Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Pirania

... Można o tej firmie pow tyle 2200 na rękę to max i noe ważne czy robisz miesiac czy 10 lat 2. Nie płacą za system 4 brygadowy bo w umiejętny sposób to omineli. 3. Nigdy niema maksymalnej wypłaty bo mistrzowie nie daja max premi. Po 4. Ucinają kase za wszystko co się da nawet za to że ktoś puści bąka przy nawijarce i wyczuje to ktoś z seledynowych to już masz - 200 na kwitku po 5 nawet jak idziesz na urlop to grusza jest tak przeliczana ze dostajesz mniejsza kase niz bys pracowal wiec jal ktos zarobii 2300zl w normalnym moesiacy pracy to jak jest miesiac co idzie na 2 tyg urlopu czyli grusze to zarobii 1800zl nie należy sie premia ani nic. To zwykly (usunięte przez administratora) i pisze tu o lazdym wydziale. Na konoe. Odradzam brygade a i c najlepsza b !!!

Tomasz z Dragami.
@Pirania

Zgadzam się, pięknie to jest tylko na papieże -wiadomo papier wszystko przyjmie.

Niewolnik z obozu TFK

Dobrze pisze!

Boguchwałalkspłytkipcvrubież
@Pirania

Nie jest to prawdą co piszesz, na TDL normą jest 3250 netto. Fakt trzeba zap......dalać, ale za darmo nie ma nic. Atmosfera w pracy? Zajefajna.

ricky martin
@Boguchwałalkspłytkipcvrubież

chyba brutto a netto zostaje ci 2 tyś.

Wojtek

To prawda co piszecie? Miałem zamiar tam dzwonic i pytac o prace

krótki
@Wojtek

jeżeli 2000 tysie to szczyt twoich marzeń to zapraszamy ale za ta poniewiere nie warto maja szkolenia codziennie brakuje pracownikow na gwałt bo ludzie odchodzą i to praktycznie co tydzien kilka osob rezygnuje praca w brudzie smrodzie wypadki w pracy co chwile itd poniewierka pracownikami i nowo zatrudnionymi i starymi co robia tam dlugo dlugo szkoda gadać nie polecam legalne biale niewolnictwo.

kondziu lepka pupka

Dokładnie tfk to skansen z bandą aloholików którzy maja wiecej do powiedzenia niz mistrzowie i ci żałośni kierownicy tacy jak bączek !!!

Piotr_r

Jaki jest nowy dyrektor w Krakowie? Pono przyszedł z Automotive i robi porządki...?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Staszek

Czy to prawda, że w Telefonice na produkcji można pić alkohol i nic ci nikt nie zrobi ?

Słuchajcie, ale jest pono nowy dyrektor, który przyszedł z automotiwu i jakoś zaczął kraków ogarniać? Faktycznie robi porządek?

Kaputo
@Kandydat

Tak jest rudy rydz i twierdzi że zarabiamy stanowczo za dużo śmieszny typ.

Pytajaca

Hej mam pytanie czy w tej firmie jest miejsce dla kobiet bo doszly mnie slychuly ze nie nawet wobec facetow. Scegolnie na tym jakims wydziale tgg czy jakos tak na zmianach tam co chodzi ten tzw zielarz metr 50 w kapeluszu hihihi

Weteran
@Pytajaca

Myszko Zielarz ma 150cm ale w kapeluszu :) a na poważnie to na wydziale tpg są 2 kobiety takie dobrze po 50 z tym że ze stresu im zęby powypadały bo pracują w brudzie ciężko fizycznie i w smrodzie chemikalia robią swoje. Jeżeli 2300 naxeęke w systemie 4 brygadowym i co 3 miesiące wolna sobota i niedziela to zapraszam ale szczerze nie polecam. Ja za 7miesięcy emerytura i żegnam się z tym (usunięte przez administratora) po 6 latach tyrania i tyrani. Serdecznie pozdrawiam.

Prowadzący

Kocham pracować charytatywnie dla właścicieli Tele-Foniki. Dziękuję za te kilka złotych na paliwo do samochodu.

Maćko z Bogdańca
@Prowadzący

Czy wszystko u Ciebie gra bo cos mi się nie wydaje chyba za dużo wódki w pracy pijesz buraku ceglany. Tfk jedyne co ci da to naxchleb i margaryne no na ser i szynke trzeba beać debet na koncie hehehe pozdrawiam wszystkie zapijaczone ryje z tpg zdrówka.

Lola

Ratuj się kto może wiać z tej Firmy puki czas nie czekać na obiecanki sasanki wiać i to już po tym ochłapie z 10 lipca. A wszyscy teraz chodzą i udają że za miesiąc z 3 wylotkami wezmą więcej kpina niewolnicy z brygady A bez własnego zdania katastrofa.

@Lola

Popieram mykać z tej firmy puki czas ja pocwakacjach tez odchodze w pieroby koniec okradania.

Bomba

Ciekawie macie faktycznie. No ale jak się kasa nie zgadza to nieciekawie i strajk byłby najlepszym pomysłem i chyba jesynym dobrym wyjściem z tej sytuacji.

