Ewa Szpot

Swarzędz

Opinie o Ewa Szpot

Misha 2013-09-18 20:21:52
Firma [usunięte przez administratora], nienormalni przełożeni. Ot co. Zostałem oszukany na wypłacie o 100 zł + nie wypłacono mi osobno rozliczanych weekendów,
bo jak to stwierdził Pan dyrektor - za późno się zgłosiłem. Generalnie firma tnie na czym się da, a jak to od zawsze wiadomo - najpierw idą cięcia na pracownikach, mimo, że chcą ich mieć - zabierają im należne pieniądze. Jeden kolega został oszukany o bagatela 400 zł. Odradzam, nie polecam.
szrot 2015-10-18 22:49:09
hahah noo firma gdzie każdą złotówke ogląda się 3 razy, a tak naprawdę ludzie pracują tam za darmo bo te wypłaty to można nazwać kieszonkowym, zresztą świadczy o tym duża rotacja w firmie
Były pracownik 2016-07-19 22:09:44
Praca w tej firmie to zmarnowany czas - nie mówiąc o pieniądzach. Zarobki żadne, firma zarządzana przez bandę nieudaczników, pojawia się również alkohol w pracy. Atmosfera pracy - tragedia, każdy każdemu wilkiem. Nie polecam, radzę omijać z daleka.
antySzpot 2016-09-07 20:09:49
Hahahh. Mirek i wszystko jasne. Szczerze nie polecam, praca w której pracowników uważa sie za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ale debilem jest Mirek, Dyro, Ewa. To sa ściemniacze i nie warto im wierzyć. Praca za najniższą krajową na umowie. Mirek! Zarząd! Wsadźcie Se w d.... te pieniądze co zabieracie z wypłaty za odejście z firmy lub za jakieś j...bane szkolenia hahah. Pokazujecie tym że nie stać was na dobrych poważnych specjalistów! A w ogóle to was nie stać na pracowników bo co to za wypłaty tutaj w tym szrocie? CDN....
antymirek 2016-09-12 22:52:06
Czesc i czołem kluski z rosołem. Haha niedlugo zbliża sie pòłmaraton i zgadnijcie co robi Miron, Ewcia i Mikołajek? Noo? Ciepło ciepło? Tak! Szukają frajerów, czarnych murzynów co im rozstawią płotki po całym Swarzędzu, będą trzymać wode dla biegaczy i to caly dzien lub nawet ze dwa za ile? No tak. 100zl za cały dzień, ale tutaj uwaga, numer polega na tym ze te pieniążki dodatkowe odp.... z kolejnej wypłaty i tym sposobem za damke pracujesz w weekend. Dobre nie?
pracownik 2016-10-03 10:29:37
Na dworze gorąco? Nie ważne, klimatyzację wyłączymy, smaż się w 33 stopniach w szklarni. Na dworze 10 stopni? Nie włączymy ogrzewania, marznij! "Pani" Ewa to idiotka, która oszczędza na każdym pracowniku jak tylko może. Mam nadzieje, że za te przekręty co do firmy pracy chronionej kiedyś dobiorą jej się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a Mirek? imbecyl, który nie ogarnia samochodów a jest kierownikiem i UWAGA CZŁONKIEM ZARZĄDU w firmie Ekspert sp. z o.o., firma męża "Pani" Ewy. PRZEKRĘTY!
on 2016-10-24 20:02:51
a jak z zarobkami?
Zostaw swoją opinię o Ewa Szpot - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewa Szpot