Opinie o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon w Radom

Firma Auto-Gaz Centrum specjalizuje się w produkcji i dystrybucji technologicznie zaawansowanych samochodowych instalacji gazowych.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon w Radom

Czy w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon możliwa jest praca na podstawie B2B?

Lubię tę pracę! Nowy wpis

Firma jest otwarta na różne formy współpracy, jednakże królują umowy o pracę i wieloletni pracownicy.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon na Magazynier? 29 listopada ogłoszenie na Pracuj.pl.

Lubię tę pracę!

Na koniec miesiąca drogi Goworku.

Roman
@Lubię tę pracę!

Dzięki za info bo myślałem ze do 10 jak w wielu firmach. Jak już piszesz o kasie to może dodasz na jakim poziomie są wypłaty. Bo jak można dobrze zarobić to może zdecydowałbym się na pracę tutaj :)

na niezmienny ;)

Roman Nowy wpis
@Ania

Niezmienny poziom zarobków? To co? Znaczy że nie ma żadnych podwyżek i tyle co wynegocjuje na początku to już mam na długo? Dobrze cię zrozumiałem?

Lubię tę pracę! Nowy wpis
@Roman

Kolejna moderacja... Indywidualnie ustalane. Nie ma tabeli zarobków odnoszącej się do wszystkich pracowników.

Jak długo czekaliście na odzew z Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon? Oddzwaniają zawsze?

Lubię tę pracę!

Tak, jak sądziłam. W piątek telefon z pytaniem czy chcemy skorzystać z pakietu płatnego na gowork. I 2 dni później wstawienie przypadkowego pytania na profilu firmy. Jesteś bardzo przewidywalny goworku. Zaraz ktoś odpowie, że się nie doczekał :) Tyle, że nie miał na co, gdyż nie prowadzimy żadnych rekrutacji, co za tym idzie, nie mamy do kogo oddzwaniać! Wasz model biznesowy jest wątpliwy ;)

Piotrek

Zdecydowanie brak szacunku - człowiek się nie liczy.

Lubię tę pracę!

Pani Ewelino na jakiej podstawie udziela Pani takiego komentarza? Czy pracowała Pani w tej firmie?

Artur
@Lubię tę pracę!

Widocznie musiała, skąd te wątpliwości? :) Nie zgadzasz się z tym? Jak to wygląda z twojej perspektywy?

Roman
@Piotrek

Jak to wygląda? Praca jest ponad możliwości pracowników, czy po prostu chodzi o atmosferę i to że trudno się dogadać z kierownikiem? Możesz mi wyjaśnić?

@Artur

Goworku zaprzestań tworzenia sztucznej i nieprawdziwej konwersacji. To bardzo męczące. Firma nie jest zainteresowana zakupem pakietu moderacji dyskusji i takimi działaniami nie zachęcicsz do zmiany zdania. Co szalenie WAŻNE - Żadna Ewelina nie pracowała w firmie dotychczas, a mija 25 lat od kiedy firma istnieje na rynku. Skończcie te sztuczne i nieprawdziwe rozmowy.

@Roman

Gowork - te wpisy tworzą ludzi z wpis za 1 zł.pl? Ależ to sztuczne.

kandydat

Atmosfera niezbyt zachęcająca.

@kandydat

To ciekawe, bo nie ma żadnej rekrutacji aktualnie! Haha!

ania
@Lubię tę pracę!

Nic dziwnego! tam się zwalnia a nie zatrudnia

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie rekrutacyjne przebiegło fajnie i sympatycznie. Koordynator TK wszystko ładnie opowiadał o firmie jaka to ona duża, że jest wsparcie od strony technicznej dla pracowników i warsztatów. Umawiałem sie po okresie próbnym na inna kase dostałem inną zdecydowanie mniejszą o 600 zł i jeśli chodzi o procent od sprzedaży to miałem obiecany na rozmowie 1% a po okresie próbnym dostałem 0,5%. Koordynator tylko umie ładnie opowiadać i wjeżdżać na amibicje, jest doskonałym "manipulatorem". Już nie pracuje w AGC. OSTRZEGAM!!! Pracę u nich podjąłem bo nie wiedziałem, że są .... osobami mijającymi sie z prawdą.

Trudnych i zaskakujących pytań nie było. Jedno z takich ważniejszych to czy człowiek sie nie podda jeśli instalacje sie nie będa sprzedawały.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

AG Centrum

Dzień dobry Panie Karolu. O jakim zamówieniu Pan mówi? Prosimy dokładnie to opisac. Odnosimy wrażenie, że myli nas Pan z jakimś warsztatem montażowym.

Karo

Drogi goworku. Po raz kolejny mam wrażenie nieodparte, że sam wstawiasz komentarze na temat firmy i zaogniasz rozmowę. POtem zaczynają się telefony do firmy z ofertą super pakietu na moderację wpisów. To nieuczciwe praktyki, o których w Waszym przypadku było już głośno w mediach. Zachowajcie przyzwoitość...Apeluję.

Lubię tę pracę!

@Biiku Jestem długoletnim pracownikiem, jak znaczna część załogi (ze stażem pracy powyżej 10 lat). W Radomiu jest wiele firm i rynek pracy dostępny dla pracownika. Jeżeli komuś jest źle w miejscu pracy czyli w miejscu, w którym spędza 1/3 część swojego życia (przyjmijmy: 8 godzin snu, 8 godzin 'czasu wolnego' i 8 godzin pracy), to ją zmienia. Ma do tego prawo. Konkludując - warunki ztrudnienia są w pełni satysfakcjonujące. Z jakich powodów jakakolwiek instytucja miałaby zamknąć firmę? To ciekawe spojrzenie osoby sfrustrowanej/zdemotywowanej/podstawionej z gowork? jJenakże nie mające z rzeczywistością nic wspólnego. Internet przyjmie wszystko. Kazdy może wypisać tu mnóstwo oszczerstw nieprawdziwych. Mądrzy ludzie sprawdzą wśród pracowników, jak tu się pracuje, a nie będą polegać na wątpliwej maści wpisach napędzanych przez sam serwis. Czy jest tu idealnie? Z pewnością NIE. Jak w każdej firmie. Jak się pracuje, to się dużo dzieje. Zawsze są sytuacje stresowe, są decyzje, z którymi można się nie zgadzać, są jakieś niedociągnięcia w rozumieniu pracownika. Pokażcie firmę, w której tak nie jest? Chętnie zobaczę taką. Ważne, że to się bilansuje i że jest stabilnie. Raz lepiej, raz gorzej. Życie drodzy, życie.

MiszaMasza709

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Kamila

Jak wygląda staż lub praktyki w Auto-Gazie? Czym takie osoby się zajmują? Czy dostają również zadania do wykonania samemu czy raczej przeważnie są w roli pomocnika? Czy po zakończonych praktykach lub stażu, można liczyć na zatrudnienie w firmie?

Czym Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon zachęcają? Jakie mają dodatki?

Piotrek

Jest cukier do herbaty, mydło do rąk ...i wiele, wiele innych. Z tego co pamiętam to kosztów dojazdu do pracy nie zwracają i chyba nie ma 14 pensji.

Pucuś jajeczne
@Piotrek

Tam tylko jaja se robią ... jedynka konkretna osoba hmmm lepiej spokojnie się namyślić a później dzwonić z problemami heheh

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

Angielski

Na rozmowie kwalifikacyjnej z założenia posługiwać się należy językiem oficjalnym. Także biznesowym prędzej, niż potocznym. Z resztą wynika z rozmowy, z pytań i jej przebiegu, jak należy się komunikować.

Franciszek
@Angielski

Mniej więcej wiesz, jak wygląda rozmowa o pracę w firmie Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon, więc może zdradzisz również, czy pracodawca podczas takiej rozmowy weryfikuje w jakikolwiek sposób ewentualną wiedzę i umiejętności potencjalnego pracownika? Niektórzy pracodawcy robią coś w formie testów, więc ciekawi mnie, jak to wygląda w przypadku tej firmy. Mogę na Ciebie liczyć?

Angielski
@Franciszek

Drogi Go Worku...od dawna nie było rekrutacji, (usunięte przez administratora)

Komunikujemy się w języku polskim.

Staszek

Gdyby było inaczej to firma nie zdobyłaby opinii dobrego pracodawcy , dlatego warto polecać ją.

