ALIOR BANK

Opinie o ALIOR BANK

jA 2011-01-03 23:39:09
otóż TAK KAŻDY CHCE DO ALIORA- JA TEŻ CHCIAŁEM, TERAZ ŻAŁUJĘ. MÓJ NAJGORSZY WYBÓR. PRACOWNICY ZMIENIAJĄ SIĘ CO CHWILE- W 98% SAMI SIĘ ZWALNIAJĄ. JAK BYM MIAŁ WYBIERAĆ Z OBECNĄ WIEDZĄ- NIE TEN BANK
waldek 2013-01-15 14:50:46
uwaga na spółkę/córkę firmy ALior zwaną Alior Nieruchomości - ktoś wyciągnął z uni spore pieniądze na tzw. dotację i zamiarza wypompować/chyba bazę klientów poza tym nie płaca agentom/pracownikom na czas; zresztą pracowników już nie ma, kasy nie ma, brawo Alior - tak sie robi interesy .... jak ktoś nie wierzy? podam przykłady
gosc 2016-01-20 19:44:31
Jako były kandydat muszę z przykrością stwierdzić, że dziewczynki z hr-u nie czytają cv ze zrozumieniem, przez co, nie dość że zawracają gitarę, to jeszcze zadają na rozmowie idiotyczne pytania. Np: niejaka Wyra . Być może ludziom z Alior wydaje się, że są wyjatkowi i niepowtarzalni . Są w błędzie.
Kandydat 2016-02-24 11:21:18
Przyznam szczerze, że Firma nie jest rzetelna. Po rozmowie kwalifikacyjnej, luźnej, lecz mało profesjonalnej Firma nie daje odpowiedzi w uzgodnionym terminie. Natomiast kiedy zalezy im na jak najszybszym przeprowadzeniu rozmowy to potrafią wydzwaniać i dbać o swoje, wysyłać wiadomości z podziękowaniem. Dla mnie jest to wyraz braku szacunku dla kandydata i z pewnością bedę omijać ten Bank nie tylko jako potrncjalnego pracodawce ale rownież jako Firmę z której korzystałbym ja i moi najbliżsi.
wysik 2016-04-24 12:57:41
ja nie spotkałem się z rzekomą nierzetelnością firmy, ponieważ oni poszukują sporo pracowników na wiele województw, co nie zmienia faktu, że ew. pracownik też musi spełniać pewne oczekiwania
Zostaw swoją opinię o ALIOR BANK - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALIOR BANK