@Bomba

Bomba Bez przesady Nie wierz we wszystko co ludzie tu wypisują Co do zarobków to nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie pracował w systemie za 2500 zł.netto(chyba że na okresie próbnym) Za 2200 to jest praca w biedronce Oczywiście nie jest idealnie i kokosów nie ma ale raczej zarobki w przedziale 3000-4000 na rękę(przynajmniej w zakładach w Krakowie) a nie takie bzdury jak tu wypisują

Kacper

Mam gdzieś tfk szukam pracy mam nadzieje góra niesiac i znikam z tego gułagu koniec okradanie mnie kilka razy w roku po 500-1000zł koniec oszusci.

Piraniak

Telefonika kable = legalne białe niewolnictwo = praca charytatywna pod okiem esesmanów.

Lambada

Dobre. Widze że przez ostatnie 3 miechy się nic nie zmieniło dalej chleją w pracy a streau się zatacza pod mistrzówką wesoło tam macie żule a bączek siedzi i zawija je w te sreberka !!!

Kadafi dance mision

Banda meneli telefonika banda meneli i żuli - radze dziś na nocce pezelecieć z alkomatem to zobaczycie jakich specjalistów zatrudniacie haha

Piraniak

To wina nowego dyrcia rudego rydza wafla z afganistanu uznał że kablarze maja za dobrze. Precz z rudym :

Kondziu lepka pupka

Kasiora sie nie zgadza co jest grane wszyscy podostawali jakies ochlapy??? Czy komu co wiadomo kurka ?

Śruba

Że ojciec cię do Wisły zaraz po urodzeniu nie wrzucił to ja mu sie dziwię

Śruba

Ze ojciec po urodzeniu niewrzucil cie do wisly to sie bardzo dziwie

Robol mc

Nie pakuucie sie ludzie w to dziadostwo bo niezarobicie beda was gnoić a na koniec wypie. rdolą.w Analek bez maselka hak najgorszego niewolnika a tyłek będzie was swędział cale zycie :(

Tadeusz A

CzY to prawda że w kablu często dochodzi do wypadków w pracy przez to że są stare i średnio działające maszyny ?

Rafalala TPG
@Tadeusz A

Ostanio było sporo wypadków

Gumowe ucho
@Tadeusz A

Maszyny są stare bo jedyne nowe rzeczy w tej firmie to limuzyny prezesów.Trzeba przyznać że jedyna rzecz w którą inwestuje właściciel; to kadry kierownicze ,kamizelek przybywa jak grzybów po deszczu.Oczywiście więlu na etatach operatorow żeby zarząd się nie połapał.

Weteran
@Gumowe ucho

Zgadzam się z Tobą s£yszałem że ostatnio jakiemus mlodemu pociągło lapy do wytlaczarki, gdyby duzej pracował bidok to by wiedzial że u nas nic niedziala tak jak powinno. Jeszcze 2 lata i emerytura. Wkoncu

Kubota
@Weteran

Słyszałem o tym to się stało na 9 szkoda chłopaka jak wróci to go pewnie odrazu zwolnią po chorobowym. To właśnie jest praca w kablu noga ci się podwinie i wywalają.

nic dodac

Brak odpowiedzi po rekrutacji Pani z HR ,dla ludzi z HR dac odpowiesz to jest jakis wysiłek nadludzki a ja bardziej widze to ze to objaw buty, arogancji i wysokiego mniemania o sobie jakby nie mogło byc normalnie ale to trzeba wytłumaczyc w HR ale nie wiem czy ktos tam to zrozumie skoro do tej pory nikt tego nie wie w tym dziale :)

Kaputo
@nic dodac

Je-eli firemka w jktorej sie zarabia 2100 to szczyt marzen to pier..... Taja robote w tefce.

Iwona

@Awaria dzięki za opinię! Na pewno pomoże osobom poszukującym pracy w tego rodzaju firmie podjąć decyzję:) Grunt to dobra atmosfera aby człowiekowi chciało się przychodzić do pracy.

Niewolnik z obozu TFK
@Iwona

nie dajcie się omamić że jest inaczej kamizelki szukają oszczędności doczepiając się o wszystko i do wszystkiego byle tylko Ci kasę zabrać jak nie grubość ścianek to porządki itd kasa nie jest w ogóle adekwatna do tego co się robi zero dodatków za system nie wspomnę o głupiej wodzie która masz tylko z dystrybutora a smakuje pewnie nie lepiej od wody w wannie ..... Taka sprzątaczka dostaje zgrzewke cisowianki...brak jakiegokolwiek szacunku dla szeregowego pracownika .... Będziemy się śmiać jak przyjdzie okres wakacyjny czy wtedy będzie miał kto pracować....fikcyjne posady po znajomosciach operatorzy maszyn z funkcjami technologów mistrzów brygadzistów, mistrzowie pełniący funkcję kierowników zmian itd itp a na produkcji nie ma kto pracować bo wszystko po biurach rozlokowane.....związki które udają że coś robią ...... Jednym słowem kolesiostwo od najwyższych szczebli po najniższe kamizelkowe.......w takim systemie z takim zarządzaniem daje max 2-3 lata że to się wszystko będzie jakoś pchało bo pomimo pseudo podwyżek (ponoć to tylko wyrównania były a podwyżki mają być) ludzie dalej się zwalniają i to ze sporym stażem i doświadczeniem......tyle w temacie i pozdrawiam tych co na sile chcą napisać jak w TF jest pieknie

iRobol = (usunięte przez administratora) DO KWADRATU

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 292, z czego 92 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.