Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

As

Soboty i niedziele są pracujące w tym zakładzie?

Niuunia

@Bombom

po przestoju

Emsipele
@anty

Kto nie skacze ten z policji

bimbam
@anty

ilu chetnych

@bimbam

Jak zwykle wszyscy tylko narzekać potrafią a postawić się to żaden nie ma odwagi. Dalej dymajcie metry

johny

Jak metry to tylko na LAKIERNI! Lepiej (usunięte przez administratora) niż być dymanym. Co wolicie?

Olak40tysbruttopensjibierze!!
@Bombom

Bedzie teb strajk?my 2 tyś pensji a olak prawie 40tys

Gb

Co proponujesz?

@Gb

Jak w każdej poważnej firmie w przestój nie z winy pracownika należy się 80% wypłaty,a przynajmniej minimum krajowe, pracodawca nie może zmusić do wykorzystania urlopu kiedy mu się podoba, każdy pracownik w Ikei powinien mieć możliwość odmowy i przyjścia do pracy ale wiadomo że wtedy pewnie byłoby wielu chętnych a miejsca są ograniczone i takiej możliwości nie mam. Dziwię się że jeszcze nie zainteresował się tym PIP, bo ktoś powinien zająć się tą śmieszną firmą. Są przepisy widocznie które można mieć w (usunięte przez administratora)

Ttt
@IkeaMójWróg

Ale się wymadrzasz, a g...o wiesz. Przestój jest planowany, jest coś takiego jak plan urlopów w którym zakład uwzglednia przestój. Zakład ma obowiązek wysłać pracowników na dwa tygodnie ciągłego urlopu. Tak nakazuje kodeks pracy, ale ty chyba mądrzejszy jesteś. Nie ma czegoś takiego, że ktoś nie chce z tego prawa skorzystać.

@Ttt

HAHAHA uwielbiam te pieski cioci Ani :) głośno szczekają mało robią ;) tak każdy pracownik ma obowiązek wykorzystać 2 tygodnie urlopu ciągiem ale nie kiedy wymyśli sobie pracodawca tylko kiedy potrzebuje tego pracownik. Czytanie ze zrozumieniem widocznie boli, chodzi o to, że nie każdemu teraz pasuje urlop i co ma zrobić do pracy nie może przyjść, bo jest ograniczona liczba miejsc, np .sami operatorzy. Niektórzy nowi pracownicy przyjęci w tym miesiącu mają tylko 5 dni urlopu do końca roku. Na dzień dobry zostali z nich pozbawieni i dodatkowo wysłani na 5 dni urlopu bezpłatnego. No i łaskawie ich poinformowano, że po przestoju jeżeli będą chcieli skorzystać z urlopu to muszą przyjść w sobotę na odrobek. Czy to jest poważne, zgodne z kodeksem pracy, szczerze wątpię! Pozdrawiam wszystkich, którzy tak łatwo nadstawiają (usunięte przez administratora) naszemu zarządowi ;)

Taki tam
@IkeaMójWróg

Widać, że całe życie na roli spędziłeś i nigdy w żadnym zakładzie nie pracowałeś.

Robert

Pisząc takie rzeczy tylko się ośmieszasz. Nikt cię poważnie nie potraktuje jeśli będziesz wypisywać takie głupoty. Wszędzie są przestoje i pracownicy idą wtedy na urlop, a tobie pogoda nie pasuje. Napisz do ministra może dla ciebie kodeks pracy zmienią.

@Robert

Tiaaa a świstak siedzi i zawija w te sreberka... Widzę że premie nawet dają za podlizywanie się na forum ;) Najpierw poczytajcie kodeks pracy później możemy porozmawiać a do tej pory możecie dalej się dać wykorzystywać w każdym tego słowa znaczeniu :) czołem pracy :)

Robert
@IkeaMójWróg

Ale z ciebie bez mózg:) wolał byś w urlop robić? Przystuj jest po to żeby iść na urlop w wielu firmach tak jest i to jest plus wiem bo pracowałem w wielu firmach gdzie niebylo przystojow i o urlop było bardzo ciężko . Takiemu nie dogodzi zawsze będzie narzekać pracować nie dobrze a w urop odpoczywać jeszcze gorzej !

@Robert

Ale Ty jesteś tęp... wolałbym mieć urlop wtedy kiedy mi pasuje, a nie pracodawcy czy tak trudno to zrozumieć? Widać, że całe życie byłeś pod czyimś butem i już nawet nie znasz swoich praw. (usunięte przez administratora)

Ttt
@IkeaMójWróg

Ewidentnie chłopie masz problem z sobą. Przeczytałem ten artykuł, jest w nim mowa o przestoju nieplanowanym. Jakiś gość dostaje SMS-a, że ma nie przychodzić do pracy. W naszym przypadku te dwa tygodnie przestoju są planowane, uwzględnione w planie urlopów i skonsultowane ze związkami zawodowymi. Przestój zaplanowany na miesiąc lipiec czyli okres wakacyjny. No nikt nie przewidzi oczywiście jaka będzie pogoda wtedy. Idąc twoim tokiem myślenia to ministerstwo edukacji to też wredne dziady, bo w tym roku w wakacje leje, a maj był ładny, no mogli zaplanować wakacje wcześniej. Szczerze współczuję twoim przełożonym jesteś mocno roszczeniowy. Normalnie u prywaciarza to już byś sobie nie popracował. I na koniec rada dla ciebie: idź do radcy prawnego pogadaj z nim o tym jak jesteś mocno pokrzywdzony, albo jeszcze lepiej idź do psychologa może on pomoże. I nie pisz już więcej, przez takie osoby jak ty, to wychodzi na to że tu pracują same oszołomy.

Ha ha
@Ttt

Przestój jest ok.Ale coraz bardziej obcinaja wypłaty a związki się pochowaly tylko biorą składki i wypłaty.

IkeaMóWróg
@Ttt

Planowane z kim? Ze związkami czyli nie z pracownikami bo nikt nikogo o nic nie pytał, przecież każdy wie że nasze związki są dla firmy nie dla nas ;) a artykuł pierwszy lepszy o urlopach dalej dajesz się doić to poszukaj dokładniej mi szkoda już czasu z mojego wymuszonego urlopu ;) dobrze że wiesz jak Cie ludzie postrzegają ;)

Agnieszka

Na forum obowiązuje regulamin, który akceptujecie przed dodaniem komentarza. Nie przestrzegacie go, gdy (między innymi) obrażacie się nawzajem. Dlatego zachęcam Was do ponownego zapoznania się z nim i zastosowania go w swoich wypowiedziach: https://www.gowork.pl/regulamin Komentarze łamiące regulamin będą usuwane przez administrację.

Pracownik fiz
@Agnieszka

Inaczej cenzurka zrobiona

piękna

i grubym

Piekna

Jestes gruby.

Ona

Jakaś premia ma być ? Kiedy ?

Będzie teraz jakaś premia ?

Pozdro

Prawda to że jeśli kto się zwalnia z ikei dostanie pieniądze od ubezpieczenia? Slyszalam taka plotke...

Ffff

No widzę ze w końcu ktoś mądry pomyślał i zobaczył co dają do jedzenia! Dziś obiad bardzo dobry kurczak wielki jak moje uda! Widziałem nawet pizzę! W końcu mogę dobre słowo powiedzieć! Za pomysł i wykonanie mogę dac Nobla! Brawo !!jednak coś te krawaty z góry robią:)

Nowy pracownik

Podobno związkowcy wynegocjowali podwyżki od nowego roku o 100brutto do pensji zasadniczej że względu że rząd podnosi 150brutto minimalna ale chyba oprucz tego w styczniu mistrz przydziela podwyżki do stawki godzinowej jak ktoś nie choruje

Lider

Skąd to wiesz?

Nowy pracownik
@Nowy pracownik

Koleżanka dostała SMS od związków z powiadomieniem kiedy wyplata

Pyy

Kiedy

Chąśnik
@Nowy pracownik

To nie są związkowcy,nawet nie potrafią udawać związkowców.Jak by nimi byli to może w końcu jakiś STRAJK zorganizowali,może jakaś wycieczka ze SZWECJI nie zapowiedziana by przyjechała.

tuch EH
@Chąśnik

związkowcy nic nie moga i nie chca. WIelki zwiazkowiec WYNAJMUJE IKEI lokal pod lekcje angieskiego, u Olaka przesiedzi połowe czasu wiec ma profit( wynajem) to po co sie narażac?:)

Pracuje tu od -cy niech mi ktoś powie jak jest naliczany dodatek za nocki bo wychodzi że czy robię 5 nocek czy 10 jak wypadnie w miesiącu to jest płacone za 5 czyli 100 brutto???

