Opinie o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

anonimka

Co wy chcecie od [usunięte przez moderatora] jakby nie on kerfur by sie spalil..........no i szkoda ze do tego nie doszlo .. przecież dzieki niemu inne firmy maja prace, popsuje sie kontakt dzielny BOB BUDOWNICZY dzwoni po ekipe , zatnie sie zamek w drzwiach Bob dzwoni po ekipe, ....Bob do wywalenia >BOB zadzwoni po ekipe .... toc to istna zlota raczka, Narzekając narzeka kazdy ,boja sie zmian, tu w sumie wiedza ze jeszcze porobia a nowe nadzieje nie zawsze ida w parze ze szczesciem, Tak to smutne ze doswiadczonego sie wywala a bierze zoltodzioba,ale rozumowaniem zarzadu jest to ze starego popada rutyna a nowy glupi odwali robote bo chce sie pokazac,Tak to dziala. w kerfie i tak jest bezplciowo.nie to ce Real,no a jak powstanie plaza to kerfur bedzie biedronka na mapie...o ile ktos go nie kupi,Pracowalam kiedys na hali przez GTS i nie zazdroszcze ani nie zaluje ze juz mnie nie ma tam,szkoda wszystkich,,,

wszyscy narzekają i nadal pracują w carrefur tak jak na przyklad ja. zmiany następują ale na gorsze.dwóch pracowników już zwolnionych bo w carre nie docenia się starych i dobrych pracowników, a technicznych znajdą na każdym rogu za tą głodową pensję.najlepiej pozbyc sie technicznego który już ogarnął ten syf bo pewnie nie trzymał palca prosto w [usunięte przez moderatora] Pan DD powiedział że to dzięki klientom mamy wyplaty, \"im mniej klientów tym mniej nas będzię\" HA HA to nie w tą strone panie dd \"im mniej pracowników tym mniej klientów\"!!! a teraz przyszla pora na panie z pok-u... myślą że maja swój świat, że mogą obgadywac kazdego i kablowac na kazdego...KONFIDENTY! co pok moze widziec o pracy na hali. pomysl towaru na daszkach też jest wybitny...sklep wyglada jak jeden wielki magazyn.... i wiele wiele jeszcze...ogólnie brak słów

jak ja tu dawno nie bylam!!!! ale nic sie nie zmienilo , tak jak od poczatku kazdy jedzie kazdego.,,,,,,,,,,,wszyscy sie interesuja innymi sami sie nie widzac........boze jak dobrze ze juz tam nie robie .............. ale duzo was moje i moji znajomi zostalo was............oby wam sie sczescie trafilo . pomyslnosci,ja narazie wychowuje malego dzidziusia i nawet mi dobrze potem swoj biznes i swiety spokuj,,,,pozdrawiam karoline i anie i jole z nadzoru

PEN A DRIVE

A WIECIE KTO TO BYL??...

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
ona

widac ze ochrona czuwa......

Lola

A ja Wam coś napisze... dawno juz nie pracuje w tej firmie ale szczerze? Nawet tam na zakupy nie pojde bo mi sie chce plakac jak patrze na te [usunięte przez moderatora] twarze :D Nikt sie tam nie zmienil [usunięte przez moderatora] nadal sa [usunięte przez moderatora]... cwaniaczki panosza sie nadal... i jest mi Was naprawde szkoda- moi dobrzy koledzy. Reszta? Boze... żal.pl Acha poszukajcie sobie normalnej pracy bo przez ten plotkarski sklep znizacie sie do poziomu [usunięte przez moderatora]. Ja mialam to samo... nic tylko plotki. Acha a niektore panie niech sie zajma swoimi facetami a nie [usunięte przez moderatora] mlodych chlopcow hahahahahaha :D

xyz

PROJEKT TOP NA TOPIE A WY O BZDURACH

w du*ie

lubię jak jedna osoba sama sobie odpisuje na posty, w kasach nie ma nic do roboty czy jak?

