ALIOR BANK

Opinie o ALIOR BANK

jA 2011-01-03 23:39
otóż TAK KAŻDY CHCE DO ALIORA- JA TEŻ CHCIAŁEM, TERAZ ŻAŁUJĘ. MÓJ NAJGORSZY WYBÓR. PRACOWNICY ZMIENIAJĄ SIĘ CO CHWILE- W 98% SAMI SIĘ ZWALNIAJĄ. JAK BYM MIAŁ WYBIERAĆ Z OBECNĄ WIEDZĄ- NIE TEN BANK
waldek 2013-01-15 14:50
uwaga na spółkę/córkę firmy ALior zwaną Alior Nieruchomości - ktoś wyciągnął z uni spore pieniądze na tzw. dotację i zamiarza wypompować/chyba bazę klientów poza tym nie płaca agentom/pracownikom na czas; zresztą pracowników już nie ma, kasy nie ma, brawo Alior - tak sie robi interesy .... jak ktoś nie wierzy? podam przykłady
gosc 2016-01-20 19:44
Jako były kandydat muszę z przykrością stwierdzić, że dziewczynki z hr-u nie czytają cv ze zrozumieniem, przez co, nie dość że zawracają gitarę, to jeszcze zadają na rozmowie idiotyczne pytania. Np: niejaka Wyra . Być może ludziom z Alior wydaje się, że są wyjatkowi i niepowtarzalni . Są w błędzie.
Kandydat 2016-02-24 11:21
Przyznam szczerze, że Firma nie jest rzetelna. Po rozmowie kwalifikacyjnej, luźnej, lecz mało profesjonalnej Firma nie daje odpowiedzi w uzgodnionym terminie. Natomiast kiedy zalezy im na jak najszybszym przeprowadzeniu rozmowy to potrafią wydzwaniać i dbać o swoje, wysyłać wiadomości z podziękowaniem. Dla mnie jest to wyraz braku szacunku dla kandydata i z pewnością bedę omijać ten Bank nie tylko jako potrncjalnego pracodawce ale rownież jako Firmę z której korzystałbym ja i moi najbliżsi.
wysik 2016-04-24 12:57
ja nie spotkałem się z rzekomą nierzetelnością firmy, ponieważ oni poszukują sporo pracowników na wiele województw, co nie zmienia faktu, że ew. pracownik też musi spełniać pewne oczekiwania
kkk 2017-01-29 19:01
jak zwykle na rozmowie obiecuja normalne pieniadze, roztaczaja wspaniala wizje, a pozniej trafiasz do pracy w oddziale za najznizsza krajowa gdzie masz na sobie cala odpowiedzialnosc za pieniadze z ktorymi pracujesz.Plany sa wysokie i niewykonalne jak na placowki umieszczone na zadupiu.90% ludzi sama odchodzi bo nie wytrzymuje mobbingu.
olo kolo 2017-04-19 19:40
Poświęciłam czas i pieniądze na dojazd,
rekruterka - niekompetentna, ciągle mnie za coś przepraszała - z poczucia winy.Zaprosiła mnie na rozmowę do sali w piwnicy, gdzie było głośno, słychać było reakcje na moje wypowiedzi, podłe
HR 2017-09-01 09:06
Skandaliczne zachowanie rekruterki pokazujące brak elementarnego szacunku dla kandydata !
Po 30-40 min rozmowie telefonicznej, rekruterka zadzwoniła za 2 dni ponownie zapraszając mnie na kolejny etap rekrutacji (spotkanie z menedżerem). Wobec tego, że ten telefon miał miejsce po południu a spotkanie już za kilkanaście godzin następnego dnia rano, powiedziałam jej że bardzo się cieszę i że chętnie pojawię się na rozmowie ale poprosiłam o zaproponowanie innego, trochę z większym wyprzedzeniem terminu spotkanie (tak abym mogła poprzekładać swoje zobowiązania). Rekruterka się zgodziła i powiedziała, że oddzwoni w ciągu 2 dni z nowym terminem spotkanie z menedżerem. Nie zadzwoniła ani w ciągu 2 dnia ani w ogóle, a jedynie po ok. 2 tygodniach dostałam bezczelnie standardowego mejla z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji. Gdy jej odpisałam, że jestem zdziwiona tym mejlem bo przecież zostałam już zaproszona do kolejnego etapu, nawet nie otrzymałam słowa wyjaśnienia czy po prostu "przepraszam".

Jako osoba z HR i z wcześniejszym doświadczeniem w pracy w dwóch innych międzynarodowych bankach muszę skonkludować, że zachowanie osoby z rekrutacji banku Alior pozostaje daleko w tyle od standardów na rynku.
Pozostaje mi jedynie pogratulować "wysokich" standardów rekrutacyjnych i "świetnego" employer brandingu - z pewnością ani ja ani moi znajomi nie będziemy przynajmniej w najbliższym czasie aplikować do Alior żeby unikną takiego traktowania z "szacunkiem"
kk 2017-09-04 00:35
ile zarobi Młodszy Specjalista ds. Przeciwdziałania Przestępstwom?
Daria 2017-09-18 12:46
Proszę o odpowiedź czy nadal alior sprawdza bik swoich przyszłych pracowników?
Chodzi o pracę w centrali weryfikacja dokumentów.
Wiem że kiedyś sprawdzali, a ja mam małe zaległości od 5-6 miesięcy (w tym tez w aliorze) i nie wiem czy jest w ogóle sens iść na rozmowę :/
Zostaw swoją opinię o ALIOR BANK - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALIOR BANK