chyba ze sue znajdzie jeden normalny a nie cwaniak. A zachowanie maja jak by byli w szkole a nie na praktykach. Niby juz swoje lata maja a z zachowania bliżej im do gimnazjum niz do dorosłości

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
IKEA Industry Poland Sp. z o.o.