Opinie o Stanro Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stanro Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Stanro Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanro Sp. z o.o. w Szczecin

Jolanta

Ktoś tutaj napisał, że firma nie wypłaca nadgodzin... A czy chociaż w zamian za nadgodziny są jakieś wolne dni do odbioru, czy też nie?

@Jolanta

Szczerz nie polecam w ciagu odtatnich 3 miesiecy powwalniali 5 pracownikow bez niczego lub (usunięte przez administratora) Kierownik Jacus dzialu kupiec to nie odpowiedni aa na swoim miejscu czlowiek. Kierownictwo do (usunięte przez administratora) maja zawsze racjie i nie potrafa dac slowa do porozumienia sie jednozanaczanie klamaia w oczy. Nadgodziny nie sa wyplacane najlepiej im by pasowali ukraicy nic nie mowia bedow robioa w hu.... Nie rozumieja polskiego ale maja tanioche. Nie polecam wyzyski i obiecanki nie stej ziemi.

Pracownik Nowy wpis
@Jolanta

W moim dziale firma wypłaca nadgodziny, można tez odebrać jeśli ma się taką ochotę. Kontakt z przełożonym bardzo dobry, jak coś potrzebuje to zawsze mogę się dogadać, nigdy nie było z niczym problemu, wystarczy wykonywać swoje obowiązki. Na większości stanowisk na magazynie jest akord, wiec wynagrodzenie zależy od tego, jak szybko pracujesz.

pracownik Nowy wpis

Nie da się dogodzić każdemu.. Kontakt z przełożonym w moim dziale jest bardzo dobry. Nowi pracownicy są świadomi, że praca magazynowa jest na akord. Firma cały czas się rozwija pozwalając też na rozwój swoim pracownikom. Mamy szeroki wybór benefitów. Jako obecny pracownik jestem zadowolona ze swojej pracy.

Ciekawa jestem jak aktualnie wyglądają tutaj relacje pracowników z kierownictwem. Padło info o jakimś braku szacunku i spychaniu wzajemnie na siebie różnych obowiązków, czyli jak to w praktyce wygląda? Czego tu od ludzi ostatecznie wymagają i jak praca jest zorganizowana? wciąż kierują Ci sami ludzie?

@Marta

Każdy ma swoje obowiązki chociaż nikt nie otrzymał zakresu obowiazków. Tempo pracy jest bardzo duże, bo nawał pracy przerasta ilość zatrudnionych pracowników. Wymaga się iskrzenia, terminowości, wszystko jest priorytetem. Czasem jest nerwowo bo tyle pracy. Są działy i są ich niezmienni kierownicy. Relacji nie opiszę, moje są ok. Brak wspólnych interesów między działami ( czego nie rozumiem, bo wszystkim powinno zależeć na jednym wyniku) powoduje czasem zgrzyty czy frustrację. Widełek płacowych brak i to też rodzi frustrację i niezadowolenie. Nadgodziny? Można odebrać. Spychanie obowiązków? W moim dziale nic mi nie wiadomo. Praca, wspólpracownicy ok, tylko w portfelu się nie zgadza. Wg mnie praca, atmosfera jak wszędzie. To ludzie ją tworzą.

Maja Nowy wpis

Dzięki, dużo napisałeś. Zainteresowało mnie to, że w portfelu się nie zgadza. Co się nie zgadza? Nie wypłacają wszystkiego?

Pracownik Nowy wpis
@Maja

Wszystko w 100% wypłacane. I nigdy nie wpadło info, że komuś czegoś zabrakło w wynagrodzeniu. W tej kwestii jest OK. To, że się "nie zgadza" to przenośnia, że mało. Budżet domowy się nie spina, zwłaszcza teraz przy rosnących kosztach życia.

Firma nie szanująca pracowników, brak szacunku dla starych i nowych pracowników. Nie wypłacalni odnośnie nadgodzin... nie polecam, marnowanie umiejetnosci i czasu. .????????????

@Anonim

Jaj sobie robisz

@Adam

W sensie jaja chciałeś napisać? Bo teraz nie rozumiem o co chodzi, dziwisz mu się, że tak krytykuje? Bo wcześniej sam napisałeś dość niepochlebnie o nich, to jak to w końcu jest?

A prcownikiem jestes biezacym

Alfon
@Marta

Nie polaecm kierownictwa zero myslenia system do (usunięte przez administratora) Jak cos do zalatwienia to jedno na drugiego zwala. Kierownik Jacus aaaa

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Super przełożeni , super współpracownicy ,praca idealna ,godziny pracy idealne jestem zadowolony/na

ZERO SZACUNKU DLA OSÓB PRACUJĄCYCH W TYM SYFIE NIE POLECAM...

Zostaw merytoryczną opinię o Stanro Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Stanro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stanro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanro Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stanro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stanro Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stanro Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Księcia Bogusława X 6 lok. 3
    70-440 Szczecin