logo Carrefour Polska

Carrefour Polska

Toruń

Opinie o Carrefour Polska

Mr. Kerfiut 2012-09-17 15:49:51
tam polowa trafia z solidu wiec kto taki konkretnie :D
JAM NIE ZBEDNY 2012-09-23 12:19:33
NA TV KAZDY cwaniaczy bo stolek w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e uwiera...
wyzywaja sie na lini bo to nie oni stoja po 15 h.malo bylo tych wporzondku.. bo teraz to tylko [usunięte przez administratora] jest spoko no i [usunięte przez administratora] cos sie nawrocil....brakuje tych fajnych co sie z nimi dobze pracowalo ...PAMIETACIE ICH??
1wdsfd 2012-09-25 09:00:21
Czy coś się zmieniło w tej firmie?
QRNIK 2012-10-09 01:30:24
Najlepiej jakby nie było dyrektorów menadżerów i liderów tylko sami pracownicy zarabiali by by po 10000tyś miesięcznie i i tak by był jeszcze źle bo by wtedy ich firma sprzątająca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] la tak że wiec dajcie sobie spokój z tymi wypowiedziami i idźcie spać . ? Każdy ma swój rozum i może w każdej chwili odejść bo pracy na rynku jest dużo i znalazłem ją w 3 dni a jak ktoś nie znajdzie to nich nie zazdrości ze nie jest liderem bądź menadżerem bo widocznie na te stanowiska się nie nadaje
smieszek 2012-10-11 23:11:01
Mr. Kerfiut - 2012-10-09 23:14:24

dobrze gada!
dla mnie bycie liderem w carrefurze jest po prostu smieszne !!!nie ma sie nic do gadania liczy sie to co powie dyrektor menager itp im wyzej tym wazniejsze slowo lider to zwykly pracownik tylko ze koszule biala nosi a robi wszystko tak jak inni za pare zlotych wiecej bo ta firma kokosow nie placi!!!
abc 2012-11-14 12:47:54
A jak tam imprezka integracyjna z Panią[usunięte przez administratora]???
AAAAA 2012-11-14 18:58:23
Witam.Co do imprezy to wydaje mi się że była super.Są zdjęcia,techniczny dodał więc wbijajcie do niego to Wam zgra.Właśnie techniczni,jak będziecie po nich jechać to ponownie nastepni przyjdą i wsio zacznie sie od nowa.Wydaje mi sie że Ci nowi są ok.Chyba takich jeszcze nie było,nie mają listy że maja sporo pracy itd,nie będę ich chwalić za bardzo bo pewnie i tu czasem wpadają.Co do reszty postów to wydaje mi się że to sprawka [usunięte przez administratora],która ma bardzo mały iloraz inteligencji,więc nie ma o czym pisać.Siedzi tam w recepcji i jej obowiazkiem jest sprawdzać kto i co wynosi, a Dyrektorka to wiadomo że inna osoba więc może więcej niż my.Paulina nawet nie potrafi się dobrze wysłowić,zawsze nie wie kto do niej dzwonił,a po drugie to ma niepodzielna uwage,i tyle na temat muminka.Jeszcze wróce do imprezy,wydaje mi sie że kazdy jest dorosły i odpowiada za swoje czyny,czy ma żonę ,czy mężą więc skoro coś zrobił to niech to będzie jego sprawą a nie jakieś plotki i kazdy cos doda.Techniczny mówił na imprezie że dostaje gluche telefony itd,zastanawiam sie kto jest tak perfidny i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ski że robi coś takiego.Niech każdy pilnuje swojego tyłka a nie obraża,plotkuje na innych a sam nie jest lepszym.Pozdrawiam i życze 100 lat w HM.Zartuje:D
Zewnętrzny 2012-11-15 17:24:36
O widzę, że nie tylko ja dostrzegłem wady i niską inteligencję mumina ;p A co do jej sposobu wysławiania się to za dużo przebywa ze swoimi koleżankami z imprez i nie wychodzi jej to na dobre.
Szajba 2012-11-15 19:12:32
powiem krotko zal.pl
Mr. Kerfiut 2012-11-17 16:26:49
oj widze ze grubo tu sie dzieje :] jak juz temat imprezy schodzi na drugi plan... hehe. chcialbym przy okazji zlozyc szczere kondolencje pani (usunięte przez administratora) z powodu utraty pracy.
xyz246 2012-11-22 19:48:25
AAAAA - 2012-11-14 18:58:23

