Farutex

Gdańsk

Opinie o Farutex

anonim 2011-10-02 20:23:23
a ja uważam że( usunięte przez administratora )ktoś chce sie pozybyć za wszelką cenę .... za dużo wie, za dużo widział rzeczy niezgodnych z prawem, przepisami - na pewno ale też nie pasuje osobom zarządzającym i jak to zgodnie z tradycją firmy kwestia czasu i wyleci
zdesperowani pracownicy 2011-10-08 10:41:29
fakt, obecna ( usunięte przez administratora ) jakaś farsa. Na niczym się nie zna i uważa się za nieomylną. Równia pochyła śmieją się klienci a pracownicy zaczynają szukać roboty. Czy nikt tego nie widzi z centrali? Ratujcie firmę.
54321 2011-10-13 10:32:25
każdy wyleci - to już tradycja. co mądrzejszy sam odejdzie. w tej firmie to standard - po 2 latach ma się już dość( usunięte przez administratora ) się nie nadaje a ponadto jego orientacja przeszkadza w wykonywaniu obowiązków służbowych. i tyle
xxx 2011-10-21 17:05:53
dobrze że( usunięte przez administratora )telemarketing i ph oraz pozostałych.( usunięte przez administratora ) pozwolił na rozprężenie w oddziale bo się nie zna na ludziach, a w szczególbności na logistyce i pracy kierowców i chce być taki dobry, a wy co już na nią donosicie - do roboty ludziska. ona jest ( usunięte przez administratora )
Krzysztof 2011-10-31 09:45:22
( usunięte przez administratora )SUPER, na razie bałagan większy niż dotychczas. Po 3 miesiącach. Wszyscy się śmieją i szukają pracy. Centrala już to widzi i( usunięte przez administratora ), ile jej dajecie?
obiektywny obserwator 2011-10-31 10:08:12
Ale ( usunięte przez administratora )To tylko pokazuje jego racje. Wasze wypowiedzi to ( usunięte przez administratora )piszących że jeszcze pracują. He, he, do dziś się nie możecie pogodzić!! daje to satysfakcję wszystkim w koło! Co za ( usunięte przez administratora ) ale tacy już jesteście he, he i nic i nikt tego nie zmieni. He, he.
ula 2011-11-02 15:42:28
oboje sobie nie radza,( usunięte przez administratora )nie zna się ani na logistyce ani na sprzedaży. przez niego oddział traci mase kasy.( usunięte przez administratora ) robi wszystko przeciwko niej. więc nie ma o czym mówić, może się nie sprawdzić bo nie będzie miała już dłużej szansy na to. kolejna zsługa życzliwych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonima 2011-11-09 11:14:59
dlaczego nikt nie informuje o wy.........iu nieudolnego kiera ( usunięte przez administratora ) NARESZCIE!!! narobiłeś ( usunięte przez administratora ) krzywdy ludziom przyszła kolej na ciebie
693373045 2011-11-09 17:43:54
dlaczego na stronce farutexu wisi jeszcze zdięcie tego ( usunięte przez administratora ) czyżby dalej ( usunięte przez administratora ) swoich podwładnych?
obecny pracownik 2011-11-12 20:38:42
ja pracuję a ty kiero już nie, ale jakoś mi cie nie zal. i uważaj w nowej firmie - n( usunięte przez administratora )
igor 2012-01-22 19:50:38
(usunięte przez administratora)Twoje notowania spadają jak obroty po stracie Ikeii! Tylko waga stoi w miejscu!
ala 2012-02-03 13:00:37
(usunięte przez administratora) własne gniazdo, jesteście obrzydliwi jak polaczki, nie stać was na nic więcej?
morocco 2012-02-04 23:00:39
po co się wpierdzielasz miedzy vódkę a zakąskę, ludzie sobie spokojnie piszą swoje odczucia i niech sobie piszą. Nie no najlepiej poobstawiać się swoimi ludźmi i myśleć, że ma się ciepłą posadkę, wiec nie wymyślaj od " polaczków " bo sama jesteś pusta jak pęczek gwoździ, you stupid red woman
red woman 2012-02-09 19:19:45
Jestem głupia? Nie. Dostałam 10 tyś za przejście do tej firmy, więc głupia nie jestem, a wy, polaczki (usunięte przez administratora) Do roboty! Bez sprzeciwu!! Bo was zwolnię!
asad 2012-02-11 11:12:18
(usunięte przez administratora) slugusy dobiora sie wam do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y byli pracownicy nie odpuszcza
hi 2012-02-13 20:02:13
komsta z wilbo rksem. no nie mogli zatrudnić większego lewuska. wow!!!! a co do obecnych pracowników. możecie (usunięte przez administratora) [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eczkę całować!!!
wilbooooo 2012-02-14 19:45:19
no komsta został zwolniony z wilbo ale poparcie u (usunięte przez administratora) ma to też i etacik się znalazł, ciekawe na jak długo???? nie wiecie???? do dwóch lat jak zwykle. nowy rks prężnie i silnie działa, autkiem popierd.la i na 8 nie dojeżdża a się spóźnia. hm hm ciekawe jak mocno będzie wchodził w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .ko żeby się utrzymać.
menedżer 2012-02-19 10:47:07
(usunięte przez administratora) to prawda są jak buraki na polu. a w polsce menedżer pisze się po polsku! pozdrawiam buraków.
czarny 2012-03-08 19:34:32
(usunięte przez administratora) też wywalą!!! jak wszystkich!!! nie dotrwa do dwóch lat!!! pozdr (usunięte przez administratora)
kancelaria 2012-04-23 15:22:29
W polskim kodeksie karnym stalking (zdefiniowany jako uporczywe, złośliwe nękanie mogące wywołać poczucie zagrożenia) stanowi przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności.
Obowiazujący od czerwca 2011 dodany art. 190 a kodeksu karnego stanowi:
§. 1.
Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§. 3.
Jeżeli nastepstwem czynu określonego w par. 1 jest targnięcie się pokrzywdzonego na własne życie, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
ola 2013-02-28 11:19:55
Niedługo zostanie zwolniony Komsta. To już pewny news.
wyjadacz 2013-03-21 16:05:31
hej, skąd wiesz? przecież ma dobrą opinię u prezesów. Coś się zmieniło?
przemo 2013-04-12 10:59:30
co się miało zmienić - minęło 11 miesięcy, to już za długo, widać firma zmniejsza okres zatrudnienia z dwóch lat do 11 miesięcy. przestrzegam przed podjęciem pracy u nich.
joanna 2015-01-24 18:38:16
hej, jestem z zawodu technikiem żywienia i mam lekko ponad 25 lat, szukam pracy, a wiadomo jak bardzo cięzko o nią teraz dlatego moje poszukiwania są bardzo szerokie. Może ktosś tu wie czy kogoś takiego jak ja nie poszukuje przypadkiem firma farutex do pracy? Szybko się uczę i jestem bardzo kreatywna.
ttt 2015-03-17 17:38:45
zaglądaj na stronę farutexu. Tam zawsze pokazują się ogłoszenia jak kogoś szukają.
maxi 2016-05-15 10:49:18
Jako przedtswiciel słyszałem, ze dobrz sie u nich zatrudnic, jezdzisz po roznych restauracjach, knajpach, pubach i oferujesz mrozonki czy inne swieze produkty bo głownie tym sie zajmują, wiekszosc firm zao[artuje sie u nich bo ich produkty sa najelpsze
Zostaw swoją opinię o Farutex - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farutex