Peritus Speed School

Opinie o Peritus Speed School

nie nie nie 2012-01-06 09:44:41
Nie polecam szkoły do współpracy. Począwszy od podrzędnych sekretarek, ani one po polsku kumate, ani po angielsku! Zero z nimi komunikacji, bajzel, podają złe grafiki, złe książki - to dopiero początek listy. Po szefowe - to juz odrębny temat! Jeśli masz możliwość znależć pracę w innej szkole, to powiem, ze Best Way płacą wiecej! 30/h - ganiają cię po mieście jak niewolnika. Odwołują z nacka, a jak ty odwołasz, to juz probią z igły widły!
Nie polecam - nie marnuj talentu u nich. Znasz jezyk, wiecej w domu dostaniesz!
Katarzyna 2012-03-12 19:05:22
A ja pracuję w Peritus - Speed School od 2005r i bardzo chwalę sobie współpracę, solidny, płacący na czas pracodawca, mają ponad 40-50 lektorów (to chyba obecnie największa szkoła językowa w Warszawie), więc zawsze trafi się jakaś roszczeniowa osoba
jeśli chodzi o stawki to płacą rynkowe, plusem jest to że można dużo godzin nazbierać jak ktoś chce pracować i jest dyspozycyjny

polecam!
i tak trzymajcie
pozdrawiam
Kasia

p.s
z tego co wiem to w Peritusie pracują lektorzy którzy pracowali w BestWay, więc chyba wybrali lepszego pracodawcę :)
Anka 2014-01-21 11:43:19
Ja tez pracuję w Peritusie, potwierdzam, że bardzo fajnie się z nimi współpracuje. Twoja wypłata zależy od tego, ile godzin możesz pracować :)
Dużo lektorów, dużo placówek, grafik też układany jest zgodnie z dyspozycyjnością, więc nie ma problemów :)
paweeeł 2016-04-21 13:02:52
Firma teraz zatrudni lektorów języka angielskiego, ale nie napisali za dużo o tej ofercie pracy niestety.
Zostaw swoją opinię o Peritus Speed School - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peritus Speed School