GRUPA FP Sp. z o.o

Opole

Opinie o GRUPA FP Sp. z o.o

Grupa FP 2011-05-21 09:02:31
Grupa FP Opole , a w szczególności jej właściciel,są\jest książkowym przykładem mobbingu,wszelakiego nacisku,molestowania i to pod każdym względem.W firmie tej , pracownik nie ma prawa do wyrażenia swojego zdania , choćby nawet miał rację,a każdy sprzeciw karany jest przez właściciela różnymi sposobami.Pracownicy zachęcani są do donoszenia na współpracowników.Nie jeden z byłych i obecnie pracujących (kobiety) usłyszał od właściciela ... aby nasze stosunki były/stały się bardziej bliższe ... Firma , owszem , dobrze stojąca finansowo i płacąca w terminie.Atmosfera wewnątrz pozostawia dużo do życzenia.Nawet corocznie organizowane,tak zwane FP Open,są obowiązkowe,nie obecność = odczuwalnymi,odgórnymi konsekwencjami.Obsługa tych "imprez" jest rozdzielona na pracowników.Jedni się bawią , a inni MUSZĄ ! usługiwać.Widocznie coś takiego jak CATERING , nie jest znane właścicielowi.Masz w CV notatkę ... DOBRZE DONOSZĘ , DAJĘ KIEDY TRZEBA - masz pewną pracę. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o GRUPA FP Sp. z o.o - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRUPA FP Sp. z o.o