Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

FSU

Jest oświadczenie firmy odnośnie pandemii, na stronie spółki.

Woland

Dzisiaj kupowałem kabel 5x35. Tak pisało na zewnętrznej izolacji. W środku było 5x25. Pomyłka w produkcji?!, oszczędności? Kto będzie odpowiadał jeśli sfajczy się zakład?

Marek tpg

To zaczynamy inwentarz. Ciekawe kto tym razem poleci za brak miedzi hahaha

@Marek tpg

liczyc nieumieją w telefonice. co chwile jakieś doróbki i szukanie miedzi w tyłkach pracowników. bo wynosza

riczi011

Moje sugestie dla Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.: W tej firmie stawia się na jak największą wydajność produkcji Drogie władze spółki chcecie zwiększyć wydajność pracowników bez ponoszenia absolutnie żadnych kosztów? Jest na to bardzo prosty sposób,zmieńcie godziny pracy pierwszej zmiany Mamy 21 wiek i przychodzenie do pracy na godz.6.00 to jakiś absurd Niektórzy muszą wstawać o godz. 4 żeby dotrzeć na czas Pierwsza zmiana powinna zaczynać się o godz.7.00 do 15.00 druga 15-23 i trzecia 23-7 są to wg.mnie i większości ludzi pracujących na zmiany optymalne godziny pracy Oczywiście znajdzie się kilku przeciwników takich godzin pracy ale będzie to zdecydowana mniejszość Chcecie aby pracownicy byli wypoczęci i wydajni w pracy,nie każcie im wstawać w środku nocy na 1 zmianę Proponuję przeprowadzić ankietę wśród pracowników i okaże się czy mam rację Z poważaniem długoletni pracownik KFK I Telefoniki Kraków

@riczi011

jest tyle pracy ze niema co robić. co chwile brakuje miedzi.. mogli by zrobić na 2 zmiany od poniedziałku do piątku. taka sama produkcja by była

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Mariusz L

Jakieś opinie o nowym dyrektorze? Czego można sie po nim spodziewać?

@Mariusz L

jak narazie (usunięte przez administratora) zólte kamizelki. po zmiani kierownika to wzieli sie ostro za malowanie lini haha bo sami niewiedzą co mają robić a operatorów słuchac nie chcą ze to ze tamto jest do zrobienia. powiem tylko ze coś sie ruszyło

A jak tam cieplutko na tpg? Czy może jajka zamarzają bo nie wiem czy iść do tego syfu

Kolo dzigolo

Zimno szukaj roboty gdzie indziej.

Wojciech
@Kolo dzigolo

Widzę, że firma Tele-Fonika Kable poszukuje obecnie pracownika produkcji. W szczegółach oferty umieszczona jest informacja, że jest to stanowisko do przyuczenia bez wymaganego doświadczenia zawodowego. Mógłbyś napisać, jak wygląda to w praktyce? Przed rozpoczęciem pracy przechodzimy gruntowne szkolenie wprowadzające, czy może to któryś z doświadczonych pracowników uczy nas wszystkiego? Proszę o odpowiedź.

OMK
@Wojciech

Operator maszyn kablowych wszysko pokazuje co i jak.

@Wojciech

twoja pierwsza praca? jak tak to omijaj kabel . jak 5 to mozesz się zastanawiać o ile pracowałeś na produkcji. wiele zeczy sam sie mucisz nauczyc. na tzw logike. wystarczy bacznie obserwować i bez stresu. wiele zalerzy nie od tego jak szybko ci idzie tylko to czy zwracasz uwage na pewne zeczy, (usunięte przez administratora) to wtedy praca bedzie lekka. ale na początku to cie przeoraja po ziemi :P

Widz77

Dzisiaj na ulicy Wielickiej w pobliżu zakładu widziałem plakat z informacją, że TF Kable poszukuje pracowników na stanowiska operator maszyn, ślusarz i mechanik. Ciekawe, jak długo wisi ten plakat. Tak czy siak widać, że mają problem z pracownikami z uwagi na to, na jakie sposoby ich szukają. Tym plakatem to chyba próbują ściągać przypadkowych przechodniów, którzy np. nie korzystają na co dzień z internetu, więc nie czytają opinii na temat tej firmy, choćby na tym forum. Brawo...