Witam.Co do imprezy to wydaje mi się że była super.Są zdjęcia,techniczny dodał więc wbijajcie do niego to Wam zgra.(usunięte przez administratora)
QRNIK 2012-11-26 01:47:20
a jak tam liderzy ochrony nowi zarządzający na front office i back offisie ?
abc 2013-01-23 15:17:53
Dawno tu nikt nie był. Temat się zmienił a w Carrefour zmiany i nikt nic nie komentuje? Regionalny się zmienia w centrali zwolnienia w kraju likwidują sklepy a tu nic się nie dzieje.
Zewnętrzny 2013-01-23 20:03:54
A gdzie sklepy likwidują? Bo jeszcze nic o tym nie słyszałem
t25 2013-01-25 08:38:47
Czy w tej firmie coś się zmieniło?
zajc 2013-01-26 09:20:16
W ochronie to się ładnie (usunięte przez administratora) Nowy regionalny nowe zasady. Wychodzisz z pracy pokazujesz torebkę a od wczoraj jeszcze przegląd kieszeni. Pewnie jutro rewizja osobista będzie. Wali mnie to autobus jest na styk a ja mam stać w kolejce żeby pokazać co mam w kieszeniach. Śmiech na sali.
ja 2013-01-31 22:01:59

ja - 2013-01-31 22:01:59

ja - 2013-01-31 22:00:39

u nas...
u nas market...zamykają...
słyszałem,że carrefour market na grudziądzkiej zamykają w kwietniu ...wie ktoś coś o tym?
gość 2013-02-28 09:49:20
jeśli chodzi o pracę w najgorszej sieci jaką jest Carrefour to zdecydowanie odradzam pracę tam,traktowanie i podejście do pracowników jest na poziomie średniowiecza pracownicy są traktowani gorzej jak zwierzęta ,nie mają żadnych praw są wyzyskiwani przez pracodawcę i poniżani a zarobki są tak niskie że nie warto tam pracować,nie wiem dlaczego podejście kierowników i zarządu do pracowników jest tak na beznadziejnie niskim poziomie intelektualnym.
BuJaK 2013-03-03 22:20:33
Podobno ochrona ma dobre zarobki mam na mysli biuro i monitoring...
stabilizator 2013-03-04 18:21:01
w porownaniu z tymi z biedronki to owszem
QRNIK 2013-03-06 02:38:26
BuJaK - 2013-03-03 22:20:33

