Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Witam czy ktoś się orientuje jakie są widełki w stawkach poszczególnych stanowisk?

Olika22

Jak wygląda sytuacja z przedłużaniem umów przedłużają czy dają na 3 miesiące a potem nic nie informują i już nie pracujesz?

Kloi
@Olika22

Przedłużają podobno

Opol

I jak mistrzowie pracoją w ubraniach roboczych??? Czy niee

@Opol

Przecież to som widać święte krowy wielcy mistrzowie a liderzy co im całkiem się poprzewracało w głowach połowa w ogóle się nie przebiera w robocze a jak trzeba pomóc to dzwonią po działach o ludzi bo sami się przecież pobrudzą a Góra ślepa jak zwykle jest może nowy zarządca coś zmieni ale wątpię bo doradców będzie miał starych

Jasio
@Wacek

Nic na halach się nie zmieniło tylko w papierkach. Ten co nic nie robił do tej pory dalej nic nie robi

@Jasio

Powiem Ci chłopie ze im jeszcze gorzej na te głowy padło jakby to oni nas zatrudniali jakby to oni nam płacili a przecież to Szwedzi są naszymi pracodawcami jak ich a wielki pan mówi że to on nam placi żenada

Yes of course.
@Wacek

Nic nie zmienicie w tym zakładzie, krzyki nie pomogą. Większość liderów i mistrzów ma powiązania rodzinne z górą, są nie do ruszenia. Nic nie robią i nie będą robić, przecież swój swojego nie zmusi. Obecnie ich obowiązki wyglądają następująco: -ranna zmiana po udaje że coś robie - popołudnie do 16 się pokręcę ,później telefon -nocna zmiana do 24 telefon,puźniej spanie. Kto pracuje ten wie, że tak jest. Pozdrawiam leserów w zielonych koszulkach.

@Yes of course.

Masz rację ale są tacy jeszcze myślę normalni i się przebierają garstka co do góry to I racja jak zmusić do pracy szwagra bądź brata nie da się trzeba coś z tym zrobić po prostu pisać na nich e-maile i niech działają

Szakal
@Yes of course.

A w szczególności święta trójca z sortowni zmiana A przyzwolenie odgórne i ploty aż odciskow na łokciach dostają. Poprostu żenada

Firma krzak
@Szakal

Szakal źle kojarzysz tam jest trójpodział : Kawiarenka ( biała od robienia kawy) Paznokciarka ( pani z od paznokci) Szefowa ( która na to pozwala i robi pseudo spotkania jadac w swoich pracowników , tu kto pracuje na ff wie o kogo chodzi)

Aaaa
@Firma krzak

Chodzą plotki o premii że mają być czy to prawda

Ryki Tyki
@Aaaa

Przecież premia jest cały czas tylko (usunięte przez administratora)

Kk
@Opol

Pracuja w swoich ubraniach i dalej siedzą na górze. Nic sie nie zmieniło w tym temacie.

Skoczek

Czy Dr. (usunięte przez administratora)jest dalej lekarzem zakładowym dla Ikeiii w Wielbarku ? Lub Dr. (usunięte przez administratora)z Szczytna ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
robol

Dlaczego AngelaM.. robi to samo co wcześniej ? Podobno jest liderem, więc dlaczego pije herbatkę z kierownikiem jak inni w tym czasie muszą ciężko pracować ? Dlaczego nie chodzi w ubraniach roboczych ? Dlaczego góra tego nie widzi ?

Felwk

Ktoś dostał już wypłatę?

Jurandówna

No dobra, my tu gadu-gadu, inflacja 7% a kiedy podwyżki ?

On

Tu nawet rękawiczek żałują ....

Goguś.
@On

Tak to prawda. Standard w zakładzie to 3 pary na miesiąc.

Dzikie Gęsi

Ikea biedę klepie !!! Aż w szoku jestem taki zakład a coraz trudniej o ręce do pracy w Polsce . Ukrainiec ma (usunięte przez administratora) we wszystko ,pozdrowienia dla pracowników że stażem 12-letnim . Tylko patrzeć jak galaretka topnieje .

Horror
@Dzikie Gęsi

Jak Polak chciał tu do pracy to wybierali jednego z dwóch To jest śmiech na sali żeby Polak musiał się prosić o pracę i nie dostał bo mieli tylko ledno miejsce na dwoje chętnych A za tydzień przyjedzie gromada ukrainy

Przyjmują w Ikei?

Ktos

Przyjmują cały czas ale ty uciekaj wszędzie ale nie do tego keratu

Kilkuletni pracownik

Nie radzę przychodzić do pracy do tego obozu Z resztą kobieta która rekrutuje pracowników jest co najmniej opryskliwa (usunięte przez administratora)

Tu wpisz nick

Wspólne stanowisko NSZZ"Solidarność" i ZZ "Budowlani" w sprawie zmian wynagrodzeń. W imieniu organizacji związkowych NSZZ ”Solidarność” IKEA Industry & IKEA Retail i ZZ Budowlani IKEA Industry WEST wyrażamy głęboki niepokój związku z przekazaną informacją o decyzji pracodawcy dotyczącej podniesienia stawki minimalnej do 23 zł brutto W opinii NSZZ"Solidarność" i ZZ Budowlani decyzja pracodawcy wywoła wiele negatywnych emocji, co wpłynie na pogorszenie atmosfery w miejscu pracy. Decyzja pracodawcy nie rozwiąże problemu. Dlaczego pracodawca widzi tylko odejścia pracowników ze stażem do 3 lat (FY19-21 - 403 osoby) a nie widzi tych 282 osób ze stażem większym niż 3 lata? Związki zawodowe od lat sygnalizują niezadowolenie z poziomu wynagrodzenia doświadczonych pracowników. Naszym zdaniem decyzja pracodawcy nie rozwiązuje problemu, ponieważ co z tego, że będzie łatwiej pozyskiwać nowych pracowników, skoro będziemy nadal tracić tych doświadczonych? Niestety zaznaczyć również trzeba, że nie zostały uwzględnione racjonalne i obiektywne kryteria do wzrostu wynagrodzeń tj. kwalifikacje zawodowe, doświadczenie, kreatywność i efektywność w pracy. Decyzja pracodawcy o podniesieniu stawki minimalnej do 23 zł w odczuciu pozostałych pracowników będzie prawdopodobnie krzywdząca i niesprawiedliwa, łamiąca zasadę równego wynagradzania za pracę o jednakowej wartości, których wykonywanie wymaga od pracowników porównywalnych kwalifikacji zawodowych jak również powierzonych obowiązków, odpowiedzialności czy wysiłku. Chcielibyśmy również zauważyć, że potwierdziło się to, co strona związkowa zgłaszała podczas zeszłorocznych negocjacji płacowych tj., że wynik wartościowania MERCER przedstawiony przez pracodawcę jest zaniżony o jakieś 2-3 zł w stawce godzinowej w stosunku do rynku. Przypominamy również, o poczynionych zapewnieniach przez stronę reprezentującą pracodawcę w porozumieniu z dnia 23.03.2021 odnośnie zmian wynagrodzeń. Ustaliliśmy, że pracodawca nie będzie samodzielnie podejmował żadnych decyzji o zmianie stawek wynagrodzenia pracowników. Zapewnialiście nas Państwo, że decyzja o wzroście wynagrodzeń musi być wynikiem negocjacji z ZZ. W związku z powyższym wzywamy pracodawcę do rozpoczęcia natychmiastowych rozmów w sprawie zasad i wysokości wzrostu wynagrodzeń dla pozostałych pracowników. A UNAS w Wielbarku najniższa tylko 18.50 i zero premi a ludzie też się zwalniają i zero reakcji

@Tu wpisz nick

Wontpie że coś z tym zrobią 23 zł dla wszystkich do duze koszty ja pracoje już ponad 6 lat I mam 18.50 nawet nie dają mi szansy rozwoju lub przenieść się do GB aby tam mógł się rozwijać.

@Ukasz

Nie jesteś sam takich przypadków są setki

Tu wpisz nick
@Ukasz

Post nie dotyczy naszego zakładu.tylko Zbąszynka . Obecnie i tak mają najniższą na zakładzie 20.20 zł.

Tia

Wez się naucz pisać

Robol
@Tu wpisz nick

Ale jaja se robiom z ludzi haha 18 zł na godzinę za robotę na akord ale wy ludzie głupie jetescie

hater
@Ukasz

ty nie bedziesz wiecej zarabiac skoro przez cale zycie nie byles w stanie nauczyc sie jezyka polskiego

@hater

No no no . Pewnie o sobie też piszesz ????

Wykorzystuja nas jak moga a my sie dajemy jak dzieci. A ten gruby z maszynowni zm A to najwieksza (usunięte przez administratora)w fabryce , zeby nie uklady jego to by wylecial na zbity (usunięte przez administratora).

karina

Na nockach na gepy to się przychodzi odpocząć, a nie strusować pracą.

Pracujacy

Niech się wezmą za sortownie te stanowiska wyzej ktore były liderkami bo to jakis zart chodzić i nic nie robic. Niech ustana do stołu i haruja:-D

karina
@Pracujacy

To jest elita, szlachta nie pracuje

Pracujacy
@karina

Miejmy nadzieję że ten żart z elita sie skonczy. Aż szkoda patrzec jak inni(usunięte przez administratora)a elita tylko stoi patrzy. Jeszcze chwila a ten zakład przez tych najbardziej pracujacych za przeproszeniem (usunięte przez administratora)

Sortowaczka
@Pracujacy

Pani Z i Pani B że zmiany A jak narazie dalej plotkują w najlepsze mam nadzieję że to się zmieni od września

Robol
@Sortowaczka

Te dwie to najgorsze są potrafią pół zmiany przestać i gaworzyć o (usunięte przez administratora) marynie, ale widocznie to jakieś przyzwolenie z góry jesli robią tak praktycznie dzień w dzień bez względu na zmianę

Liderki
@Sortowaczka

Czy panie odnajdą się przy stole ?

Sorta
@Liderki

Kto jak kto, ale one akurat powinny już dawno być przy stole, szczególnie ta mała biała, co wyżej głowę nosi niż powinna

Szubinowy
@Sorta

Ta biała to w ogóle powinna już dawno być przy stole, bo z tego co kojarzę już od dawna nie jest liderem a panoszy się jak święta krowa

Roy
@Sorta

Pracuję tam 13 rok i jak zwykle , będzie po staremu ,oby gorzej niebyło pozdr dla starych twardzieli Ikea indastry

saszka
@Szubinowy

Czy Pani kierownik to coś widzi ? Czy statysta ?

@saszka

Widzi i akceptuje

Krakers
@Ktos

Pani kierownik tak jak i mistrzynia panią W. mają swoich przydupasów i te dwie wyżej są nimi, to juz jest przyzwolenie odgórne

Gfgf

Wiadomo coś już o zaczynaniu zmiany nocnej w poniedziałek?

Roy
@Gfgf

Tak zaczynamy we wtorek

Kk

Podziękować trzeba Ukraińcom to przez nich wprowadzili limity, oszczędności ludzi na setkach poco mają płacić podwójnie Polakowi jak Ukrainiec przyjdzie już Ukrainki na sortowni robią w soboty teraz na setkach trzeba (usunięte przez administratora) nie to co kiedyś

Ktoś

Czemu na niektórych działach na setki zapisywani są tylko przydupasy mistrzów czy też liderów? I czy na wszystkich działach jest tak że setka jest robiona po kryjomu przed innymi pracownikami ? Chyba czas zrobić z tym porządek, pewnie kierownik jeden z drugim nie byłby zadowolony jakby się dowiedział o tym

@Ktoś

Ja na twoim miejscu już bym dawno poszedł do kierownika skoro cały czas ta sama,, śmietanka ,,zapisywana jest

Mrówka
@Ktoś

Na Sortowni i N.S. jest to samo . Tą lubię to ją zapiszę na setkę , ta mnie wkurza to jej nie pisze .

Wisi mi to

Jak to jest ze temperatura jest ponad 30 C . A przerwy nie ma ?

@Wisi mi to

I nie będzie

Ktoś

Czy do wypłaty tej co była był jakiś dodatek? Może coś na wczasy czy do urlopu? Ktoś coś się orientuję?

@Ktoś

A co za dużo kasy dostałeś

@Ktoś

Dodatek na urlop nie to nie ta firma coś Ci się pomiliło albo leków nie wziołeś

Zaintresowany
@Ktos

Czyżby znowu ciche podwyżki?

Basia

Niech ta wysoka z lakierni robota się zajmie a nie plotami i podrywaniem chłopów!!!

As
@Basia

To pewnie Gośka wysłać ją Na sortowanie chociaż plotek niebedzie :)

Ala
@As

Na tartak niech idzie ....na sortowni nie chcemy plotek

ABC

Trochę rozrywki każdemu się przydav

@ABC

taka pracownice już dawno powinni zwolnić a pewnie jeszcze pochwały zbiera ;)

Heros

Pewnie daje na lewo i prawo żeby wskoczyc wyżej jak operatorki na lakierni

@Heros

A co byłeś ich materacem że dokładnie wiesz? A takie pomówienia są nie na miejscu

Francuz

Nie na miejscu, to jest twoja wypowiedź na tym zniewolonym dziale to jedyna droga do kariery, nie wiem jak Heros ale pracuje wystarczająco długo by wiedzieć co się dzieje w tym zakładzie

Chryzartema

Część kiedy jest jakaś rekrutacja w Ikei . Jaki dział polecacie ,jakiego działu unikać . Proszę o informacje rzetelne i jasne Dzięki .

Ikeonczyk
@Chryzartema

Unikaj lakierni

@Chryzartema

Na sortownie się nie pchaj bo tam gorzej jak w keracie

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.