vinci
@Widz77

Jak nie będzie konkretnej podwyżki zarobków w tej firmie To za niedługo żeby mieć pracowników,będą musieli chyba robić łapanki jak niemcy za okupacji

Murzyn
@vinci

Masz całkowitą rację . Będą robić łapanki . Uważajcie obywatele na kołchoz , Telefonike ul.Wielicka

@Murzyn

Trzeba by w tej firmie w końcu zrobić strajk generalny,tylko wtedy ludzi zaczną traktować normalnie i dadzą podwyżki a jak nie to należy składać masowo wypowiedzenia Inne firmy chętnie przyjmuja za nie mniejsze pieniądze

@sic

juz jakiś dział chyba TXL . jedna zmiana z działu się zwolniła. bo niechcieli im dac więcej kasy

kiler

Słyszeliscie koledzy cos o (RESTRUKTURYZACJI) na Wielickiej ?

Om2
@kiler

Wieliczka jeszcze żyje. Bieżanów pada, do dziś 12 osób poleciało z magazynu. A to nie koniec.

@kiler

Tak mają być podwyżki 1000 zł. do podstawy Jak się ktoś nie zgodzi to będą proponować 1500 żeby tylko nikt już się nie zwolnił

@sic

kiedy gdzie? powiec coś więcej na ten temat

PRAWICZEK

Witam czy mogę zostać pracownikiem produkcji kraków wielicka bez posiadania wiedzy i żadnych umiejętności ? wyrzucą mnie czy dam rade ?

Bomba
@PRAWICZEK

Wiać z tej firmy puki czas największe nieporozumienie w jakim robilem jeszcze 2 tygodnie i zmykam na l4 bo w listopadIe jade za granice hehehe

Kriszna
@PRAWICZEK

Wywalą cie pajacu nawet tam nie idź bo zarobisz tyle co w lewiatanoe a urobisz sie jak dIk.

druciaz
@PRAWICZEK

jasne ze mozesz. tak wielu jest osiołków co nic nieumieją ino zwalac na innych ze im nie idzie. zawsze jakies wytłumaczenie się znajdzie

@PRAWICZEK

zapraszamy. telefonika jest tak głęboko w (usunięte przez administratora) ze nawet piekarzy przyjmują

gangsterrrrrrrr

ELO PRAWICZKI Z TF KABLE CHCE SIE DO WAS PRZYJĄĆ LECZ NIE WIEM JAK WYGLĄDA TEN "CZTEROBRYGADOWY " SYSTEM PRACY JAK TO JEST ŻE NAKURWIAM 4 DNI POD RZAD RANO POTEM DZIEN WOLNY POTEM ZNOWU NAKURWIAM 4 DNI POPOŁUDNIE DZIEN WOLNY A POTEM 4 NOCKI ?

Odwrotnie Zmiana 3 potem 2 i po niej 1

gangsterrrrrrr
@sic

da sie przeżyć czy przeyebane ?

druciaz
@gangsterrrrrrrr

no nie całkiem bo o jedyny zakład ze co 3 tygodnie sa 5 dniówki. wylotek niechcą dawać ani wolnego. wymagania z kosmosu a jak mówisz ze coś nie działa lub jest niesprawne to cie olewają. choć po zmianie kierownika(usunięte przez administratora) 6 miesięcy spamowałem (usunięte przez administratora)o to by mi dziure koło maszyny załatali. (usunięte przez administratora) a nauka na operatora to kpina. nikt nikomu nic nie mówi. jak sam nie załapiesz to po tobie. co chwile miedziucha ginie.

@gangsterrrrrrrr

no niedokońca to 4 brygadówka. pracujesz po 4 dni. ale zdarza się ze i 5 dni. :P

@druciaz

wylotke musi ci dać bo to nadgodziny. o ile przerobiłeś nominalne dni robocze (czyli na koniec miesiąca) to niema co do gadania i ci musi dac. a jak nie to idziesz wyzej.

Hugo bos

Gdzie ta inkwizycja czekamy na nią w Krakowie

Zielony
@Hugo bos

Czekamy, jak nie zrobią porządku w miarę szybko to może być ciężko, na gumowym błoto nie mieszanki gumowe, na metalowni siano nie linki, TXL już więcej stoi niż produkuje, na magazynach porządkują i przychodzą ułomki z magazynów

@Zielony

o wypraszam sobie. tylko 2 razy wyprodukowałem złom ( pasemka ) w przeciągu 4 lat pracy. i to nie z mojej winy. bo nikt niepowiedział ze wode "chłodziwo" zakręcają.

HAHA

WITAM WSZYSTKICH, ROBI JESZZCE U WAS TAKI GOSC JAK PĘKALA?

@HAHA

Z czym związane jest Twoje pytanie? Na forum publicznym nie powinno dyskutować się o konkretnych osobach, ponieważ są to dane osobowe, które są chronione. Mógłbyś w ogóle napisać, dlaczego szukasz takiej informacji?

szczecha

Murzyn

Ale o co ci chodzi

Zenio
@HAHA

A co chodzi nazywaliśmy go Kadafi

@szczecha

a to nie złotówa? bo dostał awans na zułtą kamizelke i juz po 3 miesiącach ma dosyc. co chwile dostaje (usunięte przez administratora)

@Zenio

a to ten dupek. kadafi.

niedźwiadek

Tylko narzekacie, a wystarczy robić swoje, znać się na rzeczy i można zostać tzw. "żółta kamizelka". Wystarcza się tylko postarać i robić swoje. Pozdrawiam.

Jarosław
@niedźwiadek

Czy zostanie "żółtą kamizelką" jest formą bonusu-premii czy może awansu? Jakie widełki płacowe oferuje Tele-Fonika? Twoje komentarz będzie pomocny.

@Jarosław

zólte kamizelki to sa ludzie co się na robocie nie znają.

Szczecha

Jeszcze ten zakład przetrwa ok 3 lat , potem to wszystko upadnie Ukraińcy tego nie pociągną zresztą oni juz nawet nie chcą tu pracować NIE POLECAM , tylko życie sobie zmarnujesz

@Szczecha

ja się planuje zwolnić bo jest tu ciekawie nie ok praca na uszkodzonych i nie naprawionych maszynach kto się chce przyjąć ok tylko niech potem nie płacze

@wooow

a zgłaszasz usterki ? awarie? jakieś pomysły na poprawe pracy na tych maszynach? w sumie się niedziwie bo mechanicy sami lecą w gumki. jak mozna odwrotnie koło załozyć. byli tacy co silnik odwrotnie podłączyli. niemówie o wszystkich. bo sa tacy co się znają. to nie moja 1 praca tylko 15. niektórzy dbają o maszyny i o ich stan. moge powiedzieć ze na pierwsza prace to nikomu nie polecam tego zakładu. zwłaszcza jak nie jest po szkołach mechanicznych itp. Ta firma nawet piekarzy potrafi zatrudniać. porazka

Serio

Napiszę jeszcze raz, widzę poprzednia opinia która była zwięzła i na temat nie spodobała się adminowi. Otóż (usunięte przez administratora) I MALARIA, po 8 godzinacg czlowiek wygląda jak by się w olejach i smarach taplał, w powietrzu widać wiszący pył z produkcji, krzesła można wieszać, system wyniszczajacy, praca stresująca. Nie polecam.

OMK
@Serio

Zgadzam się z Panem na temat pracy

@Serio

Każda szczera opinia jest respektowana. Jedynie wpisy zawierające wulgaryzmy lub ataki personalne nie są na tym forum mile widziane. Smutno się czyta to co piszesz, tym bardziej że użytkownik OMK podziela Twoje zdanie. Jak długo pracujesz już w firmie? Są jakieś perspektywy na poprawę warunków pracy? Napisz coś jeszcze, tak jak już mówiłem- jeśli opinia jest szczera i nie zawiera niecenzuralnych słów, na pewno nie będzie usunięta.

Tadek F
@Serio

Mógłby ktoś dokładnie opisać na czym polega praca na produkcji przy maszynach, co dokładnie tam się robi?

@Tadek F

maszyny w stanie tragicznym a trzeba na niuch dybać odradzam

Joard
@Tadek F

Zależy na jaka hale/maszyne i majstra trafisz. Jeśli jesteś dosc pracowity i zdyscyplinowany nie bedziesz mial problemów 8h przepracowane z teho średno ty pracujesz np 2 h teszte pracuje maszyna za Ciebie,. Nie jest to praca na jakiejś taśmie, że cały czas robisz. Ustawiasz maszyne i jesziesz metry i tylko kontrolujesz. Owszem podczas przezbrojenia niekiedy sie musisz troche przyłozyc, ale to jest produkcja.

Awaria
@Joard

Z powodu braku obsady każą ci iść na drugą maszynę zbroić, teraz nie ma siedzenia a zaczyna się orka przez 8h, poza tym krążyło info o "inkwiziycji", otóż ludzi z niepotrzebnych stanowisk tzw kamizelki przenoszą na inne niepotrzebne stanowiska, nic sie nie zmienia, jak padaka była tak jest dalej a ty masz rypać na nich i dodatkowo na ukraincow bo 9/10 to nieroby

Jarosław
@Awaria

Czy za tak ciężką pracę są przewidywane premie lub inne dodatki finansowe?Takie motywacyjne benefity mogą być fajnym bonusem.

@Łukasz

Praca tragedia (usunięte przez administratora) i dramat! !!

@Joard

jeśli masz obyte maszyny i wiesz jak i kiedy i co zrobić. to maszyny same idą. ale niektórzy mają wyjebke i nawet na układanie nie popatrzą tylko jedzie ino by jechac a ze produkt wadliwy to co tam. KG się liczą. ilekroć maszyny nie chcą iść to mnie tam wysyłają. i przez pierwsze 8h to SUR co chwile przyjezdza. hehe. ostatnio SUR odwrotnie koła zamontowali ze kręciły się w druga strone. porazka. trzeba być nieustępliwym, jeśli zgłaszasz problem a majster ma wyjebke to idziesz wyzej.

@Awaria

2 maszynki to max. na jednej norma a na drugiej tylko max 50% normy. nie należy się zbytnio przemęczać, zawsze jest coś do zgłoszenia, jakaś awaria czy cuś :P

stefan

klime kupili majstrom do mistrzówki bo im za gorąco, teraz to już w ogóle z mistrzówki nie wyjdą, a na maszynach 35 stopni . czy to zgodne z przepisami BHP ???

@stefan

W związku z wysokimi temperaturami, które obecnie są na dworze, zastanawia mnie, czy pracodawca z tego tytułu wprowadził dłuższe przerwy bądź skrócony czas pracy? Napisałeś, że niektórzy pracownicy otrzymali klimatyzatory, więc od razu zaciekawiło mnie, dlaczego pozostali pracownicy jej nie otrzymali? Proszę o odpowiedź.

Tech
@stefan

Czemu ludzie się godzą na takie warunki?? BHP-owiec szanuje zdrowie i w takie upały nawet nie wychodzi na hale, a ludzie zamiast pokazać że nie da się pracować w takich warunkach, pokazują że się da wyrabiając normę bez klimatyzacji, więc po co narażać firmę na straty i kupować klime?

tomi

na hali idzie się ugotować mamy 31-33 stopni owszem woda jest ale żar na max

tomi
@Łukasz

jakie klimatyzatory są to wiatraczki które jak byś postawił na biurku delikatnie nawiewu ja powietrze delikatnie schłodzone to nazywasz klimatyzatorami haha

@Łukasz

jakie klimatyzatory chyba to wyglada jak mały wiatraczek obok biurka oglądnij jak wygląda klimatyzator a potem gadaj głupoty

@Tech

Bhp owcy tragedia na układach zakład porażka! W razie wypadku sądzić i się nie przejmuj

@stefan

35C? to gdzie ty robiłeś? u mnie w maszynie jak przyszło zbroić. to było 56C ( w wakacje ) dziennie wypijałem w pracy 3x1,5litra wody. za to w zimie ciepło. ale tylko przy maszynie :P z dachu kapie, brak okien. bramy wjazdowe porozwalane.

