Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

TDL???

Ja już na parkingu, mam iść na TDL. Będzie ciekawie.

Operator Tke

Haha i dobrze . Zmiana c rozbita, maszyny stoją bo nie ma obsady. Jak się nie szanuje swoich ludzi to tak sie konczy. Teraz to już mu nigdy nie odrosną te paznokcie

Kawa na ławę

Ja idę dzisiaj na kablowy, ciekawe czy będzie fajnie???? Ludzie mówią że ciężko ale jestem dobrej myśli

TKE
@Kawa na ławę

Proponuję ci najlepiej żebyś miał możliwość uczyć się na pancerce. Jak załadujesz sześćdziesiąt pełnych szpul, to dopiero zrobi ci się fajnie. Tak ci będzie błogo, że nie wiem czy dotrwasz do grudniowych świąt. Powodzenia życzy zwolniony pracownik.

@Kawa na ławę

Czy ktoś wie czy na kablu robi jeszcze przeniesiony z bieżanowa na wiosnę Rychu śmierdząca skarpeta ??? Ciekawe czy tez tam na szatni jak ściąga buty po robocie to stawia na nogi po nocy kolegów !!! Coś pięknego normalnie !!!

Mydełka
@Cmentarny_wiatr

Rychu to był pikuś do jednego blond ukrainca co robił na ciągarni. Doszło do tego ,że zaklejona była jego szafka szarą taśma, to nie był nawet smród, farba odpadała ze ściany. I wiecznie słuchawki w uszach

Józek Sprycha
@Mydełka

Kto starszy to pamięta , jeszcze lepszy od nich obydwu był Ciupaga . Jedno zaciągnięcie się jak ściągał skrpeciury i katar przechodził jak nic

@Józek Sprycha

Oj ciupagę pamiętam , a Ukraińcowi to nawet kartkę napisali na szafkę po ruskiemu żeby mył kopyta... A swoją drogą ciupaga jak się przebierał to wyglądał jak by miał kawał pęta !!! Jedni gadali że to pęto a inni że przepuklina, ciekawe jaka prawda.

sic
@Cmentarny_wiatr

Tego nie znam, natomiast na Wielickiej robi Jurek śmierdzący sandał

BoB

Obyś się nie rozczarował.No i nie rób scen BĘDZIE PAN ZADOWOLONY

Trochę rozumu

Ludzie kto ma wiedzieć to wie, że tf na Złocieniu bedzie jeszcze minimumz rok czasu.

@Trochę rozumu

I gdzie masz ten rok wypierdku ?! Hala zamknięta światła zgaszone drzwi zaplombowane :D ale wypierdki zawsze będą (usunięte przez administratora) pierdami....

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
GG

Znowu zaczęły się awanse pracownicze z końcem miesiąca.Kto się obawia jutrzejszego dnia bo jest ostatni niech bierze na żądanie.

Prawda 100%

Dobrze napisałeś, na chore to uciekają tylko zboczeńcy, KONIEC z narzekaniem tylko ryszyć D.u.p.y

Lipa po całości

Wie ktoś co będzie z hala na Biezanowie????

Koniec
@Lipa po całości

Pewnie zostanie rozebrana, zaorać i wybudować bloki, pewnie taka przyszłość nas czeka

@Lipa po całości

Hala została sprzedana dla bitnera

Co jest prawdą??
@Wera

Na dzielni ptaszki ćwierkają że teren wykupił deweloper, i pytsnie czy będzie zakład produkcyjny dalej , czy wybudują duże osiedle? Hm

Musk
@Wera

Chyba oszlałeś, na hali będą hodowane króliki.

@Wera

Bitner zamknięty bo koronawirus zaatakował :)

Kolorowy

Czy to pawda?

Pracownik zmiana D

Sam masz objawy Covid-19 od dobrych lat w głowie ????

Ostatni bastion

Pracuje ktoś jeszcze na BIEDAnowie????

Ja wohl!
@Ostatni bastion

Tak ostatni bastion jeszcze działa !!!! Brygada kryzys !!!!

Prezent

Na 84% zakład w Myślenicach do likwidacji do 6grudnia pewnie będziecie pracować

Tpg

Tak jak na gumowym wirusa nigdy nie było ale testowo trzy razy dezyfekowali szatnie. Plus taki że kamizelki się po hali nie kręcą żeby się nie zarazić

piotrek

A nowe oferty na pracuj.pl dostępne, to jak to jest każdy nadaje a firma chce ludzi zatrudniać ... proszę o wyjaśnienie

@piotrek

To przyjdź i się zatrudnij będą ci obiecywać złote góry na rozmowie wstępnej możliwość rozwoju awanse itd itp nie radzę już się nie jeden przekonał powodzenia

Włodek
@piotrek

Renata przyznam się jako facet uwielbiam posować :)

@Włodek

Która to taka .Też bym był chętny

Nareszcie urlop

Ja od dzisiaj urlop, brak wypowiedzenie brak przeniesienia.

Co teraz

Ktoś tu pisał o zmianie c, co z nimi chodzą do pracy??????

Kj

Czas się zbierać i jechać na niedzielną nocke! Ciekawe ile nas dzisiaj będzie 8osób???

@Kj

Co tam dzisiaj się działo na metalowni ???? Podobno była karetka????

Kj
@Tpg

Robili testy na covid19 , jest teraz problem...

Były operator

Jak z Bieżanowem????? Maszyny jakieś jeszcze włączone????? Magazyn??????

RedLabel
@Były operator

Maszyn jeszcze kilka pracuje, magazyn też , problem jest inny , chyba będzie kwarantanna bo jednego pracownika syn miał kontakt z chorym na covid19 i robią mu badania, jak wyjdzie pozytywny to cały Bieżanów poleci.... Już szatnie odkażają ozonują tak że nie ciekawie jest !!!

Propaganda
@RedLabel

Z tym wirusem to pewnie znowu farmazon

RedLabel

Ja nic nie zabijam mówię co dziś było na Bieżanowie szatnie zamknięte i kartki zakaz wejścia ozonowanie !!!

Indyk
@Propaganda

Żaden farmazon !!! Potwierdzam Staszek zm.C do poniedziałku na kwarantannie bo syn ma mieć wynik w poniedziałek który miał kontek z zakażonym covid 19 w pracy!!!

Ludzie!!!!!!
@Indyk

Chcą wcześniej zamknąć hale i dlatego niby wirus 19. Farmazon na 100%

Tragedia

Zobaczymy w poniedziałek!! Czy wynik dodatni!!!!!!!!

i to duzy problem

no nie ma, każdy kto chce pracować juz dawno ma lepszą prace, zostali tylko wysokiej klasy specjalisci od udawania, że coś umieja zrobić

Bob
@i to duzy problem

Zostali tylko stare pryki co już im się tyłka niechce ruszać, robią bo robią, i młodzi co nigdzie indziej nie mogli pracy znleś, tf ich przygarneła i tak robią a raczej próbują

Czołgista
@i to duzy problem

I pseudo wiodący którzy dostali dobre stawki od kierownika bo lizali (usunięte przez administratora) ę i siedzieli cicho jak trzeba było się odezwać, jak bym tam jeszcze robił to już bym się tak nie dał wystrugać na stawkę bo teraz można było zobaczyć kto jaki jest pospinany jak ma iść pracować na inną linię a ma wiodącego za wylizanie rowa !!!

Szczecha

Po postoju na TPG (usunięte przez administratora) jakich mało kierownictwo panikuje , ludzi nie ma do pracy , błagają wręcz żeby przychodzić na nadgodziny , dziwię się że p.S jeszcze nie wziął się za tych pseudo kierowników z TPG

sic
@Szczecha

Nie ma czemu się dziwić Jak nie będzie podwyżek,których nie było od kilku lat to nie długo w tym zakładzie zostaną sami kamizelkowcy i reszta biurokracji

@Szczecha

A przecież tyle mieli mieć ludzi z biezsnowa gdzie oni są i bardzo dobrze niech się(usunięte przez administratora) na talefonika przekona że pomimo kryzysu dalej nie ma chętnych do pracy w tym (usunięte przez administratora) za taką kasę

Pan Pikuś
@sic

Zobaczycie podwyżki jak świnia niebo ! A wyrobnicy i tak zostaną...

Pni o232

Likwidacja tf 2 birzanow to kpina z tych co idą na Wielicką.

Daniello tf01

Napisze ktoś o co chodzi???

Gumowy

Postój na gumowym się jak z skończył bo nie wiem czy iść na do roboty?

Kawa na ławę

Czas wstawać , wypalić papierosa i można jechać do pracy. W poniedziałek zawsze jakieś nowe informacje!!!!!!

Nowe informacje!!!
@Kawa na ławę

Jakieś są ciekawe po dzisiejszym dniu??? ;)

GG
@Nowe informacje!!!

Chyba tylko takie, że niestety postój się kończy i w środę zaczynamy od nowa pracę.

Procent
@Kawa na ławę

Czarny Jeep wrzucił na Facebooku fotkę , już wiadomo od kogo brał alkomat do dmuchania!!!!

@Procent

Od kogo?

Lipa
@Procent

Nic Roberto nie dał na FB

Kolorowy
@Kawa na ławę

Czy ten postój się juz skończył?

WERA

Pewne już z tym wirusem i naszym planista!!!!! Będzie się działo!!!

Czołgista
@WERA

Co ma koronę ? To kwarantanna dla zakładu :D

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 294, z czego 93 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.