Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Słyszałem coś na ten temat i niestety masz rację. Druga sprawa niby wszystkich traktują na równych zasadach a każdy ma inną pensje...

Serwisanci dzwonią z pretensjami że wystawia się zlecenia serwisowe i przyjeżdżają na awarie z wielką pretensją. Trochę to słabe ale zdążyłem się przyzwyczaić do naszych standardów ;)

Luk

Witam. Jeśli jest tu ktoś z Zielonej Góry kto pracował w vendingu lub pracuje i chce zmienić otoczenie i dalej działać w vendingu proszę o kontakt zoolek.zgora@o2.pl Szukam serwisanta-zaopatrzeniowca

Bojan Krkić
@Luk

Witam, Jaka firma ? AVT,PGV czy jakaś lepsza????

Luk
@Bojan Krkić

Bojan Krkić nie wiem czy lepsza napisz zostaw telefon pogadamy :)

R

Zarobki na poziomie 8 - 10K są osiagalne

GG
@R

8 jeszcze nigdy nie miałem ale 7 zdarzało się

Szybko
@GG

Chyba jak dostałeś wypłatę z góry na 3 miesiące. Firma to wielki bałagan i brak szacunku, widac po ogłoszeniach, kolejni pracownicy odchodzą w tym miesiącu 3 - 4 ?

MG
@Szybko

Zgadzam sie. Niestety firma z dnia na dzień radzi sobie coraz gorzej. Automaty są jakie są ale serwis niestety leży niesamowicie. Pensje od dobrych kilku lat stają w miejscu. Zero rozwoju i możliwości. Dno.

Kr
@R

Na własnej DG tak

Ewelina
@GG

A jak w tej firmie można wyciągnąć te 7?

Xd
@Ewelina

Ewelina odpuść sobie tę firmę, nie warto Krzysiu W zjeździe cię jak przysłowiową s..... To karierowicz który po sam łokieć siedzi u swojego pryncypała Tomka B Żałosne to jest tam nie ma progu 1-10 czy 1-7 lub 8 tam jest wyzysk i tyle. Zrobisz jak chcesz Pozdrawiam

Xd
@MG

Serwis to porażka i żenada zwłaszcza z Poznania.

Stefan
@Ewelina

W prosty sposób... mnożąc przez dwa :D

Maciej
@Ewelina

Można, mnożąc miesięczną wypłatę x 2...

Ewelina
@GG

Ale to jakąś premię miałeś? Czy tyle nadgodzin miałeś, że tyle wyszło ?

Urszula
@Maciej

Ale to bez premii? ;)

Silvio Corbucci

Ci sarà un aumento di stipendio quest'anno.

O
@Silvio Corbucci

con qualche anno di ritardo, tutti i migliori tecnici se ne sono andati.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Koniec jest blisko...

To, że Ploh pod aktualnym włoskim zarządzaniem dalej korzysta z nazwy, którą stworzył pierwszy właściciel firmy, wspaniały człowiek, który wiedział jak należy traktować pracowników... to po prostu żart. Zmiencie sobie nazwę na tą śmieszną Sogedę i męczcie się dalej pod logiem włoskim.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

RRRRRR

Tutaj są wszyscy beż doświadczenia, szkoleń, kursów, zapraszamy !

Zdecydowanie mają

Cola
@RRRRRR

Pytanie czy ten rudy Krzychu dalej jest tam kierownikiem? Jaka się nazwał?? Ten z kanciastą dupą?:) Ta firma to porażka , szukają kretynów co za 3000 tys będą robić? Oj chyba ,że desperatów już mają? Stara załoga z zielonej góry była lepsza.

Sprite
@Cola

Niestety ale szukaja bo większość odchodzi. Firma nie ma nic do zaoferowania, wszystko stare, żadnych nowych kontraktów, zero rozwoju, rozwój taki by kierowniczki mieli nowe auta a pracownicy jezdza czym jeżdżą. Problemy z wrzutnikami, czytników kart nie ma, szkoda bo firma miała potencjał

@Cola

Na serwisie spokojnie wyciągam 6 tysięcy więc jak ktoś ciężko pracuje to można zarobić.

7up
@Fanta

Robisz pełen etat, plus drugi etat nadgodzin to i może 6 wyciągniesz, czyli robiąc jak człowiek 8h to masz 3k , tak jak kolega wyżej napisał.

@7up

Kolego robię po 8, 9 godzin. Proponuję wziąć się za robotę może też będziecie lepiej zarabiać. Ewentualnie renegocjować warunki zatrudnienia.