gdzie

a gdzie pojechala, nie pracuje juz w kerfurze?

tak

nawet jak wyjechała to jak niewiecie gdzie to nie wypisujcie głupot bo później sie tylko plotki głupie tworzą.

to Pani Ola już nie pracuje w carrefour?

ponoć

ponoć gdzieś wyjechała...

hahaha

dziecko kto ci bajek naopowiadał że do angli??? hahaha dobre kij w [usunięte przez moderatora] wszystkim plotkarzom

ktoś

CZY TO PRAWDA, ŻE MENADŻER KAS ALEKSANDRA A. OPUŚCIŁA SZEREGI CARREFOURA I WYRUSZYŁA DO ANGLII ? A WIĘC KTO ZOSTAŁ KIEROWNIKIEM KAS, JOLANTA?

lolo

a dyrektor zostanie do konca roku i mozecie sobie gadac ze sie zmieni we wrzesniu bo to jedna wielka sciema i lanie wody zostanie na pewno do konca roku a moze i dluzej [usunięte przez moderatora] jest glupi ale idzie sie przyzwyczaic do tego [usunięte przez moderatora] pamietajcie zawsze moze byc gorzej a dzieki tym zmiana ci co sa maja prace bo wiadome ze carrefour cienko przedzie a dzieki temu jeszcze jestesmy i cieszcie sie a jesli chodzi o zwiazek to [usunięte przez moderatora] was to obchodzi

racja!!i co to robi ze w ochronie?niech sobie sa i niech sa szczesliwi a zazdrosnikom jak zal niech nie patrza

kpina ten kerf i nic wiecej!! ich zasady sa nawet dla nich nie do spelnienia!!! tylko takie sa przepisy i tyle sie tlumacza a romansik blondynki z monitoringu i pracownika SOLIDU jakiegoś tam [usunięte przez moderatora]. to nikt tego nie zauwaza? przeciez takie związki w kerfie podobno sa zakazane!!! zagrożone zwolnieniem pracowników!!!! a co sie z tym robi?! wielkie gówno!!!!! wszyscy o tym wiedzą (chyba) a nic z tym nie robią!!!przepisy to niech od siebie zaczną stosowac a potem wymagać tego od prostego pracownika!!!!

wtf - 2011-04-15 22:19:46 Pracowałem w tym dziadostwie wystarczająco długo, żeby znać wszelkie nieprawidłowości w tym sklepie. No i nadszedł czas: idę z wnioskiem do INSPEKCJI PRACY!!! Wyciągnę wszystkie brudy jakie się da! Na pohybel [usunięte przez moderatora] hehehe a co tylko[usunięte przez moderatora] zalazl ci za skore? a moze z [usunięte przez moderatora] bylo ci lepiej?

wtf

Pracowałem w tym dziadostwie wystarczająco długo, żeby znać wszelkie nieprawidłowości w tym sklepie. No i nadszedł czas: idę z wnioskiem do INSPEKCJI PRACY!!! Wyciągnę wszystkie brudy jakie się da! Na pohybel [usunięte przez moderatora]hehehe

GALLA

POZDRO DLA MITASKA - NAJLEPSZEGO DYRA W KARFKU!!! OD LAT NASUWA SIE TYLKO JEDNO PYTANIE - KIEDY POZBEDZIE SIE TEGO WILKA W OWCZEJ SKORZE - NIESWIETEGO SWIETEGO, KTORY TYLKO CZYHA NA JEGO MIEJSCE. BRUTUS KOLEJNY, WAZELINIARZ I DONOSICIEL - KAZDY WIE, JAK TAKI KONCZY, ALE DLACZEGO TAK DLUGO TO TRWA?! DYREKTORZE, MY CHCEMY, ZEBY PAN JESZCZE AWANSOWAL, BO PANU DOBRZE ZYCZYMY!

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Toruń

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska