Opinie o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

ja - 2013-01-31 22:00:39 u nas...u nas market...zamykają...

zajc

W ochronie to się ładnie (usunięte przez administratora) Nowy regionalny nowe zasady. Wychodzisz z pracy pokazujesz torebkę a od wczoraj jeszcze przegląd kieszeni. Pewnie jutro rewizja osobista będzie. Wali mnie to autobus jest na styk a ja mam stać w kolejce żeby pokazać co mam w kieszeniach. Śmiech na sali.

t25

Czy w tej firmie coś się zmieniło?

Zewnętrzny

A gdzie sklepy likwidują? Bo jeszcze nic o tym nie słyszałem

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
abc

Dawno tu nikt nie był. Temat się zmienił a w Carrefour zmiany i nikt nic nie komentuje? Regionalny się zmienia w centrali zwolnienia w kraju likwidują sklepy a tu nic się nie dzieje.

QRNIK

a jak tam liderzy ochrony nowi zarządzający na front office i back offisie ?

xyz246

AAAAA - 2012-11-14 18:58:23 Witam.Co do imprezy to wydaje mi się że była super.Są zdjęcia,techniczny dodał więc wbijajcie do niego to Wam zgra.(usunięte przez administratora)

Mr. Kerfiut

oj widze ze grubo tu sie dzieje :] jak juz temat imprezy schodzi na drugi plan... hehe. chcialbym przy okazji zlozyc szczere kondolencje pani (usunięte przez administratora) z powodu utraty pracy.

Szajba

powiem krotko zal.pl

Zewnętrzny

O widzę, że nie tylko ja dostrzegłem wady i niską inteligencję mumina ;p A co do jej sposobu wysławiania się to za dużo przebywa ze swoimi koleżankami z imprez i nie wychodzi jej to na dobre.

ajszel
@Zewnętrzny

kto to mumin

AAAAA

Witam.Co do imprezy to wydaje mi się że była super.Są zdjęcia,techniczny dodał więc wbijajcie do niego to Wam zgra.Właśnie techniczni,jak będziecie po nich jechać to ponownie nastepni przyjdą i wsio zacznie sie od nowa.Wydaje mi sie że Ci nowi są ok.Chyba takich jeszcze nie było,nie mają listy że maja sporo pracy itd,nie będę ich chwalić za bardzo bo pewnie i tu czasem wpadają.Co do reszty postów to wydaje mi się że to sprawka [usunięte przez administratora],która ma bardzo mały iloraz inteligencji,więc nie ma o czym pisać.Siedzi tam w recepcji i jej obowiazkiem jest sprawdzać kto i co wynosi, a Dyrektorka to wiadomo że inna osoba więc może więcej niż my.Paulina nawet nie potrafi się dobrze wysłowić,zawsze nie wie kto do niej dzwonił,a po drugie to ma niepodzielna uwage,i tyle na temat muminka.Jeszcze wróce do imprezy,wydaje mi sie że kazdy jest dorosły i odpowiada za swoje czyny,czy ma żonę ,czy mężą więc skoro coś zrobił to niech to będzie jego sprawą a nie jakieś plotki i kazdy cos doda.Techniczny mówił na imprezie że dostaje gluche telefony itd,zastanawiam sie kto jest tak perfidny i c (usunięte przez administratora) ski że robi coś takiego.Niech każdy pilnuje swojego tyłka a nie obraża,plotkuje na innych a sam nie jest lepszym.Pozdrawiam i życze 100 lat w HM.Zartuje:D

abc

A jak tam imprezka integracyjna z Panią[usunięte przez administratora]???

smieszek

Mr. Kerfiut - 2012-10-09 23:14:24 dobrze gada!dla mnie bycie liderem w carrefurze jest po prostu smieszne !!!nie ma sie nic do gadania liczy sie to co powie dyrektor menager itp im wyzej tym wazniejsze slowo lider to zwykly pracownik tylko ze koszule biala nosi a robi wszystko tak jak inni za pare zlotych wiecej bo ta firma kokosow nie placi!!!

QRNIK

Najlepiej jakby nie było dyrektorów menadżerów i liderów tylko sami pracownicy zarabiali by by po 10000tyś miesięcznie i i tak by był jeszcze źle bo by wtedy ich firma sprzątająca (usunięte przez administratora) la tak że wiec dajcie sobie spokój z tymi wypowiedziami i idźcie spać . ? Każdy ma swój rozum i może w każdej chwili odejść bo pracy na rynku jest dużo i znalazłem ją w 3 dni a jak ktoś nie znajdzie to nich nie zazdrości ze nie jest liderem bądź menadżerem bo widocznie na te stanowiska się nie nadaje

1wdsfd

Czy coś się zmieniło w tej firmie?

JAM NIE ZBEDNY

NA TV KAZDY cwaniaczy bo stolek w (usunięte przez administratora) e uwiera... wyzywaja sie na lini bo to nie oni stoja po 15 h.malo bylo tych wporzondku.. bo teraz to tylko [usunięte przez administratora] jest spoko no i [usunięte przez administratora] cos sie nawrocil....brakuje tych fajnych co sie z nimi dobze pracowalo ...PAMIETACIE ICH??

Mr. Kerfiut

tam polowa trafia z solidu wiec kto taki konkretnie :D

Zewnętrzny

Człowiek któryś kiedyś robił w solidzie i poczuł władzę ;]

:-)

Ludzie wy nie macie naprawde co robic? Chyba macie za malo barwne zycie albo zazdroscicie poprostu niektorym osobom, zajmijcie sie swoim zyciem a nie innych, a jak macie cos do kogos to powiedzcie to prosto w oczy, ale zaloze sie ze jestescie takimi tchorzami ze byscie tego nie zrobili wiec dla takich osob tylko forum zostalo. Aha i jeszcze jedno do tej osoby ktora napisala o muminku to chyba jestes osoba malodowartosciowana skoro tak oceniasz innych wiec jestes zwyklym prostakiem !

w temacie

Już od poniedziałku czyli 13.08.2012 będą dwaj nowi techniczni.W poniedziałek maja szkolenie ale pewnie od wtorku naprawią co trzeba:D

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Toruń

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska