Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

bida

jo kiedys po 4 tokie wypijolem pod stocjom ale no szpulorce nimom juz sił nowet hloć bo nurmy tokie wysokie.

Robol

bida@ donner 9% - toni i dzioło bezpuśradnio no bul.

Muhhamd

Czy muzułmanie mogą u was pracować? Bo obawiam sie o nadmiar alkoholu i wieprzowiny

bida

ale tyraz no szpulorkach to mnia ni soć no loki i krzyżo bolum

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Robol

Bida@ Nimo cu nurzekoć. Jok człeko co buli to łod tagu sum leki. Du aptaki lukoil momy blisko wianc nia widzo problamu. Cołe TPŚ jost no lekoch, gdyby nia lukoil ptak z przydupodomi by somi no moszynach zosuwoli.

bida

Ale mnio krzyże bolum od szpulowania

Matusiak

Macie już pozamiatane!

@Matusiak

Ty sia tok nie żacaj bo nurme badziesz spisywoć regulominuwo jok sia chłupoki z krokawo wkurzom no ciobie.

Matusiak

Dojade was cwele na zmianie!!!

cywil.

zna ktos moze norberta bzowskiego z ks to jest normalnie jakis nawiefzony czlowiek wydziera sie na ludzi jakby byl nie wiadomo kim dajcie znac czy tyz macie takie wrazenie o nim na babinskiego z nim i w kaftan

Szakira
@cywil.

EEE tam znam go jest wariat ale przynajmniej płaci , nie to co ten wariat Matusiak podobno miał sprawę o molestowanie

Normalny

Karta Multisport jest to karta zniżkowa do placówek partnerskich, czyli basenów, saun, siłowni, itd. itp. akceptujących tą kartę. Wejście dzięki tej karcie jest bezpłatne (np. 2h dziennie na basenie). Aby uzyskać kartę firma musi posiadać minimum 10 pracowników lub brać 10 kart (tak jak ktoś tutaj zapisał). Koszt jednej karty to około 150 zł miesięcznie, przy czym Twoja firma może część z tego kosztu pokryć i tak np. w Impelu pracownicy za taką kartę płacili jakiś czas temu 30 zł/mc, w BRE ok 40 zł/mc, w jakichś ubezpieczeniach (Axa? czy coś) 20zł/mc. Ogólnie super sprawa bo placówek partnerskich jest pełno w całej Polsce A W NASZEJ SUPER FIRMIE JAK NAPISALI DOPŁATA OKOŁO 100 ZŁ BRAWO TFK !!!

bida

Jo już jok ido do robuty to czuja siem jak by mi ktos gwołcił muzg przez annus.

Bida

Nie podszywowuj siem podymnie a jp juz jestym tak zmynczony tym szpylowaniem pp 8 szp/h zy jie mpm sily juz pisoc

@Bida

Szpaluj 8/h szpaluj. Im zowsze badzie moło. Zubuczom że sie do to badum ci kozać 10/h, a jok i 10/h dusz rode do badum kozoć 12/h. Szpukaje sie 5/h i ch.. bo du amarytury trza dużyć a nie zo 10 lot wazek inwolidzki i kupniak no bruk, bez sprownego krangusłupo już rabuty nie znojdziesz.

Bida

Chyba was dotyrali bo nikt się nie odzywa, nawet ten tępak Robol cosik nic nie godo...

@Bida

Jo siem łobroził no gowork bo jokiś pojoc skosowoł maj łostotni wpias łodnośnie tago cu nupruwde w nuszych realioch bandzie rubił spacjolisto ds kuntralingu. Dlutego swujago blugo przenusze no proco do kitu i łod dziś tylko tom bandziecie mugli mnie czytoć. :Robol logout gowork "Dziękujęę"

Buc Czyż

Witaj Aniu, jeżeli kiedyś pracowałaś w usługach asenizacyjnych to w Bydgoszczy na wydziale TPŚ poczujesz się jak w domu.

zack

Aniu Atmosferę tworzą ludzie, przepracowałem w tej firmie 7 lat i naprawdę trudno było mi się z nią rozstać, właśnie ze względu na atmosferę (sam wypowiedziałem, inne powody)

Spasły Dragan

Jestem ciekawy czy długo myślałaś nad swoją teorią, iż negatywne opinie wzięły się od nazwy firmy, normalnie ręce i inne części ciała opadają. Zapraszam do Bydgoszczy zobaczysz jak nieudolny kierownik TPŚ zarządza wydziałem a zrozumiesz frustrację pracowników.

@Spasły Dragan

Joko że jastoś stołym bywolcem tegu blogo, mom du Ciabie oguruncum pruśbe - zucznij wkuńcu pisuć po robolowemu żabym nie musioł się dumyśloć z kulegumi o cu Ci hudzi.

Spasły Dragan
@Robol

Kolego nie mam zamiaru jak ty dyskredytować poziomu tego forum żeby odciągnąć uwagę od rzeczy ważnych.

@Spasły Dragan

Drugi kulego jo tok pisza bo uwożam siem zo ćmoka że ciomgle tom procuje. Jest mi tu żle ale nie aż tok zle żeby to żucić bo tu ciomgle josze można wolić w chuchu jok by tu przykremcili srubke to bym to downo żucił w cholere. Ale gożej to jest chyba z tymi co uważają żę w TFK jest ok.

Tosiek

Nieprawdą jest, że w Telefonice pracują tylko erotomani, nie umiejący pisać po polsku, znam wielu operatorów z wyższym wykształceniem, którzy awansowali, po bardzo dobrej pracy jako operatorzy. Zależało Im na bardzo dobrej pracy bezbrakowej. Jest takie powiedzenie: jak nie masz nic do powiedzenia, lepiej dla Ciebie , żebyś milczał. Dedykuję to grafomanom typu Bida, Czajnik i innym. Widzę wielką frustrację w Bydgoszczy. Jest jeszcze inne powiedzenie: Zawsze są dwa wyjścia, jak Ci się nie podoba, szukaj miejsca gdzie indziej. Miłego dnia Tosiek.

BB

Smak to u Gesslerki, w tym dziadostwie TF można sobie tylko zryc beret huehue

bida

nosze wypowiadzi muwiom wszytko o atosfze. A to cimgnie zbukiem. Ciorny kolego jom niechca cie urozić ale u nos na TPP jest słobe łoświetlenie i moża ciem słobo widać bedzies musiał ność komizelka odbloskową ale spoko dojom robolom tokie pomorończoweale ale nikt nie nosi.

Makumba
@bida

uważaja kolego bo jak ciemno to ja tobie moge zasadzic mojego + 50cm lol

Nokia

sagan -> (usunięte przez administratora) nad głową pipi (usunięte przez administratora) nad głową, kr (usunięte przez administratora) swoją, kr (usunięte przez administratora) swoją

Robol

Jok josteś ciarny ćłowiek to przyjmum cie no stu pracant, nowet pudonie i cv nia jast wymugune.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.