Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Lepper

A zapomnialem sie zapytac nie mo kto magnesowki zeby sita naostrzyc do 32 maszynki bo juz tepe ? Dzisoj otoke juz smaze to kicha bedzie na jutro z myslenic chopoki zamowily prawie 30 kilo

Lepper

Ale chodoki dobroć nastała zarabiam tyle prawie co w akwarium osiem godzin i do domu idę gdzie taka dobroć macie ? Na zmiany nie jest tak źle jak mówia na popołudnowke jak mam to zdążę świnie północ w łeb i flaki puscic i oskrobac i dziure wykopac a wedze na drugi dzien po nocce wstaje o 12 i do wieczora krole bije jak pomor jest to trza hlastac a u prywaciorza jak bym robil od rana do nocy to co bym nawojowal ? Krole by wyzdychaly a swinia by stechla na haku a tu w jakim stanie bym nie zaszedl to bedzie

Bociek

Oczywiście dostali wiodących ci co (usunięte przez administratora) robią obsługa jednej maszyny i gdzie tu kur..... jest sprawiedliwość.

Zainteresowana

A jak płacą na stanowiskach biurowych w TFK? Chodzi mi o działa sprawozdawczości skonsolidowanej. Jak ludzie, atmosfera, kierownictwo?

Chciałem powiedzieć
@Zainteresowana

Pracownicy biurowi i to działów, w których pracuje niewiele osób, raczej nie wypowiadają się tutaj. Kwestia "podwyżek". Chyba lepiej byłoby, gdyby ich nie było. Teraz będzie większe ciśnienie związane z wydajnościami... na rozlatujących się maszynach. W teorii więc podwyżka jast, ale ile nas to będzie kosztowało, to się dopiero okaże. To, co pisałem wyżej, jest wciąż aktualne.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Lepper

Nie wiem chlopaki i babuszki czy nie podniesc się z cena kielbachy jak takie podwyżki dadzą ? 23 złote to nie tak dużo To wypłata starczy na sto kilo prawie jak kto chce to będę miał krole na zabiciu bo zaczęły zdychac to muszę prać w łeb puki dychaja jeszcze tylo owsa zem umlucil i co teraz chyba gęsi trza kupić jak by kto miał to niech da znać

$$$

Co z podwyżkami

Buc Czyż
@$$$

Norm?

Chciałem powiedzieć
@$$$

Nie ma podwyżek płac. w tym miejscu można podziękować Zarządowi, iż nie stwarza atmosfery niepewności. :) Czas szukać innej pracy i życzyć właścicielom powodzenia na zmieniającym się rynku pracy. P.S. Czy są przewidziane kursy ukraińskiego dla kadry zarządzającej?

Zenek
@Chciałem powiedzieć

Nie Masz racji ,jak wszystko dobrze się potoczy to będzie nie tak źle ..operator 350-700, pracownik Kj -średnio 480,polostali od:450 -500 zależne od tego jak pracujesz pozdrawiam Was serdeczni e I życzę troszeczkę optymizmu informacja z pierwszej ręki.

Mucha
@Zenek

Takie banialuki to już słyszę od 10 lat. Ile można wierzyć w "garbate aniołki".

Lepper

Czy normalny człowiek dobrej roboty musi się czuć zagrozony jak po robocie walnie siedem harnasiow to na przejazdach łapanie to na autostradzie A jak już na parking dojadę to stróż każe przepuścić powietrze przez agregat to so szykany człowiek do 23 przy swini wyroby robi to coś se cza lyknoc no nie ?

Lepper

Iwonko jak bys chciala to Ci na rybitwy zalatwie Cosik nie ma sprawy A jak by kto chciał wiejska to mam po 22 złote kiche po 10 a salceson na zamówienie jescze Nowa oferta jaja wiejskie po 80 gr A od kaczki po zete trzeba ze jakoś radzić za miesiąc będę miał krole jak by Was interesowało

Lepper

Bida i nedza jutro musze isc na rano a bylem na fescie i jeszcze jest sruba a na przejazdach moga stac jak by co to mam kiche i kielbase to dajcie znac chlopaki ze zlocienia to wezme do skody

ren

@Kordian Specjalista ds konserwacji bębnów drewnianych = stolarz przynajmniej tak mi się wydaje i tak się to nazywa w tej firmie. Na taka stawkę nie ma co liczyć na tym stanowisku. Praca jest na dwie zmiany od pon do pt.

Iwona

Na stronie firmy pojawiła się w dniu dzisiejszym oferta pracy na stanowisko TECHNOLOG. Co możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca właśnie w tym dziale? Czego mogą oczekiwać osoby, które dołączą w tej chwili do firmy?

@Iwona

Zewnątrz i tak Cię nie przyjmą chyba, że masz plecy. Zapewne będziesz i tak -techloogiem co o produkcji nie ma zielonego pojęcia jak większość w tym zakładzie.

gumowe ucho
@Szajba

A który technolog w tej manufakturze ma pojęcie o produkcji?

