Metalplast Częstochowa

Częstochowa

Opinie o Metalplast Częstochowa

admin 2015-05-18 20:03:25
Dodaj komentarz o firmie Metalplast Częstochowa na naszym forum. Wiele osób szuka tam pracy i ich kariera może zależeć od twojej opinii.
LEON 2016-01-16 09:17:04
Skansen PRL maszyny i ludzie,właściciel doi ile sie da, zatrudnienia tylko przez agencje i za minimalna, praca dla zdesperowanych, szkoda czasu.
iwnonka 2016-01-30 13:55:58
Myślałam, że ta firma się zwija z Częstochowy. Wszystko wskazuje na to, że będą dostarczać swoje zamki bezpośrednio od producentów należących do grupy Securidev.
Delfin 2016-02-15 16:40:14
Na zakładzie nie panuje żadna hierarchia stanowiskowa czy to ślusarz, elektryk, operator maszyn czy montażysta zamków każdy zarabia najniższą krajową a z idiociała dyrekcja kierowana przez młodych dyrektorków co się boją o swoje posadki narzucają jakieś chore normy i zwiększoną wydajność tylko po co? Gówno płacone a wymagania. Żeby wymagać trzeba najpierw ludziom coś dać i szanować bo to oni odpowiadają za kondycję i wydajność na zakładzie. A tak po za tym zatrudniają przez agencje pracy obiecują niby przenosiny na zakład i stałe zatrudnienie. To akurat niezłe mydlenie oczu, kłamstwa i oszczerstwa ludzie pracują przez agencje nawet 8 lat i ani słychu o stałym zatrudnieniu. Dziwie się takim ludziom w Częstochowie można znaleźć o wiele lepszą pracę na lepszych warunkach. W tym gnojowniku nie polecam pracować nawet desperatom.
xyz 2016-02-18 13:47:14
Filip, skąd tyle goryczy?
Delfin 2016-02-18 18:17:17
Chyba mnie z kimś pomylono to raz, po drugie taka jest rzeczywistość jak to wszystko wygląda. Od tego jest ten portal by wyrazić swoje zdanie i opinie. A jako, że dzieje się tam źle to cóż trudno by opinie były pochlebne. Jednym słowem wyzysk, złe warunki pracy, brak przestrzegania przepisów BHP większość maszyn na tym zakładzie w ogóle nie powinna być dopuszczona do pracy to są stare lumpy bez przeglądu, bez konserwacji. Praca na tych urządzeniach powinna być zakazana bo zagraża życiu i zdrowiu. PiP powinien się tym zainteresować i zrobić gruntowny przegląd maszyn a założę się, że żadna maszyna by nie została dopuszczana do pracy
olek 2016-04-23 18:42:43
Delfin' podobno sa tam umowy, nie wiem czy twoja opinia jest subietywna czy obiektywna, ja wiem,ze ludzie maja tam umowy.
Zostaw swoją opinię o Metalplast Częstochowa - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalplast Częstochowa