@stefan

Panowie jak praca na magazynie da sie zarobic

Tpś
@Anonim

Lekko więcej niż 2000

@Anonim

tam niema magazynierów. sa wózkowi. niema tam stref magazynowych. po całym zakładzie mucisz jezdzić i szukać np bębnów. zero organizacji pracy. co do wózkowych to jeden pracuje a 3 spi :p

Były pracownik biezanowa

Siema. Pracowałem na rybitwach osiem lat(usunięte przez administratora). Poprostu jest tam źle bo właściciel firmy ma zasadę że człowiek pracujący w stresie pracuje wydajniej. Pracownicy którzy awansowali na stanowiska kierownicze mówili nam o tym i o spotkaniach na górze co robić żeby pracownik był zestresowany. Mieliśmy majstra na hali ksywa gróby. Kawał buja. Gnębił nas codziennie. Jak się zwolniliśmy z pracy to każdy poszedł w swoją stronę. Ale zdarzyło się tak że niektórzy byli pracownicy telefoniki stali się bogaci. I po kilku latach od zwolnienia nie zapomnieli grubego tylko przed jego mieszkaniem postawili mu mały blok mieszkalny żeby zasłonić mu widok. I tak się odgryźli za jego zachowanie. Bo gróby się chwalił w jakim to pięknym miejscu mieszka i z jakim widokiem. Kiedyś to był (usunięte przez administratora) i nie było pracy. Teraz pracy jest dość i można wybierać. Ogólnie praca jest prosta i lekka. Pamiętam że czasem (usunięte przez administratora) bolała mnie od siedzenia. Jedynie uciążliwe jest huk na hali i nocna zmiana. A że taka jest organizacją to specjalnie jest zrobione żebyś pracował wydajniej.

szereg
@Były pracownik biezanowa

mogę tylko potwierdzić, to co jest napisane powyżej. W tej firmie pracownika (jeśli nie jest z rodziny lub znajmomych) już od pierwszego dnia pracy poniża się i wyczerpuje psychicznie, a pracownik zestresowany rzadziej upomina sie o swoje prawa, i dużo łatwiej jest nim manipulować. Jeśli nie masz pleców, to w tej firmie nigdzie nie zajdziesz, tylko sami swoi pilnuja sobie żeby im nikt obcy nie namieszał. Nie jesteś z układu, to możesz zostać tylko bezmyślną(czyli zestresowaną) tanią siła roboczą.

@Były pracownik biezanowa

no nie wiem... czasem z nudów byś coś porobił, np posprzątał wokół maszyny. u nas jest jedno załozenie. maszyny sa z PRL więc zawsze coś jest do zgłoszenia na awarie. jak coś jest mega pilnego , tak mega mega ze w ..uj. to sie awarie zgłasza.

Jakie obowiązki ma operator maszyn? Ktoś może przybliżyć temat ?

Jegomość
@Paweł

Pilnujesz jakości produktu i organizujesz sobie w większości sam pracę tak by ja najefektywniej wykonać bo tak naprawdę większość rzeczy i tak maszyna robi za Ciebie. A drugim obowiązkiem jest niestety użeranie się z szefostwem i spełniania ich idiotycznych w większości poleceń.

Woow
@Paweł

Obowiązki pracuj pracuj na 3 złomach wyrabia normy naprawia maszyny czyli uszczelnianie szmatki uwaga bo kopanie cię prąd zmagań się z płaczącymi liderami odradzam tam pracy na Maxa robiłem to wiem

@Paweł

obowiązki? to sprzątanie, sprzątanie , a no i malowanie żółtych liń. normy nie mucisz robić. zawsze jest coś na co mozesz zgłosić AWARIE , maszyny z PLRu. wszystko się sypie, brud, smrud i na chali zimno. w tym roku niecałe 6C. nawet przełozeni mają wyjebke na wsztstko. ale jak oni zjebke dostaną to odrazu jest wielkie sprzątanie. nie szanuja pracowników. praca lajcik. śmiesznie tam jest. gdyby nie to ze mam blisko tez pewnie bym prace zmienił. ale po 4 latach w tym zadupiu da sie wytrzymac. o ile ma sie pozytywne nastawienie

Jasiu

Zwalniam się z tego syfu,ciągle pomiatają jakbym był murzynem,dość tego,żeby nawet 3000 w pracy zmianowej nie zarobić to jakiś(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.