Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

ojojoj

Niech mi ktoś wytłumaczy, dlaczego nie było przestoju jak zawsze, a teraz będzie we wrześniu ?

xxl

Szwedzi nakazali im

Pomocny@
@ojojoj

Na to pytanie,na bank odpowie ci taki fafarafa,którego na lakierni nie bez kozery nazywają Bocianem.Ma wtyki w obydwu związkach,i często podfruwa do ich kanciapy.A po halach nauczył się fruwać na wysokości lamperii.Także tylko on może rozkminić twoje pytanie bracie...

Rilessa
@ojojoj

Ale w czym problem? dostaniesz postojowe będzie czas na remont albo na porządki w domu, ewentualnie można poszukać lepszej pracy

Nie mogą wysłać na przymusowy urlop, jeśli postój w pracy jest z winy pracodawcy to pracownikom należy się postojowe i koniec kropka. Niech nie myślą że zabiorą ludziom wolne, bo nie umieją zarządzać, poza tym tydzień wolnego nic nie pomoże

Rokoko

Co się przejmować...do lasu na grzyby się pójdzie...W stronę Chorzele,jest mega wysyp papierzaków,to się zarobi.....

Talalala

Pieknie sie robi!teraz robia nam urlop konoec wrzesnia a co z tymi ktorzy juz nie maja tych urlopow??co na bezpłatne pojda ? Jak się chciało iść na wolne to nie chcieli dawać A teraz to przymusowo wysyłają!mogą być tego pewni że jeszcze więcej będą mieli zwolnień!!idioci

Cxz

Ok chyba zaczyna się tu dziać nieciekawie w tym zakładzie

Hgt

Chodzą pogłoski o dodatkowym przestoju

Pastylek

Szukam osób z samochodem na dojazdy zmiana b FF

Freelender

Tylko podwyżki wam w głowią.Jak komuś nie pasi,to niech ronkle pieli u Helmuta za miedzą.i tyle w temacie...

@Freelender

Inteligencją to ty buraku nie grzeszysz

@Stary

Freelender dobre prawi, prosto lecz konkretnie

Freelender
@Stary

O bynajmniej się z tym nie zgadzam.Ale widzę że moja sugestia ubodła Cię Czopie.Jak się domyślam,gdyby nie ten zakład,to zapewne do tej pory byś szczaw,lub też inne ziele zbierał...Jeżeli jesteś taki wielki fachura,i uważasz że za mało ci płacą,to pytanie moje jest proste;czy podpisując umowę o pracę w tymże zakładzie,choć raz,i ze zrozumieniem,(o ile ty w ogóle cokolwiek rozumiesz)przeczytałeś?.Więc tam jest napisane jaką stawkę otrzymałeś.Więc jeśli Ci nie pasi,to ponawiam propozycję:Zmień pracę,ronkle u Helmuta czekają na zebranie ..

Przyjazny

Cześć. Ja chciałbym tylko pozdrowić familię Kowalskich, a i tą przyszłą też, bo dzięki wam to ten zakład nigdy nie upadnie. Trzeba z wami dobrze żyć to może jakieś podwyżki się znajdą bo pracuję już trochę, a w portfelu cienko ????

Bury

Czy będzie wypłata we wtorek ?

Taaaa
@Bury

W srode

@Bury

Obstawiam czwartek

Powinno być 200 zł netto i chodź jedna setka w miesiącu

Pyt

Od kiedy ma być ten dodatek

zk

w grudniu po poludniu

Fajna

Od września

Rilessa
@Pyt

Jaki dodatek?bo nic nie wiem

Robol

Podobno ma nie być podwyżek po nowym roku jak to prawda to czas się zbierać i szukać sobie nowej pracy

Troskliwy
@Robol

Podobno ma nie być 2 lata podwyżek. Tylko co zrobią jak zara pis podniesie minimalna

Obserwator
@Troskliwy

Pudelek pl zajmi się robotą a nie plotkami że podobno to albo tamto,nie wiesz nic a gadasz.

Szukam pracy
@Troskliwy

To tam jesteście na najniższej krajowej ? Na tartaku np operator???

Lucy
@Robol

Jak nie podwyżki to może coś do socjalu dorzucą ?

Lucy
@Lucy

30 zł na imprezkę w plenerze he he

Stery

Jeśli setek nie będzie to duzo ludzi odejdzie niech dadzą więcej na godzinę jakąś podwyżkę jakąś premię bez setek wypłata lipa

Obserwator
@Stery

Jak uważasz że mało zarabiasz to znajdź lepszą pracę, kilka lat tu przepracowałem człowiek przyzwyczaił się jak pies do budy,ale zmieniłem pracę nie żałuję więcej zarabiam,jedna zmiana mniej stresu więc działaj coś w tym temacie

Może to śmieszne ale w tym zakładzie setki to to co trzyma większość ludzi w tej pracy bez setek nie oszukujmy się ale jest nędza

Szukam pracy

Witam a ile orientacyjnie może zarobić operator na tartaku. Szukam pracy i byłbym wdzięczny za odp. Mam 10 lat doświadczenia w takiej pracy. Najważniejsze , czy zatrudniają zgodnie z zarobkami czy najniższa krajowa ???? A reszta jakoś pod stołem , bo tak robią niektóre firmy.

Czy to prawda że ma nie być setek

robotny

podobno do końca roku

Wujek dobra rada

Podobno to plotka że ma nie być setek,setki dobrze się sprzedają jeden woli czystą inny smakowe lubi, nie martw się

Stary

Boże ludzie ile w was nienawiści i jadu brawo Polacy nie ma to jak swój swojego (usunięte przez administratora)

@Stary

niedługo UA wyjeżdża, możesz sie z nimi zabrać

Poter
@chamski

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś się z nimi zabrał. Twoje komentarze na tym forum niczego mądrego nie wnoszą, więc nikt by na tym nie ucierpiał.

Janek

Czy w jakości FF pracuje jeszcze ta zaj....ta blondyna ?

jakiś taki

Ja krótko i nie na tematy :). w sierpniu mamy święto państwowe i nie tylko. i mam taką może dziwną prośbę. Czy mógłbym prosić żeby powiesić czyste flagi na zakładzie ? Nawet w święto flagi brudaski dyndały. Skoro już muszą te flagi wisieć to powinny być czyste przynajmniej na te ważne święta. Taka moja drobna uwaga :) p.s następne święto 11 listopada :) pozdrawiam

@jakiś taki

Przekaż opinię bezpośrednio do biura tu jest tylko klub dyskusyjny

@Wujek dobra rada

Wujek dobrze prawi, polać mu (na flagi napisz white tag'a)

cv

Jak wygląda praca na dziale lakiernia? ciężko jest tam bo patrząc po opiniach chyba jest jaka zmiana najlepsza z lakierni jakie jest wynagrodzenie na początek?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.