Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. w Stare Babice

Car wash

Odnośnie nowej "polityki samochodowej", a raczej kpiny z pracowników. Ten bubel prawny nie mający poparcia w żadnych przepisach próbują dać podstępem do podpisania pracownikom naciskając na szybki podpis. Nie dajcie się nabrać na czcze gadki kierowników, żeby nie czytać tego bo się nie zmienia nic dla nas. Ostrzegam wszystkich przed podpisaniem tego! Jeżeli będzie trzeba proszę podawać im jako argument ten zapis z kp "Z istoty stosunku pracy wynika, że jest ona świadczona na ryzyko pracodawcy. Poza tym to pracodawca jako prowadzący określoną działalność gospodarczą musi ponosić koszty tej działalności."

Fajny
@123abc

Tak miała ukrócić jazde służbowymi autami w weekendy jak i po godzinach pracy bo podobno zmniejszyli limity kilometrów wynajętych samochodów

Maro

Będą podwyżki w przyszłym roku? Wiadomo coś

wqrwi0ny

Żadne wyrównanie nie miało miejsca ani w roku 2023 ani 2024...

Jakie godziny pracy obowiązują w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

PLOHgodziny

Odbiór ustalasz z przełożonym, bywa różnie są miesiące że nie ma nadgodzin do odbioru, a czasami wyjdzie, że masz 20

Sara Nowy wpis

Hej. Partner już pracował jako zaopatrzeniowiec a widziałam, że jakiś czas temu wygasła oferta na takie stanowisko na nasz rejon. Czy w każdej lokalizacji zarabia się tak samo? jeśli tak to możecie przybliżyć zarobki bym na zapas wiedziała jakby wznowili ofertę?

Nick Nowy wpis
@Sara

Najniższą krajową powinno zarabiać się w każdej lokalizacji.

Maro

Będą podwyżki w przyszłym roku? Wiadomo coś

Pikuś
@Maro

Tak będą jak co roku. Będą premie i paczki na Święta. Będzie ubezpieczenie grupowe oraz karty Multisport. Będą owocowe czwartki itp. Tylko musisz się zatrudnić.

Xyz
@Maro

Tak najniższa krajowa ma pójść w górę jeśli o ty pytasz ;)

@Pikuś

A to paczek jeszcze nie było? kiedy się je otrzymuje? Te premie, o których piszesz, to także świąteczne? Kiedy właściwie trzeba podjąć się zatrudnienia, bo się na to załapać? jak ktoś z początkiem listopada by wystartował to mu wszystko przysługuje?

Tak. Wszystko przysługuje. Premia, premia swiateczna, paczki, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, owocowe czwartki i czasami wtorki. W środę są sałatki.

wqrwi0ny
@Xyz

Najniższa krajowa w górę, a pensje w PLOHu stoją. Trzeba się z tąd zawijać... bo to jakaś komedia, wszędzie indziej wyrównania inflacyjne pensji a u nas udają, że nie ma inflacji... Ale podwyżki w automatach jakoś robią :(

@wqrwi0ny

Co tych automatów są może jakieś karty benefitowe? Jeszcze tylko odnośnie tego wyrównania płacowego to kiedy w sieci miało ono miejsce? Pracodawca nie dawał jeszcze żadnej informacji w tej sprawie?

wqrwi0ny Nowy wpis

Żadne wyrównanie nie miało miejsca ani w roku 2023 ani 2024...

Tak tu dobrze karmią, że są nawet sałatki w środy a nadgodzin nikt nie zapłaci? Odbiór, wiem, że jest ale teraz zastanawiam się czy to tylko serwisanta dotyczy? Co z magazynem? Widzę ofertę, że szukają. Praca jest lekka?

A tak już całkiem poważnie? Teraz jak wisi oferta dla serwisanta w internecie to z opisu wynika elastyczny czas pracy. jak zatem należy go rozumieć? Zawsze każdego dnia trzeba robić po tyle samo godzin?

PLOHgodziny

Co do zasady pracujesz jeden etat, ale są dni że nie wyrobisz się w 8 godzin, wtedy odbierasz sobie nadgodziny w inny dzień. Jak tego pilnujesz i odbierasz na bieżąco to wychodzi spoko. Za nadgodziny nikt nie płaci więc nie opłaca ci się ich nie odbierać ????

@PLOHgodziny

Dla mnie w sumie spoko. A często się zdarza nie wyrobić w 8h? Czy to raczej sporadyczne sytuacje? Nadgodziny wybiera się w dowolnym i pasującym pracownikowi dniu? Czy trzeba to jakoś wcześniej z kimś ustalić?

PLOHgodziny

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
LANTMANNEN UNIBAKE POLAND
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Ktoś widzę o podwyżki się pyta a ja dalej nie wiem co z tymi premiami. Teraz jak patrzę właśnie na ofertę dla serwisanta to wzmianki na jej temat nie widzę. No niby system wynagrodzeń jest motywacyjny z opisu, czy zatem te zasady są jasne? Opiszecie je dla serwisu?

Premie sa uzależnione od średniej wyrobionej w miesiącu, jak przyjdziesz na rozmowę (jeżeli kandydujesz) lub do kierownika (jeśli już pracujesz) to wszystko ci wytłumaczą :)

Serwisant

Masz podstawę + premie od średniej zrealizowanych zleceń. Jeśli na koniec miesiąca wyjdzie ci że średnio robiłeś 3 zlecenia dziennie masz 300zl premii, jeśli, średnio 5 dziennie to 500zl itd... Ale nikt nie liczy ile kilometrów musisz zrobić żeby zamknąć zlecenia, jednego dnia robisz 5 zleceń u jednego klienta a innego żeby zamknąć 5 zleceń jedziesz np 400km i jest to liczone tak samo. System premiuje zamykanie zleceń a nie dobrze wykonane naprawy. Możesz wracać do tej samej maszyny po kilka razy i za każdym razem zamykać kolejne zlecenie, zamiast zrobić raz a dobrze i takie podejście w obecnym systemie jest lepiej premiowane. Mam nadzieję że pomogłem :)

@szukapracy

Jak tam socjal,premie czy jest umowa o pracę?Czy pracownicy są stali czy jest rotacja?

@@szukapracy

Zależy jakie stanowisko jeżeli chodzi o premie :) umowa o pracę, pracownicy stali w większości pracujący od lat w tej firmie :)))

A są stanowiska bez premii? pytam, bo mam teraz przed sobą parę ofert i nie widzę wzmianki na ich temat. Co z zaopatrzeniowcem? I kimś po prostu z administracji?

Czy jest możliwość pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. na część etatu?

Napiszę ostatni raz. Tylko proszę tego postu nie usuwać. Tak jak poprzednie. Praca dla ludzi z biura jest zdalna. Pracownicy stacjonarni jak potrzebują coś załatwić to muszą czekać jak łaskawie jakaś pani się pojawi w biurze. Dramat!!!

Serwisant

Koledzy jak wychodzicie na tych nowych zasadach premiowania? Ktoś wie jak są liczone dni w których robicie 1-2 skąplikowane awarie? (I obniża to srednią)

Maneskin
@Serwisant

Skaplikowane awarie niczym się nie różnią od drobnych awarii, więc średnia, którą wyrobisz zawszę będzie twoją podstawą do wynagrodzenia.

@Maneskin

Czyli w sumie nic się nie zmienia, bardziej opłaca się robić na sztukę niż robić dobrze. Świetna polityka.

123abc
@Car wash

Oszczędności najlepiej zaczynać szukać od dołu. Ta nowa polityka samochodowa miała ukrócić jeżdżenie autami w weekendy czy o co chodzi?? Ktoś coś wie??

Fajny
@123abc

Kierowca

Podobno vending nie będzie miał wymiany aut w tym roku coś ktoś wie ?

Ernest
@Kierowca

Skąd na to ma niby być pieniądz. Mały przyprowadził kolegę do pracy z czegoś trzeba mu płacić wypłatę

Car wash

Dlaczego tak czepiacie się Ploha. Jeśli ktoś na podwyżkę zasługuje to ja dostał. Ja co roku minimum te 500pln podwyżki dostaje. A i S czasami 300 da. Jak ktoś się stara to doceniają. Widzę po dostawach, że coraz mniej towaru filerzy zamawiają, więc skąd firma ma brać na podwyżki.

Oil change
@Car wash

Cieszę się, że tak cię doceniają. Pewnie pracujesz już tak długo, że twoja podwyżka pensji przegoniła już podstawę, którą masz na umowie o pracę.

@Oil change

czyli co to ma oznaczać, że coraz mniej tego towaru biorą? skoro obecnie nie idzie to na podwyżki, bo dziwią się skąd firma ma na nie brać to co z dalszą perspektywą na pracę? nie będzie nowych miejsc pracy?

@Urszula

URSZULA JESLI TAK CI NA IMIE?? W CO WĄTPIĘ??. Odpuść sobie temat Ploha, to zatopiony okręt. Jadą z dnia na dzień, pogadaj z fachowcami z Poznańskiego Vematu to jes firma vendingowa tam się zarabia kasę nie w Plohu gdzie karierowicz goni karierowicza i na odwrót?. Tyłu dobrych ludzi poszło z tej dziwnej firemki?. Dlaczego?. (usunięte przez administratora)

Auto

A jak z samochodami? Szykują się jakieś zmiany (oprócz aut dla kierowników)?

Hol
@Auto

Samochodow nie bedzie. Podobno maja bilet miesięczny na ztm dawać.

@Hol

Auta są już wymienione na zamiejscowych oddzialach

@123

Wymienione? Czyli co konkretnie miało się z nimi stać i ile ich było? Z czego wynika pomysł na taką zmianę i co na to ludzie ostatecznie?

PLOHauta
@Urszula

Wymiana aut w PLOH wygląda tak: gdy jakimś trupkiem nie chce już nikt jeździć w danym oddziale przerzucają to auto do innego (gdzie jeszcze nikt go nie zna). I wtedy kto inny ma problem z sypiącą się służbówką. Gdy na drugim oddziale też mają dosyć auto jest wypychane dalej np. do serwisantow terenowych i tak to się kręci.

Ambitny nowy

Dobrze słyszeć, że kogoś potrafią docenić w tej firmie. Gratulacje! Podpowiesz co trzeba zrobić aby zajść tak wysoko :D ?

Henryk
@Ambitny nowy

Zwolnić się, to najlepsze rozwiązanie.

@Ambitny nowy

Odpuść sobie te firmę jeśli nie grasz jak ksysiu i Tomciu to jesteś przegrany. Dbaj o siebie i odpuścić temat:)))

Jak wygląda pakiet socjalny?? Jakieś premie, bony, paczki??

Maciek
@Marta

Jedyny socjal jaki jest to pomieszczenie socjalne, na nic innego nie ma kasy.

@Maciek

A w tym pomieszczeniu co jeszcze ewentualnie? wyposażenie? kawa? herbata? jak jest zorganizowane?

Pomieszczenie socjalne to cofnięcie się 20 lat wstecz

Ewelina
@Maciek

Serio? Ktoś może rozmawiał na ten temat z szefostwem by coś zmienić? Są może jakieś prognozy, że od nowego roku te bony się pojawią czy raczej nie ma szans?

@666

Ok to ja jeszcze wtedy na rynku pracy tak naprawdę nie byłam, więc nie wiem jak mogłoby wyglądać, opiszesz je? i tak pzt., macie tu jeszcze jakieś inne tego typu uwarunkowania wymagające lekkiego odświeżenia? inwestycyjnie drogie by to było?