Jakie są mocne strony pracodawcy Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

Mikołaj

Dobra atmosfera i warunki pracy.

samo sedno

ta cała grubawa z metra cięta, pyskata kasia to mnie kiedyś nieżle w wuja zrobiła przy rekrutacji i zapamiętałem zarazę na zawsze, oby się w końcu doigrała, bo nie ma za grosz uczciwości!

Esiek
@samo sedno

Kiedyś tam pracowałem przed 5 latami .teraz już jestem na emeryturze.choc jest teraz większa od tej co zarabiałem.to nic nie mam do p.dyrektor.rozstalismy się w sposób kulturalny.taki ma charakter.nie wiadomo jak jest na punkcie neutralnym.zreszta nie wszystkim się dogodzi.rotacja pracowników była i jest w każdej firmie.w miasteczku k Radomia gdzie mieszkam w byłym zakładzie utylizacyjnym gdzie ostatnio był pożar to właściciel likwidując firme rozwiązał umowę z pracownikami w trybie dyscyplinarnym motywując tym że nie przestrzegają przepisów BHP.chociaz szkolenia takie nie były przeprowadzane.a na koniec chce pozdrowić swoich byłych kolegów i cały zarząd.i życzę dużo zdrowia i najlepszych opinii

Esiek

Kiedyś tam pracowałem jestem pełny podziwu dla p.dyrektor zarządzająca(usunięte przez administratora) dla jej zaangażowania i fachowosci

Bartek

Rotacje są w każdej firmie. Obecne pokolenie jest bardzo roszczeniowe i pewnie z tego to wynika

Tymon

Fajnie się nam pracuje bo firma szanuje pracowników. Ma wyróżnienie jako dobry pracodawca, polecam.

@Tymon

Niezła bujda. Przecież z tej firmy co chwilę uciekają pracownicy. O szacunku do pracownika to można pomarzyć. Żadnych podwyżek od lat. Ciągle cięcia bo firma ledwo utrzymuje rentowność a koszty rosną.

Sam jesteś bujda

Jaka niska rentowność? Zmian personelu nie ma, na warsztacie młodzi chłopcy się wymieniają tylko. Koszty rosną wszystkim firmom, ale nie każda sobie tak radzi, jak ta

Diver
@Sam jesteś bujda

bo reszta to rodzina

Ile jest zmian w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

Dwie zmiany. Jedna zmiana opon jest na zimę a druga jest po zimie????

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Art

Dokładnie tak, atmosfera jest bardzo ważna, nie ukrywajmy w AG jest ona zła, wystarczy porozmawiać z pracownikami, tylko tymi którzy nie są rodziną właściciela.

@Art

Tu jest taki układ, że rodzina i koledzy właściciela opierdzielają się po całości a reszta musi na nich pracować. Najważniejsze są układy i znajomości a nie sumienna i kompetentna praca.

@Art

pracownik z poza rodziny jest traktowany jak smieć! Nawet magazynierowi nie mozna uwagi zwrocic bo rodzina wlasciciela i zaraz poleci na skarge !

Bartek

Czy wydarzyło się coś w firmie, że rzadko zaglądacie na forum? Może podpowiecie jak sie pracuje?

Ona
@Bartek

Co tu podpowiadać, zależy od stanowiska. Firma jest OK. Może idealnie nie jest, ale jak się chce pracować to jest wszytko dobrze i zarabia się dużo. Moim zdaniem jeden z najlepszych pracodawców w Radomiu.

yyyyyy
@Ona

Dokładnie - trzeba skupić się na pracy i robić swoje.

@yyyyyy

a pozniej sie okaze ze czegos nie zrobiles, o czym nie wiedziales i nie zostales poinformowany ale przelozony mial to na mysli.

Agata

@Bartek Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być rozmaite. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że chciałbyś podjąć współpracę z firmą Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon. Czy w związku z tym złożyłeś już tam swoją aplikację? Bardzo proszę, abyś informował nas na bieżąco o swoich decyzjach. @Ona @yyyyyy Cieszę się, iż Wasza współpraca z tym pracodawcą przebiega bez zarzutu. Jak długo już tam pracujecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon - Radom

• Jak się pracuje w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon?

Kandydaci do pracy w Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon
2.2/5 Na podstawie 94 ocen.

Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon