Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

To prawda że likwidują autobusy tak słyszałem

On

Jak autobusami jeździć nie można, to raczej zci autobus na 5 czy 7 osób nie puszcza,więc wątpię by z nich zrezygnowali jeśli jest podpisana umowa, bardziej zawiesza póki co, póki jest tak a nie inaczej

...

Zmień firmę, nikt Cię na siłę tam nie trzyma

Ikea bbb

W końcu jak ? Wracamy 20 kwietnia ? Dostał ktoś wiadomość co do tego i może załączyć tu ?

ZiGi
@Ikea bbb

Na tą chwilę ustalenia są takie że wracamy do pracy 20 kwietnia, chociaż szczerze pisząc nie wierzę w te zapowiedzi. Sytuacja w Polsce i na świecie nie zmieni się drastycznie. W Polsce z pewnością będzie gorsza.

Gosc
@Ikea bbb

Napewno nikt nie wróci po 20

Anonimoowaa

pracuje tam na kuchni jedna typiarka taka młoda chociaż w sumie to nie aż taka młoda , czarna czy jakieś tam ombre ma co robaczki do kaszy podrzuciła ;DD

Loczek

Chociaż jakiś wpis dla rozrywki w tym trudnym czasie

Robot

Jak się nie uspokoi ten wirus do tego 20.04 . To tyle ludzi , na jednej zmianie ....już się boje ....to już nie bęndą żarty. Jak bendziemy się w szatniach przebierać , jak szafka przy szafce stoi ? Trzeba zachować odstęp ....pod prysznicami bendziemy się przebierać .... modlić się o ustanie tej epidemii .....

Well

Ta informacja z planowanymi zwolnieniami to prawda w końcu czy faknews?

@Well

Nie to że zwolnienia tylko nie będą przedluzalei omów. Osoby mające umowy na czas nieokreślony normalnie pracują.

Tfi

Wypłata transferowa do nowego ppe kosztowała nas 200 zl. Nie ma to jak porządne inwestowanie naszych pieniedzy. Może dobrze zrobili ci którzy pieniądze wypłacili. Oby tak dalej to emerytura będzie na poziomie zerowym tak jak akcje na gpw

John Polak

Wszyscy jedziemy.na tym samym wózku jak pandemia nieustannie to każdy straci pracę prędzej czy później

Anonimoowaa

ktoś puścił plotę że 100 osób do zwolnienia a wy powtarzajcie ją dalej ;D debilizm nie zna granic.

Poinformowany

Do pracy wracamy dopiero 20 kwietnia.

Yola

Najnowsza wiadomosc jest taka ze tartak w Wielbarku do likwidacji z koncem roku...

Nie jeżdżę

co? skąd takie informacje

@Yola

A ciekaw co z resztą zakładu będzie..

Ff

Plotka puszczona i teraz każdy będzie dociekał.

Ff

Dlatego właśnie wkurzają mnie ludzie którzy coś piszą nie mając jak tego udowodnić. Tylko panikę niepotrzebna rozsiewa.

Ff

Chodzi mi o to że rozsiewa panikę w związku ze zwolnieniami nie mając na to żadnych dowodów.

Muchomorek
@Yola

Tylko że Tartak przynosi , największe zyski . Po co siać panikę nie prawdziwymi informacjami ...!!!!

Oko

Niby kwarantanna a tyle osób siedzi i debatuje w biurze! Masakra a jak któryś z nich jest chory to i tak wszystkich pozaraża! Jak wszyscy to wszyscy maja być w domach i to ja prostu chłop z produkcji wiem wiec może warto skorzystać z moich rad i nie palić s(g)lupa ze się pracuje jak wszystko stoi! Wescie się zastanuwcie !

Szału nie ma

Witam czy cos wiadomo kiedy wracamy do pracy ??

@Szału nie ma

Związki zawodowe napisały że wracamy 20.04.2020 r. I że 100 osób do zwolnienia .

@Wrona

A to zabieraja nam z urlopu czy jak ?

@Wrona

Sam do siebie pytania zadaje. Teraz zastanówcie się urzytkownicy forum co to za człowiek. Nakręcanie plotek o nic poza tym. Tyle w temacie.

Anonimoaaa
@Wrona

Co wy pie*dolicie! Nie zwalniają żadnych stu osób.... Poszła taka fama bo nie mają juz co wymyślać a wy powtarzacie te ploty ???????????????????? gratulacje za myślenie

Wrona

Związek zawodowy napisał że wracam 20 kwietnia , i że do zwolnienia 100 pracowników . Czyli skończyły się zapasy.

@Wrona

Następny Fakenews. Jeśli by się skończyły zapasy to by nie zwalniali ludzi lecz podkręcili produkcje.

@Ff

To co w planach szefostwo ma zamiar zrobić tylko 2 zmiany ? Skoro 100 osób straci pracę ... To nie będzie zielonych buziek na tablicy .

Yoyo
@Wrona

Już mieli zwalniać i umowy nie przedłużać a jakoś po przedłużali. Najlepiej to nie słuchać plotek tylko pożyjemy zobaczymy, nie ma się co nakręcać i wierzyć we wszystko. Ile ludzi tyle plotek

@Yoyo

Właśnie o tym mówię cały czas. Ktoś rozsiewa plotki i nakręca wszystkich. Po co to potrzebna się pytam.

Nazatrudniali obcokrajowcow a z nimi też nie wiadomo czy jakiegoś chorubska nam nie przyniosą.Lepiej siedzmy w domu.przez najbliższe 2,3 tygodnie strach będzie wyjść z domu i mieć z kimkolwiek jakiś kontakt A co mówić w pracy gdzie nikt się nie stosuje do odległości 1,5m odstępy od siebie.Poza tym wchodząc do łazienek łapiemy za klamki A czy to jest dezynfekowane?Nie!

Też z chęcią chciałbym się dowiedzieć czy wracamy po weekendzie czy po świętach

Qin

Z tego co wiadomo w tv i internetu szybko nie wrócimy a będzie jeszcze gorzej

@Qin

No właśnie też tak patrzę i się zastanawiam co to dalej będzie..

@Qin

Dopiero Europa jest przed szczytem zachorowań przewidują osiągnięcie szczytu za 2-3 tygodnie żeby po majówce wrócić to będzie dobrze

@Qin

No ciekawe jak to będzie z powrotem. Przecież sklepy Ikei pozamykane to nie mają gdzie wywozić a magazyny pozapełniane :/ abyśmy mieli gdzie wrócić wogóle.

Roberto
@Kasia

Jak prędko szczepionki nie znajdą nie będzie do czego wracać kwarantanna tylko pomaga że wirus się nie rozprzestrzenia za szybko teraz minister zdrowia mówił że w najbliższym tygodniu będzie bardzo duży wzrost więc siedźmy w domach jak najdłużej!!!!!!!!

@Roberto

Zgadzam się z Panem. Jeżeli dość szybko nie znajdą szczepionki to zostaniemy bez pracy..

Janosik

Wiadomo coś o powrocie do pracy? Wracamy po weekendzie czy dalej będą ciągnąć?

Bxbxb
@Janosik

Jasne że wracamy

Wyplaty beda normalnie pracownicy z biura 01.04 będą w zakladzie przygotowywać wyplaty.

Xz

Dzięki za normalną odpowiedź.

Ona
@Xz

Czyli można wypłat się w piątek spodziewać?

A

Przestańcie narzekać a jeśli komuś się nie podoba to droga wolna nikt nikogo na siłę nie trzyma.. Teraz to tylko modlić się żeby zakład przetrwał i żebyśmy mieli gdzie wrócić do pracy.

A

Ciekawe co byś zrobił /a jakby nagle zakład zamknęli, wtedy był by płacz.. Ludzie mają kredyty i rodziny na utrzymaniu.

Nick Cave

Mądralo, wskażesz może gdzie teraz przyjmują? Chyba w lotnych brygadach Sanepidu. Po tym wszystkim meble nie będą artykułem pierwszej potrzeby, możesz już się rozglądać za robotą "gdzieś indziej".

Achim
@Nick Cave

Oj tam.Przebranżowią się,i ruszy produkcja Jesionek do samodzielnego montażu.IKEA to przecież bardzo kreatywna firma.Nieprawdaż?

@Nick Cave

Jak do tej pory innej roboty nie znalazłeś to teraz nie zwalaj winy że nagle nie przyjmują.

Mika

Może jednak wrócimy po tych dwóch tygodniach.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.