Oleq
@Marta

W Plohu socjal nie istnieje

@Oleq

to może żeby było łatwiej to co tu tak naprawdę istnieje? czego po zatrudnieniu się można być na 100% pewnym i za którą część warunków pracy warto się zatrudnić?

Timi Zajc

Siemanko mordeczki. Wszystko jest ok dobrze robią. Samochody będziemy mieli już w tym roku i dopłaty do wypłaty. Czekajmy cierpliwie będzie dobrze. Pozdrawiam

Komutator

Panowie i Panie. Czy zatwierdzono już podwyżki we Warszawie?

Taaaa
@Komutator

Tak , ja dostałem 500zl

Aaa
@Taaaa

Na jakim stanowisku te 500+??

Aaaa
@Aaa

Na serwisie

500+
@Aaaa

Ja też 500 dostałem na serwisie

Ads

Na wendingu pensja mi wzrosla o 600 netto. Zarobki 5 7 tys w zależności od obrotu

MG
@Ads

7 tysięcy ? Jaki obrót trzeba zrobić żeby tyle dostać ? 40 tysięcy wyborów ? ;)

były który jest na bieżąco
@MG

przecież to jest na kwartał i to z premią :)

Mm
@były który jest na bieżąco

Trzeba wchodzić głęboko to się zarabia tyle

były który jest na bieżąco
@Mm

w sumie masz rację bo ja takiego terminu nigdy nie znałem i dlatego tylko najniższa krajowa :(:(

kk
@były który jest na bieżąco

musisz zapytać nowego szefa serwisu, któremu się nigdzie nie chce jeździć i się pluje jak dostaje zleconko

@kk

No a jak tutaj miałoby rozliczenie za pracę wyglądać? nie jest w ogóle istotne ile zleceń się zrobi, że miałaby być tego typu reakcja? I z czego wynika zmiana w szefostwie, rotacja czy ktoś jeszcze wyżej awansował?

Pracuś
@Komutator

Rozumiem że w W-we jakąś propozycja podwyżek była skoro pytasz o zatwierdzenie.

Abke
@Pracuś

Podwyżki są jak sobie po cichu załatwisz i usłyszysz, nikomu nie mów, dlatego w tej firmie jest taka a nie inną atmosfera, nie liczy się pracownik który robi dobrą robotę a liczy się kolesiostwo, donoszenie na innych, robienie zdjęć.. widać kto jakim autem jeździ i jak może używać, ludzie gadaj i ludzie widza.

Byłas ;)

Firma Ploh w kilku zdaniach.... Zaraz stracą odział katowicki bo do największej konkurencji z tego rejonu przeszedł najlepszy handlowiec Ploha ever... Marcin, gratuluję odwagi i decyzji.... życzę Tobie powodzenia. Dwóch innych chłopaków z tego oddziału też przeszło do tej samej firmy konkurencyjnej. Ploh zaraz straci Katowice, czyli jednocześnie płynność finansową. Idąc dalej.... handlowiec... niby Dyrektor z Warszawy uważany za Boga Ploha po tym jak został zatrudniony w Wawie po odejściu z Coca Coli okazał się tylko pionkiem. Inne firmy przejmują obsługę maszyn CC i śmieją się z Ploszka. :) Menager Vendingu teraz postanowił zająć się dodatkowo serwisem.... buahahaha.... (pamiętaj, że kasa to nie wszystko). Ale niech gość próbuje. We współpracy z nowym kierownikiem vendingu WA o pseudominie "przyszłem, poszłem" na pewno szybko zatopią okręt. :)

Bynajmniej miał jaja i odszedł a nie czekał aż światło zgaśnie. Ty najwidoczniej z wielkopolski nie masz, siedzisz cicho i czekasz aż sami cię zwolnią. Co do jego wyników i wiedzy technicznej, pozostawię bez komentarza, ci którzy go znają wiedza jak go cenić. Tobie życzę powodzenia i trzymania się stołka, jakbyś nie chciał to siebie i wszystkich tu zaglądających nie oszukasz, sytuacja w firmie jest bardzo słaba bez wizji poprawy. Uśmiech prezesa na korytarzu w żaden sposób jej nie poprawi. Nawet Ploha nikt nie kupi, bo nie wiele zostało, nikt na to kasy nie wyda. Spytasz czemu? Bo wg jednego z kolegów każdy klient praktycznie nieopłacalny, takie informacje się szybko rozchodzą. Brak inwestycji, ludzie sami rezygnują z pracy. Tarcza się skończyła, nadzieja również.

Filer
@Andrzej

Jakies sprawdzone info o słabej sytuacji czy raczej plotki z korytarza ?

Były
@Andrzej

Cała prawda o Plohu w kilku zdaniach. A z uśmiechem prezesa trafione w punkt! :D

a
@Były

Ok, gadacie gadacie a jakieś sprawdzone informacje ? bo gadanie obrażonych pracowników to jedno a jakieś merytoryczne wypowiedzi to drugie.

##
@a

Serio się pytasz ? Automatów brak,nowych punktów brak ,tylko ostatnio odwiedzamy stare punkty i zwijamy automaty,albo odbiera się telefony i tlumaczy(niezapłacone faktury ,brak czesci) ,a raczej wciska bajki żeby przeciągnąć chwile zerwania umowy kolejnych fiirm ,przedstawicieli już nie ma bo co mają przedstawiać, jak nie ma kasy na nic ,premii ,socjalu brak ,wyplaty nie zawsze są na czas poprzedni rok tego przykładem wyplata była zawsze do ostatniego i bywało tak że nie było to zmienli termin do 10 zeby móc pozbierać resztki i mieć ma pensje.Pracownicy odchodzą i to stadami nie są to pojedyncze przypadki .Bo boją się ze z dnia na dzień zostaną bez pracy .Serio mam wymieniać dalej .A wg Ciebie skoro masz odmienne zdanie myslisz ze firma jest w dobrej kondycji?proszę i przykłady z chęcią zmienię moje źle zdanie .Daj proszę przykłady .

@Milk

Sama prawda

Lolek
@##

Racja dolina na maksa, robiłem w tej stajni parę lat,zero szacunku dla człowieka. Wielki Pan Tomasz B. I jego (usunięte przez administratora) Krzysiu W. Z Zielonej Góry. Łał .... resztę dodajcie sami...

Pracus

Witam, Orientuje się ktos czy będą od stycznia jakieś podwyżki w firmie ? Czy lepiej już rozglądać się za inna praca ?

@Milk
@Pracus

Będą bo najniższa krajowa wzrasta, haha

Pracus
@@Milk

Obawiam się że najniższą krajową wzrośnie a u nas dalej nic z pensja nie ruszy do góry.

@Pracus

To chyba nie byłoby zbyt przepisowe... generalnie to prawda, że nic więcej tu nie ma prócz podstawy? bo może by to od premii odbili ale serio nic więcej tu nie ma?

@Mick

Sama prawda

Michał Stępniak były kierownik

Czy ja dobrze zrozumiałem, że Ploh stracił najlepszego Klienta oddziału WA , który był obsługiwany przez najlepszego Fillera oddziału Centralnego - Łukasza, który robił MEGA ROBOTĘ?! Dlaczego jak zajmowałem się tym Klientem to było wszystko w porządku? Już tłumaczę... byłem na każde skinienie Klienta, miałem duuużo lepszy kontakt z klientem niż sam opiekun-handlowiec, a było Ich trzech w ostatnich latach. Byłem tam regularnie i "podlewałem ten kwiatek". A on rósł i rósł... i dojrzewał. Swego czasu pojawił się niestety pewien projekt od właściciela włoskiego, który dotyczył klientów nierentownych. Przyszedł taki niezrozumiały wzór matematyczny od Prezesa z Włoch, na podstawie którego taki Klient jak L.G. okazał się nierentowny i chciano go nawet zdemontować. Zresztą jak wiele innych Klientów... Ja zawsze za wszelką cenę walczyłem o tego klienta znając Jego wagę. Nawet zostałem zrugany przez Deryktora firmy. Usłyszałem wtedy, że wychodzę poza swoje kompetencje... Cóż... to ja w tej firmie pracowałem 19 lat, dlatego głośno chciałem wypowiedzieć swoją rację. Nie poddałem się. I co...? L.G. po jakimś czasie został najważniejszym Klientem z tego oddziału. Ale mi nikt nie podziękował... zostało to zapomniane jak bardzo wiele niewygodnych kwestii w Plohu. Bawiłem się nawet w handlowca, nawiązując nowe znajomości handlowe z klientami... wskazując nowe potencjalne miejsca na maszyny, bez żadnych gratyfikacji. Często przekazując tematy handlowcom... zostawały one bez odpowiedzi. Zainteresowani wiedzą o kim mowa. A ta krytyka wobec mnie jest bezpodstawna. Kto może pisać źle o mnie? Osoby, które audytowałem, a które nie potrafiły odpowiednio zająć się swoją pracą, prostą pracą - odpowiednią obsługą automatów vendingowych. Takie otrzymałem m.in. zadanie - audyty. Już na dzień dobry było wobec mnie negatywne nastawienie... tak po prostu. Jak zostałem wybrany na koordynatora Vendingu pracując sam na Vendingu spotkało się to z krytyką.... dlaczego? Z prostego powodu... zazdrości. Bo byłem najlepszy??? Czasami warto przeanalizować pewne tematy zanim się zacznie pluć jadem... Naprawdę warto. Przy okazji chciałem zapytać czy Ci wszyscy krytykujący mnie wiedzą dlaczego zostałem zwolniony? Kilka miesięcy wcześniej zgłosiłem swojemu przełożonemu, że mam problem psychiatryczny. Leczyłem się na depresję od bardzo długiego czasu. Mówiłem, że potrzebuję zrozumienia, trochę czasu dla siebie. Zdawałem sobie sprawę, że w ostatnim czasie zawalałem pewne tematy. Dlatego mówiłem otwarcie o moim problemie. Potrzebowałem czasu na naładowanie baterii. Zmęczyło mnie odbieranie telefonów non stop siedem dni w tygodniu włącznie z wieczorami. Mój Oddział był największy z trzech, największy rejon, miałem najwięcej osób pod sobą, największy magazyn Centralny i naprawdę mega dużo pracy, z którą przestałem sobie w pewnym momencie radzić. Co dostałem w odpowiedzi? Zwolnienie z powodu "niezadowolenia pracodawcy z wykonywanej przeze mnie pracy." Wnioski? Narzucają się same........ Pozdrawiam.

Lidia
@Michał Stępniak były kierownik

Przykro mi że tak się stało. Mam nadzieję że znajdziesz godniejszego pracodawcę :) W ogóle wszystko to brzmi jakbyś serio pracował dni i noce na dobro firmy. Dużo godzin dziennie potrafiłeś zajmować się sprawami firmowymi?

Filler za czasów Michała
@Lidia

Michał chyba zajął się pisaniem bajek. Drogi Michałku, nie pracujesz już 3 - 4 lata ? przez ostatni rok Twojej pracy prawie w ogóle Ciebie nie było, także nie mów, że dzień w dzień pracowałeś. Tak, PLOH stracił LG i na pewno przez to, że Ty odszedłeś śmiech na sali. Jeśli tam tak dbałeś o pana Łukasza to szkoda, że o innych pracownikach zapomniałeś, bo ja będąc filerem przez cały okres kiedy Ty byłeś kierownikiem ani razu nie widziałem Cię u siebie na trasie, dodzwonienie się do Ciebie czy załatwienie czegokolwiek graniczyło z cudem, przypomnij sobie ile razy prosiłem Cię o naklejki na automat, głupie naklejki, Twój następca radzi sobie o wiele lepiej, jeździ na audyty po całej Polsce i co najważniejsze odbiera telefony, Twoje problemy w domu nikogo nie obchodzą, czasami trzeba umieć oddzielić swoje życie prywatne od zawodowego ! Nie rób z siebie króla WENDINGU bo ja tej współpracy nie wspominam dobrze !

Śmierć frajerom... ;) ;) ;)
@Filler za czasów Michała

Przede wszystkim podpisz się imieniem i nazwiskiem pisząc o mnie, jeśli masz choć trochę odwagi cywilnej... Wnioski narzucają się same kim Ty jesteś....... Panie "Wendingowcu" przez "W"... ;) ;) ;)

@Filler za czasów Michała

A te 3 - 4 lata to wyssałeś sobie z palca? Tak samo jak ten swój cały irracjonalny komentarz? "Drogi Michałek" nie pracuje od grudnia 2020 roku... ;) Podlicz sobie jak potrafisz. Szybko Ci płynie czas koleżko... Taki dostałem prezent na Święta Bożego Narodzenia od Bałandy. Prezent idealny dla kogoś kto chwilę wcześniej zgłaszał problem psychiatryczny, prawda? :D Zmykam stąd bo żal czytać te śmieszne, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością komentarze. 3mta się! :D Fakt jest taki, że co by Wam Ploh nie obiecywał to zawsze będziecie baaardzo daleko za takimi firmami jak AutomatSpec, Delikomat, czy UVP. Powodzenia życzę.

Znający Michała
@Michał

Michale po twoich komentarzach widać że nie potrafisz zapomnieć o plohu i iść dalej. A skoro byłeś taki dobry w tym co robiłeś to bez problemu powinieneś znaleźć pracę w tak dobrych firmach jakie wymieniłeś, tylko czemu te firmy nie chcą tak dobrego pracownika jak ty? Ponieważ na rynku wszyscy cię znają i nie chcą ciebie w swojej załodze. A Ty teraz ośmieszasz się swoimi komentarzami i robisz z siebie ofiarę. Wstyd !!!

Marus
@Znający Michała

Widać po prostu ze po prostu nadal ma ten sam problem co mial, także do dziś by ciagnal l4 ... Wg mnie firma i tak Ci poszla na rękę.

@Michał Stępniak były kierownik

Brawo Michał, pokazałeś klasę co potrafisz teraz wielki ploh ,a raczej Ochh wału się, Zielona Góra pod kierownictwem Walickiego pogrążyła się na maksa,a o tym Panu z Wlkp z bujną fryzurą ( każdy wie o jakie kolano chodzi) można by pisać książki. Za dobry byłeś wielu poświeciło swój prywatny czas , nie wygodni dla prezesów Ploha . A wielki Tomek B. Co??? Tylko teoria nic pozatym???:(( Powodzenia Michał jesteś spoko. Pozdrawiam

@Kumpel

Dzięki

@Marus

Oj chętnie bym posłuchał takie brednie face to face, bardzo chętnie. :D Nie znasz tematu, a się wypowiadasz. Napisałbyś chociaż jak się nazywasz (usunięte przez administratora).

Czy rozmowa rekrutacyjna w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. odbywa się również w języku angielskim?

Niezależnie w jakim języku z nimi będziesz rozmawiał to i tak, rozumieją po swojemu. Standard pracy bardzo niski, obiecują, obiecują, wymagają a zarobek niski. Nie polecam, nic tu dobrego nie uświadczysz.

Witold

To, ile oni płacą? I jak z rekrutacją, bo znalazłem jedynie ogłoszenie z maja dla serwisanta...

Q
@Witold

Mówienie o zarobkach jest zakazany . Są ci co zarabiają po 4 5 tys a są też tacy co mają 3. Pensja poza Warszawą odbiegaja od reszty kraju i dlatego jest zakaz. Firma co żyje z handlu a nie ma czym handlować w automatach, bo braki .. daruj sobei

waldek
@Witold

Miarą wypłaty jest prosty wzór jak głęboko wejdziesz w (usunięte przez administratora) tak dużo zarobisz jedynie musisz być dyskretny bo cię ktoś ubiegnie i wejdzie głębiej. Drugi sposób już po czasie jak cię dostrzega mówisz ze się zwalniasz to jest szansa na podwyżkę.

smutny pracownik

To ja chyba wiem o kim mowa, najmądrzejszy, najlepszy serwisant który tak na prawdę nic nie robi a jak łaskawie przyjedzie, będzie się mądrzył a następnego dnia i tak maszyna zepsuta :)

@Q

W Zielonej Górze potrzebują znowu folderów, chyba byli poznali się na Super kierowniku Walickim K ??. Znowu ktoś nie grał pod jego dyktando???

@Kumpel

Każdy kto ma chodź odrobinę mózgu i nie ma dwóch lewych rak do roboty nie zostanie w tej firmie ani minuty dłużej, jeśli jesteś człowiekiem bez ambicji i lubisz by banda (usunięte przez administratora) Wydawała Ci rozkazy to zostawaj :)

Niedługo Silvio będzie przeprowadzał rozmowy kwalifikacyjne po włosku. Ten co się nie zna na Vendingu. :)

Pracownicy

A kierowników coraz więcej !!!!!!

@Pracownicy

Ponad 5 tysiecy złotych na tym stanowisku wiec co się dziwić ze kierowników przybywa. Filer ile ze stażem 3,5 tysiąca złotych? Jak tu nie chcieć awansować.

@Andrzej

Zaraz pracowników zabraknie. Do mnie technik przyjeżdża 3 raz do tej samego zlecenia, naprawić nie umie i cieszy się ze średnia będzie miał wysoka, tak to wygląda!

filler

Jaki automat, jaka awaria ? Ja często sam daję radę naprawić. Może pomogę.

Mirosław

To ich pensja zależy od ilości napraw w ogóle, a nie tylko skutecznych napraw? :D Tak to można w nieskończoność sobie to podbijać

@Mirosław

Dokładnie tak to jest , średnia zlecen się liczy

Serwisant

Też chciałbym żeby było inaczej :)

Colap
@Pracownicy

Ciekawe,że admin likwiduje źle opinie czyżby płacili mu za to? Ta firma to porażka począwszy od Warszawy,poznania,na zielonej górze kończąc.debil przegania (usunięte przez administratora) Jak ktoś tu wspomniał ci co chcieli pracować odeszli,a ci bez jaj zostali i taki już jest los biednego ploha?:(( Smutne:))

Colap
@Pracownicy

Prawda kierowników jest pełno?:)

Xdup
@Serwisant

To idź do innej leprzej roboty. Jest sporo pracy.

Izabela

Czyli nie mają stałej pensji ? Tylko po prostu ile zrobią , tyle dostaną , tak ? Czy jest jakaś podstawa ?

A
@Izabela

Podstawą jest, rzucaj zaporowe stawki, nie mają ludzi i rąk do pracy. Starzy pracownicy z premiami nadgodzinami dostają mniej niż nowy pracownik podstawy na start, pamiętaj że pensje w Warszawie są wyższe, dużo wyższe niż na "prowincji" , ogólny zakaz mówienia o zarobkach :)

@A

Zakaz? I na forum ich nie opiszesz? Bo teraz bardzo ciekawa jestem rozkładu typowego wynagrodzenia osoby z dłuższym stażem, ile podstawa wynosi i po ile ta cała reszta?

P...

Taka prawda...

@Andrzej

Na stanowisko kierownika awansują ludzie, którzy nie potrafią się wysławiać w języku ojczystym. Żart jakiś, zresztą ta firma to przecież jeden wielki żart...

@Mirosław

I tak to wygląda właśnie

@Xdup

Polski język trudna język...... :P

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. - Stare Babice

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 11 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 125 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE PLOH SP. Z O.O.