Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Dobrze mówisz

Ja pracuje w TF 15 lat, o bankructwie slyszałem z 6 razy, o sprzedaży Chinczykom ze dwa razy , a amerykanom z e 4 razy.

Nie do wiary

Pezebieram się po nocce a ludzie z pierwszej zmiany mówią,że wczoraj chłop dostał wypowiedzenie a potem został na 16godzin. Jakiś młody podobno.

@Nie do wiary

Jakie nominacje przecież postój jest to jakie wydziały pracują

Nie prawda
@Nie do wiary

Nie dostał wypowiedzenia tylko warunków umowy o pracę bo się nie zgodził na przejście ugodowe na zapyziałą wielicką gdzie gołębie srają na operatorów tak jak biura. Obudźcie się ludzie za marne 3000+ dajecie się pomiatać w systemie 4 zmianowym, tam i tak nie ma przyszłości za 2-3 lata też to zamkną !

@Nie prawda

Zgadzam się kolego z tobą też tak to widzę

antek

sa dzis nominacje?

Niestety tak
@antek

Po co pytasz, jak widać że wiesz o nich. Były i pewnie jeszcze będą w tym tygodniu

Pewna sprawa

Wielicka postój od jutra do 8 sierpnia

Prawda
@Pewna sprawa

Ale to jest postój wydziałami nie całość

Stoik
@Prawda

Wobec tego powinny być płacone tzw godziny postojowe a nie przymusowy urlop? Bo rzeczywistość ma się inaczej ja na razie. :-(

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
mirekNowak

Czy zamykają telefonikę na Biezanowie?? Warto składać papiery???

Gdzie?
@mirekNowak

Bieżanów to trup robota do końca sierpnia i zamykają :)

Jakosc

Podobno skrecaja maszyny z Biezanowa i brakuje miejsca na nie.

Sciepa

No i przygotujcie się na Wielickiej róbcie sciepe na wszystkich tych co odchodzą bo potrzebna kasa na 3 miesięczne odprawy dla bieżanowa!!! Myślicie że kto za to zapłaci ???!!! ;) Przecież nie oni tylko WY !!!

GG

Czyli jeśli dobrze rozumiem, będzie to coś co analogicznie można by porównać do pasażerskich samolotów, które jeszcze kilka lat temu regularnie obsługiwały ruch powietrzny, a nazywały się CONCORDE. Samoloty pasażerskie które rozwijały szybkość powyżej prędkości dźwięku.Jak dobrze rozumiem maszyny które będą obecnie montowane na wielickiej po odpowiednim tuningu i modyfikacji też będą osiągać zawrotne prędkości?

Ogarnij się
@Sciepa

90% ludzi zostaje przeniesionych na wielicka!!!!!!

Sciepa
@Ogarnij się

Ty się ogarnij , chyba 70% bo dużo odchodzi, ci co zostali zwolnieni + ci co się nie zgodzili na przenosiny.... Szykuj kasę bo będzie sciepa ;)

Patrzę z niedowierzaniem
@Ogarnij się

Kto ci nagadał takich głupot... 90% ludzi to zwolnili a teraz nie ma kim robić i z gruszy ludzi ściągają...

Leon

Czy to prawda że od września przechodzimy na system pracy 12 godzin ?

Tpg
@Leon

Na 24h

@Tpg

To jest niemożliwe nikt z omk mam nadzieję się nie zgodzi

Szczecha

Jak zwykle na TPG zamieszanie , nigdy tu nie wie człowiek kiedy jakaś przerwa jest, tak jak teraz z tym postojem tylko Plan i kasa dla kierownictwa jest najważniejsza , znowu BeBe bedzie zrywał czerwone kartki

Nowości

Powstaja nowe wydziały na Wielickiej, aby pociotki miały miejsce pracy

Jest super

Czas zacząć kolejna niedziele w pracy

Oszczędzać
@Jest super

Przynajmniej oszczedzisz kase na składkę w kosciele na powodzian z Dobczyc

Ksiądz
@Oszczędzać

A jak nie chodzi do kościoła ? To co ? Nie każdy musi chodzić...

Wypłata

Na Bieżanowie 3200zł to jest średni zarobek na maszynach. I nie ma się co oszukiwać!!!!!!

Starsi ludzie

Niektórzy to właśnie myślą tylko telefonika , jest super, a pewnie obok siebie maja pracę za te same.pieniądze!!!! OTWÓRZCIE OCZY!!!

Tylko narzekanie

Ja już mam kase od około 10 godziny. Rozbieraja.mi izolarke ale 3256,30zł jest na koncie. Wiec koniec biadolenia tylko norma.do zrobienia!!!!!!