Pepsi
@Fanta

Ale kłamstwo te 6k, na pewno nie na etacie.

@Pepsi

Pasek płacowy podesłać ?

Antek
@Fanta

Te 6 tysięcy możesz zarobić na 5 sposobów/ Siedząc za biurkiem w gabinecie obok kurdupla, Sprzedając innych pracowników kierownikom lub wyżej, 6 tysięcy to zarobek na kwartał, pracujesz przez 6 dni jak mrówka za 6 tysięcy ale brutto

były który jest na bieżąco
@Antek

Brawo Antek... wypunktowany w dychę :):)

Firma w której wszyscy zamiast grać do jednej bramki rzucają sobie kłody pod nogi, wystawiam zlecenie na naprawę automatu, dostaję informację, że nie ma czasu.. jak automat mi nie działa, to nie zarabiam. Działy między sobą nie współpracują, każdy udaję kierownika

Justyna
@pracownik

No a w czym tkwi źródło problemu według Ciebie - kto jest odpowiedzialny za to że nikt nie jest nastawiony na współpracę?

@Justyna

W komunikacji. A właściwie w tym, że jej nie ma. Biuro, Serwis, Vending. Jeśli informacje od Filera dotyczące np rozwoju klientów lub potencjalnych nowych klientów trafia na biuro to jest prawie pewne, że nikt nic z tym nie zrobi. Trafi to w próżnię. Bo żeby "handlowiec" się zajął to klient musi być godny jego uwagi... Nie będzie przecież marnował czasu na średnich klientów.

@XYZ

Jako filer mam się nie dotykać napraw, mam zlecać naprawę serwisowi zresztą nie mam części, narzędzi i potem dostaje telefon od serwisanta, że on nie ma czasu i że mam to sam zrobić, zlecenie pewnie zamyka.. szkoda słów, zero współpracy, sami dyrektorzy

jA

Czyli praca dla serwisanta potrafiącego coś zrobić nie jest godna polecenia? Ile można zarobić jako serwisant? Bo jest ogłoszenie

@jA

Na rozmowie obiecują a potem wyplata i zdziwienie, szukaja bo rotacja taka że prawie się pracownicy nie znają haha

serwisant

W którym oddziale tak się dzieje kolego?

filer

Wygląda to bardzo źle, problemy z urządzeniami, wrzutnikami, serwisem, na mojej trasie 5 razy przyjeżdża serwisant do tej samej awarii i nie potrafi sobie z nią poradzić, proszę o wymianę maszyny, maszyn brak. Klienci się skarżą na BOK, zero pomocy z biura, ciężko się dodzwonić. Kolejne firmy wypowiadają umowy, ogłoszenia o pracę ciągle wiszą, drodzy szefowie, pobudka !

@filer

Widzę, że bylejactwo wszechobecne..., A nie tylko u Nas na rejonie. Niestety spychanie/ rozmywanie odpowiedzialności to standard (usunięte przez administratora) przyjęty w wielu firmach nie tylko w PLOHu. Jestem ciekaw czy ktoś się obudzi po akcji w LG. Tak z ciekawości co to za nieusuwalna usterka?

@XYZ

I co z tym LG ? Wiadomo czemu ?

XYZ

Konkretów nie znam, chodzą słuchy, że handlowiec za mało pilnował dobrego klienta (co jak patrzę jak z tego powodu poleciały dobre punkty u mnie i wlazła konkurencja, wydaje się bardziej niż prawdopodobne).

@XYZ

Coś jeszcze stracili ostatnio ?

Rozczarowany
@XYZ

Panowie, chcecie powiedzieć, że Ploh stracił LG?

@Rozczarowany

Tak

Rozczarowany

Czyli poleciała płynność finansowa firmy. Jakieś wnioski? Nasuwają się tylko jedne...

Anonimowy
@Rozczarowany

Podobno przez słaba obsługę. Ale nie wiem ile w tym prawdy. Tak słyszałem.

Mmm
@Anonimowy

Obsługa była na bardzo wysokim poziomie, na pytanie czemu to warto zapytać NAJWIĘKSZEGO handlowca który od kilku lat nie znalazł nowego klienta :)

Zdziwiony
@Mmm

A są w tej firmie jeszcze handlowcy?Jestem w szoku ,a no tak Pan z Coca-cola któremu płacą za nic nie robienie ,a oszczędzają na zwykłym pracowniku .Ze tak powiem 0 premii ,zero socjalu,zero podwyżek, zero szkoleń, zero nowych inwestycji,może by wymieniać i wymieniać

@Zdziwiony

Socjal ? Zapomniałeś o paczce na święta?! Haha

Anty-Semita

Dziękuje za rozwój i za zdobycie bezcennego doświadczenia w tej firmie. Teraz mogę iść spokojnie na ochronę w supermarkecie lub ochronę innych obiektów. Wypłata w końcu się zgadza !!! Jest w pełni odpowiadająca zarobkom w Plohu. Teraz rozumiem co znaczy tzw szczelne środowisko firm gdzie fachowców już nie ma. (usunięte przez administratora) Ale nie o tym mowa. Ploh nie jest firmą gdzie ochrania się mienie, tam ochrania się własną(usunięte przez administratora)przed konsekwencjami. Firma sprzedawczyków zarabiających tyko na swoje utrzymanie kosztem tych maluczkich.

Wojskowy
@Anty-Semita

W końcu handlowiec, dyrektor czy jak go tam zwał , Mercem nie na marne się buja ?? W Wielkopolsce podobno jest firma Vemat, Dalmayer i parę innych firm które przejmują teren po Plohu . To są giganci vendingu, a nie Ploh? Co to wogóle za nazwa jest ?? PLOH ?? Jak to rozumieć???

pinek
@Wojskowy

Mowa o tym łysym człowieczku w okularkach co czarnym mercem się wozi po okolicy Leszna, Kościana i wogóle?? Myślę, że on dba bardziej o stan swojego konta? Bo o dużych klientów to nie bardzo?

Michał Stępniak
@Wojskowy

Pierwszy właściciel firmy - Zbigniew Paul Loh. :) Stąd P...Loh. I ciężko uzmysłowić sobie co taki Zbyszek teraz myśli sobie czytając co się dzieje z firmą, której jest założycielem i wprowadzał ją chyba jako pierwszy na rynek polski jeśli chodzi o branżę veningową. Gośc niesamowity, wyjątkowy pracodawca. Mega szkoda, że oddał firmę osobom, które nie mają pojęcia jak ją prowadzić... bardzo szkoda.

Oj michal
@Michał Stępniak

Oceniać każdego to Ty potrafisz, powiedz coś o sobie, bo sam kierownikiem byles i nikt za dobrze tego nie wspomina, wiec zanim coś opowiesz, pomysł :)

Pablo

Ja tylko slyszalem ze w tym roku pensje nie ulegną zmianie

Filer

Podwyżki są jakieś w firmie??

Filer

Wigilia we czwartek o 16.00 ?

Żbik
@Filer

Wigilia jest 24.12.21 w Piątek.

Wreszcie doceniony
@Filer

A w konkurencji pensja dobra na czas,w grudniu paczki ,premie ze w życiu takich w Plohu nie było, pracodawca szanujący, ekipa super,automatycznie nowe,samochody nowe.Mówią wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma ,ale czasem trzeba się odciąć od tego syndromu Sztokholmskiego i uwierzyć, że może być lepiej. Jestem zadowolony ze zmiany ,jak pomyślę ile czasu i nerwów straconych w tej firmie to aż mnie mdli.

@Wreszcie doceniony

Gdzie tak dobrze daj namiary

a

W Lidlu :)

@Wreszcie doceniony

Gdyby było Ci tak źle to byś tu nie wchodził... Praca jak każda inna, wyplata na czas, paczki na święta były.

##

Jakie?

Doceniony

Wchodzę, żeby zobaczyć czy coś się zmienilo:)

mędrzec

Proszę popatrzeć ile jest ogłoszeń na pracuj . pl , proszę podpytać pracowników . Nie polecę tej firmy nikomu, zjadłem pół życia na uzupełnianiu automatów , serwis kuleje , odchodzą serwisanci bo nie mają narzędzi do pracy, wiecznie jakieś problemy, firma się nie rozwija a powoli tracimy kluczowych klientów. Nie jest chyba tajemnicą, że na południu wypadliśmy z większości firm a powoli odpadamy z kluczowego klienta na rzecz BC. No i co wypłaty, ok wypłata może i jest na czas, ale system wynagrodzenia jest tak zagmatwany, że nikt go nie rozumie, pensje się nie zmieniły od 10 lat. Pozdrawiam, były a wiecznie żywy !

@mędrzec

Ale przecież Menager obiecuje zmiany na lepsze od kilku lat, nieprawdaż? :D

HA

I

Potężne inwestycje !

