Opinie o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Jak wygląda sprawa grafiku w Carrefour Polska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy w Carrefour Polska poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Mintaj Nowy wpis

Szału nie ma :bony na święta i zniżki na zakupy. Na nic więcej nie liczył bym ????

Jaki jest okres rozliczeniowy w Carrefour Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Mintaj Nowy wpis

10 każdego miesiąca

Patka

Co jeśli byłam pracownikiem 4 lata temu na stanowisku kasjer a teraz chciałbym pracować na rozkładaniu towaru? Gdzie złożyć CV jeśli chce przez firmę zewnętrzną?

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

na stanowiskach zasiadają ludzie co nie mają żadnego pojecia w tym co robią /. liderzy ochrony niczym królowie zarządzają pracownikami firmy ochroniarskiej w jednej miejscowosci jest koles w pinglach co mysli ze zezaruł 10000 rozumóf.. mobbing wyczówalny jeszcze przed drzwiami do recepcji

Klijent

Jestem klientem sklepu ale trzeba o tym napisać Panowie z ochrony w godzinę dla seniorów wypuszczają znajomych na sklep

Tak rzadko gościcie na forum i tak sobie myślę, że jest to dobra firma więc dobrze się pracuje?

Feliks

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taka cisza na forum?

Remik

Czy jest jakiś powód, ze tak rzadko piszecie?

Małgorzata

Poszukuję świadków zdarzeń od 2012 wprowadzania odrażających informacji na mój temat,zachowań,planowania zakupów ,jazdy,używanej technologi i innych.Proszę o kontakt mag2011@interia.pl,tel.572126835 Małgorzata Szarpatowska

Maja

Aktualne oferty pracy oferowane przez firmę Carrefour Polska można znaleźć pod tym linkiem - https://serwiskorporacyjny.carrefour.pl/praca/oferty-pracy Czy ktoś z osób przeglądających ten wątek miał okazję pracować bądź dalej pracuje w firmie i mógłby wypowiedzieć się na temat pracy? Wątek z jakiegoś powodu stracił aktywność i od roku nikt się nie wypowiadał, dlatego byłoby dobrze, gdybyście znowu zaczęli toczyć tutaj dyskusję.

Maja

@Blikpiszesz, że dużo ludzi ostatnio odchodzi z firmy. Jak dużo jest to osób? Rozumiem, że długoletni pracownicy nie czują się docenieni. Co mogłoby to zmienić? Na stronie Carrefour Polska można znaleźć informacje o szerokim zakresie świadczeń pozapłacowych. Co się na niego składa? Czy każdy z pracowników może liczyć na taki sam jego zakres?

Blik

U nas ostatnio zaczęli zwalnianiac się stali pracownicy ze stażem po 5 - 4 lata dziwne ???nie bo jak się pracuje za 1456 zł a nowy na etacie ma tyle samo to ręce opadają zero podwyżek zero motywacji czy 2 dni etatu czy 10 lat to najniższa dostaniesz ludzie uciekają z etatów a na xlecenie nie ma kto przyjść takie są realia.

Pracownik:)

Pracuje w carrefour ale nie polecam tam pracy male zarobki, zajob i nikt cie nie docenia zadnych podwyzek przez dobre kilka lat pracownicy nie maja zadnej podwyzki i zarabiaja tyle samo co nowy pracownik jaki w tym sens? Nikt nie mysli o ludziach ktorych zatrudnia maja robic za marne grosze a przyjdzie co do czego kazdy ta prace bedzie mial gdzies

inko

W sumie na takiego przyjmującego zakłady wzajemne sam bym się chętnie załapał, zwłaszcza, że zapewnione są odpowiednie zarobki, a umowa jest w pełni respektowana u nich. Może wiecie czy sa oferty pracy?

pracownicy

W Tczewie w Carrefour rządzi kobieta która jest potworną jędzą itp... wykorzystuje ludzi na maksa,nikt ją nie lubi bo jest snobką myśli tylko o sobie dla niej ludzie się nie liczą tylko ją interesują statystyki utarg i tabelki a to dzięki ludziom to wszystko jest.prosimy siły wyższe o jej zwolnienie z tej funkcji!!! Nie wchodzi przeniesienie jej do innego skepu żeby tam się nie wyżywała na ludziach.

Alan

Otóż nie :) koleżanka robi jako lider DPT i ma całą masę dostaw na głowie plus ogarnięcie magazynierów i ich przypałów a zarabia mniej niż liderka działu "suche" która pilnuje trzech alejek z półkami ;)

Bomba
@Alan

Literka Dpt jakby miała przejść na sklep to uciklaby gdzie pieprz rośnie bo lider na sklepie nie ma tylko suchych ale perfumerie drogeria napoje alkohole biega na kasy zarządza dzieciakami z firmy zewnętrznej którzy pojęcia o pracy na hali nie mają i nie zarabia więcej od lidera dpt no chyba ze masz wydeptana ścieżkę. ....większość liderów z innych działów na działy pdk się nie pisze bo jest najwięcej pracy i najsłabszy zespół (firma zewnetrzna)

KerFur ŻYDZI!!

(usunięte przez administratora) ale nędza w tej biednej firmie ;) Ciekawe kiedy splajtują i zrozumieją że prezesi i dyrektorzy są niepotrzebni

maciek

W ogóle pracujecie w carrefour bezpośrednio i umowa jest podpisywana z nimi, czy jednak zatrudniają ludzi raczej poprzez agencję pracy? Czy macie jako pracownicy sieci jakieś zniżki do sklepu, typu kartę rodzinkę z automatyczną zniżką? Po jakim czasie jest coś takiego dostępne? Jakieś dodatki na pranie koszulek dają?

jokas

Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna jak jest naprawde w tej firmie czy osoby doswiadczone sa w stanie pomóc dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Toruń

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska