Opinie o Intar Tools w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Intar Tools. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intar Tools o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intar Tools w Warszawa

Urszula Nowy wpis

Jak tak czytam opinie o się zastanawiam w czym konkretnie firma miałaby obniżyć swoje notowania jak ktoś już kiedyś wspomniał. Były też wzmianki o jakiś dofinansowaniach tylko czy zostały one rozliczone z pracownikami? Jak aktualnie sytuacja tutaj wygląda, co z samą w sobie pracą i jak przekłada się ona na obecne zarobki?

ULA Nowy wpis
@Urszula

Masz rację już bardziej nie można obniżyć notowań.

INTAR TOOLS Nowy wpis
@ULA

Pani Urszulo, Proszę o informację z czego wynikają wg Pani niskie notowania.

Giers Nowy wpis
@INTAR TOOLS

No jak wy nie wiecie z czego takie komentarze wynikają tylko się pytacie to naprawdę musi być juz bardzo nieciekawie

Zyta

omijać szerokim łukiem

Horacy

Oj to prawda firma obniżyła swoje notowania

Olo
@Horacy

Kiedyś było lepiej

Ilona
@Olo

Pod jakim względem? Co Teraz się pogorszyło?

Robercik

Ostatnio zrobiło się cicho na forum. Jest jakiś powód tej sytuacji?

Robercik
@Robercik

Czyżby Covid działał w firmie ?

Stefan
@Robercik

A co tu pisać strach przed koroną pensje obniżone

Maria
@Stefan

No tak - chyba każdy z nas ma z tyłu głowy taki scenariusz. Niepewność to domena obecnych czasów. Wspomniałeś, że z powodu Covidu w Intar Tools obniżono Wam pensje. No zdradź proszę, jak dużo Wam ucięli z pensji?

INTAR TOOLS
@Maria

Uprzejmie informuję, że pensje w firmie NIE zostały obniżone. Zatrudnienie również nie zostało zmniejszone. W okresie pierwszego lockdownu (kwiecień-czerwiec 2020) wprowadzona została zasada 1 tygodnia bezpłatnego urlopu w miesiącu dla części pracowników.

Łukasz
@INTAR TOOLS

Czyżbyście wzięli dofinasowanie z PFR i zamiast dać pracownikom wysłaliście na urlopy bezpłatne? To nieładnie....

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Intar Tools? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
WYBRANY

Brak słów co do pracy, zatrzymani w rozwoju- nie dość, że zarobki małe to praca dość ciężka jak w getto a opinie nie biorą się z nikąd. Nikomu osobiście nie polecam, bardzo dużo osób fałszywych i nie przyjazna atmosfera. Praca ciężka dodatkowo bez jakichś premii a o nadgodzinach można by było pomarzyć bądź powalczyć bo były sporadycznie. Ludzie tam nie mają szans rozwoju. Koronawirus dobrze im sprzyja, bo o umowach również można pomarzyć, a benefity to ściema jak dodatkowe ubezpieczenie. Ludzie są zawistni i zrobią wszystko by mieć lepiej.

Lszek
@WYBRANY

No dokładnie

INTAR TOOLS
@WYBRANY

W odpowiedzi na Pana post: - wszyscy (z nielicznymi wyjątkami) pracownicy w naszej firmie mają umowy o pracę na czas nieokreślony, - w przypadku krótkiej historii zatrudnienia (poniżej 1 roku) - umowa o pracę jest na czas określony, - osoby na okresie próbnym są zatrudniane na umowę zlecenie na okres 3 miesięcy, - premie są, - nadgodziny są. Pozdrawiam.

Ola

Nie

zadowolony

Powiedzcie uczciwie, że firma jest dobra, dobrze się pracuje i nie ma co szukać dziury w całym.

Xenia
@zadowolony

Szczególnie teraz jest wyjątkowo super. jak nie towar z Włoch to z Chin, Korei i innych miejsc super niebezpiecznych. Czy to szukanie dziury w całym?

Patrycja

@zosia a z czego ten stres wynika? Możesz zdradzić ?

ITI
@Patrycja

A czego się dziwić. Raz towar z Chin albo z Włoch, albo z Korei, Japonii chyba dobrze wyjaśnia stres

Zosia

Dużo stresu mało kasy

Jasiek

@Lesio Dziwne , więc po co ten wpis ? Może z żalu za utraconą praca w dobrej firmie?

Feliks
@Jasiek

Hahaha w dobrej firmie po komentarzach widać jak w dobrej

Heniek

@JKJ Skąd takie wątpliwości? Firma działa i jest dobrze tu pracować.

Lesio
@Heniek

hahaha na ochronie można lepiej i więcej zarobić i się nie narobić, ja dostaję 3200-3400 na rękę i pełny zus

JKJ

Jeszcze istnieje ta firma?

Z takim lekceważącym podejściem do firmy nie dziwię się, że nie odpowiada niektórym praca!

Gaweł
@Paweł

Za taką kasę nie można podejść poważnie

Halina

Szukają frajerów fizycznych za niskie stawki. Nie warto sobie głowy zawracać.

Ariadna

Zarobki odstają od dzisiejszych realiów, szczególnie jeśli chodzi o magazyn, a narobić się trzeba. O właścicielach pisać nie będę, bo nie da się w zasadzie nic dobrego napisać.

Olek

Firma na uboczu, dojechać trzeba tylko samochodem, stawki dla zwykłych pracowników (magazyn) bardzo niskie, a wysokie dla wybrańców umysłowych. Lepiej szukać czegoś bardziej normalnego, z bonami na święta, dodatkami, o których tutaj możesz pomarzyć, no i lepiej mieć lepszą firmę w CV niż takie nie wiadomo co.

Mila

Ukraińcy omijają tą firmę to chyba coś znaczy

Darek

Straszna lipa tyle napiszę

K.

no cóż zarobki ekspedientek w sklepie spożywczym są już lepsze niż w tej firmie

Najbardziej nie podobało mi się w Intar Tools: godziny pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Intar Tools - Warszawa

• Jak się pracuje w Intar Tools?

Zobacz opinie na temat firmy Intar Tools tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intar Tools?

Intar Tools