Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

skazaniec

Jeszcze tydzień i opuszczam ten zakład karny ! Odsiedziałem tutaj 5 lat .

Niewolnik z obozu TFK
@skazaniec

GRATULUJĘ! Odważnej i mądrej decyzji.

były-mce
@skazaniec

Zrobiłem tak dawno temu, wiem jak smakuje życie teraz... ;)

Niewolnik z obozu TFK

O 5 lat za długo !

Iwona

@Awaria, czy zatrudniają w firmie Tele-Fonika Kable na umowę o pracę czy zlecenie? Poszukują ludzi z doświadczeniem czy biorą również pod uwagę osoby do przyuczenia? Jaki stosunek mają do nowo-przyjętych pracowników?

Awaria
@Iwona

Umowa o prace, zatrudniają nawet ukrainców którzy nie mówią po polsku. jeżeli widać że chcesz pracować nie powinno być problemów :) Z plusów to terminowa wypłata wręcz co do godziny i świetna atmosfera (z drobnymi wyjątkami)

Kapral

Jak wygląda sprawa na wielickiej? Jak zarobki na początek Co ile podwyżka i jakie kwoty? Jak z nadgodzinami? Ile mozna zostawać dziennie ? Proszę o normalną odpowiedz od normalnych ludzi a nie 30 letnich leszczy i starych dziadków, obiboków siedzących na telefonie na Facebooku i płacących jak trzeba coś zrobić. Pozdrawiam

Awaria
@Kapral

Wszystko zależy od maszyny,wydziału i szcescia, przez pierwsze miesiące jestes na przyuczeniu, pozniej masz 2300brutto podstawy jako mlodszy operator, okolo 2100-2300 na reke po okresie próbnym ;) a praca stresująca bardzo + system i oczywiscie pracujące święta :) a z nadgodzinami nie sie co bawic, z tego co sie orientuje ch*ja za nie płacą tak jak za drugą maszyne

Iwona

Witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. Chętnie dowiem się więcej o waszych doświadczeniach oraz spostrzeżeniach na temat tej firmy? Czego możemy spodziewać się po pracodawcy? Każda informacja się przyda!

Kunta Kinte
@Iwona

Lepiej mi było na farmie w Luizjanie

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
A Co Mi Tam Powiem Jak Jest !!

Jak tak wszyscy się żalicie to pokorzcie kwitki ze tak mało się zarabia. Wiem z dobrego źrodła że zarobki wahają sie powyżej 3 tys na ręke wiec nie gadajcie głupot !!!

Bomba
@A Co Mi Tam Powiem Jak Jest !!

Ocziwscie masz rację zarobli sa kolo 3 tysięcy ale mostrza brygady a nie pracownika na maszynynie albo prowadzacego rowno 1500 najnoższa krajowa i 2200 prowadzacy maxymalnie.

Pawlakisgut
@Bomba

Ja pracuje na nawijarce i mam średnio 3100 do 3500 na reke

locko
@Pawlakisgut

to bankowo robisz gałke w miszczówce i ci za to placa bo na kwicie wiecej niz 2 tysiace nimosz.

ricky martin
@A Co Mi Tam Powiem Jak Jest !!

sluchaj sam pokaż kwit ale i tak tego nie zrobisz bo wstyd pokazac ludziom ze sie zarabia 2200 a tyra sie w smrodziehahahahhaaaa

ricky martin

anty tfk zlocień

Rafalala TPG
@A Co Mi Tam Powiem Jak Jest !!

Zobacz Ile kosztują Kable TFK zdasz sobie sprawę czy to 3 tys to tak wiele , a ,,zycia ,, straconego przez system 4 brygadowy nikt Ci nie wróci , chyba ze te 3 tys :)

Prowadzący

To był dobry miesiąc. 4600 na pasku.

Pirania

Lali luck

połi

brutto a po odjeciu zusu i podatku 2300 hahaha

Bezrobotny

Witam > Na jaką zmianę najlepiej trafić i jaki wydział polecacie ??

SZCZECHA

Zmiana ,,a,, TPG

Exit

B Tdl

Puszek okruszek
@SZCZECHA

Kazda poza a brygada a to patoliczna szajka z mistrzem na czele.

Kutas

Najlepiej na oddział SS komandotfk

połi
@Bezrobotny

wogole odradzam tą firme jedna wielka porazka praca we wszsytkie wekendy za 2500 na reke dajcie spokoj kpina normalnie. robi czlowiek we wszystkie wekekendy jeden wekend na 3 miechy wolny praca na 3 zmiany srednio 24 dni robocze w miesiacu i to wszystko za 2500 jak pójdzie dobrze to jakieś żarty. Nie dziwie sie ze ludzie stad uciekaja.

Prowadzący

Moja ostatnia wypłata to 4270 zł.

Pawlakisgut

U nas operatorzy w Bydgoszczy zarabiają średnio około 4800 na rękę 1 pomocnik do 4 tysięcy a 2 pomocnik do 3500 w systemie 4 brygadowym i w średniej liczbienie godzin 178 h

krótki
@Prowadzący

kolego tyle to zarobiłeś ze skł zus i podatkiem dla państwa brytto na kwicie a w prawym dolnym rogu mkasz tumanie kwote netto i tam masz 2300 wiec nie gadaj glupot cepie z wygnanowa. a prawda jest taka że 2300 to gorna pola zarobkow chyba ze przerobisz 27 dni w miesiacu z 4 wylotkami to wtedy dostaniesz 2400 buraku.

zainteresowany

wie ktoś może coś o warunkach pracy w oddziale w Myślenicach?

lol
@zainteresowany

Biedronkę masz naprzeciwko. Tam lepiej płacą i praca lżejsza.

Weteran
@zainteresowany

Tak z tego co wiem w myslenocach mają wszyscy myślenoce i pracują charytatywnoe i wlasnoe talich ludzi szuka telefonika.

Śruba

Chopy vzy w tym roku bedzie jakiś piknik

wkrecam śruby hahaha
@Śruba

mentel bierz sie do roboty a nie tylko jedzenie i telefon

Weteran
@Śruba

Jak sobie sam zrobosz to będziesz miał ale na kaske z tfk niemasz co liczyć.

Iwona

Pewnie niejedna kobieta zastanawia się czy jest sens aplikować? Firma Tele-Fonika Kable szuka do pracy tylko i wyłącznie mężczyzn czy znajdzie się także zajęcie dla kobiet? Jaki jest system nagrodzeń? Myślicie, że jest to praca na chwilę czy na dłużej? Możecie nam, kobietom udzielić takiej odpowiedzi?

Olga
@Iwona

W każdej Biedronce albo Tesco zarobisz więcej a mniej się orobisz i mniej stresu przeżyjesz

Rafalala TPG
@Iwona

Pytaj o wydział TPG tam przyjmują również kobiety

Piraniak
@Iwona

Cześć noe polecam pracy w tej firmie za 2100 na reke za caly moesiac charowy we wszyatkoe weekendy praktycznoe to jakoes nieporozumienie. Ludzie tragiczno kazdy tylko pije a zapach gorzały dookola sie niesie woń alkoholu i taka prawda o telefonice. Pseudo mistrzowie latają w seledynowych kamizelkach jak bogowie swiata a i kierownik wydzialu tpg tomuś przytrzymany bączek tylko chodzi i ma do kazdego pretensje o wszystko. Taka cala prawda o tfk na wielickiej tyrasz a placa jak w boedronce 2100 na łape noe plca przekręty za system zmianowy omi eli to w im znany tylko sposob. Pracowalem tam 11 miesiecy i stanowczo odradzam.

Kaputo
@Iwona

Noe wiesz co mowisz odradzam prace to kest oboz dla karanych a noe praca ani szkodliwego ani za system 4 brygadowy zadnych dodatkow patrza tylko za co ujeb....... Szukaj gdzie indzoej pozdrawiammmmmmmmmm

Buczek

Co drugi pracownik na bani stanowczo odradAm prace w tej firmie to jest najgorsza firma hdzie pracowalem na szczescoe ma to jiz za soba.

Buczek

Cala firma to nieporozumoenie koerownik tpg tomuś przytrzymany bąkiewicz widzi pijanych pracowników na dniówkach i pyta sie mostrzów co ma zrobić bo niemają ludzi do pracy. Tylko w tym dziadostwoe sie z czyms takim spotkałem.

Piraniak

Po ponad roku pracy w tej firmie zastanawia mnoe tylko to jak koerownicy widzac ze operatorzy maszyn sa pod wplywem alkoholu nic z tym nie robia wiedzac ze moze dojsc do wypadku w pracy itd nic sobie z tego nie robią wolą pijaka na maszynie zataczajacego niz nie miec nikogo bo ludzi u nich brak a kolejni odchodzą bo wyzysk taki jak nigdzie indziej. Najlepsza sytuacja sprzed moesiaca do koerow. Wydz. Tpg tomusia przytrzymanego bąkiewicza dociera info ze koles jest pijany ma dniowce na co ten idiota odpowiada mistrzowi co mam zrobic wywalic go to kto bedIe robil patologia straszna :) nigdy sie z czyms takim nie spotkalem za za firma brak mi slow.

Takiego dziadostwa jak jest obecnie to nigdy w Tele-Fonice nie było. Wstyd tutaj pracować i produkować złom zamiast profesjonalnych kabli. Ci, którzy mają jakiekolwiek zasady moralne zwyczajnie się zwalniają i szukają innej pracy. Inni nie mają wyjścia i tutaj pracują a zdecydowana większość uważa, że byle jakość to normalność, byle im płacili. Jak długo tak będzie ? Chyba już na zawsze.

@Marek

Dobrze jest nie narzekaj. Jak Ci tak źle to sie zwolnij pajacu

były-mce
@Marek

Oj byli tacy i im głupio potem było... ;)

Arek

Kto płaci ten wymaga również jakości. To zupełnie zrozumiałe,

Henryk

Jaką atmosferę w pracy macie? Warto aplikować, prowadzą rekrutacje?

TF zło
@Henryk

ad 1 ZŁĄ ad 2 NIE ad 3 Potrzebują karnych uległych roboli.

Я не рекомендую!

Odradzam Bydgoszcz. Pracowałem w kilku zakładach, ale to, co jest w Bydgoskim oddziale Telefoniki to porażka. Ktoś napisał, że trzeba było się uczuć lub coś swojego otworzyć jak wytłumaczyć, iż na produkcji mamy pracowników z wyższym wykształceniem a brygadzista lub mistrz posiadają średnie? Żyj dalej w takiej dziecinnej naiwności. Natomiast, co do swojej działalności to jak ktoś wyżej napisał o bracie Arkadiusza kierownika TPŚ, taką działalność biorę w ciemno, gdzie wciska Maciejowi zlecenia. Dużym minusem są niekompetentni ludzie obsadzeni na stanowiskach (tzw. zielone kamizelki) zarządzających produkcją, przez których błędy i niedopatrzenia na produkcji kręgosłupy gną się w chińskie osiem. Posiadają narzędzia, z których nie potrafią korzystać SAP a na produkcji biegamy między halami za narzędziami, dla przykładu pomiędzy „nową halą” a „Rumunią” jest przeszło 400m tak działa 5S ; -). Pieniądze zdecydowanie za małe w stosunku do odpowiedzialność i uciążliwość pracy oraz bardzo niejasne sposoby ich przyznawania. Pamiętam jak Draganek piął się po szczeblach kariery to wiedział, jak porozmawiać z robotnikami, gdy były jakieś problemy, szkoda „DEREKTORZE”, że nie działa to w dwie strony i nie masz czasu dla nas. Draganek mam cichą nadzieję, że kiedyś trafisz na takiego oportunistę jak Ty.

????

Ale mistrz się inaczej pisze ... ☺☺☺

FU tf CK
@Я не рекомендую!

Dziękuję za pomocną opinię.

Ogryzek

Tylko Telefonika ! Lekka praca w dobrych warunkach i dobra wypłata.

VOX POPULI

Panie Draganek czy mój brat też może liczyć na jakieś lukratywne zlecenie z TFK Bydgoszcz czy tylko brat kierownika TPŚ ma specjalne względy?

Maciej Cz zlecenia TFK Byd.
@VOX POPULI

Zlecenie od TF przyjmę.

Maciej Cz zlecenia TFK Byd.
@VOX POPULI

Zlecenie od TF przyjmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 356.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 292, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.