brak logo

Obsługa Funduszy Inwestycyjnych Sp. Z o.o.

Warszawa

Opinie o Obsługa Funduszy Inwestycyjnych Sp. Z o.o.

były pracownik 2009-07-06 22:53
Jeżeli ktoś jest zainteresowany tą firmą to dobra rqada, darujcie sobie tą firmę. Na prawdę firma nie warta zainteresowania zarówno jako pracodawca jak i partner biznesowy. Do niedawna firma w ramach grupy CITI, teraz już sprzedana. Firma poprzez swój sposób zarządzania straciła mnóstwo Klientow, co przyczyniło się do dużych redukcji zatrudnienia i negatywnie wpłynęło na wynik spółki. W przyszłości także nic ciekawego się nie wydarzy ponieważ kadra zarządzająca spółką pozostała a odcięcie się od CITI spowoduje utratę możliwości korzystania z zasobów CITI w tym systemów teleinformatycznych więc można powiedzieć spółka zaczyna od zera z marną perspektywą na jakiekolwiek odbicie. Miałem przyjemność pracować również w innych firmach z tej branży i pomimo przejściowych kłopotów które zawsze się pojawiają, nigdzie indziej nie zauważyłem tylu negatywnych elementów co w OFI.
Jeszcze obecny pracownik 2009-09-17 21:40
Ofi ta firma która pada tylko i wyłącznie przez brak umiejętności zarządzania nią!Najlepszy numer jest z kierownictwem, ludzie na tych stanowiskach pracuję tylko ze względu na znajomości i jeśli ktoś umie dobrze wazelinować, awansik jest w trybie megaszybkim, najlepszym tego przykładem jest wspaniała [usunięte przez admina], która nic nie wie, całe dnie czyta książki w internecie i robi zakupy ubranek dla swoich dzieci a ze trzy godz w ciągu dnia przesiaduje na kawce.Firma pada bo jak byli klienci to było za mało pracowników, ludzie nie ogarniali takiego wolumenu, stąd były opóźnienia i straty bo wyjaśniane sprawy były przeterminowane.Wpłaty były rozliczane po dwóch miesiącach!!!!Wiem, to do tej pory jeszcze tu pracuję!A jeśli są zwolnienia to w megabeszczelny sposób-wprowadzają ludzi i dają kopa na drogę!
Alfa 2009-09-23 11:02
Potwierdzam swoich poprzedników. To co dzieje się w tej firmie zakrawa na skandal. Kadre zarządzającą, która zna się na rzeczy można policzyć na palcach 1 ręki. Reszta a w szczególności [usunięte przez admina]to obijająca się panna, która "pracuje" tam tylko dzięki znajomości z [usunięte przez admina]. To co zrobił nowy "stary" Prezesik to katastrofa, a w przyszłości firma raczej upadnie bo największy klient kończy współprace z OFI.
ratatui 2009-10-06 15:58
A jak tam z zarobkami jesli idzie o informatyków?
Moc 2016-04-20 10:42
Google maps nic Ci nie mówi? Mają na swoim www przecież
Zostaw swoją opinię o Obsługa Funduszy Inwestycyjnych Sp. Z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obsługa Funduszy Inwestycyjnych Sp. Z o.o.