???
@I

Sądząc po ofertach pracy całkiem możliwe. Szukają technika na pomorskie, warmińsko mazurskie, mazowieckie. Może jakiś większy przetarg wpadł.

I
@???

Szukaja bo obecni odchodzą.

Baśka
@???

Starzy uciekli, dlatego szukają pan T i pan K z ZG to 2 (usunięte przez administratora)które szukają (usunięte przez administratora)za darmola

xd
@Podirytywoany

Który ten (usunięte przez administratora)? Żartujesz chyba?. Ściema totalna...

@Podirytywoany

który to menager? TB , KW, MK, czy jeszcze ktoś inny?? Podwyżki i zmiany w tej firmie to marzenie ściętej głowy.

Pani Jola
@mędrzec

Nie ma co żałować tej firmy szanować swój czas i zdrowie panie i panowie..

MM

Podwyżek nie będzie Wigilii nie będzie. Podwyżki dostanie ten kto się upomni lub zagrozi odejściem Zacznijmy sie cenić ludzie.

W paru słowach, firma to totalne nieporozumienie, najlepsze lata ma już za sobą, problemy na każdym szczeblu w tej firmie. Pensje zatrzymały się wraz z powstaniem firmy w 91 roku chyba, system premiowy bardzo niejasny, pracownik nie ma do niego wglądu, musi ufać przełożonemu który wpisać może wszystko, kierownictwo niegodne zaufania, jeśli masz coś obiecane proś o wszystko na piśmie! Żadnych inwestycji, zero wymiany samochodów które już swoje lata mają. Nie równość w firmie, jeden zapie p r z a a drugi siedzi i nic nie robi. Na spotkaniach wmawianie, że idą lepsze czasy, że duże inwestycje, niestety jest to po to mówione aby ludzie nie uciekali, młodzi odchodzą a starym się po prostu nie chcę, rynku niestety już nie podbijemy starymi automatami oraz starymi wrzutnikami.

Reklamacja

Czy ktoś z Państwa wie gdzie mogę reklamować ekspres Nivona do kawy który zakupiłem od serwisanta jakiś czas temu?Gdzie mam dzwonić?

aa

tel.: +48 22 733 06 93

@aa

Proszę się kontaktować z pracownikiem który sprzedał ekspres .

@123123

Dziękuję za numer i czy jest ewentualnie możliwość kupienia jeszcze tych ekspresów w takich cenach ?

XXX
@Reklamacja

Proszę kontaktować się z firmą jeśli chodzi o zakup ekspresu, ewidentnie widać, że nie kupiła go Pani od firmy PLOH, proszę skontaktować się z firmą, podać numer seryjny urządzenia i sprawdzimy wszystko. Pisanie na gowork, że Pani kupiła - bardzo śmierdzi.

@XXX

A i owszem "smierdzi" gdyż ekspres miał być po serwisie ,a częściej nie działa niż działa.

serwisant
@Reklamacja

Po takim wpisie widać że ktoś chce kogoś na minę wsadzić, każdy mądry człowiek jak by już coś takiego robił to na pewno nie podał by gdzie pracuje. Z daleka widać że to podpucha i że ktoś komuś podpadł i chce narobić mu smrodu. @Reklamacja Jak jesteś taki odważny to podaj numer tel. do siebie i gdzie mamy odebrać tą Nivonę a my ten problem rozwiążemy i naprawimy ci ją.

Wojskowy
@Reklamacja

Serwisanci handlują sprzętem firmowym? Ciekawe ciekawe??? hmmmmm??

Obecny
@serwisant

Mysle,ze faktycznie śmierdzi bo forum to nie miejsce ,ale czy ktoś sprawdza stan magazynowy czy ktoś nad tym panuje ?Z tego co widzę to nie .Dlatego pieniądze uciekają z każdej strony bo nikt nad niczym nie panuje dlatego bym się nie zdziwił gdyby ktoś coś sprzedawał po cichu ale niech robią co chcą bo ta firma to i tak (usunięte przez administratora) .

@Obecny

Jak ktoś się nie wstydzi krasc a następnie sprzedawać stare zmęczone ekspresy to ok :)

Major

No wiesz:);) tutaj poprzedni kolega się zdenerwował bo może wie o kogo chodzi ;) jak to się mówi uderz w stół.... ale w tej firmie już nic mnie nie zdziwi ,przecież oni sami nawet nie pamiętają z kąd nie zabrali ekspresów (złomów) ;)

Do majora
@Major

Kolego Najpierw powinieneś ukraść słownik... skąd

@Reklamacja

Polecam jakąś inną firmę jeśli chodzi o expresy. W Plohu zostały już expresy, które się kurzą na magazynie... nie warto wchodzić w ten (usunięte przez administratora)

@Obecny

(usunięte przez administratora) pieniędzy ucieka z powodu na śmieszne inwentaryzacje, nic nie wnoszące...