Andiej
@Nowy

Masz wypisy z wyplaty, nie powinno byc żadnych nie jasności jeśli cos sie nie zgadza idz do kadr i rozwiej watpliwosci

Lakierniarz

Mnie tam konserwa smakowała, choć dzisiaj jest lepsza.... wiecznie narzekacie, powinnismy się cieszyć ze w końcu będzie nowe jadło bo tamtego go.... nie dało się juz jeść. To jest tylko tydzień wiec marudy niech wsadza konserwę do buzi i przeczekają Ps kawa jest mega!

smakosz

No nieźle się nam nowa firma kateringowa zaoferowała hehe konserwy z APŚ czekać tylko co będzie dalej Wściekłe Krowy czy Ptasia Grypa a może jakaś nowa "zdrowa" epidemia. czy na plakatach info wdarła się literówka?? konserwa "I" niespodzianka czy konserwa "Z" niespodzianką? Jakie dalsze niespodzianki zapewni nam Pani a la Piękna I Młoda. Powodzenia. Czekamy :)

Pyy
@smakosz

W tych konserwach jest 30 procent mięsa do tego oddzielonego mechanicznie

Ee

Skład: woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 29 proc., surowce wieprzowe 23 proc. (skórki wieprzowe, mięso wieprzowe 2,3 proc., mięso wieprzowe oddzielone mechanicznie), skrobia modyfikowana (kukurydziana), błonnik pszenny, błonnik grochowy, sól, E407 - substancja zagęszczająca, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromat, glutaminian monosodowy - wzmacniacz smaku, izoaskorbinian sodu - przeciwutleniacz, azotyn sodu - substancja konserwująca. Może zawierać śladowe ilości soi, glutenu, jaj, mleka z laktozą, selera i gorczycy.

Agnieszka

Czy posiadacie informacje odnośnie nowych ofert pracy w Swedwood Poland? Do jakich działów potrzebują pracowników? Co jest wymagane od kandydata? Odpowiedzi na te pytania będą przydatne dla osób poszukujących pracy we Wielbarku i okolicach.

luki
@Agnieszka

Tak potrzebują murzynów na stanowisko pomocnik operatora za stawkę 14,5 . Wymagane jest chęć do pracy aby operator mógł się tobą wysłużyć bo mu się nic nie chce robić najlepsze wykształcenie podstawowe abyś za mądry nie był . Polecam prace w ikea Industry Wielbark .

Lakiernik
@luki

14 brutto przez 3 miesiące

xxx

pani dyrektor tylko nie na l4 bo można trafić na lekarza którego chciała pani kontrolować

Lakiernik
@xxx

Pani pracuje w Ikea nie mogę napisać zwolnienia bo boję się kontroli

xxx

widzę że ktoś się domaga premii ,nasza premia stoi nalakierni, otsortownik co nie sortuje obrotnica co nieobraca,uv4 więcej stoi jak chodzi no ioczwiśćenowy nowy nabytek homag 3 ktury pamięta lepsze czasy .ten zakład zaczyna pszypominać skansen.porażka

ese
@xxx

Zapomniałes napisac o dwóch nowych friulmacach przynajmniej po milionie za każdy, co stoją, ale nikt nie wie po co.

zxc z

Życzę Pani Dyrektor rychłego powrotu do zdrowia. Mam również radę, niech Pani więcej nie chodzi przez lakiernię latem.

Gb
@zxc z

A co zatarła się? :p

bb
@zxc z

Juz akcja ratunkowa sie popisali,szkoda ze dluzej tam nie powisial moze by zmadrzal.

dj

Lakiernia jest jak Rosja.... wszyscy wiedzą gdzie jest, ale nikt tam się nie wybiera...

Stary

Będzie premia ?

Fy
@Stary

Tak bedzie . 10 zl do godziny :)

Robaczek

Witam mam zapytanie swego czasu Ikea zakładała każdemu pracownikowi ( starszym stażem ), konta w Ikea Tack , czy ktoś wie jak te kasę wypłacić przy Zwalnianiu się , bo co słyszałem to jest cisza nikt nie wspomina w kadrach o tym koncie i środkami tam zgromadzonych a jest tam tego trochę ????

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.