Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Puszek okruszek

Noe dajcie sie omamic tfk atrudnia goscia na etacie ktoremu placi 50zl dniowki zeby pisal pozytywne opinie a prawda jeat taka ze grosze sie tam zarabia pozdrawiam.

Guliwer

A odpada najlepsza b i d ewentualnie c - ale ogholnie nie polecam tej roboty chyba ze 2 kola na reke to szczyt twoich marzen aha i brak urlopu w wyznaczonym przez ciebie terminue tylko wtedy kiedy ci pozwola isc smieszna firma i buractwo na kazdym kroku. Odradzammmmmmmmm

Były

Wincyj, wincyj hejtu.... xD

peowiec

Nikomu nie polecam tej fimry farmazony na rozmowie rekryutacyjnej i to samo na szkoleniu jak to nie jest kolorowo a 2 tysiaki to max co zarobicie wiec nie polecam. Odradzam brygade C i A.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Derda

Lepiejdo monopolu isc stanac niz tam.lepsze zarobki,spokoj i szacun u przelozonycha nie takie goowno! Firma przepeowadza selekcje jak do abw a na koniec zatrudnia alkoholikow...

sylwester stallone

Ważna informacja dla wszystkich chcących iść do telefoniki na wielicka w krakowie. Nie dajcie sie zwariować na szkoleniu zarobki groszowe wyzysk straszny i przelozonych nie wspomne pozdrawiam

Tosiek

Dziękuję Ci za ten wiersz,przeżyłem to kilka lat temu po 42 latach pracy w Krakowie, też w maju. Tosiek

Rocky

Uciekac z tej formy wszystkim adze !!! Nie dajcie sie omamić glulotom na rozmowach rekrutacyjnych w tej formie boora wszystkich jal leci za marne 2 tysiaki żenada. Odradzams tanowczo. Ratuj sie kto moze przed ta firemką.

@Rocky

Jak tak pracujesz jak piszesz, to nie dziwię się ,że jesteś niezadowolony. Tosiek

nn
@Rocky

Płaczek

były
@Tosiek

Musisz być niezłym sługusem zarządu TF, bo wygląda to jakbyś chciał za wszelką cenę chciał podnieść morale o tym zdegenerowanym świecie TF.

@były

Zabolało?

były
@Tosiek

Tylko mnie w tym utwierdziłeś ;)

Były

Coś ty jaki dżyndyr?

BUCzyż

ce się zatrudnić w kabel Bydgoszcz jaką kasa i atmosfera Pieniądze śmieszne jak za pracę w swiątki, piątki, niedziele i święta na trzy zmiany. Atmosfera to jeden wielki wyścig szczurów i uprzejme donoszenie. Odradzam! Tu się czują tylko dobrze ci co trzymają prosto palec w pewnej części ciała kierownika. Mam pytanie do CZYŻA czy jak się mijamy i ja mam uśmiech na twarzy to myślisz, że się uśmiecham czy smieje ci się w ry... twarz.

Kierownik
@BUCzyż

Ponad 4000zł to mało???

BUCzyż
@Kierownik

Nie bądż śmieszny tyle to chyba płacisz swojemu bratu tygodniówki za spacery po "Kablu" jak mu zlecenie jakieś załatwisz. Maciej lubi spacerować za pieniądze z TFKable.

rambo
@Kierownik

4 tysie tumanie to ty może i zarobisz ale jakbyś robił po16 godzin gałki w mistrzowce ale napewnie nie w telefonice tam maks to 2 tysiaki,

TPG

Nie dajcie się zwariować ts firma to porażka głupoty o kasie na szkoleniu a w pracy (usunięte przez administratora) jakich mało z takim brakiem szacunku do drugiego człowieka nie spotkałem się nigdy wcześniej. Firma kogucik Spier..... i ucik ===))))) Nawet nie zaczynajcie pracy w tej firmie bo to nie warte tych 2 tysi co zarobicie wiejcie puki czas.

K-DCK

Uciekać jak najdalej z tego chaosu !!! firemka bez przyszłości, regularnie ciężkie miliony wyrzucane w błoto ( nietrafione inwestycje, odgórne dziwne decyzje, etc. ), a ogromne kredyty trzeba spłacać ... Kwestia niedługiego czasu jak to wszystko najprawdopodobniej się w końcu wywróci i banki położą swoją łapę po całości. Atmosfera ogólnie ciężka ! Niejeden szef ( choć są nieliczne wyjątki ) jak będzie chciał to i tak cię zniszczy, bez względu na zaangażowanie, doświadczenie, itp. Ale cóż, ich też kiedyś dopadnie w życiu taki prześladowca ... Nawet sobie nie zawracajcie głowy tą "firmą" - albo was sami wykopią pod byle jakim pretekstem, albo sami dacie dyla !

tyralem tam jak wo

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie największe nieporozumienie jakie w życiu mnie spotkało to a firma dramat nic więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uciekajcie stamtąd ja po 1 dniu zwiałem jak 7 z 8 osób z mojego szkoleni hahaha Trafiłem do brygady B pod tego pajaca rafałkanie polecam ten gość to jakieś zwierze !!! Zarobki groszowe ludzie ze wsi dookola miasta i przelozony nieporozumienie uciekajcie stamtad.

Szatan go opetał

po podwyżkach już zaczyna sie że za duzo zarabiamy już kombinacje sie zaczynaja a żeby tylko zabrać kij wam w oko to są ostatnie mydlenia oczów wobec niektórych pracowników kwestia czasu jak co poniektórzy przyniosa papiery i bedzie płacz ze nie ma kto robic ale to kwestia czasu !!!!

Chce się zatrudnić w kabel Bydgoszcz jaką kasa i atmosfera

BucCzyż
@Nowy

Pieniądze śmieszne jak za pracę w swiątki, piątki, niedziele i święta na trzy zmiany. Atmosfera to jeden wielki wyścig szczurów i uprzejme donoszenie. Odradzam! Tu się czują tylko ci co trzymają prosto palec w pewnej części ciała kierownika.

Exit
@BucCzyż

Jak ci niepasuje to czemu sie niezwolnisz roboty jest wszedzie

Exit
@BucCzyż

Chyba ze lubisz czymać wyprostowany palec w pewnej częsci ciała i zlizywać miód

@Exit

Na 10 wyrazów 4 błędy. WITAJ!!! w TF Kable Bydgoszcz

kolega

Jak sie nazywa ta blondynka ze zmiany B co robi na txl na szpularkach ? :)

Txl Stefan
@kolega

Jak chcesz wiedzieć jak się nazywa to podejdź do niej i zapytaj ...... Ale najpierw sam się przedstaw !!!

robol

Super Pocynownie zakupiliscie Darek K i jego fachowcy z TDL sami doswiadczeni specjalisci hehe na wspolprace z policjom poszliscie zeby tylek ratowac , caly zarzad juz wie ze ta pocynownia to nie wypał !

Lepper

Ale dobrodziejstwo nastalo o taki kobel walczyłem gdzie jo tyle wezne ? I jeszcze mam stałych odbiorców kichy kiełbasy jojek i króli Idźcie do prywaciarza to się przekonacie znoj udręką wyzysk A na koniec miesiąca nim a pomiędzy bo pojechał cebulak na wczasy A Ty bij krole żeby dziecka miały co jeść Taka prawda

@Lepper

Jak jesteś Płaszowianka, to idź na Wielicką do Działu Zasobów Ludzkich i wszystko Ci powiedzą. Tu się prawdy nie dowiesz. Same bajki opowiadają. Tosiek

KS Płaszowianka

Szukam pracy. Może być na dwie zmiany. Słyszałem że w tf cały czas są przyjęcia. Ile dają na początek i jaką oferują pracę. Bardzo proszę o życzliwą odpowiedź.

Plamiasty Robertoooooooo

W nawiązaniu do ostatnich podwyżek. Kochani szczęście na waszych twarzach to miód na moje serce Dlatego zaprosiłem eksperta z wykładem dlaczego PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ. O terminie wykładów poinformujemy na tablicy ogłoszeń. Pozdrawiam. Nieudolny Czyż Figurant Draganek

aveyo666

Trzeba zbierać żagle z tego syfu masakra podwyżki haha niech sobie wsadza takie podwyżki głęboko i szeroko

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.