Baltic Ship Service

Gdynia

Opinie o Baltic Ship Service

kosa 2009-10-20 00:42
pracowałem w tej firmie 1 miesiąc w delegacji w Niemczech i potem przez następne trzy miesiące prosiłem się o swoje pieniądze wraz ze mną pracowało tam ok. 30 osób którzy też czekali za pieniędzmi ogólnie nie polecam
xtc 2017-10-02 10:45
ODRADZAM ta firme omijajcie szerokim łukiem !!!
pojechalem pierwszy i ostatni raz do Landskrony stocznia premator,co tam sie dzieje i jakie warunki pracy to jest poprostu żenada [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prowadzony przez araba mowiacego po polsku traktuje cie jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie wraki czlowieka (alkoholicy wiekszosc)tam pracuje zero bezpieczenstwa kichy od piaskarek przewody laczone sznurkiem od snopowiazalek wszystko dziala na slowo honoru
LUDZIE OMIJAJCIE SHIP SERVICE RECRUITMENT(nowa ich nazwa) Z GDYNI-dziadostwo , zlodzieje i oszusci perfidni!!!
Zostaw swoją opinię o Baltic Ship Service - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltic Ship Service