@Tylko narzekanie

Co tak mało, premii nie dostałeś ?

@3850

Pewnie pożyczki ma z 300zl i tego nie liczy jak nie którzy :D !!!

BrawoTy
@3850

3850 za 4 brygady i noce soboty niedziele ??? Pewnie staż pracy powyżej 10 lat ?? Szału nie ma powinno być 5850 !!!! A tak to marnie nawet bardzo , znajomy rano popołudnie od pon do piątku starzy pracy 10 lat 4000zl na konto ! Dziękuję

Biuro
@Tylko narzekanie

Jak dyrektor ma z 15000pln to myślicie że kierownik będzie miał koło 8000-10000pln ??!!!

@BrawoTy

Zgadzam się z Tobą że za tą pracę w tym systemie to wciąż jest za mało płacą te 4000 tyś to powinna być podstawa plus dodatki

@3850

3256,30zl na konto, 250zl rata w kasie + dwa telefony. Jak na izolarke to jestem zadowolony

@BrawoTy

Spadaji ja jestem zadowolony, szanuja mnie w pracy.

@Izolarka ok

Normalnie praca życia !!!! Haha żyć nie umierać , pot po jądrach i do przodu !!!

Robol
@Tylko narzekanie

Wychodzi na to że to kolega od Leona czarnego kozaczy

CzarnyLeon
@Robol

Masz jakiś problem to zatańczymy

Bydgoszcz
@Tylko narzekanie

W Bydgoszczy też bida : Mija mi juz chyba 11 albo 12 rok w TF Bydgoszcz....Bieda z podwyżkami a roboty tyle co nigdy...Kilka lat temu bywały przestoje albo wolne święta a teraz cały rok nawał pracy. Coraz większe wymagania, normy, progi,obowiązki typu SAP,listy sprawdzające itp. Kasa ciągle taka sama. Związki nie robią nic.Widać ze zakład się rozwija a ludzi mają w d...e. Człowiek cały rok spędza przy maszynie. Kiedyś praca w Kablu to był prestiż a teraz nikt tu nie chce pracować. Młodzi jak zobaczą co tu się dzieje to po pierwszym dniu w pracy już się zwalniają. Tylko frankowicze tu zostali bo myślą ze będzie jeszcze lepiej. Wolny weekend raz na 3 msc to już dla mnie za mało za tą kasę. Wole znaleźć coś za minimalnie mniejsza kasę ale mieć dużo więcej czasu dla siebie i wolne weekendy. Wynagrodzenie które otrzymuje robiło wrażenie jakieś 6 lat temu ale nie teraz. Firma planuje inwestycje i budowę nowych hal, zakup maszyn, czyli kolejna lata będą bez podwyżek. Miło było Panowie. Żegnam :)

4000 to powinno być za grudzień

LetniWiatr
@Wera

Plus dodatki i coś na święta ;)

@LetniWiatr

I jeszcze sylwester w zakopcu hehe

LetniWiatr
@Wera

Jak by zorganizowali to by nie z biedniała firma , nie takie bankiety biurowym robili i robią ...

Izolarka ok

I pójdę a ty narzekaj dalej, bo tylki to potrafisz. Ja mam dobre życie, wieśniaku

Wielbiciel

Robert uwielbiam gdy masz tak opietą koszule na sobie jak plandeka na żuku, będzie mi Ciebie brakować!

Paluszek
@Wielbiciel

Hahaha :):):)

Nosal_ini

Tego penisa co namazałem to z nerwów w pracy !!! Przyznaje się...

Gabiii

Te chamskie wpisy o Robercie świadczą tylko o poziomie inteligencji co niektórych pracownikow . Poziom ich wpisów potwierdza tylko(usunięte przez administratora)nie wychowanych tych i niedouczonych.

Prawda
@Gabiii

Każdy ma to na co zapracował.

Kamil
@Gabiii

Robert, jak ktoś taki jak Ty może pisać o inteligencji i wychowaniu?(usunięte przez administratora)

Mist

Czy robi jeszcze na wielickiej ta (usunięte przez administratora) bocheński?

Taka prawda

Na Bieżanowie wypłata srednia to około 3100zł!!!!!

Zgadza się
@Taka prawda

Tak będzie nie wyjdzie więcej

Kierownik

Coście tak cicho roboloe coście tak cicho !!!???

GG
@Kierownik

Czekamy na wypłatę i nie wiemy ile nam premii ofiarowałeś.

@GG

Premii powinno być 1000zł

Czołgista

Dyrekcja myślała że ludzie będą się zabijać o miejsce na Wielickiej i się przeliczyli bo wystarczy marne 3 wypłaty odprawy i większość chce uciec z tego (usunięte przez administratora)!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.