Vend

CO TO SIĘ STAŁO, ZE NOWY PRACOWNIK DOSTAJE WIĘKSZĄ PODSTAWĄ NIŻ PRACOWNIK Z WIĘKSZYM DOŚWIADCZENIEM? NIE MYŚLCIE ZE NIE ROZMAWIAMY SE SOBĄ !

Cola
@Vend

To dlatego sby nowi od razu nie uciekli, dopóki nie zajazd co za ludzie zażąd,ają nimi. O serwisie nie wspomnę, poraszka po całej linii! Kto może niech szuka roboty gdzie indziej, w obu nie wiedzą co to śred ia krajowa nawet. Pozdrawiam tych co odeszli.

Mosiek

Dawać podwyżki pensji (usunięte przez administratora) Myślicie sobie,że wszystko jest za darmo w tym kraju !!! Pensje osób pracujących na wasze nowe auta stoją w miejscu od wielu lat. Mówię to(usunięte przez administratora) Ciągłe obietnice, że będzie lepiej ale nie teraz, a kiedy się pytam(usunięte przez administratora) Filerzy podstawa niższa niż krajowa pensja od 2022r. Batuty tylko się wam marzą. Pracownicy stacjonarni to też chłopcy do lania. Zgodzili się przed laty to można ich wykorzystywać Określcie się w końcu czy ludzie mają sobie szukać nowej pracy czy chcecie żeby zostali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Colap
@Mosiek

Prawda, a konfidentów nie brakuje w tej firmie. Tylko pierniczą na lewo i prawo .

Aplikować?

Jak wygląda sprawa z samochodami ? Zastanawiam się czy aplikować , czy jest możliwość użytkowania auta do celów prywatnych ?

Motoznawca
@Aplikować?

Jak najbardziej zachęcam do aplikowania. Jeżeli chodzi o auta max do 100tysiecy km i samochody są wymieniane na nowe.

@Motoznawca

Oj no nie wiem bo pod firma auta mają już po 200 tys a niektóre i więcej, duuuuzo więcej.

@Motoznawca

Do kogo można się zgłosić w sprawie cofnięcia licznika? Bo mój ma już grubo ponad 100tys.

@XYZ

Zgłoś się jak będziesz miał ponad 2 tysie... :)

@Motoznawca

A zapomniałeś o Ivecach, które mają ponad 400 tysi i nie mają klimatyzacji? Nie ośmieszaj dodatkowo Ploha...

jak w każdej firmie, są plusy i minusy. dopóki wykonujesz swoje obowiązki, nie masz się czego obawiać. pensja na czas, mili współpracownicy.

Ryś
@pracownik

Pensja na czas ok. Od pierwszego do dziesiątego ok. Czas brany w ciemno, a przetrzymamy ich damy po weekendzie niech mają. (usunięte przez administratora) na każdym kroku, stare auta brak najpotrzebniejszych rzeczy niezbędnych do pracy ( ubrania robocze) Brak jakikolwiek dodatków typu na pranie itp. Ktoś powie tyle zarabia z to sobie kup we własnym zakresie niby ok. Tylko problem jest pomiędzy pracownikami a pseudo kierownikami, którzy dziobali od początku. Zwykły pracownik co pracuję już kilka dobrych lat może liczyć jedynie na gołą pensje. S.......Y !!! Pozdrawiam tych co jeszczę pozostali.

Współpracownik
@pracownik

Mili współpracownicy? To chyba przejęzyczenie, winno być „byli” współpracownicy. Zwolnienia, odejścia miesiąc w miesiąc ludzi z doświadczeniem ubywa, patrzeć na to nie można. Ci, którzy mieli wiedzę i chęci do pracy już się pożegnali, są Ci którzy nie mają nic do powiedzenia, bo boją się o stołek lub nie maja odpowiednich narządów aby odejść, a uwierzcie mi ze świat stoi otworem i techniczny człowiek z odrobina chęci do pracy znajdzie nie dość, ze lepiej płatna prace z narzędziami i częściami do usuwania awarii. W Plohu nie pozostaje zrobić nic więcej jak zgasić światło i zamknąć drzwi, a podziękować za to można włoskiej załodze.

Byly
@Ryś

W punkt

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.