logo Zeitkraft

Zeitkraft

Frankfurt am Main

Opinie o Zeitkraft

anonim 2009-04-04 16:28:28
Słabe zarobki, Pracownicy są traktowani jak śmieci, nie polecam,byłem tam jeden miesiąc i to wystarczy.Pozdrawiam
erwin 2011-01-06 12:33:32
witam jestesmypracownikami zeit kraftu nie jestesmy zadowoleni z zarobków i biura,ciagle sa jakies potracenia niewiadomo za co na umowie mamy te same stawki,ten sam stan cywilny a zarobki różne heh
anonim 2011-05-04 13:20:16
...Witam.Panowie potrzebuje więcej info na temat tej firmy,biuro się odezwało do mnie z propozycją pracy i nic ciekawego na razie mi nie powiedziano.Bardzo proszę o jakieś szczegóły...
anonim 2011-08-03 10:48:00
..to może ty miałeś problemy, ja robia już ponad rok w Zeitkrafcie i nikt nigdy nie traktowł mnie jak śmiecia. Byłem już na różnych mieszkaniach, ale zawsze miałem gdzie spać i kuchnia też była. Co do zarobków to może nie są największe ale pewne, co miesiąc regularnie dostaję wypłatę. A nie jak w innych firmach czeka się miesiącami na wypłata i jeszcz nie wiadomo czy wypłacom. Szefostwo też jest w porządku, zawsze idzie się dogadać jak trzeba zaliczke czy wolne. Jakbym był teraz bez pracy i miał propozycje od Zeitkraftu to napewno bym przyszedł do tej firmy.
mario 2011-11-10 20:57:45
ten co tak ładnie pisze tam u góry to na pewno z biura pisał ktoś
mario 2011-11-10 21:01:58
jak zostanie na miesięc 700 euro to jest bardzo dobże
anonim 2011-11-11 14:19:00
mario jak weźmiesz kilkaset euro zaliczki to na koniec miesiąca ci to odciągną i będziesz miał 700. U mnie na budowie też był gość, który tak liczył, tylko zapomniał o wziętej zaliczce. ha ha, Policz sobie albo zobacz ile przepracowałeś ;-)
pracownik 2011 12 29 2011-12-29 12:23:53
nie narzekejcie karzda leif firma ta sama albo gorzej popracuj kilkanascie latek w tej firmie to wtedy baje inne zdanie na stawka trzeba sie wykazac a nie oczerniac nie patrzac na siebie.Jako leif firma idzie robici miec z tego korzysci,pozdrawiam
anonim 2013-07-10 18:38:00
Witam, jedna z najgorszych firm, nie polecam. Mało płacą i nie szanują pracowników. Firma fajna jeśli nie masz życia prywatnego bo najlepiej żeby pracownicy siedzieli tam cały czas ale jeśli masz żone, dziewczyne, dzieci - nie polecam chyba, że chcesz zniszczyć to co masz !!!
marko z polo 2013-07-17 22:19:36
hehehe, nie ma to jak mieszkac w polsce i zarabiac tysiace :D, :D, same perspektywy na wysokie zarobki, i mnostwo czasu wolnego :p wracaj do kraju i zasil polskich budowlancow. nie ma to jak robota 200 km od domu po 12 godzin dziennie a w domu bylem raz na tydzien czasem dwa, do spania mialem kontyner, taki piekarnik latem ze jak rano wstalem do mialem lozko wodne ;D;D;D, a tu moj kumpel robi juz 2 rok chwali se i se jezdzi bmw szlachcic :D, to teraz ja przyjechalem do niemiec, z poprzednim pracodawca mi nie poszlo,. jak tylko bedzie wolne miejsce to sie wkrecam tu do tej firmy, no i moze jeszcze jak sie uda to kumpel tez przyjedzie
hehe 2013-08-04 19:58:43
ten co jezdzi bmw to brygadzista lub nie ma rodziny a bmw ma 10-15 lat
byłem 2013-08-04 20:01:51
witam pracowałem w tej firmie lipa jak szlak w polsce zarabiam to samo i mam spokuj . nie polecam
bylem, jestem, bede 2013-08-06 21:58:34
a ja pracuje juz kilka lat w zeitkrafcie i nie narzekam, mam tu dobrze moze nie mam bmw ale za to audi takie 7 - dmio letnie i o dziwo nie jestem brygadzistom. czy da siezarobic ? tak da sie zarobic. trzeba tylko myslec do przodu.
niedoceniony 2014-11-25 02:25:17
Nie polecam za cholerę tej firmy. Przy pierwszym kontakcie telefonicznym obiecano złote góry, później sprawa się zmieniła diametralnie.Nie dość, że pieniądze małe to odciągają nie wiadomo za co i na koniec obcinają godziny byle zostawić dla siebie. Patryk pewnie jest pracownikiem z biura tejże firmy bo pisze bzdury jakich mało haha. Nie polecam, nie polecam, nie polecam, NIE NIE NIE
marek 2015-01-31 15:30:26
A tak bardzo ogólnie to czy ktoś w paru zdaniach mógłby powiedzieć czy poleca pracę w Zeitkrafcie czy nie? bo niby przeczytałem to wszystko co tu piszecie, ale z natłoku wszelkich informacji to zgłupiałem i nie wiem już co myśleć i czy szukać wolnego miejsca u nich czy może szukać roboty gdzieś indziej
krotkoinatemat 2015-02-02 16:28:42
ci co maja plecy w biurze to maja robote w zime nie wygodnych zwalniaja na zime, i siedzenie w domu znowu do maja, nie dosc ze stawka niska to jeszcze roboty nie ma. Do urzedu pracy tez nie moge isc bo zeby dostac swoje pieniadze to wymuszaja na pracowniku napisanie wypowiedzenia. Nie polecam
bzyk 2015-08-31 13:35:51
Nie proponuje tej firmy bo kto ma prace to pracuje a karierowiczow tonie potrzebazreszta kto zmlodych chce pracowac!!! Armia naplywa z afryki! Gassarbeiter
Tito93 2016-02-15 00:15:32
Hahaha bmw i szlachta, weź sie pierdolnij w łeb synek ;))
zaks 2016-03-28 10:15:59
Tu trzeba uważać co sie mówi i z kim pije bo niestety atmosfera jest taka że każdy każdemu wilkiem i obgadują w zamian za fory u majstra szkalują inne dobre osoby po to żeby nie miały lepiej w firmie dużo by o tym gadać jak majstrowie niewygodnego współpracownika szkalują przed szefostwem po to żeby pomniejszyć jego wartość fachowca i tak pozostaje on bez podwyżki bo słowa majstra jest najważniejsze przykre ale w wielu przypadkach prawdziwe
on 2016-04-03 14:28:13
Prawda jest taka że połowa tych "majstruf" to tępaki co na niczym się nie znają a umieją po niemiecku i dlatego zostali majstrami.
Edi 2016-05-02 17:46:32
A który z tych majstrów to umie po niemiecku bo żadnego do tej pory nie poznałem co by umiał aby jedno zdanie poprawnie wypowiedzieć a co dopiero z pisownią akcentem itp. porażka to powinna być podstawa aby nawiązać kontakt z klientami , niemcy się tylko śmieją
on 2016-05-15 20:49:21
nie no firma jest ok,pracownicy biura tez ale co niektórych pracowników to trzeba utemperować.Są takie osoby które w Polsce są wsiurami a w niemczech panami i władcami a jak się im nie podporządkujesz to jestes ten zły
mr. x 2016-05-19 10:10:18
Wypłaty na czas!? Kasa 15 albo 21ego za poprzedni miesiąc śmiechu warte żeby były takie opóźnienia
dx 2016-05-19 17:09:58
Ci co włażą do tyłka to na pewno mają na czas a w firmie takich wazeliniaży nie brakuje co mają przywileje za kapowanie
i dzwonienie do biura na innych takie coś powinno się tępić ,przez to atmosfera w tej firmie jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szkoda że pracownicy biura ( też tylko pracownicy tej firmy!!!!!!! O czym czasem zapominają) nic z tym nie robią ja bym takiego co by mi co chwile dzwonił z pierdołami zjebał jak psa i tyle na temat
bgjhk 2016-06-18 14:48:25
jak w pracy sa osoby, ktore się podlizują, to mnie nie satysfakcnjhonuje tego typu praca. Nie lubie włażenia innym wiadomo gdzie. Wiec jesli to prawda @ds to słąbo
Zostaw swoją opinię o Zeitkraft - Frankfurt am Main
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zeitkraft