Kordian

Witam. Zastanawiam się nad zmianą pracy. Szukają u Was specjalisty d.s. konserwacji bębnów drewnianych? Interesuje mnie praca od pn do pt na jedną zmianę. Wynagrodzenie min. Na start 3000 na rękę. Będę wdzięczny za odpowiedz.

trololo
@Kordian

Hahhaahahahahahha konserwator bębnów drewnianych i 3k na rękę xDDDDDDDDDDDDDDDD chłopie dobry żary konserwatorze

Norbert

I gdzie ci wasi doswiadczeni pracownicy ? nie pytam o tych w kamizelkach bo oni to nawet by maszyny nie umieli wystartowac ale pracownikow z doswiadczeniem , dzieci po szkole przyjmujecie a i tak wiekszosc sie zwolni bo taka nędza w tym zakladzie. I to kierownictwo jest wszystkiemu winne nie kto inny... I dobrze ze teraz nie ma kto robic , macie nauczke na przyszlosc z ktorej i tak wnioskow nie wyciagniecie bo zbyt płytko myslicie , żal mi was . Ale z drugiej strony sie ciesze bo pewnie macie pełne gacie i spac w nocy nie mozecie bo sie zastanawiacie teraz kto wam bedzie robil haha ja wam powiem szukajcie dalej , az znajdziecie moze mużynow z afryki sciagniecie ?!

Operator maszyny kablujacej

Dzień dobry OPERATOR MASZYNY KABLUJACEJ czy moge prosic o opinie o tym stanowisku tzn. zarobki, jak ta praca wyglada co sie robi czy jest to bardzo fizyczna praca i ogolnie czy warto na tym stanowisku zaczac prace? Prosze o konkrety Dziekuje,

Operator maszyny kablujacej

Chodzi o kabel bydgoszcz

Iwona

@Я не рекомендую!rozumiem, że nie polecasz innym pracy w firmie. Ważna będzie informacja dlaczego. W zależności od działu, w którym się w firmie pracuje warunki pracy mogą się znaczenie różnić. To co Tobie w firmie nie odpowiada, dla innych osób może nie mieć aż takiego znaczenia, dlatego warto konkretnie wskazać co w pracy w Tele-Fonika Kable Ci się nie podobało.

Я не рекомендую!

Nie polecam!

bida

Wom siem joszcze neiz znudziało?? Bo mnie tok. Jok to jet możliawe że na TPP pomimo broku ludziów zwolnio siem jednego z nojlepszych opieratorów?? (REKIN)

Iwona

Co możecie powiedzieć na temat tego jak w firmie wygląda odbywanie stażu lub praktyk? Czego mogą się spodziewać uczniowie/studenci?

Czyż gamoń
@Iwona

Zwiedzania zakładu i słuchania jak tu nie jest wspaniale, super jakość wszystko zautomatyzowane i w ogóle cudownie. Rzeczywistość jest taka że na każdej maszynie mało co działa jak powinno, a jakość jest tylko na papierze. Zresztą jak cała ta fabryka wszystko na pokaz i nic więcej... Kierownictwo co nic nie potrafi załatwić bo Kraków rządzi. Zaraz obudza się z palcem w nocniku jeśli podwyżek nie będzie. Ludzie odchodzą, a oni chyba zapomnieli że dzięki ludzi na produkcji, którzy ogarniaja ten cały bałagan oni mają pracę....

Początkujący

Witam Panowie ile tak realnie może wyciągnąć początkujący pracownik i czy są jakieś busy zakładowe które rozwożą pracowników ?

Początkujący

pytanie zadałem a nie ....

Początkujący

No i wszystko jasne dzięki za odp

Alek
@Początkujący

Ja pracuje w TF od września 2016 i mniej niż 2000 nie dostałem , zwykle 2100,2300 . Jestem na stanowisku : operatora maszyn kablowych . Robota jest strasznie odpowiedzialna na te zarobki No ale wczasy pod gruszą są, pożyczke dostaniesz 0% , różne doinwestowania : w sensie jak Ci się dziecko urodzi , czy ubezpieczenie zdrowotne tez super . Ogólnie socjal na poziomie , premia na święta , premia gdy nie weźmiesz chorobowego w miesiącu . Zadowolony jestem powiedzieć nie mogę .

@Początkujący

Tak są busy zakładowe 69,89 tramwaj do wyboru do koloru ;) zarobisz gorzej niż w markecie

@Alek

Chłopie ty głupi jesteś... Doinwestowania? Ubz grupowe z PZU gdzie sam za to płacisz tak Ci się podoba? Wypłata 2100/2300 za pracę w 4 brygadowce swiatek, piątek czy niedziela też Ci się podoba? Przecież w lidlu, biedronce, Ikei dostaniesz więcej na dzień dobry Telepanica potrzebuje takich Chińczyków jak Ty Brawo Ty

@Alek

Zapomniałem się spytać jaka premia na święta? Chodzi Ci o te 150 zł na wigilię?? Wczasy pod grusza 500zł które dostajesz po urlopie i to są pieniądze z Naszego socjalu, a nie ze zakład Ci coś daje. Co do pożyczki to spróbuj wziąść zobaczysz jak Ci dadzą ;)

Robi

Zarobisz tyle co w markecie tylko tyle że będziesz robił na 3 zmiany

Telepanica do kitu
@Robi

Nie na 3 zmiany tylko w 4 brygadowce, a to różnica. O zarobkach jak w markecie też bym dyskutowal bo na początek to więcej w lidlu dostaniesz

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.