Podobno ochrona ma dobre zarobki mam na mysli biuro i monitoring...
w biurze maja od 2900-3500 a menager nawt 4000-5000 a monitoring to zarobki kwesti 2000-2600
xyz 2013-03-06 11:57:30
Jak ktoś myśli że ochrona ma duże zarobki to niech się tam zatrudni to się przekona.
:) 2013-03-08 21:11:35
jak monitoring zarabia 2600 to swietnie...jestem ciekaw/a na ktorym obiekcie bo pracujac na monitoringu w zyciu takiej kasy na oczy nie widzialam/em....szok jaka macie fantazje.....TO JEST POLSKA
Marjan 2013-03-08 21:50:21
2600 na monitoringu owszem. Ale w dwa miesiące
Mr. Kerfiut 2013-05-17 00:07:10
(usunięte przez administratora) Absurd normalnie... Cały carrefour to absurd (usunięte przez administratora) ... Nic dobrego.
obserwator 2013-05-26 12:20:40
carfjut o wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma milej atmosfery
sa mili tylko jak cos chca.
Ludzie z GTSu chodza jak na szpilkach i lokaja katem oka czy kogos nie ma w poblizu bo jakjuz skonczyl sie temat pracownikow C to najezdzaja na GTS szukajac igly w stogu regałow
t27 2013-05-27 09:21:34
czy w tej firmie coś ostatnio sie zmieniło?
Gość 2013-05-27 09:39:49
to nie jest tylko u was to chyba wszędzie tak jest ten market jest jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie SA tacy wredni że szkoda tutaj pisac
Piwko 2013-05-27 20:29:15
nikt jeszcze bez powodu (usunięte przez administratora) nie dostal a kto zasluzyl na to żeby wylecieć to wyleciał i tyle widocznie (usunięte przez administratora) ma cos za uszami skoro tak się broni... proste i logiczne
X 2013-08-07 18:51:14
Firma Carrefour Polska nie docenia pracowników, w służbie bhp pracowało wiele fachowców, Firma ich się pozbyła dziś oni zajmują czołowe miejsca w innych firmach , przykłady PLO LOT Warszawa, SGGW Warszawa, Media Ekspert, Urząd Miasta Warszawa i wiele innych miejsc , żadna osoba z bhp nie pozostała na bezrobociu .
Pozdrawiam
gghy 2013-12-11 16:20:01
czyli ochrona jak zarabia?? :D i co to sa jacys liderzy w ochronie ?
ajszel 2013-12-16 11:59:13
kto to mumin
chleb_prowansalski 2014-02-02 23:58:21
Liderzy w ochronie to jakby kierownicy zmiany, podrzucają śrubki do pieczywa(usunięte przez administratora).... chyba dobrze, że nie wiesz :)
Abc 2014-06-05 15:18:47
Afera goni aferę. Ludzie odpadają jak na strzelnicy. Tu czas się zatrzymał na śrubce której nie było tylko zwolniony pracownik chciał narobić komuś koło [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nikt nic nie napisze o Pani Matyldzie?
Pracownik 2014-08-07 16:40:27
Witam. Pracuje w tym markecie. Jest to masakra. Po kazdym wyjściu z hali sprzedaży przeszukanie. Personel niemiły wszystkich traktują jak złodziei. Po wyjsciu z pracy sprawdzają to a i tak torebki. Podobno maja monitoring a i tak podejrzewają. Nie masz kieszeni a bramki pikają. Syf na maksa. NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze te smieszne pieniądze. 5zł za godzinę to jakaś masakra lepiej iść sprzątac ulice niz sie tam upokarzać. Pracujesz na kasie dzwonisz do obslugi klienta bo masz jakis problem to przyjdą po 30 minutach/ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GODIS 2014-08-07 23:06:41
NA PEWNO NA DOBTREGO PSYCHIATRE STYKNIE
Abc 2014-09-05 19:29:42
Ty to chyba w innym mieście pracujesz. Pozostawię resztę bez komentarza
SDEC 2014-09-18 20:32:03
Wszystkie osoby które wypisują te dziwactwa to byli pracownicy którym się nie chciało pracować i zostali wylani z roboty i próbują oczerniać jak się tylko da ( chociaż nie wiem jak jest na innych sklepach może się mylę ) Mogę tylko powiedzieć że jestem jednym z byłych pracowników Firmy Carrefour i nic mi nie wiadomo że pracownicy są tak żle traktowani jak tu piszecie fakt jest taki że zarobki nie są rewelacyjne ale osoba która niby dostaje 5 zł na godzinę niech się zastanowi kto jest jego pracodawcą bo chyba nie carrefour !!! tylko jakaś firma zewnętrzna ........
crf_torun 2014-10-07 20:11:31
Carrefour Polska to jest najbardziej niewdzięczna instytucja w Polsce!!!
Zwalniając pracownika tak naprawde robia wielka przysługe tej osobie :))
Niedlugo wyjde tam na sklep i sie zrzygam patrząc na te krzywe fałszywe ryje !!!
Szczególnie pewne 2 sfrustrowane stare ,ze tak powiem baby :)) które według mnie maja problemy prawdopodobnie natury psychicznej sieją w tym hipermarkiecie atmosfere strachu, fałszywości, dosłownie zaszczucia !!! Tak naprawde z wiekszoscia osob mozna sie dogadać i dobrze pracowac mimo niskich zarobków. Mam wielką nadzieje,że osoby zarządzające Carrefour Toruń sie zmienią. Nikomu źle nie życze :)) ale by sie te osoby mogły wynieść jak najdalej od tego przepieknego, fantastycznego miasta :)) Pozdrawiam wszystkich dobrze pracujących pracowników Carrefour Toruń !!!
ACB 2014-11-05 10:21:08
To chyba nie w Toruniu. Owszem wychodząc z sali losujesz czy pokazujesz kieszonki czy nie. Torebki przy wyjściu w każdym zakładzie tak jest. A jeśli siedzisz na kasie to raczej nie dzwonisz do działu obsługi klienta bo one wcale nie ruszają się z miejsca pracy. Dzwonisz do pracownika dzialu lub nadzoru. Raczej Twoja kariera w Carrefour była tylko pomyłką
jokas 2015-02-22 14:20:59
Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna jak jest naprawde w tej firmie czy osoby doswiadczone sa w stanie pomóc dziekuje
maciek 2015-03-10 03:06:00
W ogóle pracujecie w carrefour bezpośrednio i umowa jest podpisywana z nimi, czy jednak zatrudniają ludzi raczej poprzez agencję pracy? Czy macie jako pracownicy sieci jakieś zniżki do sklepu, typu kartę rodzinkę z automatyczną zniżką? Po jakim czasie jest coś takiego dostępne? Jakieś dodatki na pranie koszulek dają?
ja 2015-03-20 14:47:57
Niewiem kto to pisał ale to jakieś bzdury! Pok nie przycchodzi do pracownika kas a na recepcji nie przeszukują.
KerFur ŻYDZI!! 2015-11-13 18:05:06
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale nędza w tej biednej firmie ;)
Ciekawe kiedy splajtują i zrozumieją że prezesi i dyrektorzy są niepotrzebni
Alan 2015-12-17 08:17:40
Otóż nie :) koleżanka robi jako lider DPT i ma całą masę dostaw na głowie plus ogarnięcie magazynierów i ich przypałów a zarabia mniej niż liderka działu "suche" która pilnuje trzech alejek z półkami ;)
pracownicy 2016-02-12 17:19:10
W Tczewie w Carrefour rządzi kobieta która jest potworną jędzą itp... wykorzystuje ludzi na maksa,nikt ją nie lubi bo jest snobką myśli tylko o sobie dla niej ludzie się nie liczą tylko ją interesują statystyki utarg i tabelki a to dzięki ludziom to wszystko jest.prosimy siły wyższe o jej zwolnienie z tej funkcji!!! Nie wchodzi przeniesienie jej do innego skepu żeby tam się nie wyżywała na ludziach.
cyk 2016-07-04 15:46:08
haa haaaa, nieprawda byłam tam kierownikiem
Bomba 2016-08-22 23:28:35
Literka Dpt jakby miała przejść na sklep to uciklaby gdzie pieprz rośnie bo lider na sklepie nie ma tylko suchych ale perfumerie drogeria napoje alkohole biega na kasy zarządza dzieciakami z firmy zewnętrznej którzy pojęcia o pracy na hali nie mają i nie zarabia więcej od lidera dpt no chyba ze masz wydeptana ścieżkę. ....większość liderów z innych działów na działy pdk się nie pisze bo jest najwięcej pracy i najsłabszy zespół (firma zewnetrzna)
inko 2016-09-03 22:46:44
W sumie na takiego przyjmującego zakłady wzajemne sam bym się chętnie załapał, zwłaszcza, że zapewnione są odpowiednie zarobki, a umowa jest w pełni respektowana u nich. Może wiecie czy sa oferty pracy?
Zostaw swoją opinię o Carrefour Polska - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska