Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Nokia

Robol to nędzny cwelny trol i nic więcej :D

@Nokia

Puwinni ci no taj nukji łudciąć sygnoł kumurkuwy (zogłuszocze jokie pozukłodoć) żabysz w procy się zojoł pilnuwoniem kobla a nie futel, kumurko, loptop, talawizjo i cu chwilo fajuro no dochu i widuk no gulerie pumurskum.

sagan
@Nokia

najwieksza pizada prawie maister na TXL czajnik Grzegorz K znow spe...il na wolne strach cucku do piaskownicy a nie mistzowanie gupolu caly kabel sie smieje z ci...py czjnika

Jurek

Po ostatnich podwyżkach postanowiłem, że zmienię pracę i wezmę kredyt.

Robol

Pisołem, nopisze jaszcze roz: BEZPUŚREDNIO DU KODR PUDONIA. Łoni popiet tołletowy wynuszom du dumu i jok nie mojom czym to pudoniomi.

LOL
@Robol

Proszę cie chłopie opuść to forum bo się kur..... nie da czytać twoich wypocin.

mafia

Wiecie co te ciecie na bramie to bym ich spalil tam tyle cv wyslalem ciecie malinowe szkoda slow beznadziejne

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Przemek

Jeszcze nigdy w ciągu 18 lat pracy w Telefonice nie dostałem tak nędznej podwyżki ❗ Poczułem się jak niewolnik, któremu nadzorca napluł w twarz i zdzielił batem ❗

@Przemek

to i tak dobrze się czujesz ja się czuje zgwałcony fest kablem

Czyż BUC
@Przemek

Jeszcze trochę i będziesz mówił, że deszcz pada.

bida

jo siem sztochnoł prochu czuja moc czuja moc!!!czuja!!!! jedziam jedziam czeba podzienkoawać TFK kupa hajcu na pyroce. zainwestuja w kuraka bendo mioł jajka. Robolu kup też kuraki duza złoszzendizsz na tym. szykuje mi siem biznes rolrolniczy + dochody z kobla jo bendem milionerem moża nawet pona Cupioła dogoni. Bende miał włosną drużynem pingpongową Brda Bydgoszcz. Zorganizuja turniej w bierki kurna alem mom ambicje

bida

ja teraz zostałem zmotywowany. Przestanę już być leserm nie będę brał na telefon nie będę chodził na L4. Zarabiam teraz tyle że za rok kupie samochód z salonu

Robol

Dziękujemy pani Cupiał za wysokie podwyżki. Teraz nie musimy wyjeżdżać do Anglii i Norwegii aby utrzymać nasze rodziny. Dogoniliśmy już Europę a nawet USA ❗ By żyło się lepiej ❗

Wacek

Nie mogę się dostać do telefoniki, mam zrobic komus loda czy co?

@Wacek

Nie zostowioj pudonia no bp tylku doj kumuś zoufonemu żaby zoniosł bezpuśradnio do kodr. W pudoniu nopisz że umiasz zobezpieczoć szpule przekłodkomi i bębny klinomi. Powudzenia.

Brawo Nasi dzielni, niezłomni związkowcy!!! Po wielu latach wywalczyli 50gr ( słownie: pięćdziesiąt groszy!!!) BRUTTO!! do stawki osobistej podwyżki dla ludu pracującego na produkcji. Sukces godny co najmniej wyprawy na księżyc. Gdzie te szumnie zapowiadane 10 % podwyżki?? Liczyć nie potraficie?? Zresztą co Wy potraficie w związkach robić? Srać pod siebie. To potraficie najlepiej. Jakoś nikt z Was się nie chwali na zakładzie ile pieniędzy dla załogi wywalczył. Jeszcze raz wielkie brawa dla Was Panowie!!!!

Cepiał

Widzę że nie dobrze się pracuje Wam u mnie, więc dowiem się kto tutaj pisze i zwolnię z pracy dyscyplinarnie... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

@Cepiał

to mnie zwolnij. Posram się ze szczęścia.

Nokia

Wszyscy by sie pchali do kontrolingu a robić na maszynie nie ma komu!!!!!

@Nokia

U nos no tpp nia putrzabujemy już żodnych spacjolistów łod kuntralingu. Jast tu już poru tokich.

Robol

Noreszcie sie te swinto kończom bo tynsknie zo mojum moszyną i rubolomi z tpp.

demo

szkoda że nie białe

limo

Wesołych świąt, tylko żebym sie nie pomylił i nie szykował pisanek oraz święconki

Robol

Mam zdiagnozowne niedojebianie mózgowe, to coś niedobrego?

@Robol

NIe wszystko OK Wesołych Świąt dla wszystkich z TPP. Dla kierownika, zastępy, planisty, narzędziowca, 3 mistrzów, 4 brygadzistów, wszystkich szanujących się roboli i chapaczy.. A dla znienawidzonego mobingmistrza wszystkiego najgorszego.

Zdzisław
@Robol

Do tej firmy nie można się dostać do pracy bez polecenia kogoś z rodziny bądź znajomych. Co, którzy tu wypisują różne informacje dobrze o tym wiedzą. Nawet na maszynę nie przyjmą Cię bez znajomości.

@Zdzisław

Na fizola to już nie tak do końca z polecenia. Ale do koryta (za biurko) to już się nieda. W Bydgoszczy to co TFK oferuje to już nie jest taki luksus co parę lat temu, pieniądze nawet jak na Kujawsko Pomorskie robią się cienkie.

tez byly

dwa lata po zwolnieniu sie a psycha dalej zjeba na -- kolego chyba ci juz tak do smierci zostanie ale cie rozumiem ja po 10 latach rzucilem ten syf moja rada -idz do psychologa potem jedż do cieplego kraju przelec kilka mulatek i powinno ci przejsc a jak nie przejdzie to juz nic ci nie pomoze

Robol

Wesałych Świant i Szczanśliwago Nuwago Raku Jurrrras. Miło Cia wspuminom.

TPŚ i jego nieudolny kierownik

Wiesz coś czy już przyjęli kogoś na miejsce Czyża? Czy Kraków nic nie wie o jego nieudolnych decyzjach? Może *TWA nie informuje o niczym kolegów z południa. *Towarzystwo Wzajemnej Adoracji

bida

walą drzwiami, oknami i muszlami klozetowymi

tez byly
@bida

nie podniecaj sie ludzie tu sobie zarty robia

Robol

A tan spacjolisto łod kuntrulingu to cu niby mo rubić? Sprowdzać czy moszyny sie krancom no przełumie zmion?

Robol

A skund mosz tokie infurmocje, bo jok klikom na ten twoj link to mi jokiś wiras chce wajść do kumputara.

Spasiony Dragan
@Robol

Wirusa to ty kolego masz, ale w głowie. Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem wszystko było by dla ciebie jasne.

@Spasiony Dragan

Jo cie nie łobrożom, to że wiancej zorobiosz łodemnie i no torg zojeżdżosz sumochudem a nie toczkom nie łupowożnia cie du łobrożonia mnie.

@Robol

jo nie pozwola łobrożać mojego przyjociela robola. Dzielą nos puglondy alo łonczom zopchane żyłki łod pruszku. A spec łod kontroli byndzie robił to co ty czyli zmierzy druta lub linke i ja zważy ale kilka razy wiecej dziennie niż ty a rubotatak na 30min a kasa lopsza.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 356.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 292, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.